Jak Astrálně cestovat? Jak vidět svoje anděly? S kamoškou jsme při telepatickém propojení zažily něco zvláštního.. co to bylo?

21.3.2008 v Poradna 0

Lea:

(17.3.) ahoj stal se ze mě závislák na tvém blogu mots chci mluvit s anděli pls pomož mi ještě při astrální cestě

(18.3.)ahoj promiň že tě zase otravuju ale mám dotaz: s kamoškou jsme se zkoušeli telepaticky propojit a stáli jsme no a ja jsem najednou uslyšela hlasy byly asi dva tak jsem otevřela oči jestli tam někdo není ty hlasy mluvily nahlas ale byly ztlumene tak jsem dala zpatky telepatii jenomže pak jsem to nevydržela a zeptala se jí jestli něco neslyšela ona řekla že jakési dívčí hlasy někde jakkdyby ze mě a ja jsem taky slyšela hlasy dívek ale z ní ….a tak se tě ptám co to mohlo být?díky předem

Já:

No, tak tedy tohle mě zaujalo! 🙂
Promiň že jsi nedostala odpověď na ten první – k němu se dostanu – to víš.. často se na internet nedostanu… Nad vaším zážitkem jsem chvíli hloubala… jako nad každou otázkou, která se ke mě dostane. A jako vždy, jsem dostala odpověď. Velmi jasnou a logickou. (odpovědi beru od svých andělů) – Víš… druhá strana (tím myslím bezhmotný svět tak nějak všeobecně) to občas dělá. Jednoduše jste dělaly něco, Co vás mohlo nějakým způsobem ohrozit, a tak (mohli to být docela klidně i vaši andělé) jste uslyšely tohle. To vás logicky vyrušilo a přestaly jste se soustředit.
Důvodů, proč se tohle stalo, může být hodně. Koneckonců i já se ještě učím a nikdy nevíte všechno, co se vedět o duchovnu dá. (telepatii do toho čítám taky)… prostě nebylo dobré, abyste v tu chvíli a na tom místě tohle dělaly, a tak vás to takhle odšouplo. Musím uznat, že tohle byl velmi mírný a hezký náznak.
Další omáčku, kterou jsi mi nepověděla, což je pro mě ale taky podstatné, jestli jste se zkoušely spojit zase… to já nevím jistě, nejsem děd vševěd, ale něco mi říká, že ať už jste to zkoušely, nebo ne, tak se spojení neuskutečnilo… jednoduše proto, že po takovém zážitku má člověk strach. Vědomě, nebo podvědomě, ale má. A tím to blokne.
Další věc, kterou ti řeknu, je moje uznání… i když jste nebyly na tohle pravděpodobně připravené a proto se to nepovedlo, stejně se mi moc líbí fakt, že jsou kolem mě lidi s takovýma zážitkama.. a koneckonců tahle zkušenost, která s tebou půjde dál, ti jednou možná může pomoci, až se budeš chtít jednou hlouběji o tohle zajímat.
– je to odpověď, kterou jsi chtěla? Nebo je ještě něco nejasné? 🙂 klidně se ptej dál…

Další věc, co jsi chtěla vědět, je tématika vidění andělů a astrální cestování… musím uznat, že astrální cestování (my tomu říkáme ,,AC”) je už trochu mimo mísu. Tímto tématem jsem se zabývala už dřív, takže již pro mne není aktuální.. i když jsem zrovna dneska měla astrální zážitek :D- řeknu ti to jednoduše… já neznám správný návod na AC. Ale řeknu ti, co vím… já jsem začala astrálně cestovat ve chvíli, kdy jsem k tomu byla připravená a když jsem k tomu dala souhlas na všech mých úrovních vědomí. Já to měla jednoduché. Prostě jsem se to dověděla, pár měsíců jsem to zkoušela a nakonec jsem toho nechala, zklamaná, s přesvědčením, že na to prostě není správná doba. Ale ve chvíli, kdy jsem se toho vzdala a nechala to plavat a jenom po tom tiše dál toužila, v tu chvíli se děly ty největší haluze s AC v mým životě.
Koneckonců každý z nás astrálně cestuje. V noci, kdy o tom jeho vědomí neví. Jenom někdo, kdo je na to připravený a nic v sobě neblokuje, má tu velkou možnost si to zažít vědomě, vědomě to ovlivnit a vědomě si to pamatovat.
Takže moje vlastní rada zní: zkus to udělat jako já. Hledej a čti články.. zkoušej všelijaké návody.. vydrž.. a když to nepujde, přestaň to zkoušet a odevzdej to Bohu. Třeba dopadneš jako já.

A jak vidět anděly? To je v podstatě velmi podobné AC. Pokud jsi připravená, nebojíš se, nic neblokuješ a souhlasíš s tím, tak je vidět začneš… ale je možné, že je vnímáš už teď… tiše a nenápadně.. jenom to nevnímáš, protože my lidé pořád potřebujeme, aby náš ta druhá strana ,,uděřila mezi voči”, abychom si konečně všimli, že to, co chceme, to už dávno máme.
Zkoušela jsi už nějaké meditace.. nějaké praktiky na vidění andělů? Cítila jsi něco neobvyklého? Sháníš informace? Čteš o nich? Myslíš na ně často? – to je taky velmi důležitá omáčka, o které jsi se mi nezmínila. I zdánlivě nepodstatné věci mohou hrát obrovskou roli.
Říkám ti: Zkus nějakou techniku na vnímání andělů.. jakoukoliv.. třeba tu zvanou zahrada.. nebo si je prostě přivolej myšlenkou.. jednoduše na ně pomysli a zkus zkoumat, co cítíš. Každý z nás anděly nevidí… já už viděla všechno možné.. ale málokdy očima. Většinou to bylo třetím okem. A to je úplně jiný zážitek, než pohled očima… do příznaků vnímání andělů patří: (tohle všechno jsem zažila) – jemný dotek na tváři, či rameni, slyšení šepotu, nebo šumění jakoby křídel, mrazení po těle, cítění nějaké vůně, slyšení hudby a zpěvu, podivně jiskřičky ve vzduchu, můžou se ti v hlavě objevovat krásně obrazy a věty… to tam všechno patří.. nebo zničehonic obrovské návaly radosti, nebo smíru se vším… to tam všechno patří. A můžu pokračovat: Pocity vibrací těla, nebo podivný vánek – jakoby ti někdo střídavě foukal na tvář studený a teplý vzduch, brnění, nebo píchání v dlaních, pocity přívalů energie.. je toho hodně.. prostě se pozoruj.. uvolni se při pěkné hudbě a beze strachu si je zavolej.. určitě ti to půjde.. 🙂 držim palce a kdyžtak se ještě ozvi.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek