I. / Automatická kresba – první začátky

19.6.2007 v Zážitky 0

Tož… už je to docela dlouho, co jsem se seznámila s andělicí Lenkou, která umí malovat automatickou kresbou poselství andělů a jejich portréty. Tenkrát to na mě šííleně zapůsobilo. (hlavně když mi namalovala moje první dva.) Toužila jsem to taky umět. Ani jsem nedoufala, že bych to někdy dokázala. Ale ona mě povzbudila. Řekla mi, že mám předpoklady.. že mi to půjde hezky.. že jsem vnímavá. No. A tak jsem tomu dala pár měsíců čas a začala s cvikem.
Moje úplně první kresby byly obyčejný čmáranice, který už skončily v koši, protože kromě kruhů symbolizujících radost na nich nebylo nic zajímavého. – aji andílci mi dali za pravdu, když jsem jim řekla, že tohle nepotřebujem skladovat.
Pak jsem průběžně sem tam dostala chuť a něco namalovala. Až do nedávna to byly jen znaky. Sem tam něco trošku zajímavého.
Můj úplně poslední znak jsem namalovala někdy v dubnu 2007. tady je:

Není to vlastně ani tak pořádný znak.
Je to andělské vyznání lásky pro mě.
Takže jestli tuhle kresbu někdo bude kritizovat, dostane do nosu.

V té době jsem toho opravdu moc natrénovanýho neměla, takže pro mě to byl svatý obrázek. 🙂 koukala jsem na něj celý den.

No amoc toho odkreslenýho nemám ani teď. Vlastně nechápu, kde se to ve mě tak najednou vzalo.

Ale pokračujme…

Někdy v květnu jsem dostala od andílků popud vzít znova tužku do ruky. Zprvu nic moc, ale pak se andílci krapet rozjeli.. 🙂
Říkám: namalujte mi něco hezkýho.. co se mi bude líbit… a andílci vzali mou ruku a už jeli.. a co se vylouplo?

Je to víla. Namalovali ji velmi jemně, takže skoro nejde vidět, ale aspoň něco. 🙂

nic to neznamená.. jen mě chtěli potešit.

a je krásná. dik 🙂

Pak mi ale chtěli něco ukázat.

Tohle je kresba jiného světu. Ráj to není, nemá to nic společného se zemí. Ale víc mi toho k ní neřekli.

Ty kruhy jsou pohybující se životadárné slunce, které nad ní stále září.

Vysoké vlnky symbolizují krajinu a pod nimi je něci jako voda.

Dole mi něco připsali, ale je to nějaká hatlamatilka, takže nevím co. Možná mi to trošku více odhalí později. Prej jsem tady už žila. Jsem s tímto světem nějak spojená. Víc vám troho neřeknu, víc mi toho nezdělili.

Ve vzduchu jsou cítit změny. Přichází k nám nové energie.

Tohle je hodně spojeno se vzestupem, o kterém ví snad skoro každý nějak duchovněji zaměřený člověk.
Vpravo nahoře je nějaký zdroj světla a energie, to kulatý dole je naše planeta. Všechno ostatní ukazuje příchod energií.. ale jak vidíme, čekají nás asi tornáda. 😛

V tu dobu se už naše sezení chýlilo ke konci a já zatoužila namalovat Kerien. Tu, která mi tohle všechno zprostředkovala. Tu, kterou volám při malování… a skutečně. Andílci se na sebe jen podívali, řekli mi ať šáhnu po dalším papíru a rozjeli se. Co vzniklo? Můj úplně první portrét andílka.
Není to úplná automatická kresba. Z části jsem jela podle vize, kterou jsem přitom měla před očima. Ale výsledek se mi stejně líbí 🙂

Tohle ale není všechno z mého kreslení (vlastně je to odvárek). V pokojíčku na mě čekají další kresby na sken, takže co nejdříve budu pokračovat.

– pozn.: dnes, 19.6.2007 – mě Kerien seznámila s Oleo. – to jen až se budu dívat, kdy to bylo 😉

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek