Fascinující ruský dokument potvrzuje odhalení o rase Animus

6.3.2019 v Poselství 10

Tomáš marný našel před časem fascinující dokument v ruštině, kde našel zprávy o rase Animus, o které psal před mnoha lety celý seriál. Je opravdu zvláštní, že se kousek dokumentu dotýká tématu, o kterém předtím nikdo nepsal. Dodala jsem ještě související obrázky a screen z dokumentu pro lepší orientaci v textu. Kdo trochu rusky rozumí, může si zobrazené časy proklikat a data si rovnou ověřit. Následuje článek od tm:

Vše potvrzeno. Rusové otevřeli lidem jako první oči. Jemen je tvrdou realitou. Rasa ANIMUS v akci

V roce 2010 jsem dělal soukromé přednášky a popisoval podivné útvary v Adenském zálivu a určitá místa v Jemenu. Je to oblast přísně tajná a nesmělo se o ní mluvit. Jako vždy média oblbovala lidi s nějakými piráty na moři. Pravda je ale zcela jiná.

 

Ve filmu, který je v ruštině, se v prvních 15 minutách dozvíte pravdu o Adenském zálivu a o Jemenu. V dalších částech o létajících talířích a jiných civilizacích. Začátek filmu potvrzuje veškerá data, která najdete dole pod filmem v češtině. Všechno Vám milí čtenáři bylo podáno na „zlatém podnose“. Byl to asi rok a půl tvrdé práce, vyhledávání a zdokumentování všeho, co bylo dostupné (10%), ale 90% toho bylo naprosto utajeno a nedostupné veřejnosti.

 

 

 


 

 

Nemáme zatím film přeložen. Proto napíšu jenom důležité části ze začátku filmu:

,,Pro velkou důležitost a utajení celé oblasti, nasadila CIA a deep state na moře piráty, které zásobovala zbraněmi a penězi. Měli údajně přepadávat lodě. Nechtěli, aby do oblasti vplouvalo mnoho lodí. V Adenském zálivu se nacházejí anomálie a velké víry „do jiných dimenzí“.

Potom „jako na oko“ CIA a US-NAVY proti pirátům bojovala.“

 

Ukažte to všem lidem! Naléhavé! 2019- HD

https://www.youtube.com/watch?v=o4TOp5X-sEM

Tvůrci tohoto filmu potvrdili mimočasové a hvězdné brány do jiných světů a také koridory pro jiné přilétající či odlétající mimohvězdné koráby na naši planetu, nebo z naší planety.

Dále ukazují vzkazy, které jsme dostali zakódované od jiných civilizací do kruhů v obilí a jejich rozluštění. Spojují je také s hvězdnou bránou v Jemenu a přikládají kopie obrázku kruhů v obilí.

 

 

 

Poukazují na kruh, který byl vytvořen laserem na pevnině v kamenu. Komentují, že je to hvězdná brána. (Ve svých článcích ho popisuji jako klíč k lidstvu a zároveň je tam nyní právě telemetrický zelený laser na teleportaci přilétajících animusáckých lodí zpět do vesmíru. Obrana planety, kterou záměrně zničil deep state na rozkaz KARDINÁLA JUDASE určitým rituálem, vše uvedeno pod filmem)

Vypovídá zde americký voják ve výslužbě, mluví o této oblasti jako o utajeném území. Potvrzuje, že jsou zde portály do jiných světů a dimenzí.

 

13:24. Dokument srovnává tento vypálený klíč s jiným kruhem v obilí, který měl podobný kód.

 

Vždycky čtenáři chtěli důkazy a potvrzení, že jsem si to nevycucal z prstu, tak konečně Vám je rusové předložili. Nikoliv tak důkladně jako já, ale klobouk dolů, snažili se naprosto správně.

Nad oblastí adenského zálivu a Jemenu jsme kdysi byli se soukromým dopravním prostředkem a můžeme potvrdit, že v popisované oblasti je dost velký provoz, hlavně UFO. Kdysi na webu osud.cz bylo vše zdokumentováno. Veškeré důkazy a výpočty, které zatím nikdo neudělal a na internetu nenajdete žádná pojednání o důležité oblasti, která doposud spadala a spadá pod PŘÍSNĚ TAJNÉ. Snažil jsem se lidem otevřít oči a poukázat na ohromné nebezpečí, které na nás čeká. Varoval nás před těmito událostmi i Leonardo da Vinci. Ale kdo by mu věřil, že ano. Znám moc dobře z vlastních zkušeností.

Zrcadlové odhalení obrazu

https://www.youtube.com/watch?v=5Z9plD2J8Lk

 

Všechno máte v následujících dílech, které najdete níže…..

Je nutné se na vše podívat, tak jak jsem díly uvedl, prostudovat a nakonec přijdete sami k názoru, že tomu tak je. Měla by to být povinná četba pro každého člověka, aby se v budoucnu nedivil…..

 

A k tomu všemu je důležité znát následující filmy:

 

GP Kardinál JUDAS 1/3

GP Kardinál JUDAS 2/3

GP Kardinál Judas 3/3

 

Co k tomu ještě za ty roky dodat, s odstupem času 10 let. Jen následující:

Díky tomu, že jsem v té době nemohl podat žádné hmatatelnější důkazy, nazývali mě v komentářích podvodníkem, vše zesměšňovali, uráželi mě a mnoho jiného nechutného. Prý jsem si vše namaloval a vymyslel, abysme byli slavní a měli peníze na provoz webu. Výsměch. Mimo jiné, web nebyl můj a neměl jsem z něho ani jednu jedinou korunu…..

Je velice těžké vyjít na veřejnost s naprosto neznámou a tajuplnou skutečností, kterou Vám mohu dokázat jenom tím co předložím. Naprosto stejně se zachovali lidé, kdy jsem je měl zájem ochránit před možným odcizením pozemků zákony z EU.

 

Resume všech případů komentů z minulosti je následující:

Když vyjdete na veřejnost s daty, která lidé neznají, (ale velice nebezpečně je ohrožují), okamžitě se mnozí jednodušší lidé chovají jako sršni a divoké vosy. Chtějí vše neznámé a nebezpečné ubodat (Jak bylo řečeno ve filmu MATRIX, jsou to agenti bránící zuby nehty systém). Mně je to v podstatě jedno, klidně ať nadávají, nepíšou o mně, ale o sobě. Zjistil jsem, že mezi ně patří doktoři všeho druhu, právníci, kantoři, sluníčkáři, sektáři z církví a údajní odborníci na daný případ na slovo vzatí.

Ti moudří (popřípadě někteří chytří) popřemýšlejí a zhodnotí situaci z dostupných dat. Když žádná nejsou a nemohou psané vyvrátit, vyčkávají do doby, než se ukáže, jestli je to pravda, či nikoliv.

Mé přání by bylo aby se lidé chovali při předložení neznámých dat jako v předešlé větě…..

 

tm

 

 

článek najdete v originálním znění na následujícím zdroji:

https://tadesco.cz/vse-potvrzeno-rusove-otevreli-lidem-jako-prvni-oci-jemen-je-tvrdou-realitou-rasa-animus-v-akci/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-03-06 02:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"abysme byli slavní a měli peníze na provoz webu" si děláte… která opice tohle může říct. Jasně, tm bude hrozně moc bohatý a slavný díky provozu tadesca. lol. jako kdyby toto neslo nějaké velké peníze nebo co.

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2019-03-06 06:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, vcera jsem se byl podivat na praze holesovicich na Alze na vselijaky ty technicky pc vecicky, vym ze to jsou reptiliansky technologie ale ma to svy kouzlo, dnes se probudim a zdal se me sen o tech pocitacich kde nejspis Obamovim hlasem slysim: Dekujeme, prvni krok – sledujeme, ucimese. Vim ze sem tam i zahlidl obraz z terminatora 5 toho lologramu co mel znazornovat umelou inteligenci skynetu ktery se taky ucil diky internetovy siti nasich smart veci a pc.

Ikona diskutujiciho Dexter 2019-03-06 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Telemetrie = Telemetrie je technologie umožňující měření na dálku a dálkový přenos dat.

Ikona diskutujiciho Sisi 2019-03-06 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doporucuji vsem velice zajimave prednasky Jaromira Chvatala, doplnilo mi to nektere nejasnosti ohledne minulosti: https://www.youtube.com/watch?v=EfnJvCiDkRY

Ikona diskutujiciho [email protected] 2019-03-07 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě osobně Jemen nebere,je zde tolik jiných věcí o čem nemá lidstvo ani ponětí.A kolik % lidí tomu rozumí?Všude jen rozumbrada od piva,co má moudra z televize.Lidé žerou jen politiku a fotbal.Dojemná civilizace.Vy se hlavně modlete ad není prezidentem Busch a jistému //juan//státníkovi se nedostane jisté myšlenky do hlavy.Jinak to začneme dřív,než má sama příroda v plánu.

Ikona diskutujiciho Dexter 2019-03-08 12:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Řekne mi někdo, jak funguje onen "telemetrický zelený laser na teleportaci přilétajících animusáckých lodí zpět do vesmíru"?? Samozřejmě že ne, je to nesmysl. Jeslti ono to nemělo být napsané "teleportační zelený laser"?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-22 21:08:24
Ikona diskutujiciho
sipka

telemetrické lasery jsou běžně známá věc a přesně jak jste říkal, jsou schopny dálkového přenosu dat. stačí si dát 2 a 2 dohromady. zda-li by skrze ně nebylo možné uskutečnit teleportaci se teoretizuje(kvantová teleportace skrze laserové pulzy, foton už se teleportovat podařilo).

Ikona diskutujiciho kalia 2019-03-08 21:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: jak funguje laser nevím, ale lodě neodletí samy asi proto, že jsou nepřátelské a "letí na nás zaútočit", tak proto je někdo teleportuje pryč

Ikona diskutujiciho Nika 2019-03-14 06:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: ? asi moc sci-fi filmov pozeráme

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-22 20:24:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

bounc.
s dovolením připomínám tenhle článek.

nejen tento ruský dokument, ale také tomu velice napovídají i dokumenty „Vetřelci dávnověků – nezvratné důkazy“… jsou tam velice zajímavé poznatky. kdo to chce studovat, můžete.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek