I. / Psychika a její vliv na zdraví

20.9.2009 v Zdravověda 0

Tak s tímto máme zkušenosti snad skoro každý. Lze velice snadno vypozorovat, že zdraví lidé jsou hodní a veselí, naopak ti nemocní jsou zlí a nešťastní.

Mnoho nemocným lidí vám řekne, že by byli šťastní, kdyby byli zdraví, ale nejsou, ač se zuby nehty snaží uzdravit. Ono je to právě naopak.

Je pravda, že tady na nás seshora sypou chemtraily, do jídla nám cpou aspartam, fluorid (který je mimo jiné hlavní složkou jedu na krysy), do mobilů pouštějí takové frekvence, že vám to zaživa smaží mozek, občas dají nějakou jinou šikovnější frekvenci a pak se dočteme, že úplně hodný mladý muž postřílel půlku vesnice a pak sebe. Omezují naše životy, předělávají naše přirozené biorytmy, ozařují nás wifi, radary, za barákem nám stavějí skládky, dálnice, do prášků nám dávají místo pomocných látek akorát sajrajty… snad každý si řekne: ,,Jak bych v takovém prostředí nemohl být nemocný?”

Vtip je v tom, že všechno je jen iluze. Pamatujete? ,,Just Matrix.” – Vaše tělo je energie, jen skořápka ze které kdykoliv může váš duch odejít. Všechno ve vesmíru funguje na zákonech přenosů energií a podobné rezonance. Žijeme ve světě iluzí, které si my sami vytváříme. Pokud máme nemoci, můžeme si za ně sami a to i v případě, že jsme se s touto nemocí narodili, protože každý z nás má touhu se rozvíjet a zákon příčiny a následku nikoho nemine. Někdo to má jako ,,zátěž” z minulosti. – Vyslal mnoho nějaké energie, která se mu vrací… a pokud během procesu vrácení energií z vesmíru opustí tělo a odejde do jiné dimenze (zdejším jazykem řečeno ,,umře”), projeví se tyto energie v jeho příštím životě. Nemusí to být nutně nemoc, ale může a taky se to děje.

A protože Vesmír je vždy duální, existuje druhá příčina vrozené nemoci a ta je mnohem jednodušší, než ta první. Duše si zkrátka vybrala nemoc, protože ji chtěla využít jako zkušenost, jako něco co jí dá lekci a co ji posune na její cestě.

Jak říkám, Vesmír je duální. Proto máme nemoci vrozené, které jsme si způsobili sami v minulosti, nebo které jsme na sebe vzali záměrně.

Potom máme nemoci, které jsme si způsobili sami v tomto životě a mluvit chci právě o nich.

,,Nemoc je výkřik ublížené duše” – Už nevím, odkud si tu trefnou větu pamatuji, je na ní mnoho pravdy.

V tělech máme spousty nemocí, které jsme nachytali tím, že jsme si třeba sedli na prkénko v supermarketu, že jsme vdechli nějakou pořádnou várku chemtrailů (Tam máme Barium, zlatého stafylokoka, chlamydie, jednu dobu to bývala borelioza, morgellony… prostě mňamka.), někdo na vás kýchl, někdo vám dal francouzáka … a už máte potvůrky v sobě.

Pokud jste v klidu, netrápíte se hovadinami, zvládáte stres, máte se dobře… zkrátka pokud máte zdravou duši, budete mít i zdravé tělo.

Stav psychiky přímo souvisí s odolností vašeho imunitního systému. Pokud jste v pořádku, bude i vaše imunita v pořádku.

Nemoci, které nachytáte během normálního provozu buď vaše imunita sežere, nebo pokud jsou to nějaké zákeřnosti (jako třeba borelka nebo morgellony), zalezou vám někam do těla, tam se zapouzdří do jakéhosi slizovitého obalu a spinkají. Čekají na svoji příležitost.

V latentním stavu se dají v těle změřit a zlikvidovat, pokud je to formou detoxikace podle Mudr. Josefa Jonáše, vyjdou z vás (třeba při kýchnutí) tyhle zapouzdřené potvůrky. Vypadá to jako tuhý kus slizu, který je žlutý, hnědý, zelený černý, načervenalý. – To jen pro zajímavost.

Jakmile vás potká těžká událost, všechny potvůrky uvnitř zbystří. V takovém případě vše záleží jako vždy pouze na vás. Buď se tím nenecháte zdeptat, protože jste vnitřně silní, máte nějakou disciplínu a vůbec, na vás by muselo přijít něco horšího, než abyste padli na kolena při tomhle. – V takovém případě, pokud to zvládnete, potvůrky zase usnou, protože vaše imunita se neoslabila. Jste pašáci.

Jakmile ale podlehnete stresu, začíná kolotoč. Začnete se trápit. Čím víc se trápíte, tím víc vaše imunita slábne. Čím déle se trápíte, tím déle vaše imunita slábne.

Jakou nemoc svými psychickými problémy vzbudíte, to záleží na druhu problému.

Žena, která má celý život depresi, že má malá prsa a která má problém se svojí matkou o ně nakonec přišla, protože dostala rakovinu.

Přitom stačilo vykašlat se na matku a přijmout sebe samu takovou, jaká je.

Dívka, která má deprese z rozvodu rodičů, je na ni vyvíjený přílišný nátlak, má pocit že to nezvládá dostala skoliosu. Symbolicky, příliš mnoho toho na ni tlačilo, nebyla schopná se s tím vypořádat a tak její páteř začala ,,uhýbat před problémy.”

A kdy vlastně začal můj problém s tím rychle rostoucím bolestivým aftem na jazyku? Poprvé jsem ho dostala, když se problémy v rodině přehouply přes hranici ,,životu nebezpečno”. Už mi neubližovali jen slovy, už mě neomezovali jen v tom že mi zakazovali jíst a podobné věci. Už to začalo zacházet příliš daleko, za hranici snesitelnosti. O mě se dá železo lámat, já toho zvládnu hodně, ale potom mě to už dostalo. Jediný co jsem si přála bylo od nich být co nejdál a na jazyku mě první začala bolet taková červená vyboulenina, která se přes noc vyvinula ve veliký bílý aft, který rostl závratnou rychlostí. Za týden jsem nebyla schopná jíst ani mluvit.
Ve škole s tím byl dost problém. Dostala jsem se k mnoha léčebným postupům, ale nic nezabralo, nakonec mě zachránily homeopatika. Za týden bylo po problému, já sbalila svých pět švestek a zmizela. Po přestěhování jinam mě pronásledovaly ty nejhorší vzpomínky, ne že bych na ně záměrně myslela, to ani náhodou, nejsem sado maso, ale úplně všechno mi to připomínalo. Stačilo jedno slovo a následoval proud vzpomínek. Bylo to hrozný. Tak mě to trápilo, že jsem tu příšernost na jazyk dostala znova. Za nějakou dobu jsem z části na tu pekelnou díru zapomněla a život šel jako v bavlnce. Po čase se mi ale stala taková drsná příhoda a dodnes to není za mnou. Další problém byl na světě a? Bolák se vrátil! – Takže jsem ho dostala celkem třikrát, pokaždé jsem ho léčila homeopatiky. Vždycky se objevil, jakmile jsem začala být nešťastná.

Je to taková bolest, že člověk má problém jíst, pít, mluvit.

Takže můžu s jistotou prohlásit, že vliv psychiky na nemoci je potvrzen i u mě a vy pokud se zamyslíte, jistě si někdo z vás vzpomene, že taky onemocněl až když začal být psychicky nevyrovnaný.

— POKRAČOVÁNÍ tohoto článku si můžete přečíst ZDE —

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek