Energetický krystal mi pomohl s chronickou migrénou

12.11.2015 v E-shop Alue.cz 27

,,Dobrý den,

krystal dnes v pořádku dorazil. Nevím jestli je to možné, ale více než půl roku mám silné bolesti pravé části hlavy a „zbarvenou“ rýmu, asi po hodině co jsem si dal krystal na krk mě přestala bolet hlava… snad to vydrží!

Nevím jestli je to tím, ale úleva je velká. Bolest hlavy jsem nechtěl řešit antibiotiky atp. takže jsem zkoušel babské rady něco zabralo, něco ne. Každopádně musím říci, že se cítím líp.

Chtěl bych se ještě zeptat na pár otázek ohledně krystalu. Můžu předělat šňůrku na zapínání jako jsou např. u řetízků, nebo je lepší nechat šňůrku jak je? Mohu se zeptat o jakou energii se jedná? Napadlo mě jestli to není nějaká forma „volné“ energie kterou chtěl využít Nikola Tesla než ho „odstranili“ ? Zajímalo by mě trochu poodhalení o jakou energii jde, nebo jakékoli podrobnosti případně odkazy.

Je nutná nějaká „údržba“ krystalu? Četl jsem, že podobné krystaly se musí nějak čistit, udržovat, vkládat do speciální soli apd., to se ale asi jedná o tachyonizované produkty.

Za jakékoli informace předem moc děkuji, přeji hodně úspěchů a spokojených čtenářů.

S pozdravem

Milan“


(Odpověď)

Dobrý den,
To je skvělé, že tak rychle poznáte úlevu 🙂 Budu ráda za další vaše závěry a pozorování, pokud se o ně budete chtít podělit.

O stejnou energii jako tu se kterou pracoval Nicola Tesla nejde. Toto je speciálně upravený výrobek tak, aby vyzařoval pro člověka silně konstruktivní energii. A na takto jednoduchém principu staví všechny vlastnosti krystalů, protože když dodáte energii tam kde chybí, přirozeně se tělo i mysl ozdraví, zharmonizuje.
Takže pokud vás chronicky bolela hlava a pomohl vám na to krystal, znamená to, že vás bolela z nedostatku energie. Něco/někdo ve vašem okolí vám bere energii, ale může to být i psychikou.

Šňůrku si předělat můžete, osobně bych vám to ale nedoporučovala, protože při kovovém zapínání je mnohem vyšší riziko ztráty (už mi tady jedna paní nešťastně psala, že to dala na kovové zapínání a ztratila ho na procházce… u indiánských uzlů se to stát nemůže, proto krystaly dodávám právě na nich a proto jsem dělala i instruktážní video. Nechci aby lidé ty krystaly ztráceli, jsou to velice vzácné kousky co se můžou i dědit, byla by to velká škoda.) a navíc pokud to dáte i na řetízek, blokujete si přirozený tok energie po těle. Lepší je provázek, nebo kožený řemínek.

Moje krystaly mají podobné účinky jako tachyony, i když to není stejný typ energie, ani výroba se vzájemně nepodobá. Největší rozdíl mezi nimi je, že krystal ode mě se na rozdíl od tachyonizovaného výrobku nikdy nevybije, musel byste ho jedině ztratil nebo rozbít na několik kusů, aby přestal fungovat. A není to nabíjený výrobek, proto se nejenom nevybije, ale nic do sebe ani nepřijímá. Pouze vyzařuje. Měla jsem možnost vyrábět i tachyonizované produkty, ale raději jsem se rozhodla pro tyto krystaly, právě z těchto důvodů. Když už si někdo něco koupí, tak ať to má navždy a ne aby za 3-5 let zjistil, že to přestalo fungovat.
Takže ho kdykoliv můžete někomu půjčit, jeho vlastnosti to nezmění. Když bude zapocený, jednoduše ho otřete vlhkým hadříkem, ale neumývejte, nedávejte do soli ani do vody, kov na kterém je zavěšený by vám zkorodoval. Držte ho v suchu.

s pozdravem
Alue

Více o energetických krystalech najdete na e-shopu Alueshop.webnode.cz, kde si krystal můžete rovnou objednat.

http://alueshop.webnode.cz/

Komentáře

Ikona diskutujiciho malé srdce 2015-11-12 06:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná bych podotkl, že bolesti hlavy se určitě neřeší pomocí antibiotik. Pisatel měl zřejmě na mysli analgetika, i když ani ty samozřejmě neřeší příčinu bolesti. Ale to je jedno. Chtěl jsem jen říct, že s bolestmi hlavy a migrénami mám skutečně velké zkušenosti. U mne to zřejmě souvisí s bolestmi páteře. Cítím, že má páteř není zcela v pořádku a vzhledem k tomu, že je to osa těla, tak trpí vše ostatní. S krystaly nemám zkušenosti, ale kdyby mi měly pomoct, neváhal bych ani sekundu a určitě bych si ho zakoupil. V současné době se setkávám s hromadou destruktivní energie v různých jejich projevech a někdy bývá docela obtížné tomu čelit. Takže bych určitě uvítal, kdyby to bylo vyváženou onou konstruktivní energií. Pěkný den přeji…

Ikona diskutujiciho Jana 2015-11-12 08:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Aluško také mnohokrát za krystal. Zapoměla jsem ho sundat při sprchování a spadl mi na špičku, která se odšptíla. Vznikly ostré hrany, které mně při nošení

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-12 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Mně migrény vyléčilo založení blogu a psaní myšlenek 🙂 Každý máme to svoje.

Ikona diskutujiciho vesi-povidky 2015-11-12 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já už jsem mámě řekla, ať mi krystal koupí, ale ptej ať počkám do Vánoc…:D

Ikona diskutujiciho mary 2015-11-12 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na jakem zaklade vubec tyto krystaly funguji?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-12 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: ,, Toto je speciálně upravený výrobek tak, aby vyzařoval pro člověka silně konstruktivní energii. A na takto jednoduchém principu staví všechny vlastnosti krystalů, protože když dodáte energii tam kde chybí, přirozeně se tělo i mysl ozdraví, zharmonizuje."

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-11-12 15:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mně stačí věřit, že vám určitá věc pomůže a jen malinká víra dokáže udělat zázraky. Všechno je v hlavě. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-12 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Tohle rozhodně není placebo.

Ikona diskutujiciho Auri 2015-11-12 21:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, a má na krystal i vliv to, jak je velký a jakým způsobem je vybroušený nebo jsi ty dva typy vybrala "jen tak"?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-12 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Správná velikost hraje roli, příliš malý by byl slabý. Plochy už jsou podružnější.

Ikona diskutujiciho cercatore 2015-11-13 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Dokažte to a koupím si jej také 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-13 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Nic dokazovat nemusím, osobní zkušenosti zákazníků jsou samy o sobě skvěle vypovídající a nejlepší. Na zkušenosti chystám speciálně článek zvlášť. – Ještě jsem neměla ani jednu jedinou reklamaci, že by krystal nesplnil to, co je o něm vypsané. Všichni jsou naopak velice spokojení a ještě přicházejí na jeho další funkce!

Ikona diskutujiciho Astaer 2015-11-13 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věc se má tak, že dotyčný člověk možná ozdravil, ale nemoc přešla nejspíš na někoho jiného.

Ikona diskutujiciho Lori 2015-11-13 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška, prosím, môžem si kryštal objednať i na Slovensko?

Ikona diskutujiciho Milan 2015-11-13 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:Krystal opravdu funguje, vyzkoušeno na celé rodině. Žádné placebo to není. Já jsem maximálně spokojený a mohu jen doporučit, ale rozhodnout se musí každý sám.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-13 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Nesmysl. To se děje, když ty někoho léčíš rukama… i když ti k tomu dal souhlas. Doping energetických zářičů nikoho nepoškozuje, používám několik druhů už celou řadu let a nikdy nebyl problém.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-11-14 08:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, funguje Tvůj krystal i na špatnou či pošramocenou psychiku?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-14 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: To záleží na tom, co je příčinou. Když má člověk občas lehkou formu deprese, může je zmírnit nebo spravit. Pokud je to dáno tím, že člověk nemá energii a něco ho vysává, tak to může také napravit. Ale když má někdo třeba těžké kovy v mozku, nebo schizofrenii, nebo má deprese fakt extrémní a bere na to prášky, tak na to krystal nepomůže. To už je nemoc a ta se musí řešit detoxikací, ozdravěním, odčervením, změnou životního stylu, odstraněním příčiny…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-11-14 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže je to dobré proti energetickým upírom? Ako vieš že sa časom nevybijú? Ani za stovky rokov?

Ikona diskutujiciho Renata 2015-11-15 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluska, neusvisi to sise s tvojim krystalom, ale aky mas nazor na tvarove ziarice ktore odrusuju geopatpgenne zony. Mam jeden zakupeny do domu od psychotronika Sandora zo SLovenska, ktory sa tymto zaobera uz od cias socializmu. Posobi na 30 m dialku , je to taka placka a musi sa zamurovat, alebo ulozit na urcene miesto presne S-J zemska os. Nase mesto je na povodi vacsej rieky a vraj tie podzemne vody su tam dost vysoko. Vdaka za nazor.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-15 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Nemám zkušenosti… resp. ano mám, ale staré a malé. V původním domě jsme měli geop.zony a spodní vodu a zkoušeli jsme na to pár věcí, ale nic z toho dlouhodobě nefungovalo jak mělo. Tím ale neříkám, že funkční zařízení nejsou a že je všechno podvod, člověk to prostě musí zkusit.

Ikona diskutujiciho Bogy 2015-11-15 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Myslím si, že se nevybíjí, protože nejsou nabité. Tam jde o tu geometrii, něco jako je třeba "květ života". Škoda, že nejsem doma, nedávno jsem viděl na YouTube jak s tím v Rusku experimentujou a bylo to fakt zajímavý.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-11-15 13:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Ja mám dipólovú anténu dar – zon. V 90. rokoch na ňu otec narazil v obchode tak ich pár kúpil, vtedy to stálo pár korún. Funguje to má to dosah 3 metre takže treba jednu do každej miestnosti, alebo aspoň jednu k posteli. Bývam v paneláku vysoko nad zemou tak neviem či tu mám geopatogénne zóny, mám to skôr na elektromagnetický smog.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-15 14:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Jak to říct srozumitelně: To není nabíjená věc, ale přímo v tom je vtisknutý určitý… říkejte tomu třeba ,,kód". A ten nelze zrušit, nebo pokřivit. Je to přímé napojení na Vesmírnou energii. Takový druhotný ZDROJ pro člověka. Je to hodně silná energie a velice kvalitní technologie.

Ikona diskutujiciho Renata 2015-11-21 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluska, mozno aj tie krystalove lustre, ktore sa daju este kupit mozu mat nejaky pozitivny energeticky efekt, nieco natom asi bude, ved aj ludia, co sa zaoberaju feng suej zvyknu vesat krystaly po miestnostiach, su  roznych tvarov, len nikdy neviem, ci to ma energiu spomalit, alebo rozprudit, kam to dat, asi zalezi od tvaru. Spominam si , ze ako dieta som mala nejaky krystal z lustra a teraz ked vidim ten tvoj, som si uvedomila, ze vyzeral uplne rovnako, rada som sa s nim hravala, akoze to bol poklad:D

Ikona diskutujiciho iriska 2015-12-01 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Umí krystal odrušit wifi a záření z mobilů? Anebo aspoň zmírnit?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-01 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Na tohle jsem je netestovala. Ale můžu si sehnat dobrovolníka a zkusit to, jestli na to zabírá, případně do jaké míry. Díky za nápad.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek