Energetické čištění bloků

16.10.2010 v Čtenáři 27

alue.cz

Přišla mi na e-mail velmi zajímavá a přínosná odezva na Lenčino písmo, ale hlavně detailně popsané, jak může probíhat energetické čištění.

Protože mám zájem na tom, aby lidé rozuměli, co se děje s jejich tělem, aby byli schopní rozpoznat jak vypadá energetické čištění, nabízím vám tento popis k přečtení.

Skutečně takto energetické čištění probíhá. Může se lišit v mnohých ohledech, jako je síla vibrací, bolest, nebo vnitřní stav mysli… Co člověk, to jiný stupeň i druh vnímání, ale abyste měli s čím porovnávat, tohle je skvělý popis a skvělý základ.

linka

Hezký večer Aluško,

dnes se mi stalo něco velmi zvláštního a strašně silného. Opět jsem si četla písmo od andílků, které mi už paní Lenka poslala, musím ho číst pořád dokola, no a dnes v práci, jsem si to tak četla a najednou ze mě chce něco silně těžkého vyjít a tak uronim jednu slzu, ostatní se dere, ale nejde ven, protože jsem asi nechtěla v práci brečet, nakonec jsem to tedy četla znova a znova s nadšením a se srdcem a u toho slova bezejmenná jsem se několikrát rozeřvala, jen jsem se na to podívala znova a zas jsem se rozplakala, takže jsem nakonec hodně brečela a v tu ránu jsem si silně uvědomila, jak jsem na sebe kašlala a začla jsem se objímat a omlouvat se sobě. Najednou z ničeho nic začly takové tlaky po stranách na krku a šlo to různě pak do celého těla, začla jsem nějakým způsoběm silně vybrovat, cítila jsem to na srdci, žaludku a vlastně všude i hodně na hlavě, jakoby to šlo z těla ven nahoru, to byly takové vlny, že jsem párkrát už myslela, že to nevydýchám, silně jsem dýchala a různě jsem musela chodit a vyklepávat ruce, byly to strašně silné vybrace, obličej mi úplně ztuhnul, oči se mi přimhouřily a víčka mi skákala jako divá, pusu jsem měla jako zalepenou a skoro jsem nemohla mluvit, když už jsem něco řekla, bylo to jen takové zahuhňání, prostě jakobych jí měla zdřevěnělou a nešlo s tím nic dělat, po kůži jsem měla pořádnou husinu a dlaně mi směřovaly směrem nahoru a ty jsem také nemohla dát do původní polohy, prostě celá jsem byla tak nějak ztuhlá a tělo mi silně vybrovalo. Trvalo to asi 15 minut, cítila jsem se při tom krásně, intuitivně jsem cítila, že to je něco pro mě velmi přínosného, jakože se něčeho moc velké množství odplavuje a tak jsem jen ochotně odevzdávala, stála u okna a v tom tranzu koukala do nebe a na své tělo, které jsem sledovala jak divá, co se to děje a to není možné, nikdy se mi nic takového nestalo. Pak to začlo i sílit a to už jsem cítila úplně všude, ještě jsem šla zamknout kancelář (šlo to ztuha, ale nějak se mi to podařilo), protože kdyby mě takhle někdo viděl, tak by mi asi okamžitě volali sanitku a já bych jim ani nemohla nic vysvětlit, že to nic neni, protože by si asi mysleli, že jsem blázen :D, andílkům jsem řekla, ty jo to už ne, to už je nějak moc, bojim, co se to děje a abych to vydržela, pak to trochu začlo slábnout a tak jsem si řekla, když už tak už, vemte toho co nejvíc, ať to klidně zase zesílí a tak ještě naposledy to zesílilo a pak postupně začlo utichat a pomalu to sláblo a mizelo, pomalu nastávaly bolesti v žaludku a nepříjemné pocity v něm i na srdci. Pak jsem intuitivně koukla na hodiny a tam čísla 15:55, takže 3x 5, to znamená zbavení se minulosti a její zátěže a zažívání přítomného tady a teď, opravdu jsem se cítila zvláštně, tady a teď, bylo mi krásně ale i zvláštně, pořád jsem to vydýchávala a cítila ty nepříjemné pocity už jen v žaludku, pak jsem také v hlavě slyšela nějaké různé elektrické výboje, jakoby nějaké kódy nebo tak něco jako morzeovka pískavým tónem.

kotě

Další kočky – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-10-16 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, se svým "vnitřním znečištěním" se musíme jednou utkat tváří tvář. Lze ho odstranit všechno nebo postupně prací na sobě, ale pouze tady a teď, v tomto okamžiku.

Ikona diskutujiciho malé srdce 2010-10-16 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím si, že jsi opravdu dostala   pomoc přímo od andělských stvoření. Už jen to, že jsi jejich pomoc vyhledala, uvolnila jsi v sobě obrovskou energii a spustila proces očišťování. Já jsem kromě jednoho případu nikdy o žádnou pomoc neprosil, možná ve své pýše, že to všechno zvládnu sám a tím jsem se vlastně uzavíral před touto pomocí. Jen jedinkrát jsem prosil a vzýval vyšší světy, aby mi pomohly, protože jsem tehdy cítil, že sám to už opravdu nezvládnu a tak vím, že na jakékoliv upřímné volání je odpovězeno. Dříve nebo později. Nesmíme se dát zmást časem, který ve skutečnosti existuje pouze v našem světě. Tvá duše upřímně volala po pomoci a jedním z poslání andělů je pomáhat člověku. Mají obrovskou radost, když vidí, že se člověk chce změnit a chce být lepším člověkem. Tehdy přicházejí a snímají z nás celé velké množství nahromaděných temných nánosů. Samozřejmě reakce na toto pročišťování, probíhá u každého jinak. Čím má člověk větší čistotu, tím více bývá uvědomělým. Najednou s překvapením zjišťuje, že jede například autobusem a zahlédne z okénka tancující listí v koruně stromu a tak ho dojme ta krása až začne nad tou krásou plakat, jako malé dítě a nedá se to zastavit a tak jen schovává svou tvář, aby si to nevšimli ostatní lidé, protože by nechápali proč ten člověk pláče. Nebo když se ruka dotkne hladiny modré řeky, opět musí takový pročištěný člověk plakat a nedokáže to zastavit. Nebo, když ráno vstane a jde do koupelny a tam si naleje vodu do dlaní, najednou si uvědomí věci, které si před tím neuvědomoval. Najednou cítí jemnost vody ve svých dlaní a on s překvapením říká: "Bože, jak jemná je to voda." Tak takovéto výsledky může přinést očištění od mnohých našich nánosů. Když se potom naučíme být bdělými v přítomném okamžiku, spatříme věci, které jsme si před tím nikdy neuvědomovali. Je to moc krásné, protože se vám rozjasní váš vnitřní zrak. V posledním čase a to hlavně díky Aluščiným ( Bože, jak jsem se do tohoto modrookého andílka zamiloval na úrovni ducha )stránkách se začínám v mysli obracet na andělské bytosti, kterých jsou milióny a milióny a jsou připraveni nám pomáhat. Moc bych si přál s nimi komunikovat a učit se od nich a vím, že mým přáním jsem spustil energii a v souladu s tím co chci, bude mému přání vyhověno, dřív nebo později. Myslím si také, že i když jsou andělé velikou pomocí, neměli bychom zapomínat také na zdroj, z kterého pocházejí i samotní andělé a ten uctívat svou láskou.

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-10-16 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, je to vskutku nepopsatelné.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-10-16 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Komentáře pod článkem začínají být lepší jak články :).

Ikona diskutujiciho Domácí čajovna 2010-10-16 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:tak s tím souhlasím….

Ikona diskutujiciho Yip 2010-10-16 14:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kluci a holky, to je moc pěkný co tu píšete, díky za to. A článek je opravdu moc inspirativní, díky i za něj.

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-10-16 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkusme si udělat takový prožitek:

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-10-16 15:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-10-16 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A když budeme velmi, ale velmi pozorní, tak zjistíme, že vůbec nejde o to např. na tomto webu co se tady píše, či o čem se tu diskutuje, či kdo se s kým pohádá či si posilní falešné já:-))

Ikona diskutujiciho anna 2010-10-16 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Váž si toho, má pocit, že som čosi podobné prežila i ja, tiež si myslím, že to bola pomoc z vyšších svetov.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-16 18:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Hm, mě diskuze pořád příjdou nonsense. Sladká slova mě nikdy moc nezajímala, protože vidím smysl v činech a skutcích. A při své praxi už poznám, co jsou JEN slova. A nezastírám, že se mě dotýká, když někdo prohlašuje diskuzi jako lepší než článek. Protože článek udává téma a základní myšlenku, bez něj diskuze není.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-10-16 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: To víš, jak není v článku tvá fotka, není to ono.

Ikona diskutujiciho Laigo 2010-10-16 23:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se článku týče, musím sama v sobě ho nějak vstřebat :).. Ale gratuluju k tvojí knížce! :).. Jsem na ní hrozně zvědavá a těším se na ní, pokud se nějak budu moct k ní dostat nebo číst nějaký uryvek budu hrozně moc ráda :).. Přeju hrozně moc štěstí a radosti při psaní knížky a i ve všech ostatních situacích :)..

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-17 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Děkuji 🙂 S knížkou jsem na tom dobře a do budoucna bude k sehnání minimálně poštou, těším se na to. Jenom nevím, kdy jí dopíšu a jak moc dlouho mi bude trvat, než přičuchnu k její vazbě :D

Ikona diskutujiciho Kyra 2010-10-17 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, tak už se mi to stává i při chakra sounds od Osha, je to vlastně stejné, jen ne tak extrémně silné jako tenkrát, a ruce mi taky nejdou nahoru, ale tu pusu mám zase ztuhlou. Slyšela jsem o těch tlacích po stranách krku, že to je karma, že se mi rozpouští, takže jsem z vlastní zkušenosti přišla na to, že jak se mi tohle děje s tím krkem, a tu pusu mám jakoby do O,takový podkus,ale spodní sanice je velmi uvolněná a podsazená,rty jsou stažené, mnohem líp to odchází, když tohle někdo uděláte, tak ty bloky jdou skrze tenhle útvar pusy snáz ven, proto se mi to tenkrát takhle stalo a já nemohla mluvit :D

Ikona diskutujiciho Kyra 2010-10-17 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak moc děkuju Aluško, že jsi to sem dala, to je také jako dík za tvou pomoc 😉

Ikona diskutujiciho Verča 2010-10-17 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi zajímavý příspěvek. Taky bych něco podobnýho potřebovala, tak snad se mi brzy podaří zbavit se svých bloků, aby mi už nic nebránilo v komunikací s mými andílky a pocitu obrovského štěstí a lásky.

Ikona diskutujiciho Babe 2010-10-17 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Kdyby nebylo článku, nebylo by komentáře.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-10-17 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: To jsem nevěděl.

Ikona diskutujiciho Yip 2010-10-17 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přestaňme se hádat, nejsme na idnes 🙂 tam je diskuze opravdu nonsense, tady mi nádherně doplňuje a v něčem i přesahuje samotné články, někdy je to zase opačně, ale obojí patří k sobě a víc netřeba řešit.

Ikona diskutujiciho septik 2010-10-17 22:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: místo "lepší" bys měl použít "přínosnější" a ještě dodat "jak pro koho".

Ikona diskutujiciho hledající a nalézající 2010-10-17 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… diskuse u amuletu Panny Marie byla zastavena. Chtěl jsem poznamenat, že i když s Alue nesouhlasím v některých případech, tak její odpor vůči odporným náboženským dogmatům je zcela na místě. Je to ještě mnohem horší než si slepě věřící dokáží představit. Uctívají vraždu Ježíše Krista a modlí se k této vraždě. Nacismus a komunismus? jsou postaveny mimo zákon, to stejné by mělo být s uctíváním a veřejným hlásáním vraždy jakožto oběti smíření! …….. co se týká amuletu, tak i když si CÍRKEV přivlastnila tuto takzvanou tvář, tak na ní v podstatě nemá právo(v tom smyslu, jak to vykládá) -  na tento obrázek má právo každá žena, která usiluje o to být skutečnou ženou, jako posilu. Samozřejmě, že nesmí před obrázkem klekat a obracet oči v sloup, ale usilovat k ideálu = ne v pozemské marnivé kráse, ale vnitřní čistotě….

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-10-18 01:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Moc to prožíváte, ono je vidět, kolik lidí něco v sobě nemá vyřešeno či jak tomu rozumět. Já jsem to jen tak střelil od boku jako pochvalu komentářů a vy se v tom nějak moc šťouráte :).

Ikona diskutujiciho septik 2010-10-19 22:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Když někdo napíše nejednoznačnou věc, tak si ji každý vyloží po svém – ano, promítají se do toho naše aktuální vidění světa a naše problémy. Tak se zkus příště vyvarovat srovnávání, aby to nikoho nemohlo urazit, tj. "DOBRÝ místo LEPŠÍ :-)

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-10-20 22:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Pochybil jsem a kaji se za to :).

Ikona diskutujiciho Kyra 2011-01-18 23:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Malé srdce děkuju za krásný příspěvěk nebo-li komentář k mým zkušenostem. O tom uvědomění a tak a té čistotě, to se mi všechno děje už dlouho, snad odjakživa, ale v posledních dvou letech mnohem intenzivněji, takže to mě moc potěšilo a jsem ráda, že jsi překonal své ego a obrátil jsi se k nebesům a vyšší pomoci jako takové, jakobys to znal už dlouho, přestože jsi se tak dlouho bránil, tvá slova jsou teď moc krásná 🙂

Ikona diskutujiciho Kyra 2011-01-28 22:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych chtěla něco důležitého dodat. To jsem se už snad naučila chápat, jak jsem tu u některých četla o přítomném okamžiku a pocitu štěstí atd. Jsme tu pro to,abychom hledali lasku,ale tím, že jí hledáme u druhých jako např. zamilujeme se,to všechno je jen hledání lásky k sobě samým, musíme najít sebe, a trvalé štěstí tady podle mě na Zemi není, proto je skvělý užívat si co nejvíce takových těch chvil naprostého štěstí,blaženosti,euforie,přítomnosti,vše pozitivní a vždy počítat s tím, že zase nás čeká pád, ale i tak stále na sobě pracovat a takhle pořád dokola. To je ten život tady na zemi,a když počítáme i s pády, už to pro nás není taková rána a čím víc jsme s tím smíření tím víc bereme ten život takový jaký je.Co se má stát se stane, i naše úsilí do toho,někdy lepší odevzdávat a prostě relaxovat, hrát si… já Vám nevím, mám takový pocit, že jak je ten čas teď tak rychlý a z práce se vracím k večeru, že sotva stihnu umít nádobí natož si pak ještě udělat nějakou meditaci po tom všem stresu. Nemáš Alue nějaký recept na ten čas? není to také trochu spojené s játry, když člověk až přehnaně moc řeší čas,aby vše stihnul a nakonec vlastně nic nestíhá?!Ten čas je teď asi můj nej. problém..

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek