Exorcismus a ďábelské síly v praxi / DOPORUČUJI

6.7.2016 v Spiritualita 25

Náhodou jsem objevila dva velice zajímavé dokumenty. Týkají se problematiky exorcismu, americký a český dokument. Ještě než si je pustíte, hodilo by se k tomu pár věcí dovysvětlit:

Katolická církev, jak ostatně sami uslyšíte v českém dokumentu, si přivlastňuje výsadní právo na provádění exorcismu a tvrdí, že to jiní lidé dělat nemohou, nebo neměli by. Laická veřejnost by měla od toho spíše dávat ruce pryč… Je pravda, že s těmito věcmi si člověk nikdy nesmí zahrávat. To znamená, nikdy nevyvolávat duchy, nikdy nepoužívat ani pomůcky k vyvolávání duchů, je to velice nebezpečné.

Stejně tak provádění vymítání zlých duchů je nebezpečné. Zásadně ale záleží na síle a povaze daného ducha, například pokud je to jen astrální entita, nebo batoh, člověk si snadno může pomoci i sám jednoduchým návodem na čištění energie nebo prostoru ve svém domě, ale existují i silní démoni s velkou sílou, tak zvaní poltergeisti. Nebo v nejhorším případě přímo šest černých padlých andělů, kteří se nedají tak snadno, jsou mnohem mocnější, než jakýkoliv člověk a i velmi dobré metody u těchto případů selhávají.


V Česku údajně aktuálně působí celkem 8 katolických kněží, kteří mají pověření přímo z Vatikánu, aby mohli provádět exorcismus. Pro srovnání, v sousedním Polsku je jich sto, jelikož je více nábožensky zaměřeno.

Nutno uznat, že je dosti možné, že právě pověřený katolický kněz se s démony a ďábly dohodne celkem dobře, jelikož církev je vynález a majetek satanských sil, tudíž pokud zaměstnanec církve má povolení přímo z Vatikánu, znamená to, že sám ďábel dal svolení danému člověku, aby mohl s těmito silami pracovat a přesměrovávat je jinam. Případný úspěch katolické církve při vymítání ďábla je v konečném důsledku skvělá reklama a způsob na nábor nových ovcí a z těch je potom mnohem více energie, než kdy jedna bytost obtěžuje pouze jednoho člověka, nebo jednu rodinu.

Ale ne všichni katoličtí kněží jsou při těchto případech skutečně k něčemu. V minulosti jsem byla opakovaně svědkem exorcismu i svěcení prostor, kde se pohybovaly duše zemřelých a poltergeisti. Nebylo to vylozeně v takovém stavu, že by posedli konkrétního člověka tak, že by levitoval a poškozovali někoho konkrétního výrazně fyzicky, ale posouvali skříně, přenášeli věci, otevírali dveře, po nocích dupali a rušili. A tito kněží problému nepomáhali, naopak ho zhoršovali, neboť vše svěcené je prokleté (svěcená voda a kříže) a pokud se prokleté věci používají k ,,čištění“ infikovaných prostor nebo lidí, naopak tuto destrukci ještě více posilují. Takže má osobní zkušenost mluví v neprospěch katolické církve, ale tito lidé nebyli členové oněch zmíněných osmi vyvolených profesionálů, kteří mají povolení přímo od ďábla.

Ďábel nepřijde do žádného domu, ani do života konkrétního člověka jen tak čirou náhodou, musí tomu vždy předcházet určité konkrétní kroky, které otevřou kanály. O otevírání kanálů mluví i polský kněz v českém dokumentu, když říká, že zlí duchové přijdou, když se člověk zabývá vyvoláváním duchů, spiritismem. – Nevhodné návody, v rukách nevhodných osob, mohou nadělat mnoho problémů a v žádném případě není radno je brát na lehkou váhu, protože svět duchů je skutečný a pokud s ním zacházíme špatně, může se nám to šeredně vymstít. Právě vyvolávání duchů a komunikace s duchy, u kterých neznáme přesnou identitu, je ono otevírání kanálů. I při rodinných konstelacích, kdy se vyvolávají duše zemřelých, probíhá otevírání kanálů, aby tyto duše a případně i démoni mohli vstupovat do zúčastněných osob a manifestovat tak problém, který se ,,řeší“.

Energeticky se daný člověk spojováním s duchy otevře těmto silám, které poté přes něj působí na něj, na rodinu, na domov, nebo jemu blízké.

Podobné pitomce jsem měla i ve své rodině, kdy se děcka bavila vyvoláváním duchů a potom měla strašlivé zážitky, které jim dělaly problémy ještě celé roky, zejména po psychické stránce. Laik totiž umí ducha přivolat, ale už ho neumí vrátit zpátky… Já však nikdy nebyla svědkem těchto jevů, jelikož jsem při ,,hraní si na vyvolávání duchů“ odcházela pryč, se špatným pocitem. Neotevírala jsem tudíž kanály, proto na mě tyto síly nemohly, na rozdíl od ostatních.

Exorcisté v akci, mrazivé výpovědi svědků / Nevhodné pro děti. Nepouštět večer před spaním.

https://youtu.be/BqC7JQ8C4aI

Exorcismus po česku / Nevhodné pro děti. Nepouštět večer před spaním.

https://youtu.be/nCU_V10Mtw0

K otevírání kanálů patří i sledování hororových filmů, kde figurují démoni, duchové a posednutí. Nemusí dojít vyloženě k otevření kanálu natolik, aby měl člověk závažné problémy, ale kontakt s touto energií mění lidskou psychiku a otevírá místo pro astrální parazity. Dávejte si pozor, s jakým filmovým obsahem přicházíte do styku. Vybírejte si hlavně tvorbu, která na vás bude působit konstruktivně, protože hnusu a zla máme dost na světě, nemusíme se na ně přece dívat ještě ve filmech.

Je také pravda, že všelijaké úchylky a deviace nemusejí nutně znamenat poruchu mozku, nebo chybu ve výchově rodičů, ale i to může být jistá forma posednutí, kdy démon, či astrální parazit nabádá a navádí člověka k určitému destruktivnímu jednání, nebo využívá nějakou slabost, na kterou dlouhodobě působí a ta pak přeroste v program, který se v mysli uhnízdí.

Často na tomto principu funguje například sexuální promiskuita, silná agresivita, nebo sebenenávist, která přeroste v sebepoškozování.

Je proto dobré provádět preventivní očisty své energie a svého domu, nejenom když nějaké podezřelé chování zaznamenáme, ale i jako prevenci. Nejlepší prevence je však neotevírat kanály, protože tak jsme před těmito vlivy chráněni.

Komentáře

Ikona diskutujiciho felicitas 2016-07-06 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S vyvoláváním duchů by se nemělo v žádném případě provádět. Nevím o nikom, kdo má  zkušenost s katolickou  církví, ale s pravoslavnou. Známa žena, v době , kdy studovala na institutě, spolu se svými kamarádkami, vyvolávali duchy. Dnes je je 54 let a je jediná, která ještě žije. Možná proto, že má silnou energetickou ochranu, je silný extrasens. Já jsem to v mládí zkoušela se svou kamarádkou. Bylo ji třicet, když náhle zemřela. Já žiju, ale od takovýchto věci ZRAZUJÍ. Je to v  zájmu vašeho života a také zdraví. Alušce velice děkuji, že tento článek tady umístila.

Ikona diskutujiciho iriska 2016-07-06 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý článek, mockrát děkuji. Na videa se podívám raději až nebudu sama :D

Ikona diskutujiciho Daniel 2016-07-06 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znám několik lidí, kteří vyvolávali duchy. Tři z nich už dnes nežijí. Ostatní mají psychické problémy a neustále slyší hlasy v hlavě. BYLI to mí kamarádi. Ještě že jsem se nenechal ukecat. Bylo to asi před 15 lety.

Ikona diskutujiciho Daniel 2016-07-06 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji aluško za tvoje vynikající stránky a tvoji práci. Měl by to číst celý národ.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-07-06 11:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Samozřejmě, že symbol ďábla a asklépiova hůl mají souvislost. Jen si uvědom, co dělá bílá mafie, jak zabíjí lidi, rozkrádá je na orgány a lidstvu zatajuje techniky na léčbu nemocí, aby je mohla mrzačit, kuchat a otravovat chemickými prášky!

Ikona diskutujiciho lenka f 2016-07-06 12:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem taky kdysi dávno jednou s mojí sestrou a naší sestřenicí vyvolávala duchy u sestřenice doma v jejím pokojíčku. No hloupý mladý holky okolo 14-ti let nám mohlo být. A sestřenice mi pak po nějaké době řekla, protože my jsme se sestrou doma nic nepozorovaly, že jsme asi něco vyvolaly. Od té doby měla pocit, že tam u ní v pokojíčku někdo je, cítila něčí přítomnost a bála se toho. Pak jí někdo poradil, ani nevím kdo, aby šla do kostela ke knězi a svěřila se mu s tím. A já už si dneska nepamatuji, co jí přesně poradil – byl to nějaký asi rituálek s tím, že co má přesně pronést k tomu duchovi a pak mi říkala, že to prý pomohlo. Od té doby měla klid a už tam tu přítomnost nevnímala. Na horory se nedívám, to je brak. A ani se nedivím, že třeba těmto hercům co hrají v hororech se pak něco špatného stane. Jedním takovým příkladem, který jsem zaregistrovala už dávno byla Aaliyah s její rolí ve filmu Královna prokletých.

Ikona diskutujiciho [email protected] 2016-07-06 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo,jo".Již jako 15 letý jsem se stímto setkával,ale neučastnil.Nikdo dobře nedopadl a těch příběhů zmám dost.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-07-06 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: ,,Když vám doma vypnou proud,nezapalujte bílou svíci.Naopak při čištění prostor být bílá musí.Dává se do každého rohu místnosti a zapaluje z PRAVA DO LEVA". "

Ikona diskutujiciho NikolaR 2016-07-06 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, moc děkuji za článek.:) Není to tak dávno, co jsem se chtěla zeptat do dotazníku, proč zrovna církev provádí exorcismus a že se do toho tak moc žene, jenže jsem na to vždy zapomněla.:D Takže velice děkuji, krásně jsi mi to vysvětlila.:) Na videa mrknu někdy během dne, teď před spaním to pro mě není vhodné.:D

Ikona diskutujiciho Sibyla 2016-07-06 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechno je v naší mysli – kdo věří na duchy, tak je vidí, kdo nevěří, tak má klid.

Ikona diskutujiciho renata 2016-07-07 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: veru dievca nemas pravdu, ja som kedysi nato neverila, no po smrti blizkeho cloveka som mala zial tu moznost sa presvedcit o opaku a vtedy sa diali rozne veci aj u kamosov a rodiny zosnuleho a nevedeli sme navzajom o sebe, az ked sme sa stretli sme si to povedali, ze sa prisiel rozlucit so vsetkymi, co mal rad.. Takze s vierou to nema nic spolocne.

Ikona diskutujiciho [email protected] 2016-07-07 17:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Ono záleží na tom,kdo je učitel.I starou moudrou knihu psal zase jen člověk".Jinak až praxe musí ukázat,jaký návod je platný.A pokud je člověk destruktivní,můžete prostor čistit stále dokola.

Ikona diskutujiciho Líza 2016-07-07 18:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už jsme u té hole s hady, všimla jsem si, že jogíni používají stejný symbol pro Kundaliní, jakousi životní sílu nebo co, která v podobě dvou hadů vychází z nejspodnější čakry a otáčí se kolem ostatních čaker nahoru až do třetího oka. Když se tam hadi setkají, je člověk osvícen. Je tedy možné, že by pravidelné praktikování jogínských meditací apod. vedlo k "osvícení," iluminaci, takže by člověku vlastně škodilo?

Ikona diskutujiciho Adél 2016-07-07 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem zrovna předevčírem byla u jedné známé, která vykládá karty a je v tom výborná. A nějak jsem se bavily o energiích a přinesla mi kyvadlo a ukazovala na něm, jak to funguje a jak si tom můžu trénovat citlivost energií nebo tak nějak. Říkala mi příběh, že jedna známá takhle s kyvadlem začínala a bohužel byla si natolik jistá, že je v pořádku a nic se jí nemůže stát, že si při práci s kyvadle nepoprosila o ochranu. Co se nestalo… Ta žena byla v krachujícím manželství a té ženě se kyvadlo strašně zalíbilo, protože viděla, že jí to odpovídá a funguje. Začala používat kyvadlo s abecedou a kyvadlo odpovídalo a to dost divně. Dostávala zprávy typu ,,Ahoj miláčku,,  a to jí tak ohromilo, že v tom pokračovala dál. Když to psala mojí kartářce, tak se úplně zděsila a řekla jí, ať se probere, že tohle není normální. Ona však neposlechla, furt s tím pokračovala bez jakékoliv ochrany a nakonec dopadla tak, že se chtěla zabít skokem z okna. Nevím jestli přežila nebo zemřela, ale tohle by mělo být obrovské varování pro všechny lidi, co si chtějí zahrávat s věcmi, kterým vůbec nerozumí a jsou natolik pyšný si přiznat, že né všechno musí mít vždy pod kontrolou.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-07-07 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:  Rozhodně není dobré používat symbol hada v meditacích, je to sice symbol vědění, ale zároveň drakoniánské rasy, která touží ovládat lidstvo. Člověk není reptilián, takže představovat si hady kolem páteře může jenom polomozek, kterému to někdo sugestivně nakukal.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-07-07 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  Jo… nejhorší je, že tihle joudové co si hrají s kyvadlama mají úplně prázdný pohled a neposlouchají tě, když jim říkáš, že je to nebezpečné, protože nevědí, kdo jim odpovídá. – V 999% jsou to démoni.

Ikona diskutujiciho ginze 2016-07-08 00:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je na tom právě to nejhorší…že si s takovými věcmi zahrávají ti nejvíc neznalí. Samozřejmě, že člověk, který někam duchovně dospěl (přirozeně, ne pomocí přiblblých kurzů a zasvěcení), moc dobře ví, že pouštět se do podobných věcí je hloupost, kor ještě jen tak ze srandy. Já jednou potkala člověka, který vyznával satanismus a to bylo maso. Nemá cenu to tu sáhodlouze popisovat, to si každý dokáže představit sám. Po setkání s tímto člověkem se mi začaly dít dost nepříjemné věci, ale to se mi podařilo odvrátit (hlavně díky tvým stránkám, které jsem v té době objevila 🙂 za data na této stránce moc děkuji, bez nich bych to určitě takhle nezvládla). Dnes už jsem naprosto v pořádku, ale pro příště jsem se poučila, že takové lidi je dobré obcházet obloukem a za žádnou cenu s nimi nenavazovat kontakt. Je to nebezpečné, buď na vás ten člověk vědomě něco pošle nebo se na vás něco přilepí.

Ikona diskutujiciho keep-calm-and-love-pugs 2016-07-08 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super blog :-D

Ikona diskutujiciho Romča 2016-07-08 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už někdo věříte na podobné věci a hledáte způsoby jak očistit svou energii, tak proč nezajdete za Kačenkou alis archandělem Urielem a její kamarádkou Archandělem Santafunem, kteří umějí vyčistit DNA? Ani jedné straně není možné dokázat, že to tak není. Když je někdo věřící měl by tedy věřit ve vše a ne podle toho co se mu hodí a líbí.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-07-08 13:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:  Prosím? :D Existence duchovního světa je mnohonásobně dokázána a dokonce natočena a fyzicky zažita. To si může s psychicky nemocným člověkem, co si hraje na čištění DNA, splést jenom úplný pablb, nezlobte se na mě.

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-07-08 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, ta odpověď je skvělá :D Už jsem si objednala vše na vyčištění domu, vykouřím je všechny odtud ty co tu nemají co dělat. Co vím já z doložených pramenů…bydlíme v domě, který stojí na místě 200 let a cítím se tu fakt divně. Až se uvidíme řeknu víc.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-07-08 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:  V poslední době jsem zjistila, že ani tak nejde vyloženě o to, jak je stavba stará. Já třeba přišla do novostavby a chodily tu do chodbě a dupaly po schodech takové mrchy, že jsem nestačila zírat. To jsem si zažila pár pěkně drsných nocí…. přestalo to po čase, když jsem se zabydlela a všechno vyčistila a nasáklo to mojí energií… Ale bylo to fakt nové. Prostě i po lidech co staví, zůstává v domech občas pěkný bordel. Nikdo tam ani nemusí umřít.

Ikona diskutujiciho hrajes si na to co nejsi 2016-08-11 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj dnes jsem cetl tvuj clanek na prvopodstate o tom ze lidstvo jede na dluh a musim rict ze jsi me velice zklamala na to ze jsi tady hrajes na duchovne zraleho cloveka ci osvicenou atd tak tim clankem jsi se odvarila a to tim ze jsi cituji:1. Nechá volně množit indiány a ještě je v tom finančně podporuje ze společných peněz.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-11 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  TY CITACE KTERÉ MI TADY PÍŠEŠ NEJSOU MÉ, BYLY TO  VÝŇATKY Z DISKUZE POD DANÝM PŘEVZATÝM ČLÁNKEM, CO PSALI JINÍ LIDÉ. NEJEDNÁ SE O MÉ NÁZORY A NEPSALA JSEM TO JÁ. DOLE POD TÍM ČLÁNKEM MÁŠ ZDROJ, KDE SI TU DISKUZI MŮŽEŠ PŘEČÍST A KDE SI TO MŮŽEŠ OVĚŘIT.

Ikona diskutujiciho Sergei 2018-11-16 01:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkný den. Kde jste, prosím Vás, přišla k tomu, že : "…neboť vše svěcené je prokleté (svěcená voda a kříže) a pokud se prokleté věci používají k ,,čištění" infikovaných prostor nebo lidí, naopak tuto destrukci ještě více posilují…." Děkuji za fundovanou odpověď. Sergei

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek