Jak číst z kávové sedliny 1. díl / Doporučuji

7.7.2017 v Návody 16

Před delší dobou jsem vám slíbila, že se podělím o způsob, jak číst obrazy z kávy. Než se pustím do popisu přesného postupu, dovolte mi tématiku vysvětlit, abyste to viděli v komplexnějších souvislostech, protože jedině tak vám to k něčemu bude užitečné.

Žijeme ve světě, který je plný znamení, obrazů a symbolů. Když se je naučíte správně číst a když se jimi budete řídit, můžou vás přivést k neuvěřitelným a krásným věcem, mohou změnit od základů váš život a můžete díky nim vystoupit ze systému. Znamení nám posílá naše spirituální vedení, naši strážní andělé a konstruktivní duchové Vesmíru. Mnoho názvů, ale prakticky se jimi označuje tatáž síla.

(Tento článek je o čtení z kávy, tak se budu snažit moc neodbíhat od tématu, každopádně více o znameních, jejich čtení, o využití konstruktivní síly která vás chrání a o správné komunikaci s duchy Vesmíru, najdete v knize Anděl strážný. Nemůžu v této sérii vše vysvětlit naráz, je toho opravdu moc, věnovala jsem tomu celou knihu. Pokud jste ji už četli a uvědomili si pořádně co jste v ní četli, jste v podstatné výhodě.)

Existuje mnoho způsobů, jak si tato znamení vyžádat, nebo jak si je objednat na míru. Nemusíme je dostávat pouze náhodně. Kávová sedlina je jeden z nástrojů, jak to udělat. Je to pouze jedna z mnoha a mnoha cest. Pokud jste četli sérii knih Anastasia, určitě si vzpomínáte, jak Anastasie říká, že veškerá příroda je příběh, otevřená kniha moudrosti Vesmíru, ze které můžete číst. A četla z trávy, četla z korun stromů, četla z nese, četla z proudící vody. Všude kolem nás jsou obrazy, příběhy, všude jsou data. Asi nejsme tak dobří jako Anastasia, abychom mohli číst moudrost Vesmíru z trávy na louce, chci tím zkrátka říct, že k nám Vesmír promlouvá mnoha způsoby a můžeme číst znamení stejně dobře z nebe, jako z kávy, když víme jak na to.


Není to vědecká metoda a už vůbec není logická. Z toho důvodu to není metoda použitelná pro každého nezasvěceného a nevědomého ,,Pepíka“, co projde kolem. Píšu to narovinu a předem, aby v tom bylo zcela jasno. Člověk musí mít jisté intuitivní a spirituální dary, musí mít napojení nahoru a musí být aktivně intuitivní. Čím více a silněji se u něj projevují tyto dary, tím lepší a nadanější to může být čitatel. Nejenom kávy, ale i nebe, trávy, vody, Vesmíru.

To, jestli vy osobně máte dobrý předpoklad pro schopnost číst znamení z kávy, poznáte pravděpodobně tak, že se nad sebou upřímně zamyslíte v těchto otázkách: Žiju intuitivně? Žiju alespoň částečně mimo matrix? Řídím se v životě znameními, která mi chodí? Rozhoduji se někdy pouze na základě dobrého a špatného pocitu, než logických informací? Mám živé sny co si pamatuji? Jsem kreativní?

Kreativita je klíčová pro tuto schopnost, kreativita totiž úzce souvisí s obrazotvorností, fantazií, imaginací, vizualizací. Kreativní lidé s fantazií jsou schopni vidět obrazy všude a ve všem. Speciálně v tom vynikají děti, které intuitivně čtou obrazy z nebe a hledají tvary z mracích. Pokud toto děti dělají, je velice důležité je v této aktivitě podporovat, aby tato jejich schopnost zůstala uchována. Takový člověk může totiž začít v životě čerpat moudrost ze znamení od konstruktivních duchů Vesmíru. Mimochodem je to i dobré cvičení pro dospělé. Lehnout si na zem a znažit se číst nebe, stejně jako to přirozeně dělají malé děti, předtím než je zblbne systematická stimulace logického přístupu k životu.

Dále je velmi důležité si uvědomit, že konstruktivní duchové Vesmíru nebudou promlouvat k člověku, který pracuje s černou magií a ďábly. Pro lidi, kteří dělají nebo někdy v minulosti dělali temné rituály, paktovali se s temnými silami, vyvolávali Ďábla a zabývali se jinými praktikami černých mágů, je tato cesta uzavřena a nebude jim to fungovat.

Čím ryzejší je vaše srdce a čím konstruktivnější máte život, činy i energie, tím raději a ochotněji s vámi budou duchové spolupracovat. Z toho důvodu vždycky říkám, že si člověk musí jednoznačně vybrat svou stranu. Buď jste dobří a budete celý život dobří, nebo nebudete. Není možné říkat že nic jako zlo a dobro na tomto světě není, že je vše relativní a že na obou stranách jsou výhody i nevýhody, nebo že sedíte jedním zadkem na dvou židlích, jste neutrální a využíváte výhod obojího. Takovým lidem, kteří mají tento způsob myšlení, duchové Vesmíru nebudou odpovídat, protože by to pro ně byla ztráta času.

A poslední, extrémě důležitý bod, ještě předtím než se pustíme do kávových tajů: Cokoliv co se z kávy dočtete a pochopíte, musíte mít v hluboké úctě. V žádném případě to není metoda na hraní a blbnutí. Pokud o něco požádáte, konstruktivní duchové Vesmíru vám to dají a vy se tomu pak zasmějete, zahodíte to, nebo řeknete že je to kravina a uděláte něco jiného než vám poradili, stane se to, že vám příště už nic nenakreslí. Uvidí totiž, že s vámi jen ztrácejí čas a že si jejich vedení nezasloužíte. Pak může někdy přijít situace, kdy budete mít opravdu velké problémy, budete skutečně potřebovat jejich pomoc a oni s vámi už nebudou mluvit kvůli vašemu předešlému neuctivému a nezodpovědnému jednání.

Z toho důvodu, ještě než vůbec dáte vařit vodu na kafe, si velmi dobře dopředu rozmyslete, na co se hodláte ptát. Velice vám doporučuji, ještě předtím než se do toho pustíte, být pevně přesvědčeni o tom, že cokoliv co z kávy vyčtete a co z ní pochopíte, budete brát vážně a budete se podle toho chovat, i když se vám jejich odpověď nemusí líbit a nemusí se vám hodit do krámu. NEPOKLÁDEJTE NIKDY OTÁZKU, NA KTEROU VE SKUTEČNOSTI NECHCETE SLYŠET PRAVDIVOU ODPOVĚĎ! Pokud takto rozhodnuti nejste a berete v úvahu možnost že se zachováte jinak než podle toho co vyčtete z kávy, tak ten návod NEDĚLEJTE!

Nepokoušejte se o čtení z kávy ani v případě, že tomu doopravdy nevěříte a myslíte si, že je to šarlatánský blud. Nebude vám to fungovat, tyto metody jsou pouze pro úzký okruh uvědomělých vidoucích, kteří ví co dělají. Ostatním jsou uzavřeny.

To by bylo vše na krátký úvod a můžeme přejít k umění čtení z kávy:

Postup který popíšu, mě naučili mistrové, kteří toto umění ovládají naprosto perfektně. (Slovo ,,Mistr“ v této sérii používám jako označení pro lidi, kteří se v tom velice dobře vyznají a jsou schopni učit druhé. Nenapadá mě výstižnější výraz, než tento.) Upřímně a na rovinu vám řeknu, že v současné době jim nesahám ani po kotníky a všechno co umím a všechno co vám ohledně této tématiky poradím a napíšu, mám od nich. Nečetla jsem nikdy žádnou knihu o tom jak se čte z kávy, takže se mě neptejte na literaturu, seznamy, slovníky, publikace, nebo na rozdíly v postupech. Absolutně netuším co je v knihách o čtení z kafe, jestli nějaké dobré existují a nevím, jestli se postupy v nich popsané nějak liší od ,,mého“, nebo neliší. Prakticky skoro nic v mém životě co jsem se naučila, až na fyziognomiku a cizí jazyky, neznám z knih.

Neposílejte mi ani fotky svých káv mailem, pokud si nebudete s výkladem vědět rady. Nebudu mít časový ani mentální prostor, abych vám mohla dělat na dálku výklady. Berte to jako návštěvu u vědmy, jako Neo v Matrixu: ,,VŠE CO TI ŘEKLA, PATŘILO TOBĚ. JENOM TOBĚ.“ Návod sepisuji na vaše přání, pro ty kteří v sobě ten dar mohou najít, ale nemůžu za vás vaše kávy číst. Upřímně si na takovou zodpovědnost za váš osud ani netroufnu.

Co se týče umění čtení z kávy, jsem teď učedník a učím se od mistrů. Nejsem mistr a nemůžu vás naučit všechno, protože neumím všechno. Berte to v potaz. Uznávám také to, že aby se člověk mohl opravdu naučit dobře číst z kávy, potřebuje většinou vedení zkušeného mistra. To je někdo, kdo čte kávu velmi dobře, přesně a má mnohaletou praxi. Být osamělým učedníkem na koleni je těžká pozice, člověk v tom potřebuje vedení. Každopádně podle toho co najdete zde na mých stránkách, byste měli být schopni přečíst jednoduchou kávu sami sobě, v situaci kdy něco závažného řešíte a potřebujete vedení. Číst kávu sám sobě je mnohem jednodušší, než číst kávu ostatním, protože POUZE VY SAMI VÍTE VŠECHNY SOUVISLOSTI Z VAŠEHO ŽIVOTA a navíc vaše káva bude promlouvat vaším jazykem, v souvislostech, které cizí lidé neznají.

V tomto je káva přesný opak jasnovidectví. Když jste jasnovidec, vidíte osudy lidí kolem vás, ale nikdy nevidíte svůj vlastní osud. Když se ale naučíte číst kávu, vidíte v ní nejlépe svůj vlastní osud, protože v obrazech vidíte pojítka k vašemu osobnímu příběhu. Ale nikdy nemůžete tak skvěle číst kávu druhým lidem. Můžete jim říct co tam vidíte, ale oni sami si musí najít, čeho přesně se symbol týká a musí nad vaším výkladem sami velmi pečlivě popřemýšlet.

Dám vám jednoduchý příklad k tématu: Ve svém životě jsem poznala dva mistry ve čtení z kávy. První mistr je žena, druhý mistr je muž.

S tou ženou jsem se poznala poprvé, když mi bylo asi 15 let. Byla jsem ještě nezkušené telátko a netušila jsem, že se to někdy budu učit. Někdo mě k ní vzal jako k vědmě z Matrixu, aby mi přečetla kávu. Netuším, jestli měla ,,čarodějnictví“ dáno rodově, vím ale, že ten dar měla přirozeně a nepotřebovala ničí vedení k tomu, aby kávě rozuměla. Dokonce měla sestru, ale ta kávu nečetla. Je zajímavé, že spirituální dary co se táhnou rodem, automaticky nepřejdou na všechny potomky, ale pouze na ,,vybrané“ jedince. Máte třeba čtyři děti, ale nadané po mamince je nakonec jenom jedno…

To co mi řekla, přesně sedělo a přesně to bylo o mně, problém ale byl ten, že jsem si to nedokázala hned správně zařadit, až s odstupem času.

Příklad v příkladu: Řekla, že se v mém životě objevila bytost, která mě věrně provází životem a v kávě se zjevuje v podobě bílého psa, který představuje jeho konstruktivní ochrannou ruku a věrnost přes všechny problémy a čas. A já absolutně netušila, který člověk to je, na to jsem přišla až o několik let později. Ona mi nemohla říci, který člověk to je, protože neznala podrobnosti z mého života. Na to jsem si musela přijít já sama.

Druhý příklad v příkladu: Řekla mi, ať si dám pozor na chlapa v bílém autě. Že je pro mne velice nebezpečný a může mi velice ublížit. Nemohla mi říci jméno, protože v kávě byl pouze symbol a ona nevěděla, jací lidé se v mém životě pohybují. Takže jsem příští rok byla velice obezřetná, když jsem viděla bílé auto, protože jsem absolutně netušila, čeho se to může týkat. Až v době když jsem odcházela z domu, uvědomila jsem si, že bílé auto, které bylo koupeno za peníze mé v té době ještě žijící matky, ve skutečnosti používal hlavně otčím. Který mě doma zejména psychicky týral a násilnou izolací od světa i manipulací mého okolí mě nakonec přinutil opustit svůj domov, kdy jsem odešla za minutu dvanáct, protože už to bylo na hranici smrtelného nebezpečí. Do té doby jsem proti němu bojovala všemi dostupnými prostředky. Tento boj proti úhlavnímu nepříteli mě natolik zaměstnával, že jsem neviděla to, co jsem měla přímo před sebou… Ale káva nemohla vyřešit mé problémy, musela jsem si je vyřešit sama.

A teprve tehdy, když jsem si balila hadry do krabice a byla připravena začít nový život, jsem si uvědomila, že otčím, jedna z nejhorších bytostí, kterou jsem kdy v životě potkala, jezdil v bílém autě. Ten zmetek se mnou bydlel pod jednou střechou, měla jsem ho na očích denodenně a já si to spojila až po roce, místo toho jsem dávala pozor venku. V té kávě dokonce bylo písmeno M. Počáteční písmeno jeho jména… A někdy káva dokáže napsat i celá slova.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-07-07 01:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za tenhle článek, za tuhle sérii,  prostě za všechno! Za roky už jsem toho tady pochytila tolik a hrozně moc se chci něco dalšího učit, všechny tvoje články doslova žeru a takovéhle dvakrát tolik. Ty musíš být studnice tolika úžasných vědomostí!! [:tired:] A já jsem šťastná že alespoň k nějakým z nich mám přístup!:) Nejsem závislá téměř na ničem, ale na tvém blogu ano!:)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-07 08:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Děkuji ti… zrovna dneska jsem si potřebovala přečíst něco milého.

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-07-07 08:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dekuji za clanek, tesim se na dalsi dily 🙂 Chci se zeptat. Kdyz pozadam o smer nebo o radu a neuposlechnu ji, protoze jsem chtela jen vice moznosti a pak se podle toho rozhodnout, tak se to bere taky jako ze mi vesmir pak neodpovi?

Ikona diskutujiciho hanka 2017-07-07 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Extra zajímavé téma. Stejné je to s výkladem karet, pokud si je někdo vykládá pro zábavu, přestane mu to dávat smysl, je třeba to brát vážně. Nedávno jsem si četla kávu a byla jsem překvapená, jak skvěle to popsalo situaci. Ani ne tak řešení jako výjev z tehdejší situace – něco jako varování, bylo to až děsivé co jsem tam viděla. Pak jsem se v té životní situaci nějak rozhodla, ale stejně jsem si nebyla 100% jistá, jestli dělám dobře (intuitivně jo, ale mozek to pořád nepobíral). Tak teď čekám, jaké pokračování to bude mít, co se tím rozhodnutím otevře, to se uvidí až za čas. Zatím se zdá, že jsem udělala správně. Byla to moje první zkušenost s kávou a vycházela jsem z krátkého návodu na internetu, to je co říct, protože většinou si dělám věci po svém. Tak jsem zvědavá na pokračování článku a inspiraci pro další čtení z kávy.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-07 09:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Pokud žádáš o směr a nejdeš tím směrem, tak už ti příště odpovídat nemusí. Protože nejsou na hraní. Píšu to v článku.

Ikona diskutujiciho Mára 2017-07-07 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sakra mám dvě bílý auta :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-07 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  Tohle je 10 let stará věc :D

Ikona diskutujiciho vanilková 2017-07-07 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jupíííí!!! Těším se na další díly! Tyhlety články miluji! :-)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-07-07 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Tak to jsme ráda že můj komentář potěšil, byl čistě upřímný :-)

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-07-07 15:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Aha 🙂 Dekuji za odpoved 🙂

Ikona diskutujiciho Gerbera 2017-07-07 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám se řídit podle online Karmického výkladu ANO/NE z internetu? Ráno mi karta řekla, že mám podniknout to, co jsem měla v plánu a nějak jsem se k tomu nedostala-před půl hodinou jsem se zeptala karty na tu samou otázku jako ráno, ale karta mi řekla NE NE NE!!! Řeším zapeklitou situaci, která trvá dlouho a každý můj krok může změnit můj život buď k lepšímu nebo horšímu.

Ikona diskutujiciho áťa 2017-07-08 23:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska jsem si na tebe vzpomněl v tramvaji, když mi mé nové známé pověděly, že jsou z brna. Říkal jsem si, že kdybych tě tam potkal a znali bychom se delší dobu, asi bych ti za to všechno co pro lidi děláš dal pusu. Děkuju za tento článek

Ikona diskutujiciho Soto 2017-07-09 16:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to hutný příběh. Hezky napsané. Tolik zajímavého o lógru bych nečekal.

Ikona diskutujiciho Simona 2018-04-24 13:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím sa podeliť so skúsenosťami o veštení z kávy. Mne z nej čítala jedna pani, keď som ešte študovala na VŠ. Videla tam dokonca môjho milovaného kocúra s ktorým som odmalička žila a vyčítala mi z nej moju najväčšiu životnú lásku, prvé dve začiatočné písmená mena a že to bude tretí chlap v mojom živote. Zo začiatku, keď mi tie písmená povedala, myslela som si, že sú to iniciály. Bola som mladá a blbá… samozrejme som hneď hľadala, kto by to mohol byť… a po pár rokoch som zistila, že sú to prvé dve písmená krstného mena môjho (teraz už) manžela :D  Proste všetko sa do bodky splnilo. Je to fakt sila.

Ikona diskutujiciho ilustore007 2018-05-14 13:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také milujeme kávu, doposud jsme si těchto obrazců nevšimli. No budeme muset začít víc vnímat. :-) Děkujeme za super článek. :-)

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-08 00:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, takže bílý pes je ochrana a je to dobré. Já mám už delší dobu pocit, že mě hlídá nějaká bílá vlčice. Tak na tom něco bude.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek