Jak astrálně cestovat?

9.8.2006 v Paranormální jevy 0


Jak astrálně cestovat:

A nyní se můžete pokusit vydat na svoji 1. astrální cestu. Je to zážitek na který nikdy nezapomenete a který budete chtít opakovat znovu a znovu

Je pár věcí na které nemáte vliv. O astrální cestování se nepokoušejte v přílišném vlhku a za bouřky. Někteří lidé tvrdí, že za bouřky lze bezpečně cestovat, pokud před cestou ponoříte ruku na několik minut do nádoby s vodou, ale já bych to neriskovala, a astrální cestu odložila na jindy.

Měli byste si zvolit dobu, kdy nebudete nikým rušeni. Přímo před cestou nejezte, ale neměli byste pociťovat ani hlad. Mnoho lidí leží při cestování v posteli. Je to logické, protože odsud se vydáváme na skoro všechny svoje astrální cesty ve spánku. Raději si ale zvolte křeslo, protože byste mohli pri relaxaci usnout dříve, než začnete vůbec cestovat.

Než začnete pripravte si tužku a papír, abyste si mohli ihned po návratu zapsat své dojmy. Můžete též provést malý rituál na ochranu svého těla po dobu, kdy od něj budete vzdáleni. Existuje celá řada způsobů. Zvláště užitečná je sůj a voda. Koupel ve vodě s trochou soli tedy skýtá vynikající ochranu.

Doporučuji cestovat ve vzdušných šatech.V pokoji by mělo být teplo asi 20stupňů.

Nekřižte ruce ani nohy – pokud je křížíte, podvědomě se tak držíte zpátky. Proto je důležité mít nohy a ruce uvolněné. Je třeba, aby vaše astrální cesta měla ňejaký cíl. Poprvé je to celkem snadné. Vašim cílem je opustit vaše tělo a vznášení maximálně několik cm od něj.

Při 1. cestě je důležité neopouštět svůj pokoj. Proveďte postupnou relaxaci. Až budete naprosto uvolnění, soustřeďte se na dýchání. Uvědomte si své tělo ať už je kdekoliv. Uvědomte si místnost ve které se nacházíte a vaše vědomí. Vaše mysl musí zůstat klidná a uvolněná. Myslete na cíl své astrální cesty a na to, jak je důležité abyste ji vykonali.

Nyní zaměřte svou pozornost na čelo a nechte svou mysl, aby se v tomto místě oddělila od těla.Pravděpodobně budete mít pocit, že se propadáte nebo vznášíte. Ze začátku vám ti bude nepříjemné, ale nechte věcem volný průběh a nebojte se, strahc vás může stáhnout zpět do fyzického těla. Někdy to jde hladce na poprvé a jindy to naopak trvá. Největší potíž je v tom, že někteří lidě často zazmatkují jakmile ucítí, že klecají anebo se vznášejí. Jakmile ucítíte, že klesáte skrze povrch vašeho lůžka, je to jenom dobre. I zde platí, že ten prvn pokus je nejtěžší. Je skvělé, pokud se vám podaří astrálně cestovat hned napoprvé, ale vězte, že některým lidem to trvá i 4měsíce zkoušení, než se to naučí.

Předpokládejme, že se vám povedlo úspěšně opustit vaše tělo a že se teď nad ním vznášíte. Nyní si v duchu přejte ocitnout se v rohu místnosti. V mžiku budete tam. Osahejte si stěny, a přesvědčte se, jak pevné a poddajné se vám zdají. Záleží to od toho, jak pevného astrálního dvojníka máte. Postupně navštivte všechny rohy místnosti. Nakonec si představte, že se vracíte zpět do svého fyzického těla. Tento návrat bývá někdy klidný, jindy se však může zdát prudký. Doporučuji se vracet pomaleji, ale i při hladkém dosednutí na podlahu nejspíše pocítíte náraz. Všeobecně platí, že čím dál jste od svého fyziského těla, tím je otřes větší. Po návratu do těla zůstaňte chvíli ležet. Potom si zapište svoje zážitky a pocity. Jakmile se vám cesta zdaří, budete si ji chtít co nejdříve zopakovat, ale radím vyčkat 24hodin, protože je to přeci jen psychický nápor a i organismus potřebuje čas na vzpamatování se.

 

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek