Fotospeciál: 5 fotek, na kterých se projevil spirituální svět, ale nikdo si nevšiml

12.3.2012 v Spiritualita 55

Dnešní článek je velmi speciální a velmi netradiční.

Postupně během náhodného brouzdání internetem jsem narazila na obrázky, na kterých se zjevilo něco nehmotného zrovna ve chvíli, kdy to v kontextu s fotografí vypadá zvláštně, nebo vtipně, v jednom případě vyloženě strašně trapně.

Rozhodla jsem se vám tyto kuriozní fotografie ukázat a trochu se pozastavit nad tím, čemu ti přede mnou nepřiložili žádný význam.

Fotky jsou seřazené od těch zajímavých a pěkných, až po ty nejdrsnější a nejtrapnější. – Kdo chce vidět hard core, nechť tedy sroluje rovnou dolů.


1. Ochranná energie se chce taky fotit

Číslo jedna si vysloužil ,,amatérský“ snímek dívky, která zkrátka chtěla pěknou fotku na svůj blog, tak se napozovala pěkně do křesla. Ta fotka je moc pěkná, sluší jí to, ale přijde mi zvláštní, že nepřiložila žádnou váhu tomu, co se na fotce ukázalo. – Pokud by snad tento úkaz považovala za chybu, nebo vadu foťáku, proč neudělala fotku znovu, bez ,,vady“? – Anebo si opravdu nevšimla, jaká nádhera se jí tam ukázala?

To, co vidíte na obrázku, je v podstatě vzhledově shodné s ochrannými koulemi. – Jde o shluh energie, která člověka chrání. Někdy to vypadá jako světlušky, jindy nabývá formu zlaté koule, někdo tomu říká ,,sluníčka“. Tahle ochranná energie se jí krásně zjevila na fotce a já osobně se tím vysloveně kochám. – Nádhera.

Za povšimnutí stojí také zvláštní mlha v pravé části snímku. – Také energie.

Slečna vůbec netuší, jak krásnou a cennou fotku vytvořila. Klobouk dolů, zlaté koule se neukazují zrovna často, jsou na snímcích vzácné.

2. Červené oči ve sklepě

Znáte to? – Koupíte starý barák a chcete známým ukázat, jak vypadá, tak ho nafotíte. Sejdete do sklepa, uděláte ,,cvak“ a pak… – ÁÁÁÁ! Červený oči!

Na tomto snímku je démonické zjevení, ochranný orb a když se budete dívat pozorně, najdete tam toho víc.

Ano, super, autor si zakroužkoval červené oči tam vzadu, ale co ten nádherný bílý orb, který ho v tom sklepě ochraňoval? Ten je snad vosk? Vždyť je úžasný, jakto, že si ho nevšimnul?

3. Anděl na focení?

Tato fotka byla pořízena za jasným účelem. Paní na ní má totiž upletený svetr z chlupů svého psa. Taky mám jednu takovou známou, prý jsou tyto svetry hodně teplé. Nemůžu ale nezapomenout zmínit to, že ten svetr docela parádně smrdí a když zmokne, tak je nositel nebezpečný na deset metrů, protože kudy projde, tam rok tráva neroste.

Určitě by nikdo na této fotce žádné zjevení nečekal, ale je tam!

Je to focené v přírodě, takže to klidně mohla být elementární bytost, ale podle barvy to vypadá spíš na anděla. Dokonce vypadá, jakoby ji držel za ruku… Je to nádherná fotka, žel v seriálu, který věnoval pozornost svetrům ze psů, nikdo tomuto zjevení nepřiložil váhu. – Proč? Vzdyť je nepřehlédnutelný!

4. Utíkejte z vany, za oknem na vás čumí duch!

Konečně se vám povedlo nahnat roštěnky do své koupelny a musíte si je určitě vyfotit, aby kamarádi v hospodě viděli, jaký jste úžasný, že vám ve vaně sedělo naráz pět hezkých holek. – No, anebo je tam těch holek šest? Pohlaví duha, který na ně čučí za oknem, zatím totiž neznáme.

Brrr… z toho mrazí v zádech. Umíte si představit, že ležíte ve vaně a něco na vás takhle zvenku zírá, a ještě ruku si o sklo drze opře?

5. O tomhle mamlasovi si budou duchové ještě dlouho povídat

A přichází na řadu zlatý hřeb programu. Šílenec, který – nevím, co chtěl touto fotkou dokázat, ale vypadá tam jako magor – stojí jak ho pánbůh stvořil před televizí, v ruce drží papíry neznámého původu a použití a tváří se asi jako Kingkong, když je na velké. Tato fotografie je sama o sobě trapná už dost, ale co ten orb, který mu tam poletuje?

Žeby se nějaká energie snažila ho chránit před jím samým? – Nebo se snad nějaký duch šel za ním podívat a nestačil se divit? – Doufejme, že to nebyla sonda Aštara Šerana, s takovou by odplachtil zpátky do vesmíru velmi rychle a nechal lidi lidma, ať si blbnou dál na své zamořené planetě sami.

Kam dál:

Vyfotili jste i vy zajímavý snímek? Chcete ho ukázat lidem? – Pošlete mi jej na redakce@aluska org a pochlubte se svým úlovkem 🙂

Otevřít rubriku ,,Nehmotný svět“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míša 2012-03-12 05:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takovou kouli energie, jako je na první fotce, jsem snad nikdy ještě neviděla.

Ikona diskutujiciho Daysy 2012-03-12 06:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zvláštní a zajímavé fotky.

Ikona diskutujiciho Cherryna 2012-03-12 06:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni, zajímavé fotky. Taky nechápu, jak si  některých úkazů mohl někdo nevšimnout. Ale co mě rozesmálo, nebo spíš vylekalo, byla ta gorila, či co to je, úplně vlevo na té fotce ve sklepě :D.

Ikona diskutujiciho Fabiana 2012-03-12 06:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U druhé fotky mě spíš fascinuje, že si nevšiml té věci (hlavy) nalevo, ať už to je , co chce. To bych kroužkovala já. A z toho sklepa bych asi rychle zdrhala.

Ikona diskutujiciho Jezzy 2012-03-12 07:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, jak tam jsou ty dívky ve vaně, klidně to mohl být nějaký člověk, nemyslíš? A ta první fotka třeba jen odraz od sluníčka. Nechci tím říct, že nemáš ravdu, jenom by se něco možná dalo vysvětlit i jinak.

Ikona diskutujiciho Babe 2012-03-12 07:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pohlaví duha :D)

Ikona diskutujiciho cajovnaprozeny 2012-03-12 07:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-)))) bomba, hlavně ta poslední. Ostatní jsou lehce mrazivé…

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-03-12 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je síla. Toho sklepu jsem se vyloženě lekla, to je hnus. A ten xicht nalevo u toho trámu, to je coo?! Teda takovej barák koupit, to potěš. Jinak ty orby jsou moc krásné, i ta fotka s tím andělem… Je to moc hezké, že se takhle občas ukážou 🙂 Mě se zdá, že nejčastěji mám na fotkách největší množství orbů tam, kde je hlouček lidí, kteří tancují apod. Takových jich mám hrozně moc. Orb vedle orbu :)))

Ikona diskutujiciho leeth 2012-03-12 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ten anděl je úžasný :O a ten sklep je strašidelný ale nejvíce ten duch. br, fuj!

Ikona diskutujiciho Alue 2012-03-12 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Čekala jsem, kdo si toho všimne… bléé :D

Ikona diskutujiciho Šárka 2012-03-12 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fuj nejvíc jsem se lekla toho obličeje tam u toho trámu ( co to je? vypadá to jak černoch ) a nejhezčí je ten anděl u té paní .

Ikona diskutujiciho Lenka 2012-03-12 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hahahahaha, to poslední mě fakt pobavilo. Nejen foto, ale i vtipný text Alue :D

Ikona diskutujiciho lucka 2012-03-12 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je to orb ???

Ikona diskutujiciho aneta 2012-03-12 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

fuj, to je opravdu nechutný sklep:-/

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-03-12 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, tie orby sú naozaj len zrnká prachu. Je mi jasné že takéto komenty nezverejníš, neznesieš iný názor, ale ako dokaz ti takú fotku spravím a pošlem.A na tom okne u vaňe je len mastný fľak. Majú tam horúco až sa chladné okno zahmlilo a fľak sa zjavil. Nechápem že to nevidíš.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-03-12 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Mariáne, člověk který se mě v dotazníku ptá na zooporno, v diskuzích šíří rasovou nesnášenlivost, nebo vykládá o tom, se v Pepsi není aspartam, už mi dal mnoho podkladů pro to, abych si o něm a jeho inteligenci udělala dostatečně podrobný obrázek. – Takže nemá smysl, aby ses mě snažil poučovat.

Ikona diskutujiciho Eressiel 2012-03-12 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta poslední fotka mě opravdu pobavila. Jako Kingkong na velké – kam na ty nápady jen chodíš. :D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-03-12 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  To ja len zo srandy, nemôžeš brať všetko čo napíšem tak vážne.Nepopieram existenciu jemnohmotného sveta, ale tieto veci sa nedajú odfotiť, tiež sa mi na fotkách zjavuje všeličo, väčšina takých javov sa dá vysvetliť.

Ikona diskutujiciho Durino 2012-03-12 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ku tým fotkám by som pridal asi len toľko: Každý vidí to, čo chce vidieť.

Ikona diskutujiciho Marry 2012-03-12 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tam na tom druhém obrázku vidím nalevu takový hnusný obličej, já se ho tak lekla, vy to nevidíte?

Ikona diskutujiciho Tammy 2012-03-12 14:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No fuj, ten černý ksicht dokáže "zaujmout". I ty červené oči, no, to je teda síla. Jinak co se orbů týče,  když jsme byly na výletě se školou, tak jsme se večer s pár spolužačkama jen tak pro srandu fotily a na těch fotkách bylo snad deset orbů, takže jsme pak fotily dál schválně kvůli nim a přemýšlely, co by to tak mohlo být (všechny se tak trochu zajímaly o nadpřirozeno). Jen žádnou z těch fotek nemám u sebe.

Ikona diskutujiciho Moncaa 2012-03-12 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, jak si sem dala ty fotky, tak jsem si vzpomnela ze mám jednu fotku mého psa…tenkrát ji fotila má sestra a pak mi ji poslala, že se jí lekla, ať se na ni podívám:D…brutálně mu tam svítí oči a vypadá to strašidelně:D ale o to nejde, nad ním je ještě cosi bílého a tak mě napadlo jestli to taky něco neni:D Spíš je to jen špatně vyfocená fotka, ale přeci jen bych chtěla vědět tvůj názor…nemohla bych ti jí třebas poslat na meila, že by ses na ní podívala?:) jinak promiň že otravuju 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2012-03-12 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Jo, klidně pošli, když bude stát za to, tak tu může i vyjít pro ostatní  a můžeme se nad ní vesele přít, jestli je pravá 🙂 … jak už je to tady pomalu zvykem

Ikona diskutujiciho Moncaa 2012-03-12 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobře, děkuji :)….jinak ta první fotka té dívky a ta paní s adělem se mi moc líbí, je to úžasné!

Ikona diskutujiciho Peter 2012-03-12 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue teď bych se ale Mariána zcela určitě zastal. Existuje totiž něco jako "chromatická vada objektivu", sám se svým foťákem ti dokážu – hlavně bude-li slunce nízko nad obzorem a jasné, či budu mít jiný hodně silný zdroj světla, ideálně bodový, snad by to šlo i s laserovým ukazovátkem – vykouzlit fotku s odfocenou koulí či jiným duhovým útvarem, v podstatě na požádání. Což pochopitelně neznamená, že by takovéto jevy neexistovali, ale fotkou je dokázat určitě nejde, a už naprosto vůbec ne v dnešní době photoshopů, a naprosto ne s fotkou staženou z netu. Já kdybych na vlastní oči energii viděl (jednou jsem např. uviděl očima žlutý záblesk, jinak to bylo spíše v rovině pocitů-např. mrazení v zádech apod.), tak bych se jej fotit, i kdybych snad měl právě foťák v ruce, asi ani nepokoušel, a pokud jo, spíše by mě hodně překvapilo, kdyby se fotka zdařila. Takový duch by asi přece nějak zařídil (klopýtnul bych, kýchnul bych, štípla by mě vosa či cokoliv) abych jej ani vůbec neodfotil, ne? A pokud bych i spoušť zmáčkl, fotku bych mohl (nechtěně) např. smazat a vůbec takový duch má celkem přehršel možností, jak svému vyfocení a zveřejnění zabránit, pokud chce. A ani ochranné energie či dobří duchové o focení myslím příliš nestojí, focení je totéž co ukazování té entity neznámému počtu neznámých lidí – kdybych jej použil v reklamě tak třeba i miliard lidí – přičmž setkání s duchem či ochrannou energii je záležitostí poměrně intimní, je to mezi tím duchem a tebou, maximálně-sprostředkovaně-mezi tebou a pár (snad nejvíc třemi) blízkými přáteli. Takže odfotit se dají podle mě akorát ty entity, které o masovou publicitu na netu (nad 1000 lidí) opravdu stojí, a těch mnoho asi nebude. Jsou různá zjevení panny Marie v Lurdech a podobně, ale právě svojí masovostí, to na mě působí spíše dojmem nějaké atrakce. Panna Marie či jakákoli nehmotná entita se zjevit samozřejmě po svém rozhodnutí může, ale určitě to nebude dělat z důvodu publicity/reklamy/šíření křesťanství(pravoslavného/protestantského/jiného)/islámu/hinduismu/čehokoli. Pokaždé to bude velmi OSOBNÍ věc.

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-03-12 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je hustýý !! Ale to poslední mě fakt dostalo :DDD

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-03-12 18:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:  To je pravda, každý vidí to čo vidieť chce. Ja som sa napríklad zaujímal o rybárstvo a všade som videl háčiky, vlasce a udice.To na poslednej fotke neni televízor ale krabica. A možno je ten kinkong naozaj na velkej, to by vysvetlovalo načo má tie papiere.

Ikona diskutujiciho Jindra 2012-03-12 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na první fotce je nejspíš jen lens flare. Na druhé není v kroužku nic, vlevo je hlava černouška a uprostřed zrnko prachu, od kterého se odrazil blesk, častý to jev, velmi častý. Každý fotograf to zná. Na třetí fotce je buď opravdu duch nebo spíš vadný fotopapír, už nám podobně flekatou fotku v labu taky udělali. Na čtvrté fotce je duch to poslední, co mě zajímá :-) A pátá je dobrej joke především a k tomu orb či prach (na tom se asi nikdo jednoznačně neshodne).

Ikona diskutujiciho cajovnaprozeny 2012-03-13 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a ještě v tom sklepě – tam pod tou trubkou v tom chrundí je nějakej skrček…

Ikona diskutujiciho Lana 2012-03-13 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Šmarja,ty červený oči jsou sice děsný,ale to u kraje,ten ksichtus u trámu je vůbec brutální.Takový…prostě to vypadá moc reálně a ne nijak zamlženě,nebo tak…Trochu to vypadá jak gorila.Každopádně jsou ty fotky zajímavé a je tam od každého trochu – strašidelné,překrásné,ehm-ehm(poslední fotka) a ten duch teda…Docela se se těším,jestli ještě někde vyhrabeš i další kousky :-).Já jsem jednou našla u tety na počítači fotky jejího psa a tam bylo strašně moc orbů.Jestli jí překecám to určitě pošlu :-)

Ikona diskutujiciho Ivana 2012-03-13 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem si všimla fotek s orbama hlavně tam, kde spoustu lidí tancuje, je to zvláštní, že někdo má podobnou zkušenost..znamená to, Alue, že orby se vyskytují tam, kde lidé nic neřeší a užívají si? Jinak moje kamarádka fotila v Terezíně a na jedný fotce je tvář ďábla, je to asi nejvíc, co jsem mohla kde vidět..a pro ty, kteří na to nevěří – v jednom máte pravdu – každý může vidět všechno ve všem, ale já jsem osobně ráda, že některý věci nejdou vysvětlit mozkem nebo technikou..

Ikona diskutujiciho Gabriella 2012-03-14 08:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dle mého je to jen odlesk světla, nebo zaprášený objektiv, tyhle Bez problému by se dali přidělat ve photoshopu.

Ikona diskutujiciho Marcela 2012-03-14 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, již jsem tady dlouho nic nekomentovala, ale musím něco napsat k těm orbům a lidem co tančí. Kolegyně dcera měla nedávno ples ze školy, konal se ve Slavkově u Brna v nějakém velkém sále. Přinesla nám ukázat fotky a ty byly plné, ale opravdu neuvěřitelně plné orbů – myslím tím desítky na jedné fotce. Dávala bych si to do souvislosti s bitvou u Slavkova ?! Bohužel mi žádnou nedala, i když jsem ji o to prosila. Tvrdila, že je to zvířený prach, ale já si myslím svoje. M

Ikona diskutujiciho Moonscream 2012-03-14 22:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všichni, jen k té druhé fotce: koluje to už delší dobu na internetu a "vtip" má být právě v tom, že se zadíváte do toho kolečka a až pak si všimnete toho černouška vlevo a pěkně se leknete (proč tohle vůbec někdo dělá? jednou mě budou mít na svědomí! :D), takže to je tam schválně…  Ale ten orb asi ne 🙂 😉

Ikona diskutujiciho Jindra 2012-03-15 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho onni 2012-03-16 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, mam prosbu – co reknes na treba tuhletu fotku http://imageshack.us/f/35/p3091431.jpg/, nutno rici, ze mam takovych fotek vic, na nekterych jsou ty "orby" jeste vyraznejsi..

Ikona diskutujiciho Belatrix 2012-04-04 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je zajímavé!!! Nejvíc mně uchvátil ten anděl na třetí fotce! Fakt podivuhodné!!!

Ikona diskutujiciho denka 2012-04-08 20:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja mam plno fotiek s farebnými orbami , su to nejaki ochrancovia ?

Ikona diskutujiciho Dobrak 2012-08-14 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem na netu našel toto. To ti duchové spolu bojují, nebo co? Každopádně, kdybych věděl kde to je, tak bych se tam nešel podívat.

Ikona diskutujiciho Mata 2012-08-14 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krasne fotky.

Ikona diskutujiciho Zuzka 2012-08-14 13:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmmm, se zapatlaným a zaprášeným filtrem na foťáku vyfotím "orbů" fakt nepočítaně….

Ikona diskutujiciho Alue 2012-08-14 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Fleky na čočce od světla přece poznáš, ne?

Ikona diskutujiciho Merrie 2012-12-05 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyzerá to dosť vierohodne :D Najviac som sa zľakla toho sklepu, tá tvár vľavo :D A tá pani so psíkom je najkrajšia, pekná fotka, dobre zápozóvaný psík a ešte anjel (aj keď ja som si skôr myslela že je to nejaký duch, napr. dotyčnej zosnulý manžel ktorý ju drží za ruku a teší sa z jej úspechu)

Ikona diskutujiciho Divoké Vepřecí 2013-02-07 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U té dvoujky jsou možná červené oči, ale co ta vobluda nalevo?! Toho jsem se štrašně lekla. Fuj!

Ikona diskutujiciho Martin 2013-02-12 18:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:hm,hm

Ikona diskutujiciho Kačka H. 2013-03-07 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Foto č.2 Fůůůj, to je příšerná obludáá.

Ikona diskutujiciho aralklovkyne 2013-05-07 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho miro 2013-08-08 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som si vsimol na tej fotke v sklade aj nieco ovela vacsie. Ked sa pozriem vedla toho zakruzkovaneho do prava, vidim tam ako keby ET s velikou hlavou, tenkym krkom a telom co siaha az po zem. Ako keby nieco drzal v rukach. Ako keby mal v naruci v pravej ruke /na foto na lavej strane/ miminko co je otocene hlavkou smerom na lavu strany fotky. Ako to som si vsimol skor ako nejake cervene oci. Je to dost velka bytost.

Ikona diskutujiciho Minus 2015-09-05 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to jsou dokonalý obrázky :D

Ikona diskutujiciho Alf 2016-03-03 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mam par fotek s bublinkama, posilat to nebudu, jsou tam nase deti.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek