Fenomén Inelia Benz: světelná bytost přicházející přímo ze zdroje

30.12.2011 v Doporučení 44

Mám pro vás velice zajímavé video.

Jde o rozhovor s Inelií Benz, která říká, že sem přišla ze zdroje na jednu inkarnaci, aby zde splnila určitý úkol.

Přestože ze začátku se nezdá, dejte jí šanci, protože postupně vám poví o věcech, o kterých lidstvo ani dnes nemá vůbec tušení a ti,co to vědí, mnohé věci nedokáží vysvětlit. – Ona ale ano.

Možná tady najdete spoustu velice zajímavých odpovědí a naučíte se určitým věcem porozumět.

Například když začala mluvit o svém původu, říkala jsem si: ,,Wow, ona taky?” – Když začala mluvit o morfogenetických polích Vesmíru a o tom, že si z nich může stahovat data, udělala na mě opravdu veliký dojem.

Spoustu věcí o kterých mluví (její příchod na planetu, příhody z dětství, zvykání si na fyzické tělo) jsou věci, které nemohla nikde vyčíst.

Tohle je něco, co zkrátka musíte zažít, jinak o tom takto vyprávět nedokážete. Připomíná mi to moje vzpomínky na prenatální období. – Nikdo nedokáže pořádně povídat o tom, co se děje v břiše s nenarozeným dítětem, když to nezažil.


Často se mě ptáte, jak poznáte jednu z těch světelných bytostí, které jsou v současné době inkranované na planetě. – Mívám problém odpovědět, ale možná vám odpoví tohle video, protože jedna z těch bytostí právě zde hovoří a všechno vám o sobě vysvětlí do nejposlednějšího detailu. Je až neuvěřitelné, jak moc všechno zapadá do sebe a jak to, co říká, neuvěřitelně sedí… Úžasné.

Také je moc důležité její poselstvío tom, že každý z nás může mít různé ,,nevysvětlitelné” schopnosti, ale tyto schopnosti nejsou cílem naší cesty a nejsou smyslem našeho života, ale ,,vedlejším produktem” duchovního růstu. – To je strašně moc důležité a ona to nejenže ví, ale také si to uvědomuje a učí i jiné.

Všimněte si potom na konci, když sedí v parku a uzavírají rozhovor, jak vzadu pobíhají veverky. – Jsou moc roztomilé a parádně vám zruší soustředění 🙂

Ještě tručně popis videa, malý úvod a můžete jít na to:

,,Inelia Benz – Původem Chilanka, vlastním jménem Inelia del Pilar Ahumada Avila, která vyrostla a vystudovala v Británii. Na veřejnosti se objevila nedávno. Na první pohled na ní neuvidíte nic zvláštního, ale tvrdí o sobě, že má schopnosti, které lze právem zařadit mezi vyjmenované záhady. Je jasnovidná: vidí do minulosti i do budoucnosti. Nebo je schopna spontánně mluvit cizími jazyky, které se nikdy neučila.

Z toho, co Inelia o sobě vypovídá, vyplývá, že je přímým poslem samotného Zdroje vesmíru a inkarnovala se na planetu Zemi, aby pomáhala v důležitém úkolu zvyšovat duchovní úroveň lidí i planety jako celku. “Nemám za sebou obvyklou reinkarnační cestu pozemských lidí, kteří se mnohokrát vtělovali na Zemi, ale bez této zkušenosti jsem přišla přímo ze Zdroje do lidského těla a už se sem znovu neinkarnuji,” vysvětluje svou podstatu.

Bill Ryan z Projektu Avalon ji označuje za nejzvláštnějšího člověka, jakého kdy potkal. Udělal s ní rozsáhlé interview – které je dostupné na youtube se slovenskými titulky – kde Inelia Benz vypráví o svém životě a svých fenomenálních schopnostech.

Mlčela o svých schopnostech, mezi něž patří i léčitelství, až do roku 2010. Tehdy podle svých slov dostala pokyn od Zdroje, že má vystoupit na veřejnost.”

SK – INELIA BENZ: interview s Billom Ryanom z Projektu Avalon – Máj 2011:


Související odkazy: www.ascension101.com a http://inelia.com/


Kam dál:

Další doporučené filmy – ZDE

Znáte skvělý film, který stojí za zmíňku? – Doporučte mi ho ►mailem◄

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Vacátko 2011-12-30 09:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

super článek. videa dopuručuji

Ikona diskutujiciho Babe 2011-12-30 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle video mě moc uklidnilo :), díky.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2011-12-30 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela mě rozesmál ten příběh o padání 🙂

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2011-12-30 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na konci videa: Reklama na Star Wars :D

Ikona diskutujiciho Me 2011-12-30 12:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nadherne video, tak nadherny clovek. Rozumela som jej kazdu myslienku, nemyslim slova, citila som jej obrazy, to co vyjadrovala. Uzasne…

Ikona diskutujiciho Míša 2011-12-30 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vypadá to na pěkné video … celkem dlouhé. Škoda, že tam nejsou české titulky. Já mám občas problém stíhat české a co potom slovenské. Takže si na to budu muset vyhradit někdy snad celý den. Koukala jsem ale sem tam na kousky, musím ale říci, že ta paní mě zatím docela děsí. Snad se můj pocit zlepší, až to uvidím celé.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-12-30 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Mě se líbí ten obyčejný lidský přístup, že si na nic zkrátka nehraje, protože to nepotřebuje.

Ikona diskutujiciho Kiki 2011-12-30 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tož klikla jsem na přehrávání tohodle videa jako skeptik…a kupodivu mi mojí skepsi vyvrátila 🙂

Ikona diskutujiciho Lenka 2011-12-30 22:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Víte co nechápu? Jak může bejt člověk fyzicky dvakrát a vícekrát? Chápu že duše může být nekonečně mnohokrát kdekoli, ale jak můžu žít v paralelnim světě, např. jako bohatá zpěvačka, ale sebe si uvědomuju jako chudýho člověka bojujícího o přežití? Kdo je tedy ta bohatá zpěvačka v mém těle? Někde jsem četla, že to je ne paralelní život, ale alternativní. To už by vysvětlilo víc. Ale jak můžu být fyzicky mockrát, ale uvědomovat si jen jedo tělo? Prosimvás vysvětlete mi to někdo nebo mi rupne hlava.

Ikona diskutujiciho jm 2011-12-30 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V červenci to vyšlo na OSUDu http://www.osud.cz/rozhovor-inelia-benz-14 někdo to pak zřejmě dal do slovenštiny a otitulkoval. 🙂

Ikona diskutujiciho Ivette 2011-12-31 00:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hodně zajímavý dokument…

Ikona diskutujiciho Farah 2011-12-31 01:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:Nad tim jsem taky docela si lamala hlavu. Ale dostala jsem se tak asi k tomu, ze v tech alternativach bo paralelnich svetech (ja nevim, jak zavisle to je na literature bo jak je kdo zvykly to oznacovat), se ocita to "tve ja" v nejakych stavech. Tyto stavy se jeden od druhych lisi, zadny z nich se neopakuje, to znamena, ze potom jak je v alternative nekde bohate ja, pak tato prezence stavu "vymlatila" moznost existence stavu v teto realite. Tudiz zde muzes byt jakakoliv, jen ne bohata..a cim vic paralelnich takovych stavu, tim se Ti zuzuje vyber tady. A samozrejme si pridej cas. Ten umoznuje dynamiku veci, takze pokud chces tu zbohatnout, pak tam nekde musis zchudnout, abys sis tim uvolnila prostor na to, jak ta udalost zde nastane, ze tu zbohatnes. No ja vim, asi je to divny, ale tak vse k tomu, co sem dosla ja- to jsem se divala na stul a premyslela, jak je to s tou jeho hmotou, kdyz je vlastne jen forma vibrujici energie. Ptam se: Existuje jista pravdepodobnost, ze ho "nakopnu" tak, aby se jevil jako nehmotny? Tj, ze mi jim napriklad projde ruka kdyz zasahnu jediny bod a cas, kdy tam nebude "nic"? …

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-12-31 07:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: " jak můžu být fyzicky mockrát, ale uvědomovat si jen jedo tělo?"

Ikona diskutujiciho Lenka K. 2011-12-31 08:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:Lenko, nevím, jestli tím zcela odpovídám na Tvůj dotaz, ale zkus se podívat na film CoMyJenVíme!? (What the #$*! Do We (K)now!? www.csfd.cz/film/224148-comyjenvime/).

Ikona diskutujiciho Hel 2011-12-31 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:Ve kvantové fyzice existuje jeden jen, jmenuje se tunelový efekt. Když budeš mikročástice a budeš do stolu pořád kopat, tak jednou, sice třeba až na miliontý pokus, jím projdeš. V našem makrosvětě to tak bohužel asi nefunguje :-/

Ikona diskutujiciho Lenka 2011-12-31 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Takže v těch ostatních kopiích nežiju? Co tedy jsou? A jakto, že si tedy neuvědomuju tu bohatou, ale tu chudou? Co mi brání v uvědomnění? Chjo, milion otázek, ale na tohle se těžko odpovídá.

Ikona diskutujiciho Míša 2011-12-31 14:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Ten film mám strašně ráda. Jednou mi ho dala nějaká učitelka jako referát a já ho potom ve škole převypravovala. Vážně zajímavý. Každopádně když se kouknete na nějaké informace o něm na internetu, spousta lidí uvádí, že je to práce nějaké sekty 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-12-31 14:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  Na tých ostatných kópiách žiješ síce tiež, ale uvedomuješ si len tú kópiu v ktorej žiješ. Keď si myslíš že je to práve tá chudobná, tak vedz, že niekde vo vesmíre je množstvo kópií Zeme na ktorých si na tom ešte horšie. V niektorých kópiách napríklad určite vyhral vojnu Hitler, a žiješ tam v celkom inom svete, aj si to uvedomuješ ale uvedomuješ si to tam. Do tých nieje možné preskočiť z tejto, pretože tu Hitler vojnu prehral a dej by nesedel. Nikto nevie či sa dá vôbec medzi týmito kópiami preskakovať. Keby som vedel ako, hneď preskočím do tej najbohatšej:)

Ikona diskutujiciho Lenka 2011-12-31 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle chápu, ale právě že nechápu jinou věc. Pokud si to uvědomuju tam a ne tady, tak pak to přece nejsem já! Já jsem ten, kdo si uvědomuje sebe. Všechno ostatní, kdo si sebe neuvědomuje jako mě, už já nejsem (teď to vysvětluju z hmotného hlediska, moc dobře vím, že JÁ jsem všude a není tu nikdo jiný). Ale já jsem jen tady a tamto nemůžu být taky já. Pokud si tu někdo nehraje se slovíčkama a tím já nemyslí veškeré jáství. Já to myslím jako já Lenka We…a tak dál. Nemůžu žít život někde jinde jako tato osoba s tímto jménem. Může to být moje duše v jintém těle (což jsou nakonec ale všechny duše), ale mozek mi prostě nepobírá tu možnost, že bych byla někde jinde jako Lenka We… vícekrát.

Ikona diskutujiciho Lenka 2011-12-31 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud totiž ŽIJU i v jiných světech, proč si uvědomuju zrovna tenhle? joo to je ta hlavní otázka. Tohle nechápu.

Ikona diskutujiciho Péťa 2011-12-31 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, chci ti jen poděkovat za toto video. Nemohla jsem z něho odtrhnout oči, vnímala jsem ho každou buňkou svého těla. Ještě jednou děkuji …

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-12-31 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: tak sa zmier s tým, že žiješ aj v iných svetoch ako Lenka We…a v každom si uvedomuješ sama seba.

Ikona diskutujiciho Lenka 2011-12-31 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Smiřovat se nebudu a nedam pokoj, dokud nedostanu odpověď 🙂 vždycky jsem to tak dělala a díky tomu vim už hodně. Tudíž se budu sebe ptát a odpověď přijde. Prostě já jsem tady a teď, tak jak můžu být i tam a tehdy zároveň jako táž osoba? Když je nekonečně možností, PROČ si uvědomuju jen tu jednu a ty ostatní ne? Snad se mi to časem vysvětlí. Už je jen pár věcí, které nechápu, tak snad už brzy dostanu odpvěď.

Ikona diskutujiciho Lukáš 2011-12-31 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje alternativní Já v alternativní paralele existuje pouze přes astrální smyčku. Ostatně stejně jako všechno ostatní.

Ikona diskutujiciho Lenka 2012-01-01 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak tohle už je líp pochopitelný. V astrálu existuje nekonečno možností a podle toho, jak přemýšlím si vybírám, jednu z toho nekonečna. Ale že bych žila někde jako tatáž osoba nekonečně mnohokrát fyzicky, to mi přijde trochu jako nesmysl.

Ikona diskutujiciho katrin 2012-01-01 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na silvestra jsme se s kámošem koukali na toto video a bylo to super, mnoho se shoduje s něčím, co jsem zažila. Tedy děkujeme:)

Ikona diskutujiciho Lenka 2012-01-01 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uff, tak to je obšírný téma tohle. Neexistuje nějaká kniha, která to vysvětluje podrobně? Možná Sethovy dokumenty, ale ty nikdo nepřeložil do češtiny :((

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-01-01 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Prečo to vlastne potrebuješ vedieť?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-01-01 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poprípade si pozri stránku Vesmírných lidí, neviem či tam majú niečo o tomto ale venujú sa týmto takýmto veciam, sú to klamári ale v mnohom si zakladajú na pravde.

Ikona diskutujiciho Lenka 2012-01-01 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neměj strachy, na jejich stránce jsem byla, početla, mam o nich povědomí a tím to zvadlo. Chci to vědět z jednoho prostého důvodu. Bažim po absolutnim poznání, prostě chci vědět. Když by mi došly otázky, život by začal bejt nuda, otázky mě pohánějí kupředu. Měla jsem hromadu otázek a vždycky jsem našla odpověď. Z knihy, filmu, nebo mi to prostě docvaklo samo.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-01-01 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte jednu vec by som poopravil-predtým  čo som tvrdil že tých paralelných dvojníkov je nekonečne-tak ich nieje nekonečne:)

Ikona diskutujiciho Farah 2012-01-01 18:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:Ano v makrosvete to nefunguje, nebot ten "bod" by musel byt mensiho rozmeru jak nejaky femtometry a casovy useky, do kterych mam umistit akci "nakopnuti" taky male- to se zacnou teprve principy kvantove mechaniky uplatnovat. Je to jako zkoumat touhle teorii ohyb drahy letici castice vs kdyz pocitam tutez ulohu s predmetem z makrosveta, napr. s tenisakem (tam nevyjdou efekty zadne). Ale nekdo tu zminil -22- ze se daji kopie ovladat myslenkou. Jo tusim, ze daji, protoze myslenka zpusobi to, jakou akci vykonas zde-to je Tve uvedomeni, a tim ale vykopes kopiim situace, ktere v dany casovy okamzik nenastanou pro ne. Z jakeho duvodu NEVIS, co se pro ne zrovna odehrava, tezko rict- nejpravdepodobneji to jsou ale veci, na ktery ani nepomyslelas! A proto je to s tim uvedomenim..nemozne? Proste nemozne pri normalnim vedomi a logickem mysleni a ja nevim co jeste.

Ikona diskutujiciho Salvia 2012-01-01 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(23) nebo zkus nějakou vnitřní práci – meditaci apod. tak se člověk dostane k odkrytí nerůznějších tajemství. Ale to je pravda, že to trvá zpravidla dlouho 🙂 zase se ale o sobě a o vesmíru fakt něco

Ikona diskutujiciho Farah 2012-01-01 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prijde mi, ze se musis odpoutat od toho bezneho vedomi, aby se obesel ten system s tim, ze to bezne vedomi, ktere kopie dela (nebo zabiji?), by ovlivnovalo i Tebe samotnou. Asi bys musela byt uplne nezavisly pozorovatel, aby to slo. Ale nikde se nepise uplny navod "jak" nebo neni zaruceno, co z toho vyleze. Porad je mysl svazana  S POJMY!

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-01-01 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keďže je toto rubrika filmy, našiel som jeden ktorý by mohol byť zaujímavý-Zdrojový kód

Ikona diskutujiciho Katka 2012-01-01 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No nevím…nemám z té paní dobrý pocit..a už vůbec ne z jejich očí a křiví pusu. Má sice příjemný hlas, ale jinak mi nesedí a hned na začátku mi naskočilo, že je nastrčená. Což samozřejmě nemusí být důvěryhodná informace, nicméně pocitově ji nevnímám jako Světlo, Lásku..můj názor.

Ikona diskutujiciho Renatiček 2012-01-01 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(27)  Výborné knihy, ktoré ti to určite pomôžu pochopiť sú od Michaela Newtona Cesty duší, Osudy duší, Učenie duší a Vzťahy duší. Dávajú zmysel a nádej a vďaka nim som veľa pochopila.

Ikona diskutujiciho Lenka 2012-01-02 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechny knihy od Newtona krom jedné mám všechy, ale o paralelních hmotných životech se tam neříká ani slovo. Jen to, že duše je rozdělená a část je vtělená a část zůstává v duchovním světě.

Ikona diskutujiciho Tubajtanaj 2012-01-02 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě se pokusím zprostředkovat můj pohled na věc.

Ikona diskutujiciho Lenka 2012-01-02 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, tak tohle už je mnohem líp pochopitelný. Taky si to myslím podobně.

Ikona diskutujiciho Tomáš 2012-01-03 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Lenko, myslím, že až přijde čas, kdy se to máš dozvědět, tak se to dozvíš. NICMÉNĚ bych rád řekl i svůj názor na tvoji otázku.

Ikona diskutujiciho Hapi 2012-01-04 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Ahoj Lenko,

Ikona diskutujiciho Tubajtanaj 2012-01-05 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě je to velmi pěkně vysvětleno v knize Nemoc jako cesta, od Dethlevsena a Dahlkeho v úvodu knihy, v kapitole o polaritě.

Ikona diskutujiciho Irčulie 2015-03-11 13:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když máme ,,nevysvětlitelné" schopnosti, nejsou naším smyslem života – tedy nemáme je uplatnovat? tohle nějak nechápu

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek