Energie vysokých vibrací: Na jaké frekvenci vibrujeme?

27.7.2017 v Energie 10

Všechno na světě je v ustavičném pohybu, všechno vibruje, hýbe se, vyzařuje energii odpovídající frekvence. Také lidé vyzařují určité vibrace, ať jde o strach a nemoc nebo radost a zdraví. Jak ovlivnit tento proces směrem k radosti a zdraví? Pojďme si říci podrobněji, co na naše vibrace působí a jak je můžeme zvýšit.

Štěstí – 205 Hz

Bezpodmínečná láska – 150 Hz

Srdečná láska – 147 Hz

Soucit – 144 Hz

Jednota, shoda – 50 Hz

Vděčnost – 46 Hz

Přijetí – 38 Hz

Optimismus – 30 Hz

Podrážděnost – 3,5 Hz

Sebelítost – 3 Hz

Pocit převahy – 1,9 Hz

Pohrdání – 1,5 Hz

Hněv, pýcha – 0,9 Hz

Lež, urážky – 0,6 Hz

Strach, pocit viny – 0,2 Hz


Vibrace vysoké a nízké

Každý ví, že lidské tělo se skládá z vibrujících částic. Fyzické tělo, působící na nás tak pevným a odolným dojmem, je ve skutečnosti energie vibrující s určitou frekvencí. To můžeme vidět prostřednictvím supervýkonných elektronových mikroskopů.

Na jaké frekvenci vibrujeme?

Zdravý organismus vibruje na vyšší frekvenci než organismus nemocný. Když člověk onemocní, část jeho těla začíná vibrovat na nižších frekvencích. Aby se tělo uzdravilo, je tedy nezbytné zvýšit vibrace nejprve nemocného místa a poté celého organismu.

Co jsou to energie nízkých vibrací a energie vysokých vibrací?

Každý den zapojujeme tu či onu energetickou frekvenci. Nemusíme ji nijak měřit, existují elementární kritéria, podle nichž dokážete sami určit, jaká energie v současnosti vašemu životu dominuje.

Kritéria energie vysokých vibrací (zdraví):

1. šťastné myšlenky

2. radost

3. konstruktivní naladění

4. pociťujete obecnou nezištnou lásku ke všemu kolem

5. myslíte v kategoriích hojnosti v nejrůznějších životních oblastech

6. jste naladěni na úspěch

Kritéria energie nízkých vibrací (nemoc):

1. destruktivní emoce: zloba, strach, hněv, lítost

2. pesimistické naladění, ve všem vidíte jen špatnou stránku věci

3. při rozhodování se řídíte strachem nebo jinými destruktivními pocity

4. myslíte v kategoriích nedostatku ve všech životních oblastech

5. stále očekáváte nezdar

Jak se přeladit na vyšší vibrační vlnu?

Je to daleko jednodušší, než si mnozí myslí. Můžeme toho dosáhnout naráz, neboť energie ustavičně mění svůj tvar i směřování.

Nejjednodušší cestou ke zvýšení vibrací jsou konstruktivní myšlenky.

Myšlenky obecně prakticky úplně formují nejenom události našeho života, ale také náš celkový stav fyzický i duchovní. Jste-li naladěni konstruktivně a konstruktivně myslíte, frekvence vašich vibrací vzrůstá. Stejně působí i vhodně zvolené city. Zvýšit vibrační frekvenci můžeme také cvičením jógy, tai či a apod. Kladný efekt se šíří úměrně vašim vibracím.

Vibrace lidských myšlenek, citů, nálad a činů se odrážejí jak v kvalitě života konkrétního člověka, tak i na všem, co ho obklopuje.

Po mnoho staletí bylo velkým tajemstvím, že strach odsává pozitivní lidskou energii, a umožňuje tak dostat pod kontrolu toho, koho strachem deptáme. Výzkumy v oblasti kymatiky (nauka o vlnění) prokázaly, že zvuk ovlivňuje energetické vibrace člověka. To je vysvětlení, proč mniši zpívají například mantry. Vibrace o nízkých energiích mohou ovlivnit náš život.

Existuje mnoho prostých způsobů zvýšení svých vibrací.

Například: meditace. Nahraďte jimi sledování televize, které vám jenom škodí. Jděte na procházku, nebo sázejte květiny. Hrajte si s domácími zvířaty. Ta jsou zdrojem bezpodmínečné lásky, která vibrace zvyšuje vždycky. Dívejte se na hrající si děti, cvičte, odpusťte sobě i jiným, buďte vděční. Vypořádejte se se svými strachy a obavami. Jezte organickou stravu a vyhledávejte každou příležitost ke smíchu! Smích má velmi vysoké vibrační hodnoty, a to i když se smějeme sami sobě.

Vždycky mějte na mysli, že jste DOKONALÍ právě takoví, jací jste. Nemá žádný význam, máte-li nadváhu nebo nějaký handicap pokládaný za něco mimo normu. Jste krásní a dokonalí!

Hlídejte si, jak myslíte. Buďte přitom důslední. Hledejte každou příčinu k pozitivnímu myšlení, ke spokojenosti, k vděčnosti, k lásce. Vždycky se nějaká najde.

autor:Olga Tkačová

zdroj: https://astroplus.cz/kazdy-ma-nejakou-vibraci-o-energii-vysokofrekvencnich-vibraci/

Komentáře

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-07-27 01:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty hodnoty frekvenci, předpokládám, jsou asi frekvence mozkových vln? I když na internetu se udávají různorodé hodnoty.

Ikona diskutujiciho mm 2017-07-27 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak malinko stačí lidem, Aby byl na světě  ráj. Bohužel je to tak jak to je. Důvody proč tomu tak je nechám na každém z vás.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-07-27 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hoj Aluško :-) Půjdu úplně mimo téma článku, nic méně.. Je to taková(pro mě)zajímavost, tak se ti musím zmínit. Před x týdny vyšla na svět nová písnička "Thunder" od Imagine Dragons. A úplně mega mě zarazil klip už když jsem ho viděla poprvé. Je to tam samý reptilián, na nebi se vznáší býk s jehnětem, je tam vyobrazená invaze – a spoustu dalších věcí. A navíc se zpívá o tom, jak se máme připravit na bouři a pocítit ji. Trochu mě to děsí, jelikož v tom klipu je toho fakt hodně a celé to má takovou dost do nebe volající symboliku. Nevím, jestli jsi to viděla, každopádně zarážející je to už na první pohled a určitě bys tam toho našla víc než já. Říkám, píšu ti to jen tak, prostě mi to přišlo zajímavé, zároveň mě to docela vyděsilo. :D Takhle symbolikou křičící klip jsem neviděla dlouho. A mimochodem; díky za článek. :-)

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-07-27 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže se mám jako učit optimismu? To je výzva. Protože já jsem v podstatě nenapravitelný pesimista, neustále očekávající nějaký strašlivý zvrat. Skoro bych i řekla, že je člověk skoro zklamaný, že se nic nestalo a nemá na co nadávat.

Ikona diskutujiciho Míša | traveldiary.blog.cz 2017-07-27 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásné úvahy. :-)

Ikona diskutujiciho Adonajpetr 2017-07-27 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nj, konstruktivní lidé jsou fajn, ale ostatní starší lide je vnímají casto jako snílky či nereálně smýšlející jedince. Navic je jich malo. Často mají problém se podívat na nějaký vážnější problém,protože se pak pocitove cítí níže.Jejich partner je pak celkem v pasti pokud nema vyssi porozumění pro pochody v cloveku. Nemluvě o jejich miře zodpovědnosti, která se pak hlavně vztahuje na budování jejich úsměvu.Pokud nerozviji svou empatii a intuici, jsou to podle mě sobci, ikdyž ve skutečnosti jen chrání sebe a svuj zážity životní styl. Vidim spoustu spokojenych divek (s konstruktivní myslenim)  ale jen málo těch, co vidí kam se jako kolektiv směrujeme a proto je jejich kostruktivita driv nebo pozdejší odsouzena k oslabení, protože problemum je treba predcházet a resit je, coz nas ve skolach neuci a tim potom chráníme take svou prirozenou konstruktivitu.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-08-04 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý článek, takový základ pro život. A díky za krásný obrázek por článkem, oooch 🙂

Ikona diskutujiciho Jana 2017-08-20 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvěle napsáno, jen kdyby tohle dokázat víc lidí :-)

Ikona diskutujiciho Pomeranč 2017-09-10 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek je dobrý, jen… Není to tak, že se při tzv. "vyšších vibracích" vytváří další DNA? Něco o tomhle psal i tm…

Ikona diskutujiciho Michal 2018-02-11 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak už jsem pochopil, proč mají lidé v hudbě rádi basy, které jsou právě v rozmezí 250-20Hz ?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek