Aluška.org Věděním ke svobodě 2019-06-16T15:19:48Z https://aluska.org/feed/atom/ https://aluska.org/wp-content/uploads/2019/01/ALUSKA.ORG-logo-vicezare-150x150.png Alue K. Loskotová http://www.aluska.org <![CDATA[Ústní hygiena našich předků]]> https://aluska.org/?p=9649 2019-06-10T07:43:36Z 2019-06-19T22:54:09Z Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se čistily zuby před vynálezem zubního kartáčku? Naši předkové měli většinou zdravé a krásné zuby. K čištění se používal například prášek z křídy nebo jílu, na bělení zubů dřevěný popel, často se využívalo žvýkání léčivých bylin.

Vzpomněl jsem si na děda, který si celý život čistil zuby obyčejnou kuchyňskou solí rozdrcenou na prášek v hmoždíři a prosátou přes sítko. Někdy do ní přidal jemný dřevěný popel z kamen. V té době, a hlavně na vesnici, zubní kartáčky nebyly. Děda si čistil zuby a dásně čistým prstem namočeným v jemné soli, podle současné terminologie si dělal masáž. Zuby měl krásné bílé a nikdy ho nebolely. Zabýval se zemědělstvím a dožil se téměř sto let.Já jsem si dědovu metodu trochu upravil. Čistím si zuby 1 – 2 minuty zubním kartáčkem namočeným v jemné mořské soli a následně vypláchnu ústa. Zmizel zápach z úst, zuby jsou bílé, zdravé a necítím žádné problémy zubů.

Kromě čistícího efektu zubů a ústní dutiny, pravá mořská sůl obohacuje organismus přes sliznice mikroelementy a navíc má baktericidní účinky. Současná stomatologie nevylučuje používání mořské soli, a to zejména na vyplachování úst.

Čištěním zubů mořskou solí je možné odstranit přetrvávající usazeniny na zubech. Doporučuje se smíchat mořskou sůl s rostlinným olejem v poměru 1: 1. Také je možné k této směsi přidat dřevěný popel na zlepšení efektu bělení.

Další recept říká, že směs se špetkou mleté ​​papriky a čtvrt čajové lžičky kuchyňské soli je nejlepší zubní prášek, který předchází zubnímu kazu, odstraňuje zápach z úst a krvácení z dásní.

Čištění zubů přírodní cestou je možné dosáhnout i žvýkáním trav, jejichž šťáva je alkalická. Je možné použít pšenici, žito, oves, pýr, jílek, lipnici, kostřavu atd. Pro zvýšení léčivého účinku stačí přidat buď list žebříčku nebo máty, třezalky tečkované, majoránky, tymiánu, nebo větvičky jeřabiny, vrby, střemchy atd.

V přírodě je vše přímo pod rukou a zdarma.


autor: Alexandr Danov
z ruštiny přeložili: https://www.biosferaklub.info/ako-sa-nasi-predkovia-starali-o-svoje-zuby/]]>
9
Alue K. Loskotová http://www.aluska.org <![CDATA[Znamení, že s vámi vaše zvířátko spirituálně komunikuje]]> https://aluska.org/?p=9238 2019-06-07T15:25:37Z 2019-06-18T22:54:08Z Váš domácí mazlíček může být jedním z vašich nejlepších přátel. A když zemře, tento vztah a vzpomínka na nejlepšího přítele se obvykle vůbec nezmění.

Domácí mazlíčci se často stávají duchovními průvodci svých majitelů a objevují se v energetickém poli svého majitele ještě dlouho poté, co zemřeli. Lidé často vnímají, že jejich zesnulí mazlíčci vyskočili na postel. Slyšeli jejich hlas, slyšeli cinkání obojku jakoby běželi dolů chodbou, nebo cítili, jak šustí kolem a ťapou po chodbách. Tyto pocity popisují lidé z celého světa.Dodneška si pamatuji jeden svůj zvláštní zážitek, když jsem byla ještě malá a myslela jsem na své nejmilejší morčátko, které už tehdy zemřelo před mnoha lety, ale bylo mi po něm pořád smutno. Mnoho let jsem si totiž nedokázala vytvořit s žádným zvířetem tak intenzivní pouto a ten vztah mi chyběl. Jmenoval se Alfík. Začala jsem si ho představovat a myslela na to, že si moc přeji, aby se vrátil. Po chvíli jsem uslyšela ten typický zvuk, který slyšíte, když vaše morče žere trávu, nebo pohodově leží  a přežvykuje v tlamičce seno. Ten zvuk byl naprosto nepřeslechnutelný. Přitom jsem v pokoji žádné zvíře neměla a dveře byly zavřené.
Velice mě to tehdy uklidnilo. Uvědomila jsem si, že Alfík za mnou kdykoliv může přijít, že ve skutečnosti neumřel, jenom ho nemůžu vidět. A také jsem byla šťastná, že mě má natolik rád, aby za mnou přišel a uklidnil mě, když jsem to potřebovala. Mnohokrát jsem si totiž kladla otázku, jestli byl náš vztah oboustranný, jestli měl on alespoň z poloviny tak rád mně, jako já jeho. Protože morče je drobné a když jste s ním, prakticky moc nemá na výběr, než s vámi být 🙂 Od té doby jsem nikdy nepochybovala o tom, že zvířata mají nesmrtelnou dobrotivou duši a že se s nimi dá mluvit stejně jako se zemřelými lidmi.

To jsou přirozeně způsoby komunikace se zemřelým zvířátkem. Cokoliv co jeho duši pošlete nebo řeknete, uslyší a vnímá. Stejně jako zemřelí lidé. Ale co dělat, když chcete duchovně komunikovat se svým domácím mazlíčkem, který ještě nezemřel? Jen chcete vědět, jestli nebo jak se váš aktuální mazlíček snaží vysílat k vám nadvědomá poselství?

Když chce mazlíček duchovně komunikovat s majitelem, může být živý i zemřely – to znamená, zapomeňte na tělo. Jedná se o komunikaci mezi duchem a duchem, která se odehrává na telepatické, nadvědomé, psychické úrovni. Tato forma není vázána na fyzické tělo. Živí i zemřelí domácí mazlíčci mohou dělat jakoukoliv z věcí, která je uvedena dále v článku.


Jak domácí zvířata duchovně komunikují se svým majitelem?

 

1. Vtipné obrazy
Pracovali jste někdy a najednou se ve vaší mysli objevují šťastné obrázky tváře vašeho mazlíčka? Dalo by se říct, že je celý den v naší mysli a v naší energii. Děje se to i mezi lidmi. Noví milenci a přátelé to dělají neustále, stejně jako domácí mazlíčci. Dělají to, aby získali naši pozornost a udrželi naši dobrou náladu.

Pro mnoho domácích mazlíčků je to jejich duchovní práce na zemi, přinést radost a štěstí. Stejně jako mají lidé duchovní poslání, domácí zvířata je mají taky. Proto někdy mohou posílat šťastné telepatické obrazy, aby nás i nadále udrželi v dobré energii a také jako pokus zachytit naši pozornost. Je to také znamení, že vaše domácí zvíře o vás zrovna přemýšlí.

2. Výstražné signály
Snažil jste se někdy pracovat, zatímco milovaný mazlíček je po celý den na veterině. Začnete cítit, že něco musí být špatně, a pak veterinář zavolá, aby vám řekl, že opravdu JE něco v nepořádku? Je to velmi specifický příklad, ale určitě se vám stalo, že jste si někdy mysleli, že s vaším domácím mazlíčkem je něco v nepořádku a pak bylo?

To je jasné znamení, že se váš mazlíček snažil dostat do vaší energie a chtěl vás varovat. Je to jakoby vysílal volající energii, kterou zachytíte.

Když to ucítíte, reagujte. Pokud můžete, pospíchejte za nimi, nebo pokud nemůžete, pošlete jim zpět uklidňující energii. Myslete na to, jak je tišíte a uklidňujete. Pokud zjistíte, že můžete vnímat svého domácího mazlíčka když je v nebezpečí, mějte na paměti tuto skutečnost v situacích, kdy se o ně obáváte (třeba když odcházíte na celý den). Můžete být klidní, protože víte, že vás budou na dálku „varovat“, pokud dojde k nouzové situaci. Pokud to už udělali jednou a vyšlo to, udělají to pokaždé. To znamená, že pokud jste to už jednou dokázali, pak nemáte důvod se obávat, že by se vašemu domácímu mazlíčkovi něco stalo, aniž byste to nejprve vycítili.

 

3. Písně, které vám je připomínají
Naučili jste svá zvířátka speciální znělku? Zpíváte jim někdy? Máte s nimi spojenou konkrétní melodii?
Nestyďte se, pokud ano. Zpěv je způsob, jak komunikuje láska. Mnoho živočišných druhů společně zpívá jako způsob sblížení a komunikace.

Myslíte najednou na píseň, která vám připomíná vašeho domácího mazlíčka? To je znamení, že jeho energie je u vás zrovna přítomna. Toto znamení funguje také pro vaše blízké, kteří již zemřeli – písně, které s nimi máte spojené, jsou znamení o jejich energické přítomnosti.

Můžete se zapojit tak, že si píseň pustíte nahlas, zazpíváte si ji, vzpomenete si na bytost, která je s písní spojena. Písně mohou být forma vyjádření a uvolnění. Pokud truchlíte, někdy nám domácí mazlíčci nebo zemřelí blízcí pošlou písně, které nám pomohou zbavit se našeho smutku, aby nás znovu dostali do šťastnější nálady.

Kromě těchto znaků je jedna z nejlepších metod komunikace se zvířaty všímání si vokalizací a signálů řeči těla vašeho domácího mazlíčka v konkrétních situacích. Spojením situace, kontextu a reakcí vašeho zvířete, se můžete naučit perfektně proniknout do jeho mysli a dokonale chápat, na co právě myslí a co prožívá. Čím více budete své zvířátko pozorovat a vnímat co říká, tím jednodušší to postupem času je. Postupně v něm budete číst jako v otevřené knize. Zvíře to vycítí a získá k vám hlubokou důvěru.

Pokud vaše zvíře ztratilo schopnost projevovat se zvukem, nebo má potíže s pohybem, bude se s vámi snažit komunikovat telepaticky o to intenzivněji.


© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019]]>
3
Alue K. Loskotová http://www.aluska.org <![CDATA[Nepoužívejte alobal, uvolňuje se z něj hliník do vašeho jídla]]> https://aluska.org/?p=9147 2019-06-06T16:48:38Z 2019-06-17T22:54:41Z Hliníkový alobal je v našich domácnostech poměrně běžná pomůcka v kuchyni. Kromě pečení se často používá i na prodlužování trvanlivosti potravin tím, že se do něj balí jídlo a  uchovává se v ledničce. Praktikanti alternativní medicíny využívají alobal také k léčbě některých onemocnění. Dlouho však panovaly obavy ohledně jeho bezpečnosti, které se v poslední době začínají potvrzovat.Největším problém alobalu je, že je vyroben z hliníku. Jde v podstatě o těžký kov, který je pro tělo toxický. Hliník způsobuje tělu různé zdravotní potíže. Od mírných, až po závažné poškození mozku. Současné studie dokonce prokázaly, že je je spojován se vznikem Alzheimerovy choroby.

Kromě toho hliník může způsobovat i tato onemocnění:

  1. ztrátu paměti
  2. nedostatek koncentrace
  3. problémy s tělesnou rovnováhou
  4. ztráta kontroly nad ovládáním svalů

Také existuje teorie, že balení potravin do alobalu a jejich následné uskladnění v lednici nebo tepelná příprava v troubě, může způsobit poškození kostní struktury. Hliník totiž snižuje hustotu kostí odvápněním a tím zvyšuje jejich lámavost.

Alobal dále vyvolává potíže s dýcháním v případě, pokud se vdechnou částečky hliníku do plic. V tomto případě může vyvolat fibrózu plic.

Bezpečné není ani grilování masa, nebo ryb v hliníkové fólii. Při vysokých teplotách se uvolňuje vysoké množství tohoto nebezpečného kovu do vašeho jídla. Únik hliníku do potravy je ještě vyšší, pokud se přidají k jídlu nějaké kyselé přísady, jako například plátky citronu.

Výzkumníci z americké Univerzity v Sharjah věří, že během jednoho vaření jídla v alobalu se do něj uvolní až 400 mg hliníku. Šlo o zjištění chemického inženýra a vedoucího univerzitního výzkumného týmu, Dr. Essam Zubaidiho.
Ten odhalil, že pokud je alobal vystaven vysokým teplotám, výrazně se zvyšuje i míra úniku hliníku do jídla. Doporučuje proto, aby se v alobalu nikdy napekly bylinky, rajčata a citrusové ovoce jako jsou citrony, limetky či pomeranče.

Světová zdravotnická organizace (WHO) uvádí, že maximální denní příjem hliníku by neměl překročit 60 mg. Tento fakt činí z alobalu na vaření a uskladnění potravin velmi nebezpečnou látku, protože jen při jednom vaření se z něj do jídla uvolní až 400 mg.

Pokud jednou použijete alobal, nic se vám samozřejmě nestane. Problémy se mohou začít objevovat s jeho častým používáním. Za určitou dobu se třeba rozvinou nemoci související s toxiny v tomto kovu. Nahromadí se v organismu a tělu se nepodaří je všechny odplavit na 100%. Ukládají se do kostí, tkání i orgánů.

Mezi nejčastější projevy otravy hliníkem patří bolesti kostí, křeče, svalové slabosti, zmatenost a problémy s řečí. Pokud jsou hliníku vystaveny děti, může to narušit jejich růst a vývoj. Hliník zapříčiňuje onemocnění mozku, potíže s nervovým systémem, anémii a onemocnění plic. Poslední studie navíc ukázala, že hliník poškozuje i plod u těhotných žen a způsobuje vznik různých abnormalit a vad.

Četné obaly od léků obsahují hliník. Takže pokud se často léčíte aspirinem, používáte léky na předpis nebo si jen chcete zvýšit obranyschopnost vitamíny, zvyšujete riziko otrav hliníkem. Mnoho z nás také používá alobal při vaření. Kdo se nachází poblíž těžebních míst hliníku, nejspíše ho také ve velkém množství inhaluje, aniž by o tom věděl – to je ta nejvíce nebezpečná forma příjmu hliníku.

Co dělat?
Abyste své tělo zbavili veškerých toxinů, je nejlepší detoxikace. Potom se snažte co nejvíce vyvarovat hliníkovému nádobí a obalům. V obchodech nakupujte obaly bez příměsi hliníku a jezte čerstvé potraviny. Čtěte obaly, jelikož i antiperspiranty jsou dost známé přídavkem hliníku.

Otrava hliníkem je v dnešní době stále více frekventovanějším problémem, který hraje roli ve velkém výčtu nemocí. Vyvarujte se proto tomuto nebezpečnému kovu a chraňte sebe i lidi ve vašem okolí.


připravila www.aluska.org 2019]]>
23
Alue K. Loskotová http://www.aluska.org <![CDATA[Jsou Mořské víly skutečné? – Rychlá odpověď: ANO!]]> https://aluska.org/?p=9576 2019-06-14T08:16:39Z 2019-06-16T22:54:45Z Ve všech dobách existují zvěsti o bájných tvorech, kteří jsou okouzlující a inpirují naši představivost. Například posvátný Fénix, víly a samozřejmě Mořské víly. Stále více lidí se domnívá, že Mořské víly jsou skutečné, na rozdíl od jiných legendárních tvorů. Průzkumy veřejného mínění vždy ukazují pozoruhodné procento lidí, kteří věří v existenci Mořských panen – téměř 70%! Takže, jsou Mořské panny skutečné?Jsou Mořské panny reálné? – JO!
Když slyšíme o Mořských vílách, okamžitě v mysli cestujeme do rozlehlých moří a tajemství, která jsou zde skrytá. Pravdou je, že bylo prozkoumáno pouze malé procento oceánů. Někteří věří, že je to méně než 5%. A co dalších 95%? – Ale to samo o sobě ještě není žádný důkaz. Přesto bychom si měli uvědomit, že moře jsou obrovská a stále ještě nevydala všechna svá tajemství. I v moderní době stále objevujeme nové živočišné druhy, včetně těch, o kterých jsme si mysleli, že již dávno vymřeli. A hle, najednou se ukáže, že stále žijí, akorát v hloubkách, kde je nelze snadno spatřit. Může se to samé dít s mořskými vílami? Je to tvor, který skutečně existuje, žije, ale dobře se před námi schovává?

Jeskynní malby s mořskými vílami
Opravdu se naši předkové znali s mořskými pannami? To je dost možné! Existuje totiž mnoho starověkých textů a uměleckých děl zobrazujících nebo popisujících mořské lidi. Pocházejí z různých částí světa, jako je starověké Řecko, Mezopotámie, Japonsko. Ukazuje se, že všichni popisují Mořské panny velmi podobným způsobem! To přece nemůže být náhoda.

Obrázky, které vidíte, jsou fotografie jeskyně v Egyptě. Je plná maleb mořských víl.


V Egyptě je více dochovaných děl, která vyobrazují mořské víly:Mořští lidé jsou okouzlující stvoření, která obvykle žijí pod vodou, ale někdy vyjdou z moře nebo z jezer, aby se setkali s „chodci“. Mořští lidé se nachází téměř ve všech civilizacích. To není náhoda. Samozřejmě, že tato stvoření jsou skutečná, ale zakrývají po sobě stopy.

Poseidon a bohové moře
Ve starověkém Řecku bylo mnoho bohů a bohyň, kteří byli zobrazeni jako mořští lidé. Manželka boha Poseidona byla také mořská víla. Řekové navíc věřili, že moře je plné tvorů, kteří byli napůl jako lidé, napůl ryby. Nymfy moře jsou obvykle benevolentní bytosti, které milují zpěv a kouzlí nad mořskými vlnami. Někdy dokonce zachránili utopené námořníky, podle dochovaných textů. Všechny víly však nejsou dobré. Texty se zmiňují také o ne příliš hodných vílách, kterým se říká Sirény, které lákaly lidi do záhuby.

Písně moří
Není příliš neobvyklé, že občas slyšíme příběhy námořníků, kteří mluví o „volání z moří“. Je to píseň – ne pouhá melodie – přicházející z hlubin. Mnozí ji popisují jako tu nejkrásnější věc, jakou kdy slyšeli, na co se nikdy nedá zapomenout. Existuje mnoho zdokumentovaných výpovědí od námořníků sloužících v ponorkách během druhé světové války, kteří také slyšeli písně z hlubin.

Izraelská mořská panna z roku 2009
Asi před deseti bylo v Izraeli velké pozdvižení ohledně mořských panen, které začalo v malém městě Kiryat Yam. Jednu se tam totiž podařilo natočit na video. Od té doby turisté navštěvují toto město v naději, že zahlédnou mořské panny.

Mořská panna se údajně objevila při západu slunce a poté, co si pohrála na břehu, rychle zmizela. Jeden z prvních svědků, Shlomo Cohen, uvedl: ,,Byl jsem venku s přáteli, když jsme najednou uviděli ženu, která ležela na písku v podivné pozici. Nejdřív jsem si myslel, že se opaluje, ale když jsme se přiblížili, skočila do vody a zmizela. Všichni jsme byli v šoku, protože jsme viděli, že má ocas. “

Podobné pozorování bylo nahlášeno v posledních letech i v Mexiku a v Kalifornii.

Mořské víly v Zimbabwe
V roce 2016 vypukla panika v Chikanga – Zimbabwe. Místní obyvatelé tvrdili, že byli napadeni mořskými lidmi (mořskou pannou a mořským mužem). Zdálo se, že se mořští lidé polekali a napadli lidi v sebeobraně. Učitel z místní školy řekl, že ztratil zuby poté, co bojoval s mořskými lidmi, kteří bydleli v nedaleké řece. Místní obyvatelé stále žijí ve strachu.

Kryštof Kolumbus a 3 mořské panny
9. ledna 1493 popsal Kryštof Kolumbus setkání se třemi mořskými pannami v jeho deníku. Zatímco se plavil podél pobřeží Dominikánské republiky, setkal se ne pouze s jedinou, ale dokonce se třemi úžasnými mořskými pannami.

Proč si delfíni tak rádi hrají s lidmi?
Mnozí věří, že delfíni jsou tak hraví a ochotní pomáhat lidem, protože jim připomínáme jejich nejlepší přátele – mořské panny! Delfíni jsou dost chytří na to, aby věděli, že lidé a mořské panny jsou nějakým způsobem propojeni. To je možný důvod, proč jsou přitahováni lidmi a nenapadají nás, i když jsou to divoká zvířata.


© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019]]>
17
Alue K. Loskotová http://www.aluska.org <![CDATA[9 úžasných vlastností ženského těla]]> https://aluska.org/?p=9520 2019-06-05T17:47:25Z 2019-06-15T22:54:10Z Jedna z nejúžasnějších věcí, kterou umí ženské tělo, je schopnost dát nový život. Ale skutečnost, že ženy mohou vytvořit další lidskou bytost uvnitř sebe samých, není jediná věc, která je na nich úžasná. Pokud se blíže podíváte na ženský organismus, můžete najít spoustu dalších zajímavých faktů, o kterých samy ženy možná ani nevědí. Zde je 9 bodů, které ukazují, že ženské tělo je plné podivných i úžasných překvapení.9. Jedno z prsou je vždy větší než druhé.
Žádná žena nemá absolutně symetrická prsa. Rozdíl v jejich velikosti může být buď neviditelný, nebo docela znatelný. M mohlo by to být z mnoha důvodů. Může to být například rozdíl v objemu prsní tkáně, velikosti nebo tvaru prsní kapsy, nebo dokonce pružnosti kůže na každém prsu. Není však čeho se obávat, protože se jedná o naprosto přirozený a normální jev.

8. Ženské tělo se během porodu drasticky transformuje
Dát život dítěti je opravdu těžká práce – to může potvrdit každá žena. Kromě toho, že většinou zažívá strašnou bolest, ženské tělo obvykle prochází mnoha různými změnami. Jednou z nich je dilatace děložního hrdla.

Během porodu se děložní čípek mění z těsně uzavřeného, do plně otevřeného východu pro dítě. Chcete-li být připraveni na vytlačení dítěte, je třeba, aby se čípek otevřel na 10 cm. Těchto 10 cm však představuje pouze výchozí bod – děložní hrdlo může dál pokračovat v expanzi, aby se přizpůsobilo hlavě dítěte.

7. Ženy lépe zvládají bolest
Ženy skutečně prožívají více bolesti než muži – to je dobře známý fakt. Ale není to o tom, jak silné jsou, záleží na tom, jak funguje jejich mozek.

Některé studie ukazují, že ženy a muži si pamatují svou minulou bolest jinak. Zatímco muži jsou více stresovaní a přecitlivělí, když vzpomínají na bolesti, které zažili dříve, ženy na to mají tendenci rychleji zapomínat. A obecně, práh bolesti u žen je 9 krát silnější, než u mužů.

6. Ženy jsou opravdu dobré při hře se slovy
Pokud jde o vyjádření sebe samého, nikdo se nemůže srovnávat se ženami. Ukázalo se, že pro tento fenomén existuje i anatomické vysvětlení: ženy mají větší čelní a spánkový lalok. To jsou oblasti mozku, o níž se předpokládá, že ovlivňují jazykové dovednosti.

Ženy mají také vyšší hladiny FOXP2, také známý jako „jazykový protein“. Toto velké množství bílkovin pomáhá průměrné ženě namluvit asi 20 000 slov denně, což je o 13 000 slov více, než namluví průměrný muž.

5. Ženské svaly mají vyšší vytrvalost
Některé studie ukazují, že ženy mohou provádět vytrvalostní cvičení o 75% déle, než muži. Důvod pro to je skryt v jejich hormonech – věří se, že estrogen dělá jejich svaly více odolné proti únavě.

4. Ženská kůže je velmi citlivá
Ženská kůže je obvykle o 25% tenčí než pánská kůže, což ji činí mnohem citlivější na dotek a jiné druhy stimulace. To má i své nevýhody. Citlivá kůže způsobuje, že ženy jsou náchylnější k tvorbě vrásek, jak postupně ztrácejí kolagen během stárnutí.

3. Nálada ženy závisí na jejích hormonech
Většina žen zná příznaky PMS. Nicméně ne každá žena si uvědomuje, že její tělo je ovlivněno cyklem každý den v měsíci. Vzhledem k tomu, že hladiny hormonů se neustále mění v jejím mozku i těle, mění se také její náhled na sitace, úroveň energie a citlivost.

Ženy jsou obvykle nejživější a nejdivočejší asi 10 dnů po začátku svého cyklu (prvním dnem krvácení začíná nový cyklus) a těsně před ovulací. V těchto dnech se snaží oblékat svůdněji, aby vypadaly atraktivněji pro potenciální partnery. O týden později, když vzroste hladina progesteronu, mají ženy tendenci zůstat doma s horkým šálkem čaje a mazlit se v posteli se svým milým.
Poslední týden před příchodem krvácení začínají být plačtivé a podrážděné. A jejich nálada dosáhne na dno 12-24 hodin před začátkem krvácení.

2. Ženy procházejí pubertou dvakrát
Druhé období adolescence u žen je perimenopausa, která se děje okolo čtyřicátého roku věku. Obvykle se vyznačuje nepravidelnými periodami, nočním pocením a dalšími nepříjemnými věcmi způsobenými změnami hladiny hormonů. Ženské hormony během tohoto přechodu mají tak silné výkyvy, že se žena může chovat podobně jako puberťačka.

1. Ženy jsou odbornice na čtení tváří.
Od chvíle co se narodí, mají ženy schopnost číst tváře lidí, dokonale dekódovat jejich emoce a pocity. To jim pomáhá být empatičtější vůči ostatním a lépe s nimi komunikovat. Kromě toho některé studie ukazují, že mají ženy dokonalou paměť na obličeje.


© aluška.org 2019]]>
1
Alue K. Loskotová http://www.aluska.org <![CDATA[Etruskové byli Slované! Dodnes dokážeme přečíst jejich písmo! | Doporučuji]]> https://aluska.org/?p=9436 2019-06-15T06:07:47Z 2019-06-14T22:54:32Z Před pár lety jsem se zmínila, že jsem znala velice vzdělanou historičku, která mi vyprávěla o tom, jak jako průvodkyně přivedla skupinku svých slovenských studentů (přednášela i na vysokých školách) do muzea, kde se nacházely artefakty náležející etruské kultuře. Etruskové měli žít na území dnešní Itálie, podle oficiálního letopočtu zhruba od 8.-7. stol. př.n.l. Jejich civilizace dosáhla vrcholu kolem 6. století př. n. l., kdy se Etruská říše nebývale rozrostla a Etruskové prostřednictvím své obchodní moci získali vliv nad celým Středomořím. Zanikla ve 3. stol. př. n l. (podle oficiální datace, reálná čísla by vypadala jinak, ale to je podružné).Bylo nám zatajeno, že šlo ve skutečnosti o slovanský národ
Tato zmíněná paní měla pro svoji skupinku připravenou tabulku, kdy ke každému znaku náleželo písmenko z naší aktuální abecedy a podle této jednoduché abecedy její skupinka dokázala číst nápisy na artefaktech a rozumět jim, přestože oficiálně nebylo etruské písmo doposud rozluštěno a také se oficiálně tvrdí, že Etruskové převzali písmo od Řeků, což je lež jako věž. Když totiž přečtete etruské písmo s pomocí překladu do latinky, zjistíte, že je to vlastně staroslověnština!!

Tehdy se se mnou pár velmi inteligentních osob, co tomu očividně moc rozumí, přelo o to, že nemám pravdu a ať poskytnu důkazy pro to co říkám. Blbě se však předává důkaz o někom, kdo už nežije a jeho životní dílo bylo velmi pečlivě zničeno. A tak kdo nevěří mé zkušenosti, ať si opatří svou vlastní, co se budu rozčilovat, není to můj problém, že někdo něco nechce chápat. Moje poslání není přesvědčovat zabejčence, co nechtějí nic vidět ani slyšet, od toho tu skutečně nejsem a ani o to nemám upřímně zájem. Kdo chce vědět a vidět, ten má zde prostor. Kdo nechce, ať si najde jinou zábavu.

Abych se vrátila zpět k tomu příběhu… Hodně se po Etruscích dochovaly artefakty související s pohřby, takže sarkofágy a náhrobní kameny. Nejvíc mě pobavilo, když mi vyprávěla, jak se slováci shlukli u jednoho sarkofágu, který byl celý popsaný, ale oficiálně významu slov nikdo nerozuměl. Slováci vytasili svoje papíry a krásně četli: ,,Ty, která jsi na nás celý život jenom nadávala a plivala, dobře ti tak!” … No, ale vykládejte tohle dneska lidem. ,,Dej důkazy, dej důkazy”, místo aby zkusili pátrat sami, přenášejí veškerou práci na vás a chtějí, abyste všechno dělali za ně, i za ně ideálně mysleli. Ale tak to v životě nefunguje.

Pak na mě ale vykoukl následující článek, který pochází z Ruska. A helemese, Rusové to konečně po letech řekli otevřeně lidem. Tak mi to prostě nedalo a musela jsem pořídit překlad. Ano, slovanské národy rozumí etruskému písmu, protože Etruskové jsou naši příbuzní! Pro ty největší rýpaly, zde je článek v originálním znění, můžete si ho přečíst v ruštině: http://argumenti.ru/society/2019/05/612774

Český překlad následuje níže.

,,Žena z Elche”, pochází (velmi hrubým odhadem) asi z 5. stol. př.n. l.  Našli ji v roce 1897 ve Španělsku. Údajně by mohlo jít o kartáginskou bohyni Tanit.

 

Proč měli Rusové a Bulhaři zákaz vstupu do etruských síní ve Vatikánu
Ještě před sto lety Rusy a Bulhary nepouštěl Vatikán do etruských síní, a to zejména pokud tam chtěli jít ve skupinách. Milovníci literatury, dokonce i středoškolští studenti, kteří ještě měli v čerstvé paměti hodiny staroslovanštiny, totiž při pohledu na etruské nápisy zůstaly překvapení. (pozn. Alue: To mi také dotyčná říkala, že na daná místa se smělo vejít pouze se speciálním povolením, které ona vzhledem ke své významné pozici měla. Jinak by tam svou skupinku nedostala.)

Bez větších problémů studenti nahlas četli etruská písmena. Zprava doleva, zleva doprava. Kdekoliv, kde spatřili nějaký nápis – na talíři, helmě, nebo zrcadle. Pro ně bylo vyřešení tajemství etruského písma veliká radost! Ale jak si asi umíte představit, největší katastrofa to byla pro ,,odborníky na etruský jazyk”. – Co když někdo vyřeší tuhle záhadu! No to nesmíme dovolit!

Už před sto lety Rusové a Bulhaři chápali a mohli číst etruské texty, i pouze se znalostí tehdejší abecedy. Nemluvě o staroslovanštině, řečtině a latině… Pochopili, že jedno písmenko může znamenat slovo i slabiku. V té době bylo v ruské abecedě více písmen, takže intuitivní dekódování etruštiny bylo mnohem jednodušší, než v současnosti. Reforma ruského jazyka způsobila, že myšlení se stalo ploché a lineární, eliminovala se různorodost, složitost a rozsah chápání.

Časopis ,,Etruscan studies”, který vycházel ve Florencii, od roku 1927 pravidelně publikoval práce ,,vynikajících odborníků” z různých univerzit po celém světě, kteří ,,pracovali” celé roky v potu tváře nad záhadami dávného národa etrusků. V tomto případě je údajným hlavním problémem původ Etrusků a jejich jazyk.

Už na počátku 19. století několik prominentních vědců S. Chiampi, A. Čertkov a F. Volanský dokázali, že etruský jazyk má slovanský původ
Dokazují to i díla současných vědců P. Oreškina a G. Grineviče. To však ,,odborníci” nepřijali a veřejnosti se nadále tvrdilo, že je to záhada. Chiampi, Čertkov a Volanský dešifrovali etruské texty tak brilantně, že je prostě nemožné pochybovat o správnosti jejich metody čtení. Bylo pouze možné předstírat, že nic takového neexistuje.

Dokonce i mnozí významní představitelé z Itálie, historici, mluvili otevřeně o slovanské povaze Etrusků. Například italský Jovan de Ruberto v článku “Slovanské osady v Neapolském království” uvádí, že v roce 1468 Slované založili v Itálii tato města: Montemiro, Sanfelice, Tavenna, Seritello.

“Etruskové zavedli v Itálii zákony, byli první ve filozofii, geometrii. Byli to žreci, stavitelé měst a chrámů, vynálezci vojenských strojů, lékaři, umělci, sochaři, agronomové …” F. Dempster, italský historik (1619)

Ve slovníku Stephanuse Byzantinuse (527 – 565 n.l.) se uvádí, že ,,Etruskové jsou slovanským kmenem”. Etruskové si říkali Rasséni. V důsledku toho má i jejich písmo název “Rassénské obrazově zrcadlové písmo (molvice)”.

Talentovaný dešifrovatel starověkých jazyků P. Oreškin v knize ,,Babylonský fenomén” také poukazuje na zvláštnost rassénského písma – zrcadlového obrazu. Oreškin tyto šikovné techniky nazývá složitým systémem starověkých Rassénů.

Etruské písmo přeložené do ruštiny

 

Etruskové stavěli města ze dřeva a kamene, vybavili je vodovodem a systémem silnic, ovládali umění dobývat rudu, metalurgii a všechny druhy řemesel. Rádi se koupali v lázních a saunách, nosili husté dlouhé vousy, prováděli rituály spalování mrtvých a uctívali jejich památku. Podobně jako Rusové. Tvořili velká umělecká díla a zdobili veřejná místa.

Italská muzea a soukromé sbírky jsou napěchované úžasným etruským uměním. Před více než dvěma tisíci lety ovládali Etruskové téměř celý Apeninský poloostrov. Byly vládci západních moří, proto se vyznali v obchodu, navigaci a ve stavbě lodí. Talentovaní a zruční lidé národa Etrusků pracovali, tvořili a byli základ pro vychvalovanou kulturu Starověkého Říma.

Ti, kteří se dopustili nespravedlnosti a záměrně systematicky zametali pod koberec pravdu o velkých stavitelích Etruscích-Rassénech, dostanou dříve nebo později přes prsty. (konec překladu)

Aby toho nebylo málo, ještě stojí za povšimnutí dílo archeologa z Polska, který se jmenoval Tadeusz Wolański. Žil od roku 1789 do roku 1865 a v tomto období dešifroval etruské písmo. Poskytl jeho překlad do latinky. Člověk, který rozumí staroslověnštině nebo staré ruštině před reformou azbuky (tehdy došlo k redukci znaků), dokáže pomocí této tabulky číst etruské nápisy. Dokonce i ten, kdo ovládá současnou ruštinu, dokáže zachytit základní význam slov.

 

překlad etruského písma do latinky

Tohle je veliká pravda, kterou před námi oficiální ,,odborníci” a ,,etruskofilové” záměrně tají. Takže si pamatujte jednou a navždy: Etruskové jsou naši předkové a oslavovaný Starověký Řím čerpal z naší slovanské kultury a z našich znalostí. Buďte hrdí na to, že jste Slované, protože je skutečně na co být hrdý. A nenechte se zblbnout učebnicemi dějepisu. Oni chtějí, abyste o své historii nic nevěděli, je to záměr.

připravila Alue K. Loskotová,  © Aluška.org 2019]]>
31
Alue K. Loskotová http://www.aluska.org <![CDATA[Návod na domácí léčbu a regeneraci nemocných zubů]]> https://aluska.org/?p=9490 2019-06-16T15:19:48Z 2019-06-13T22:54:32Z Každý z nás někdy v průběhu života zažije citlivý, zkažený, nebo ulomený zub. Nikdo už nám však neřekne, jak tyto problémy přirozeně léčit, nebo jak jim přecházet. Doktoři a zubní hygieničky jen krčí rameny a vykládají, že to máte genetické a že už se to zachránit nedá… Ti slušní vám alespoň ukážou, jak správně na zubní hygienu, aby se vaše problémy nezhoršovaly tak rychle, nebo aby alespoň odešel zánět dásní, který je způsobený právě špatným čištěním. Přesto se nám stále vykládá, že maše medicína je na špičkové úrovni. To mi vždycky hne žlučí, když to někde slyším, nebo čtu. Tak proč nemáme všichni dokonalé zuby?Dnešní článek čerpá z rad ruského spisovatele Borise Vasiljeviče Bolotova, který se intenzivně zabývá opravou lidského organismu.


Boris Vasiljevič Bolotov, biolog, fyzik, chemik. Autor více než 600 vynálezů a patentů. Je vědecky zdokumentováno, že Boris Bolotov pomohl zregenerovat mnohým lidem nejen nové zuby, ale i celé zničené orgány.

Bohužel ne všechny Borisovy rady jsou ještě dnes plně použitelné, vzhledem k tomu že se částečně orientuje na mořské produkty. Silně znečištěné radioaktivní moře a mořské produkty už dnes bohužel nejsou součástí zdravého jídelníčku, jsou naopak při konzumaci nebezpečné a měli bychom se jim pečlivě vyhýbat. Můžeme si za to sami, když zacházíme s přírodou, jakoby byla plastový sáček na jedno použití. Mějte toto na paměti při čtení rad a zařiďte se podle svého nejlepšího vědomí. Přesto zde uvedu i rady spojené s mořem.

Divoká zvířata mají obvykle kvalitní rezervy, proto mají tendenci umírat se zdravými zuby. Mořské ryby nemají se zuby problémy téměř žádné. To však už neplatí pro domácí psy a kočky, kteří jsou krmeni komerční hotovou stravou. Zubní kazy jsou totiž kromě špatné hygieny způsobeny i nevhodným jídlem, proto se našim domácím miláčkům kazí zuby jako nám, zatímco v přírodě mají jejich příbuzní o mnoho lepší chrup.
Existuje mnoho důkazů, které ukazují, že i domorodé kmeny, které začaly přecházet na moderní zpracovanou stravu (vyznačuje se zejména přemírou sacharidů), začali mít najednou zubní kazy, které při tradičním stravování neměli a u jejich dětí se najednou začaly objevovat zakrněné čelisti, křivě rostlé zuby a další vývojové vady. Je to vysvětlené například i v přednášce doktorky Elekové, kterou jsem zde nedávno dávala.

Není to náhoda, že mořské ryby nemají zubní kaz. Zuby se totiž formují v elektrolytu mořské vody, která je ideální médium pro vytvoření krystalického dentinu. Zuby zvířat by byly perfektně zdravé, kdyby neustále držela v ústech mořskou vodu nebo sůl, což je však nemožné. U člověka, který neví jak moc je pro jeho zuby sůl důležitá, se zuby kazí ještě rychleji – kvůli kurdějím, zubnímu kazu a dalším nemocem.

Obecně se dá každému doporučit vyplachování úst slanou vodou
Pokud si denně vypláchnete ústa na noc slanou vodou, vaše zuby se nebudou kazit. Dokonce i když z vašich zubů zůstanou jen kořeny, tak některé kořeny vypadnou samy, zatímco jiné se za několik let podaří vyléčit.

Nejzajímavější na tom je, že s touto metodou péče o ústa začíná růst nová generace zubů. Boris se osobně setkal se staršími lidmi (asi 75 let), u kterých se objevily třetí zuby. Na základě těchto zkušeností říká, že ztracené zuby znovu dorostou a jejich růst může být aktivován u každého.


Aby se zabránilo zubnímu kazu, Boris Bolotov dále doporučuje:

1. Odkyselit organismus za pomoci enzymů kostivalu, a slaniskovými rostlinami (formy, které obvykle žijí na slaných půdách, tj. solných bažinách).

2. Pijte kvas ze šišek, nebo z kůry přímořských borovic, mechu z pobřežních mořských kamenů, řas a rostlin ze slaných mořských zálivů.

3. Jezte mořské řasy z rodu laminární.

4. Jezte často mořské produkty, jako jsou ryby, chobotnice, krabi a podobně.

5. Pijte kvas z ovoce tomel (kaki, neboli churma), guava a hroznů, přitom do tohoto kvasu přidejte mouku ze zubů prasat, aby potřebné stopové prvky dostával organismus v dostatečném množství.

6. Všechny zeleninové a ovocné šťávy jezte a pijte solené.

7. Jednou měsíčně si opláchněte ústa alkoholovým výluhem z puškvorce (půl šálku puškvorce na 1/2 litru vodky) a do výluhu je potřeba přidat propolis. Tento výluh se dobře vstřebává do tkáně dásní, přitom propolis se dostane do mikroprasklin a zabraňuje množení mikrobů.

Bolest zubů ze studené vody nebo jídla
Toto onemocnění zmizí velmi rychle, pokud si na noc opláchnete ústa silným solným roztokem, nebo si v ústech pravidelně podržíte několik zrn soli. Eliminovat choroby zubů pomáhají plody trnky nebo jiných rostlin s adstringentními vlastnostmi.


První bolest zubů

Při bolesti zubů vám lékař určitě pomůže a zub přestane bolet. Zubař však nebude schopen zabránit onemocnění jiných zubů. I vyléčený zub může znovu a znovu rozbolet, dokud se úplně nerozpadne. Počet stomatologických klinik roste, ale počet onemocnění zubů se nesnižuje, naopak se zvyšuje. Proto se dál nebudeme bavit o tom, jak léčit zuby, ale co dělat, aby se zuby ani neskazily.

Problémy se zuby mívají občas téměř všechna zvířata, býložravci i masožravci. Zuby u moderního člověka bolí téměř v každém věku. Bylo ale vypozorováno, že se zuby nemají žádné problémy pouze zvířata moří a oceánů.
Je to pochopitelné. Materiál zubu není buněčná struktura. Ve skutečnosti jsou zuby vytvořeny z krystalické látky, které je mořská voda příznivým růstovým médiem.
U lidí, kteří jedí hodně slaných ryb, se zuby téměř neničí. Není náhoda, že v Číně si lidé čistí zuby solí a lidé, kteří si opláchnou ústa před spaním slanou vodou, nemají zubní kaz.
Dokonce i když zuby ostře bolí, při oplachování úst silným slaným roztokem bolest často okamžitě ustoupí.

Pokud je bolest zubů spojená s nachlazením, pak ji dobře eliminuje octový výluh z barvínku menšího, nebo kůry z osiky. V půl litru 9% octa naložíme 1/2 šálku listů barvínku, nebo suché staré kůry z osiky a necháme louhovat 2 až 4 dny.

Na určitou chvíli odstraňuje a zmírňuje bolest zubů šťáva ze surového osikového dřeva, která se získává spalováním větve z jednoho konce, například na plynovém sporáku. Jak se jeden konec zahřívá, šťáva se na druhém konci hromadí a kape. Touto šťávou se navlhčují dásně v oblasti nemocného zubu.

Dobře ulevuje od bolesti zubů silný čaj ze šalvěje, heřmánku a srdečníku obecného. Do sklenice vroucí vody přidejte 1 polévkovou lžíci suchých bylin a nechte louhovat 10 – 15 minut. Čaj se pomalu pije a zlehka se jím oplachuje ústní dutina.

Pokud zuby v daný moment nebolí, ale je zde tendence k jejich chorobám, potom je za účelem prevence vhodné opláchnout je terpentýnovou vodou. Na to je třeba 1/2 šálku teplé vody, do které se přidá 10 – 20 kapek borovicového terpentýnu.

Pokud je zub částečně ulomený, pak je dobré k němu na noc připevnit malý kousek kořene kostivalu, nebo puškvorce. Takový mnohonásobný postup někdy umožní vypěstovat z kousku, zub v plné velikosti. Je lepší, pokud je kořen kostivalu solený solným práškem, nebo jemně mletou solí.

Pro zuby je dobré žvýkat pryskyřici z borovice, nebo propolisu. Nejlepší je to dělat po jídle, kdy je dokonce příjemné spolknout hořké sliny. Pamatujte si, že zuby začínají být nemocné až po začátku nemoci kterékoliv části gastrointestinálního traktu. Takže pokud jsou nemocné vaše řezáky, není v pořádku žaludek. Pokud o sobě dávají vědět stoličky, je to signál z dvanáctníku.

Starověcí léčitelé vypozorovali, že pokud se do jídla přidává čerstvá nebo kvašená jeřabina, tak se zubní kaz téměř úplně zastaví. Velmi užitečná je i černá jeřabina – aronie, která se může konzumovat i v čerstvém stavu.

Kromě jeřabiny dobře zpevňují zuby puškvorec, libeček lékařský a kostival obyčejný. Ty se musí žvýkat po malých kouscích před jídlem, nebo před opláchnutím úst vodou s propolisem. Současně se doporučuje přidávat do jídla prášek z mletých zubů zvířat (zejména z prasat), po 1/4 lžíce dvakrát týdně do stravy.

Velmi dobře stimuluje růst zubů enzym připravený z trávy Tomkovice vonné. Do 3 l syrovátky přidejte 1/2 šálku trávy, 1 šálek cukru, 1 čajovou lžičku zakysané smetany. To vše se nechá kvasit alespoň 3 týdny.
Enzym se pak pije před jídlem po 2 – 4 lžících. Na zlepšení kvality enzymu do něj můžete přidat 2 polévkové lžíce prášku ze zubů prasat. Tento prášek, který se rozpouští v enzymech, je činí bohatšími na fluorované mikroelementy, obzvláště potřebné pro zubní sklovinu.


připravila aluška.org 2019]]>
20
Alue K. Loskotová http://www.aluska.org <![CDATA[7 znamení která prozrazují, že máte šamanské schopnosti | Doporučuji!]]> https://aluska.org/?p=9378 2019-06-13T06:26:24Z 2019-06-12T22:54:08Z Šaman je mocné slovo s okultním významem, ale zároveň silně spojeno s přírodní moudrostí. Šaman je někdo, kdo je dostatečně silný a moudrý, aby zasahoval do světa duchů. Tradičně toho šamani v domorodých kulturách dosahují tak, že vstupují do stavu tranzu během rituálu, doprovázeného zvukem zvířat, nebo bubnů.

Slyšeli jste volání šamanů?
Teď, když jsme si krátce vysvětlili kdo jsou Šamani, měli bychom si také říct, že Šamani slyší své „volání“ od velmi mladého věku. Teď se asi divíte: ,,Proč bych vůbec rozklikával tenhle článek, kdybych to volání neslyšel.”
Dobře, možná jste ho slyšeli, ale neodpověděli! Žijeme ve světě, kde televize a herní konzole odvracejí naši pozornost. I když nám televize, počítače, internet a videohry mohou skutečně pomoci v mnoha ohledech, někdy mohou umlčet vnitřní hlas a ztlumit naši komunikaci s duchy a průvodci.1. Váš rodový předek byl bylinkář, nebo ovládal nadpřirozené schopnosti (prostě máte v rodině čarodějnice)
Tradiční šamani v domorodých kulturách často předávají svou sílu dětem, skrze pokrevní linii. V minulosti byli Šamani často „stvořeni“, když jejich  živý nebo mrtvý předek inicioval svého mladého do šamanského řemesla. Starší také mnoho let učí mladé, jak se šamanství správně dělá. Šaman je moc důležitá role v každém domorodém kmeni, je to místní duchovní moudrost a univerzální léčitel v jednom. Duše se šamanskými dary se však přirozeně rodí i do moderního civilizovaného světa.

Naši předci (duchové nebo živí lidé) jsou také našimi průvodci a ochránci. I když přecházejí do říše mrtvých, jejich duchové někdy žijí mezi námi, zvláště když pro to existuje „velmi dobrý důvod“.
Mít ve svém rodu čaroděje nebo šamany, z vás automaticky nedělá šamana, ani vám to nezaručí paranormální schopnosti. To se však může změnit i během života. Zejména tehdy, pokud se s vámi spojí předek ze světa duchů a předá vám své řemeslo. Mnoho zajímavých lidí se šamanskými či léčitelskými schopnostmi přiznává, že byli ,,normální” do té doby, než prožili silné trauma, či zážitek blízké smrti, při kterých měli spontánní intenzivní vizi. Během této vize jim světelné bytosti či rodoví předkové předají duchovní dar, určený ke službě lidstvu. Někdy se tato aktivace stane v noci ve snu, nebo na základě aktivně proneseného přání, když chtěli nesobecky pomoct někomu jinému. Od té chvíle ovládají síly a znalosti, které předtím neznali.
Avšak pozor, při zneužití, ve chvíli kdy svůj dar využijí jinak než mají za úkol, o dary přicházejí a tvrdě za své provinění platí.

Pokud vaše babička (například) byla čarodějnice, je tu šance, že vám bude chtít předat své síly a moudrost… Nebo jste ,,nenormální” už od narození a jste zvědaví spíš na další bod o šamanismu, protože na žádnou aktivaci nečekáte, máte to už odmalička.

2. Milujete přírodu a umíte to s bylinkami, možná s nimi i kouzlíte
Šamanismus je spojen s přírodou. Všechno je v rovnováze s přírodou. Šamani a Druidové jsou si velmi podobní (pokud vyloučíte jejich náboženské systémy). Šaman je velmi talentovaný bylinkář.
Cítíte se jednotní, pokud jste sladěni se silami přírody a usilujete o hlubší poznání přírodních principů a moudrosti.

Rození šamani mohou mluvit s duchy bylin. Šaman nejenže ví o vlastnostech každé bylinky, ale může také mít schopnost mluvit s každou z nich individuálně. Během této konverzace se s bylinkou hovoří o tom, aby poskytla své schopnosti, aby dala šamanovi svůj nejlepší elixír. Platí to i pro rozhovory se stromy. Tohle mluvení se stromy a bylinami může být něco, co jste dělali, už když jste byli malí.

Vzpomínáte si, jak mluvíte se stromy? Možná si vzpomínáte na rozhovor s růží, aby vás nepíchla, když jste si k ní chtěli jen přičichnout. Už vám svítá?

Jednu takovou rozenou šamanku, co mluvila s bylinami, jsem znala (teď už je ve světě duchů).
Vzala mě k sobě do zahrady, měla tam celoživotní sbírku všech možných exemplářů, co si dovezla ze světa. Dotýkala se špičkami prstů bylinek a mluvila na ně v duchu. Vysvětlovala mi, že léčí lidi rozhovorem s bylinami. Když za ní někdo přijde s nemocí, projde s ním zahradu a myslí na člověka, kterého chce léčit. Bylinka se jí sama přihlásí, když cítí, že je pro nemocného vhodná a při doteku štípne šamanku do prstu. Šamanka ji hned utrhne, podá nemocnému a požádá ho, aby ji hned snědl. Poté mu doma sepíše recept co bude jak užívat, a vybaví ho sušenými bylinami ze svých zásob. Pár bylinek dala i mně. Poslušně jsem je snědla. Byla to místní vyhlášená bylinkářka. Neříkala si ,,šamanka”, nedělala magii v klasickém slovasmyslu, prostě měla ten dar a používala ho ke službě lidem. Neměla nikde reklamu, nechlubila se tím. Prostě jí pořád u dveří zvonili nějací lidé, že se doslechli kdo je a chtějí pomoct. Samozřejmě byla velmi dobrá, vzdělaná a ovládala mnoho jazyků, včetně mrtvých. Také si pamatuji, že mi vyprávěla, jak vidí aury všech lidí a že vidí v oblasti solar plexu bílou spirálku u každého člověka.

3. Zážitky blízké smrti a schopnost léčit
Šamani jsou také nazýváni ,,zranění léčitelé”. Vědí jak se léčit, ale také byli sami zasaženi chorobami. Domnívají se, že příčinou všech nemocí je duševní neklid. Každá nemoc, nebo nehoda je také způsobena zlostnou a zlovolnou entitou.

Měli jste zkušenost s blízkou smrtí? Možná jste prošli velmi vážnou nemocí, která vás přivedla na hranice smrti. Nebo jste pravděpodobně měli těžkou nehodu a stalo se tam něco, co vás donutilo uvědomit si, že existuje něco víc.

Zejména pokud jste byli zázračně uzdraveni z těžké nebo neléčitelné choroby, pak to pravděpodobně znamená, že váš mocný duch dokázal vyhnat zlovolné duchy, nebo jste dokonce měli pomoc od svých předků. Pamatujte ale, že zdraví je velmi vážná věc, a i když v sobě šamanismus má velkou dávku osvícení, měli byste se vždy poradit i se svým lékařem (s tím kterého si sami zvolíte), pokud čelíte vážnému problému. Víc hlav víc ví.

Ne vždy šaman trpí aktuálními nemocemi, ale překonal takové, které by běžný člověk sám doma nezvládl a valil by hned celý vyděšený do nemocnice. Má zkrátka výbornou schopnost poznat co to je a co na to má dát, také se o zdraví a možnosti léčby celý život aktivně zajímá. To souvisí s jeho láskou k bylinkám.

4. Astrální projekce, Lucidní sny, Zkušenosti mimo tělo
Šamani se obvykle cítí mnohem více propojeni s Astrální říší, než s tou hmotnou. Stává se to, protože znají krásu jiných světů a ví, že v porovnání s nimi je hmotná realita nudná tuhá omezující šeď.

Pamatujete si své sny, které jsou obvykle velmi živé. Máte kontrolu nad svými sny. Pokud si vzpomínáte, že jste alespoň jako dítě měli kontrolu nad svými sny, pak pravděpodobně máte dar lucidního snění.

Také se umíte projektovat v astrální rovině, vědomě astrálně cestujete. Máte schopnost cestovat do jiných říší, abyste vyhledali vedení, nebo něco konzultovali s vyššími entitami. Z těchto zážitků se vracíte do těla osvěžení, povzbuzení, inspirovaní a odpočatí.

Tyto schopnosti máte přirozeně v sobě, nepoužíváte drogy k jejich umělému navození. To, co se odehraje v drogovém rauši, totiž není duchovno, ale obyčejná zhovadilost.

5. Cítíte se dobře sami
Říká se, že staré duše se nikdy necítí samy a to je pravděpodobně váš případ. Šamani milují trávit čas sami. Proč?

Astrální projekce a komunikace s vyššími světy vyžadují samotu. To je důvod, proč šaman doslova potřebuje být sám. Spojuje se s duchy přírody, průvodci zvířat a duchy mrtvých. Pouze osamotě může naplno rozvíjet své spirituální dary, přijímat poselství od svého vyššího vedení a rozjímat nad poznatky, které nasbíral.
Taky přece potřebuje čas na to, aby studoval svoji knihovnu plnou herbářů, atlasů stromů, hub, brouků a všeho živého co v přírodě leze nebo lítá 🙂

Naopak přílišné rozptýlení a nával lidí v domě, ho zdržuje a oslabuje, protože nemá prostor na svoje věci a svoje hloubání. Když nemá klid doma, mizí v přírodě kdykoliv to jde a tráví tam mnoho hodin.

Pokud vás noc neděsí a jste rádi sami, nebo pokud se cítíte pohodlně ve tmě, pak máte další znamení. Právě díky tmě se totiž dají vidět vize a otevírat schopnosti, které jsou ve dne bržděny denním světlem, které je přehluší. Šaman ví, že teprve až když se setmí, začnou ze tmy vystupovat energie, obrázky a bytosti.

6. Návštěvují vás zvířata celkem podivným způsobem
Je známo, že Šamani milují konzultace s totemovým zvířetem, aby mohli s jeho pomocí léčit, nebo něco podniknout a vyřešit. Zvířecí průvodci jsou ve skutečnosti mocní archetypální duchové, kteří mají veliké znalosti. Stojí mezi naším světem a tím druhým. Slouží jako odkazy na moudrost z jiné říše.

Navštěvují vás zvířata velmi podivným způsobem? Snaží se zvířata zaujmout vaši pozornost? Chodilo za vámi opakovaně nějaké zvíře? Může to být i vaše totemové zvíře, které se snaží navázat komunikaci. Zvířata mohou také poskytovat znamení ohledně budoucnosti.

Možná jste také zažili opakované návštěvy zvířat a zvířecích průvodců ve svých snech. Vidíte v nich někdy hady? Zaútočil na vás medvěd? Tato totemová zvířata se snaží upoutat vaši pozornost a něco vám symbolicky sdělit.

Zvířata vás vedou a chrání!
Nedávno se chovala podivně sousedova kočka. Číhá před domem a jakmile uslyší mé auto nebo cvaknutí mých dveří a je poblíž, jde za mnou a chce se mazlit. Občas mě chce plácnout tlapkou, když u ní strávím málo času. Mávne s ní ve vzduchu a podívá se mi hluboce do očí. Říká, že mám hladit dál, že ještě nemám nikam chodit. Ten intenzivní pohled a jeho neobvyklá hloubka mě ze začátku děsil, postupně jsem se naučila tuto kočku respektovat. Když něco řekne, snažím se to udělat.
Naposledy jsem měla vyjet autem pryč a měla jsem 20 minut zpoždění. Kočka přišla a chtěla pozornost. Chvilku jsem se jí věnovala i přesto že jsem spěchala a myslela na to, že to asi má nějaký smysl. Pak jsem už chtěla jet. Kočka ale nechtěla, abych jela… Třikrát jsem ji vzala do náruče, postavila na sousedovu stranu a požádala ji, aby tam počkala a nechala mě bezpečně odjet. Jindy poslechne, dneska se ale hned vrátila a pokaždé si sedala přímo doprostřed před auto. To taky normálně nedělá, místo toho jde přímo za mnou.
Bylo mi jasné, že mě varuje a že se mě snaží zdržet, ale nevěděla jsem proč. Říkala jsem si, jestli teda raději nezůstat doma a vykašlat se na všechno. Na ten třetí pokus už bylo zdržení opravdu velké a já nechápala proč se mě pořád snaží zastavit. Nakonec jsem nastartovala motor a sedla do auta s tím, že těch 10 minut snad opravdu stačí! – NESTAČILO.
Moudrá kočka slyšela motor a hned ustoupila do bezpečí. Viděla, že víc nesvede a nechala mě odjet. Jela jsem jako s hnojem, velmi obezřetně, tušila jsem průšvih a měla jsem blbý pocit, že jsem na kočičí průvodkyni spěchala. Po půl kilometru, když jsem vjížděla na hlavní silnici, jsem cítila, jak mi něco leze po rameni. Měla jsem za to, že je to jenom veliký pavouk nebo moucha, že mi to nic neudělá. Krátce jsem se po tom hmyzu ohlédla. Byla to vosa. Málem jsem ji přimáčkla ramenem do sedačky. Jen ta vteřina nepozornosti stačila a už jsem koukala, že mířím do svodidel.
Vybrala jsem to na poslední chvíli, vose jsem stáhla okénko a důrazně ji požádala, aby opustila můj vůz. Vosa poslechla a hned oknem odletěla. Dojela jsem do cíle v pořádku, ale celou cestu jsem si nadávala, protože jsem se zbytečně ohrozila. Kočka moc dobře věděla, proč mě zdržuje. Čekala, až ze mě ta vosa sleze, aby mě pak neohrozila při jízdě.
Při návratu zpátky už na mě kočka čekala před domem. Jakoby věděla, v kolik dojedu. Hladila jsem ji tak dlouho kolik si řekla a omluvila se, že jsem ji neposlechla. Mohla jsem bez její pomoci zůstat zapíchnutá v příkopu.

7. Prorocké sny a vize budoucnosti
Měli jste odmalička schopnost vidět sny s událostmi budoucnosti? Máte možnost vidět budoucnost, když sledujete mraky nebo hrající si děti?

Šamani mají schopnost vidět a předpovídat budoucnost. Jedná se o velmi silný šamanský rys, který jim pomáhá a který je vede.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019]]>
17
Alue K. Loskotová http://www.aluska.org <![CDATA[10 ,,Dárečků”, které nám předali rodiče svou výchovou]]> https://aluska.org/?p=9481 2019-06-04T11:57:54Z 2019-06-11T22:54:24Z Dnes si ukážeme časté výchovné prohřešky rodičů, které nám v důsledku pořádně otravují náš dospělý život.

Takové dítě já nechci!
A nebo „Proč mě pánbu trestá!“, případně „Měli jsme mít radši psa!“ a jiné podobné hlášky. Velmi pravděpodobně rodiče, když říkají takováhle strašlivá slova, měli na mysli něco zcela lidského, například: „Jsem tak hrozně unavená z práce a ty sis zamazala mikinu, čistou už žádnou nemáš a já teď pozdě večer budu prát, takže se opět nevyspím“. Ve skutečnosti z toho ale vyšlo doslova: „Umři“.

Ziskuchtiví psychologové nad takovým psychologickým dědictvím mnou rukama a chystají se k dlouhodobé terapii. Vždyť si to vezměte, budou muset dostávat z hrobu živou mrtvolu…Nechám tě tu a odejdu
Anebo „Půjdeš do polepšovny“, „Dám tě policajtům, ať tě odvedou“, „Támhletomu pánovi“, „Tomuhle vlkovi“… Až do určitého věku lze děti snadno vydírat tím, čeho se bojí. Zejména pak odlukou od rodičů. Děti pak rostou plné strachu, naprosto přesvědčené, že se pod nimi zem může kdykoliv propadnout.

Následky jsou různé. Jednou z variant je strašná žárlivost a podezíravost – co když mě partner najednou opustí? Někdo raději nemá vůbec žádný osobní život… vždyť pokud se na nikoho neupne, nemůže ho nikdo opustit.

Jak to mluvíš s tátou?
Nebo “Neotevírej si na mámu pusu”, “Radši ke mně nechoď” anebo “Co si o sobě myslíš, že jsi ten nejchytřejší, nebo co!?”. Problém není v tom, že mezi rodiči a dětmi je zdůrazňována nerovnost, ta existuje objektivně. Problém je v otázce, jak tedy s rodiči mluvit, aby to bylo pokládáno za normální? Na tuhle otázku není žádná odpověď, protože podobnými větami rodiče obvykle jen maskují svou obavu, svou nekompetentnost a bezradnost.

Jak tedy správně mluvit s otcem, jak se správně chovat v hierarchickém systému? ,,Raději nebudu mluvit vůbec, mám z toho hrozný strach”, rozhodnou se některé děti, a to rozhodně nijak nevylepšuje jejich kariérní vyhlídky. Jiné to vede k napadání jakékoli autority, aby si prověřily její pevnost a hranice: dostanu já „tátu“ (jinou autoritu), nebo on mě? V každém případě je to velmi neblahé dědictví.

Na co chceš peníze?
,,Kam jdeš? Žádný zamykání! Máš snad co schovávat? Komu to píšeš? Co to máš, deník…chachacha?”
Někdy podobná kontrola přetrvává do hluboké zralosti. Sami to možná znáte: „Haló… kde jsi? A kdo je s dětmi?“ Nebo “Já jsem k vám zaběhla, dokud jste v práciněco jsem vyprala, vyžehlila, poskládala… a co že máte ve skříni takový nepořádek?!?”

Když se dospělý člověk zbaví rodičovské kontroly, zůstává občas jako omráčený a sám hned přesně neví, kam vlastně nemá strkat nos a na co se smí zdvořile optat. Kde smí rozhodnout za jiné a kde má posuzovat jen vlastní plány. Pokud jste někdy vyvolali hádku kvůli otázce, kdo smí kontrolovat kapsy kalhot než se vyperou, aby se fleška víckrát neprala spolu s nimi, možná už víte, o jakém problému je řeč.

Nebudu se s tebou bavit
A nebaví se. Někteří zvláště silní jedinci po celé týdny. Díky tomu se naučíme, že konflikty se řeší… nijak. Ať se trápí! Já se taky budu trápit. Všichni se budeme trápit!

Vždyť jsi holčička… (chlapeček)
S touhle omáčkou lze dítěti vsugerovat spoustu houpostí. Oblíbené je: „kluci nebrečí a nikdy se nevzdávají“ a „holčičky neutíkají, neskáčou a nezmažou se“. A tak dále. Občas se díky tomu člověk naučí i něčemu užitečnému. Například dobře vařit nebo obratně šplhat jsou skvělé věci. Ovšem ne proto, že „jsi holka nebo kluk“. Tyhle dovednosti se hodí jakémukoli pohlaví.

Tento přístup pěstuje v dětech nesmírně škodlivé předsudky. „Jsem topografický kretén, vždyť jsem holka“. „Musím se namazat a pořádně poprat, jsem přece chlap“. A často se jich nedokážou zbavit.

Buď sám sebou
,,Takže když všichni skočí z okna, ty skočíš taky, jo?”
Ať je to jakkoli podivné, nehledě už na hrůzy puberťáckých zábav, umět být jako všichni je dost užitečné umění. Vždyť například lidé, kteří dodržují dopravní předpisy, jsou také strašní konformisté. Zůstávají zato naživu a dojedou, kam chtějí. Ovšem chtít z dítěte vychovat jakousi bílou vránu, to není nejlepší nápad. Každý má tak či onak nějaké konflikty s vrstevníky, ale rodiče někdy jakoby schválně dělají všechno pro to, aby konfliktů bylo co nejvíc a aby byly vážné.

Jak se člověku žije, když neumí najít s okolím společnou řeč, je zřejmě každému jasné.

Mělo to být lepší
Dvojka není žádná známka. To je znak odpudivého, líného a neschopného budižkničemy. Neschopy… který posléze nebude nikdy  spokojen, ať udělá cokoli a dostane se jak chce vysoko. Nebo který posléze raději nebude dělat vůbec nic, protože jak by se mu to, neschopovi, vůbec mohlo povést….

Mimochodem, špatně se žije nejen „neschopovi“, ale taky všem, kdo žijí s ním. Podobná výchova vypěstuje člověku na čele neviditelné třetí oko, schopné vidět výhradně prach na skříni, celulitidu na bocích, nebo zapomenuté čárky v textu.

Dokud to nesníš, nejdeš od stolu
Plus řada dalších unikátních dietologických zásad… Například to, co je dobré, je třeba si schovávat na potom. Vyhazovat jídlo je hřích. Vyplivovat ho je ještě horší. S jídlem si nehrajeme. Nech druhým aspoň něco. O to, co je dobré, se musíš rozdělit. A vrchol všeho:  “Nějak jsi mi přibrala, děvenko… vem si koláčky,  jsi taková bleďoučká“.

Tady je opravdu těžké i jen odhadnout, jak podobné zásady ovlivní poddajný dětský mozek. Jedni se naučí sníst opravdu úplně všechno, co se jim dá na talíř, i když vůbec hlad nemají. Jiní se budou v životě (zdaleka ne jenom pokud jde o jídlo!) omezovat v tom chutném, dokud se jak se patří „nepřejedí“ nechutného… A když se konečně přiblíží k nějaké té radostnější startovní pásce, budou si jisti, že stejně se před nimi rozplyne, protože to přece nejde, aby všechno to chutné bylo jenom jejich… No a samozřejmě, pokud jsi snad ztloustla, musí se ta tragédie okamžitě …  zajíst.

Jaké ty můžeš mít problémy?
,,Přestaň brečet, copak ti někdo umřelNo, no, vždyť to nebolí, nepřeháněj! Co ses nafoukla?” – a tak dále. Nejprve tedy dítěti popíráme to, co samo cítí a pak mu vykládáme, co cítí doopravdy. Ti největší telepati mezi rodiči jsou schopni ignorovat zlomeniny nebo zánět slepého střeva pod heslem „nevytahuj se“.

Vědět, kde a co tě bolí, ať už ve fyzickém nebo psychickém slova smyslu, je krajně důležité pro naše fyzické i duševní zdraví.  Umět se vyznat v tom, co teď právě cítím, je velmi užitečné. Zlobím se, jsem uražený, nebo možná závidím?

Na závěr je zde výběr „skvělých“ rodičovských hlášek
Pokud znáte další, klidně doplňte v diskuzi:

1. Jsi úplně stejný jako táta/máma/strejda Béda – alkoholik.
2. Jak dlouho se v tom chceš vrtat?
3. Inteligentní lidé se takhle nechovají.
4. Ty jsi má hanba a trest.
5. Když se budeš takhle nakrucovat před klukama, bude z tebe děvka.
6. Když se budeš špatně učit, budeš leda metařem.
7. To já v tvém věku…
8. Jo, to Dášenka…
9. Ty máš ruce jako hrábě, každou chvíli něco rozbiješ.
10. Co si na tobě vezmu, palice dubová…
11. Jen počkej, až budeš mít svoje děti, uvidíš…
12. Takovouhle si tě žádný nevezme.
13. Není čeho se bát, jen jdi a nebuď zbabělec.
14. To mi děláš naschvál!
15. Už jsem řekla.
16. Ty mě přivedeš do hrobu.
17. Až se to dozví táta!
18. Žádné hraní, dokud všechno neuděláš.
19. Jak si ulehčit práci si vymýšlí jenom lempl.
20. Všechny jiné děti jsou jen děti, ale já mám tohle za trest!

zdroj: https://www.pronaladu.cz/10-psychologickych-darku-od-rodicu/]]>
52
Alue K. Loskotová http://www.aluska.org <![CDATA[Proč jsou vysoce konstruktivní lidé napadáni nízkými energiemi a jak moc jsou světelné bytosti ve skutečnosti vzácné? | DOPORUČUJI!]]> https://aluska.org/?p=9319 2019-06-11T05:56:48Z 2019-06-10T22:54:33Z Jeden z největších spirituálních mýtů a jeden z takových které dokážou člověka pořádně dožrat, je víra, že stejná energie k vám přitahuje stejnou energii. Tohle opravdu neplatí, když se budeme bavit o energetickém útoku. Tyto potíže mají vysoce konstruktivní lidé se silnými energiemi patříč celým světem.

Pokud takový problém máte, neobviňujte se. Není to vaše chyba, že trpíte s destruktivními lidmi a na destruktivních místech. Bude se vám stávat – když o tom budete mluvit a prosit někoho o pomoc a radu – že budete obviněni ze své ,,duchovní nedokonalosti”, psychické slabosti, či nepřirozené přecitlivělosti a bude vám podsouvána lež, že si za to můžete sami nějakým svým nedostatkem. Budete často naštvaní nejvíc sami na sebe, že se neumíte efektivně bránit a budete si připadat hloupě. Většinou vám to nikdo rozumně nevysvětlí, smutná realita dnešních dnů totiž je, že vaše vysoké energie jsou vzácné jako najít v lese lanýže, málokdo tedy chápe co prožíváte a málokdo tomu rozumí. Naopak je svět plný lidí, kteří ,,všemu strašně moc rozumí”, aniž by měli nějakou zkušenost a skutečně věděli, o co se jedná. Rady od takový pseudoguru pak napáchají více škody, než užitku.Lidé, kteří tomu nerozumí, vám řeknou, že si za útoky nízkých energií můžete sami a že potřebujete pozvednout své vibrační pole, protože stejné přitahuje stejné. Takže vám tím říkají, že vlastně máte energie nízké, když je to přesně naopak. Rozhodně nemají pravdu  a taková rada nevede k žádnému řešení. Můžete mít tak vysoké energie, že už ani nemůžete jít výš a přesto budete čas od času atakováni, i když si dáváte pozor. Existují pro to důvody, dnes si je pojmenujeme.

Silně konstruktivní lidé mají nejméně tmavě modrou, nebo fialovou, nebo maximálně výrazně růžovou auru 
Indigová modrá (proto se také vysoce konstruktivním bytostem přezdívá ,,indigové děti”, je to jiné označení pro bytosti se silným aurickým vyzařováním), nebo hot pink. To jsou pro příklad tyhle dvě postavičky zprava:

Pokud máte hot pink, je to nejvyšší možný stupeň. Vyšší barva už neexistuje. Tyto barvy lze jednoduše zařadit podle barev čakrových center. Většina normálních lidí (hodní, průměrní, bez těžkých nemocí, mentálně zdraví) co běžně potkáte v okolí, má žlutou auru, alespoň podle toho co jsem se dívala.
Indigová barva souvisí s aktivním třetím okem, fialová až po hot pink ukazuje na člověka, který je silně spirituální a jeho život i mysl jsou ovládané korunní čakrou, jsou to velice duchovní bytosti a jsou vzácné. Níže v článku máte stastisticky vypočítáno, jak moc. Tyto bytosti jsou také nejvíce napadány ze strany nízkých energií a entit.


Tento článek nejvíce platí pro duchovní bytosti, kterým se nejčastěji pohybuje aura v následujícím barevném spektru, ale tmavě modrá mívá tyhle problémy s útoky také.

Když se pohybujete po světě s indigovou, fialovou až růžovou aurou, tak nejenom že dráždíte všechny destruktivní lidi kteří vás instinktivně nenávidí (ani sami pořádně neví proč), ale navíc jste jako maják pro destruktivní energie, které k vám běží a lepí se na vás. Máte totiž moc tyto energie vyčistit a transformovat. Nízké energie k vám přicházejí pro transmutaci. Vysoce konstruktivní lidé jsou žijící energetické čističky prostoru a osob. I když je to nepříjemné, bolestivé a i když si to často nepřejí.

Nízké energie jsou jako noční motýli, kteří letí za rozsvíceným světlem ve tmě a lepí se na vás, jakmile k tomu dostanou šanci. Je to pro vás také forma výcviku.

Nemuseli jste si nikdy vybírat, čím v životě budete, protože jste předurčeni! Jste spirituální osoba, jste léčitelé, šamani a jasnovidci. Odmalička jste viděli duchy, odmalička víte jakou máte auru protože vidíte jak svítíte, když se večer zhasne. Odmalička na vás mluvili andělé, vždycky jste měli předtuchy a věštecké sny, astrálně cestujete a cítíte energii krystalů. Je to vaše přirozenost a nemuseli jste o to usilovat. K naplnění vašeho osudu však musíte mít znalosti a zkušenosti.

Nebudete znát tyto energie, nebudete je umět čistit a nebudete se jim umět bránit, pokud tyto útoky nebudete prožívat. Tato zkušenost vás nutí se stále učit a poznávat nové hloubky a dimenze, se kterými se během života setkáváte. Proto máte znalosti a zkušenosti, kterých skoro nikdo ve vašem okolí nemůže dosáhnout. Vaše bolest a utrpení je vaše vzdělávací výhoda. Když jste pod útokem, tak se intenzivně učíte.

Bytosti, které sem přišly z vysoce konstruktivních světů aby pomohly lidstvu, pomáhají ostatním lidem prostřednictvím své vlastní zkušenosti. A když už máte za ty roky pocit, že znáte všechna místa, lidi, věci a varovná znamení, která vedou k útoku temných energií, zase potkáte něco nového a nebudete se stačit divit. Musíte mít tuto znalost, abyste rozeznali přičiny u jiných lidí a dokázali jim pomoct.

Alpha centauri, někteří z vás přiletěli právě odtud.
Pamatujte, že vnitřní vesmír duté země odpovídá podobě vesmíru vnějšího.

 

Je to váš trénink, takže si to přestaňte brát osobně. Když za vámi například někdo přijde s nesnesitelnou bolestí hlavy a krku, energie jsou první věc, která by vás měla zajímat, pokud chcete dotyčnému pomoci. Protože už dobře víte, že přesně tuto bolest máte, když vás někdo vysaje. Nalepená destruktivní energie někdy začíná docela nenápadně, jako bolavý krk na jedné straně. Člověk si může myslet, že se jenom v noci blbě přeležel. Když se to nijak neošetří a energie se nevyčistí, postupně se bolest rozleze i na druhou stranu a pak přijde strašná migréna.

Když se pohybujete jako chodící růžová žárovka, neustále musíte odolávat zhoubným snahám systému, který usiluje o to, aby se vás zbavil. Nejběžněji se snaží umlátit vašeho ducha, vaši sílu a naplnění vašeho osudu neskutečným návalem zla, odporně zlých závistivých pomlouvačných lidí, smůly a utrpení už od té chvíle, co jste se narodili. Zarazit nadějné semínko už v zárodku, než vyklíčí. Dřív, než získá sílu a uvědomí si, kdo doopravdy je. Vysoce konstruktivní lidé sdílí tuto společnou věc, velmi těžké, útrpné, násilné dětství, těžký boj o sebe a svá základní práva, brzký únik z domova.
Když nebudete mít podporu, nebudete dost silní a nedokážete se tomu ubránit, vaše energie může upadat a z vás se stane tělo bez duše, prázdná zmatená nešťastná bytost bez smyslu. Už nebudete schopní naplnit svůj osud, ztráta vašich silných energií znamená ztrátu sebe sama a to znamená váš úpadek a záhubu. Pokud si postavíte hlavičku a všemu odoláte, budete čelit snahám vás  – když ne zblbnout, tak -natvrdo zahubit.

Čím významější a silnější jste, čím více lidí během svého života na Zemi zachráníte a čím silnější a větší máte vliv na ostatní, tím odpornější a horší jsou vaše zkoušky. Pamatujte si, že každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Nejste tady za odměnu, toto je Matrix a vy tu máte úkol. Teorie, že stejné přitahuje stejné, platí pro lidi se žlutou aurou, ale ne pro vás. Vaše důvody leží někde úplně jinde. Jste moc skromní, máte problém si to připustit, ale přijměte to. Zachrání vám to krk a tím i krky spousty dalších lidí, kterým máte pomoci. Abyste uspěli, musíte pochopit a přijmout kdo jste. Se všemi výhodami a nevýhodami. Protože pravda a vědění je vaše cesta, nic jiného.JAK MOC JSTE DOOPRAVDY VZÁCNÍ
Proč tyhle věci nikdo neví? Zkusme se na to podívat matematicky, čísla jsou velice orientační. Ale dejme tomu, že je na Zemi inkarnováno 1 600 000 000 lidí (podle hrubého odhahu, přesná čísla nemáme, ne každý stát spočítá své občany efektivně). Také víme, že bytostí (hot pink) z vysoce konstruktivních světů, které mají za úkol pomoci lidstvu, je 144 000. Když tato čísla vydělíme, zjistíme, že jedna tato vzácná bytost připadá na 11 111 dalších osob. Chápete? 1 : 11 111

A teď to uděláme ještě zajímavější a ukážeme si, kolik jich u nás odhadem máme. Aktuální populace v ČR je podle statistiky z roku 2018 přesně 10 649 800 lidí. Když to vydělíme, zjistíme, že čistě statisticky se u nás nachází celkem 958 a půl světelné bytosti… ta jedna je asi druhou nohou v Německu, takže z ní máme jenom půlku.
V Česku existuje celkem 6258 obcí, to znamená, že pravděpodobnost, že bude vám podobná bytost bydlet ve stejném městě jako vy, je naprosto minimální. Vychází to jedna světelná bytost na 6 a půl české obce… Jste ještě vzácnější než lanýže.

Pokud jste Slováci, tak u vás je teď podle sčítání obyvatel z roku 2018, inkarnováno 5 445 087 osob. Když si to vydělíme, zjistíme, že se teoreticky u vás nachází celkem 490 světelných bytostí.

Poznají se snadno. Zaprvé jsou rozlezlí v oborech, kde se pomáhá lidem (ale doopravdy, ne jenom ,,na voko”) a mají nepřehlédnutelné schopnosti. Někdy je skrývají, ale stejně to z nich prosakuje. Zejména v podobě obrovské moudrosti a znalostí, které nelze nikde vyčíst.

Možná se vám 958 a 490 zdá hodně, ale uvědomte si, že je to pracovní tým na celý stát!! Zajímavé je, že tyhle světelné bytosti se mezi sebou poznají (vycítí energii) a navzájem se hledají. Najděte je a složte si z nich přátelský podpůrný tým, svoji rodinu. Protože v jednotě je síla. Sami jste slabí a ohrožení.

Takže příště, až se vám tohle stane, neptejte se na radu vašich známých a jděte si pro pomoc na Aluška.org, nebo otevřete knihu Anděl strážný, která je psaná vyloženě pro vás. Od těch jedenácti tisíců, kteří na vás jediného statisticky připadají, se opravdu nic nedozvíte. Místo toho budete poslouchat, že vaše energie jsou nízké a kdybyste nebyli destruktivní, tak se vám to nestane, tak tyhle potíže nemáte.
Může vás to bohužel odradit, přestanete hledat pomoc, protože si to budete vyčítat. Ve skutečnosti je ale tohle součást vaší cesty, součást vašeho životního údělu. Nebo kde jinde si myslíte, že jsem nabrala to, co píšu do knížek a do článků? Samo ze vzduchu se to neobjevilo, ani vy nemáte takové štěstí, abyste přišli k vědomostem zadarmo.

Ne, v tomto případě opravdu neplatí, že stejné přitahuje stejné. A je smutné, že se rozdávají takové hloupé rady, protože je to zraňující a brzdí to danou bytost v rozvoji. Nesmí věřit tomu, že je s ní něco špatně. Musí znát pravdu o sobě, aby se efektivně rozvíjela a sílila.

Naopak to znamená, že jste předurčeni pro něco velkého. Kdyby ne, tak se nikdo nebude obtěžovat s tím, aby vás oslaboval a napadal. Můžete se tomu naučit aktivně bránit. Na něco stačí znát postup, jindy na to musíte mít věci. Často pomůže obyčejná prevence – nepůjdu tam znova a nesejdu se s ním znova, když vím, že mi předtím bylo špatně. Také si přestaňte nalhávat, že to byla náhoda, že to bylo něco jiného, že je to chřipka, že si to vymýšlíte. Potlačováním faktů jen zpomalujete sami sebe.
A pokud víte o světelné bytosti, která trpí pod palbou destruktivních energií a hledá pomoc nebo vysvětlení, pošlete jí tento článek. Dejte jí také šanci.

anděl
napsala Alue K. Loskotová, © www.aluska.org 2019]]>
76