I. / Jak pracovat s energiemi

2.8.2009 v Energie 0

Jak pracovat s energií

V následujícím seriálu popisuji nejzákladnější postupy při práci s energiemi, které jsem rozvinula jako dítě. Z tohoto důvodu jsou vesměs jednoduché, poměrně nenáročné a měly by být snadno osvojitlené pro každého, včetně dětí.

Je důležité si však předtím uvědomit, že práce s energií vyžaduje určitý ,,talent”. Schopnost práce s energií má ten, kdo ji mít má. NELZE si ji koupit, je třeba k ní DOZRÁT. Toto rozhoduje, jestli konkrétnímu člověku postupy půjdou snadno zrealizovat, nebo ne.

Tyto lekce čerpají pouze z mých ranných zkušeností, a nemůžu proto zaručit každému úspěch.

Vše je založeno na jasných jednoduchých principech, na Zákonech Vesmíru a na přirozených schopnostech, které by každý člověk měl být schopen v sobě objevit a rozvinout. Nepotřebujete k tomu nic, jen sami sebe. A jen vy rozhodujete, jestli ovládnete schopnost práce s energiemi, či nikoliv.

Seriál je určen speicálně těm, kteří s energií nepracují, chtějí to zkusit, ale nemají se o co v začátku opřít a nemají nápady.

Pokud myslíte že s energií pracovat vůbec neumíte, nezkoušeli jste to ale chcete se od něčeho odpíchnout a nějak začít, jste zde naprosto správně. Nemějte obavu, pokud u vás až do této doby neproběhla žádná – ani spontánní – zkušenost s energiemi. Možná, že ji zakusíte právě teď, prostřednictvím následujících návodů.

Tato série článků není určena pro práci s reiki energií, pracuje pouze s přirozenými energiemi, ke kterým má přístup každý.

Každý člověk má tělo a energetický systém nastavený tak, že mu z rukou vychází léčivá energie. Každý z nás smí léčit a pracovat s energiemi. Je to pro lidskou bytost přirozené. Pokud to někdo neumí, má to z nějakého důvodu zablokované a jen on sám to může ovlivnit. Žijeme v matrixu, máme určitým způsobem nastavené mozky, máme určité stupně vývoje a podle toho máme a nemáme schopnosti.

Schopnosti můžeme ztratit i získat. Podle našeho chování, podle vývoje, podle přesvědčení, kodexů, podle našich energií.

Vše záleží pouze na vás. Tyto schopnosti však není možné si koupit. Nemohu vám darovat schopnost práce s energií, stejně tak jako vám ji nemůže darovat (ani za peníze) kdokoliv jiný, byť sebe důvěryhodnější léčitel. Musíte k ní dozrát.

Neslibuji že vás naučím pracovat s energií, ale mohu vám pomoci to zkusit, začít a rozvinout.

Počítejme tedy pro začátek s tím, že jste například někdo, kdo nikdy nezkoušel pracovat s energií. A nevíte jak začít s prvními kroky.

Moje začátky vypadaly podobně. Nikdy mě nikdo nic neučil, všechno jsem dělala sama a na vše jsem si také musela přijít. A do toho jsem to nesměla ani nikomu říkat. Proto vycházím ze sebe samé, ale každý jsme jiný, berte na to ohled, protože se vaše prožitky mohou během cvičení lišit od mých.

Pro vyzkoušení postupů v tomto seriálu nepotřebujete umět vidět energii, ani aury. Jediné co je nutně opravdu třeba, je schopnost vizualizace. Zhruba takovou úroveň, že když se vrátíte myslí zpět a přehrajete si nějakou veselou situaci, rozesmějete se. Nebo se rozpláčete, když zavzpomínáte na něco smutného.

Schopnost vizualizace je schopnost umět si v hlavě představit co nejživější a nejreálnější obraz.

Tato schopnost vytvářet vnitřní obrazy je zcela klíčová nejenom pro práci s energií, ale také umožňuje zpětně obrazy přijímat. Pokud umíme obraz vytvořit, vyslat i přijmout, poté jsme schopni naučit se mluvit i s nehmotnými bytostmi. Jako jsou bytosti přírody, nebo andělé. Na tomto seriálu proto můžete rozvinout základy pro všechny tyto další schopnosti!

Vizualizaci je možné trénovat pouze tak, že se snažíte si často něco představovat. – Pokud vám to podle následujících postupů nepůjde, zkuste si vizualizaci procvičovat, po čase by se to mělo zlepšit, ale nedá se přesně určit, kolik času nácvik vyžaduje. Toto se individuálně liší.

— POKRAČOVÁNÍ ZDE – II. / Jak pracovat s energiemi / Základní cvičení —

(článek vyšel v původní verzi 2.srpna 2009. Naposledy upraven 10.června 2015)

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek