III. / Jak pracovat s energiemi / Další způsoby; Důležitá pravidla

4.8.2009 v Energie 0

Samozřejmě, že způsobů jak nabrat energii z Vesmíru je mnoho, záleží na představivosti a na tom, co vám půjde lépe udělat, nebo si představit. Pokud jste zvládli první cvičení, měli byste být schopni zvládnout jakákoliv další cvičení, pro která se rozhodnete.

Úspěšné absolvování prvního kroku je důkaz toho, že umíte vizualizovat a že nejste energeticky zablokovaní. Nic vám tedy nebrání v dalších pokusech a zdokonalování se.

Vizualizací lze vytáhnout, přesunout a použít jakoukoliv energii z čehokoliv. – Lze to použít pro dobré účely, ale lze to také zneužít, například vědomé vysátí energie z člověka. Toto avšak velice nedoporučuji. Kdo bude své schopnosti zneužívat, ten o ně přijde.

Nemusíte energii vždy nabírat pouze z vesmíru, lze využít i svoji vlastní, to ale není vždy úplně dobrý nápad, pokud svoji energii do něčeho dále vkládáte. V takovém případě je potřeba být v perfektní kondici a mít energie dostatek, či nadbytek. Jinak by šlo cvičení špatně, energie by bylo málo a při nevhodném použití si můžeme i zadělat na problém.

Vesmírná energie je naprosto univerzální a v nezměněné formě přichází z Vesmíru jako bílá záře. – Může být léčivá, může vás chránit, může být použita jako jakýkoliv jiný druh energie. Stačí ji pouze transformovat, změnit její barvu a vhodně použít dál.

Energie z vesmíru je velice inteligentní, vědomá. Komunikuje s vámi a reaguje na vaše povely, představy a přání.

Vše, co je okolo vás není tvořeno ničím jiným než energií, která má různou hustotu a konzistenci.

Tedy ze všeho co je okolo vás se dá energie získat a všemu se dá energie dodávat. (Někde to jde lépe, jinde hůř.)

STROMY

Na nabírání a posílání energií jsou výborné stromy. Doporučuji článek, který jsem sepsala již dříve: ,,Jak správně nasávat energii ze stromů” – Obsahuje velmi důležitý návod, který by měl zvládnout každý po absolvování prvního cvičení.

Zde pouze přikládám ilustraci týkající se pozice u stromu, postup si přečtěte v odkazovaném článku.

II.

PROSTOROVÁ VÝMĚNA

Pracuje s jednoduchým principem: Při dobrovolné výměně energií mezi dvěma subjekty se energie násobí 1:1000. Takto lze snadno získávat energii i téměř z ničeho.

Můžete si lehnout/sednou/stoupnout na zem, někde v přírodě a zkusit roztáhnout ruce, přitom si představujte, jak ze širokého okolí přichází provázky energií různých barev (v přírodě většinou přichází zelená barva).

Naberte tuto energii do svého těla a potom ji zase pošlete do okolí zpět.

Nabíráním začínejte, pokud na tom nejste dobře a cítíte, že nemáte energetické rezervy. Pokud jste na tom naopak dobře, první použijte svoji energii do prostoru, teprve potom přijímejte.

Po chvíli přestaňte posílat a opět energii naberte, znovu ji vyšlete.

Příroda vždy energii vrací v mnohokrát znásobené míře, stejně tak i stromy. Snažte se to vycítit.

Když posíláte do okolí energii, snažte se do ní zamíchat svoji vlastní energii. Buď se napojíte na Vesmírný ,,kanál” (viz. první cvičení), nebo naberete energii ze svého těla.

Při tomto přenášení energií se bude množství síly stále více násobit. Tím nabíjíte sebe i své okolí, ve kterém se právě nacházíte.

III.

Toto přenášení energií lze praktikovat všude a na všem, ale rozhodně nejlepší jsou živé organismy (může to být i váš pes) obecně nejvhodnější jsou rostliny, stromy, země.

Pokud chcete praktikovat toto výměnné cvičení na konkrétní živé bytosti, první vyšlete energii vy. Nezačínejte nabíráním, ale naopak dáváním.

Při tomto cvičení dávejte veliký pozor na následující pravidlo, které se odvíjí od základních Zákonů Vesmíru a které je bezpodmínečně nutné ctít a dodržovat. Při jeho porušování si způsobíte zbytečné problémy:

Nikdy nesajte z ničeho a nikoho energii, aniž byste ji vrátili zpět, nebo aniž by s tím dotyčná bytost výslovně souhlasila.

Výslovný souhlas je nutné získat primárně u práce s lidmi.

U rostlin a zvířat se řiďte intuicí, dobrým vnitřním pocitem při myšlence na toto cvičení.

Pokud máte nepříjemný pocit smíšený se strachem, cvičení nemáte povoleno.

Pravidlo, že první posíláme my a teprve potom druhá bytost, neplatí při napojení na Konstruktivní Sílu Vesmíru a její energie (viz. světelný tunel z prvního cvičení), ale pokud to vyzkoušíte, zjistíte, že násobí a vrací podobně jako příroda, ale ještě silněji.

Při napojení na vesmírnou energii nemusíte sice nic posílat zpět, ale vždy poděkujte. Poděkování je nutné v každém případě při jakékoliv energetické interakci. Prosté ,,děkuji” řečeno od srdce bohatě stačí a je to nejlepší způsob.

Nikdy neberte z ničeho živého bez dovolení energii aniž byste ji vrátili, či za ni poděkovali.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU TADY: IV. / Jak pracovat s energiemi / Posílání lidem – rizika

(článek vyšel v původní verzi 4.srpna 2009. Naposledy upraven 10.června 2015)

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek