Jak číst z kávové sedliny 3. díl / Doporučuji

13.7.2017 v Návody 26

Jak jsem už psala, je těžké učit se to cíleně na denní bázi, protože tohoto umění a postupu nelze zneužívat a nelze si s ním zahrávat. Pokud se chcete systematicky učit, používejte k tomu čtení z mraků, protože tím cvičíte stejnou schopnost. Mimojiné mraky lze používat podobně jako kávu a někdy také kreslí samy od sebe poselství, aniž bychom o to přímo požádali. Znamení jsou zkrátka všude.

Je také dobré – hlavně pokud se učíte, nebo pokud jste vyčetli něco fakt zajímavého – fotit hrníčky. Pak se můžete k obrázkům zpětně vracet, i když už jsou dávno umyté. Já je neskladuji nikdy déle než tři dny, protože to pak začne v hrnku plesnivět a špínu doma opravdu nemám ráda. Takže pokud je to něco opravdu složitého, nebo důležitého, co chceme ukázat i jiným lidem, je dobré ofotit. Člověk si také s odstupem času může všimnout věcí, které předtím neviděl. Můžete si k fotkám dávat poznámky s datumem a otázku, jakou jste položili, abyste znali souvislosti i po mnoha letech. Takové uchované fotky pro vás mají mnohdy po čase velkou cenu.

Co jste našli ve své kávě?

Nemůžu vám vypsat slovník na kávu, to je nesmysl. Můžu vám ale naznačit některé symboly, které se v kávě objevují často a také vám ukážu pár příkladů z praxe. Tedy lépe řečeno pár fotek, které jsem našla a dají se ukázat pro ilustraci.


Hadi – často se táhnou podélně hrníčkem, mívají dobře rozeznatelnou hlavu, někdy vypláznutý jazyk a oko. Občas něco nebo někoho hlídají (dívají se tím směrem, ke komu/čemu se vztahují). Je to špatné znamení, většinou nějaká zrada, zrádce, zlo, nebo nebezpečí. Většinou se ukazují v logru, tedy v černé podobě.

Dveře nebo symbol Pí představuje nějakou výraznou změnu, nebo velké rozhodnutí. Někdy dobré, někdy špatné. Obecně jsou to průchody do jiných dimenzí, jiných světů, nebo symboly nové životní kapitoly. Někdy jsou blízko postavy, koho znázorňují musíte poznat sami a je podstatné, kde postavy v návaznosti na dveře nebo na Pí stojí. Když před nimi, tak tam teprve jdou, když v nich, tak už rozhodnutí padlo a děje se neodvratně nějaká změna. Projít Pí, kromě změny může být i symbol přechodu do jiné dimenze, tedy fyzickou smrt. Brány nejsou ani zlé, ani dobré, záleží na kontextu ostatních symbolů. Pí se ukazuje v bílém prostoru, i v lógru.

Skřítci a skřeti. Skřítci bývají hezké postavičky, často se v hrníčku usmívají a mají špičaté čepičky. Bývá to dobré znamení, ukazuje na štěstí a podporu přírodních duchů, kteří pomáhají člověku s jeho životní kapitolou, nebo problémem. Oproti tomu skřeti bývají oškliví a nepříjemní gremlini, nebo kritrsáci, co se všelijak šklebí. Je to znamení smůly a vlivu zlé energie na člověka, nebo jeho problém který řeší. Skřítky a skřety nejčastěji najdete v logru.

Andělé se také často zjevují v kávě. Dobří často v bílých místech a často mají i křídla, nebo svatozáře. Někdy stojí poblíž osoby, když je v kávě namalovaný tazatel, nebo někdo koho se problém týká. Temní andělé jsou většinou v tmavém lógru a nemají křídla, většinou vypadají jako čerti, ale záleží na situaci. Černí okřídlení andělé se samozřejmě ukazují také. Mají klasické rohy, ošklivě se šklebí, mají pařáty, vypláznutý jazyk, kopýtka, ocasy. Ukazují na neštěstí, vliv temných sil a problémy. Káva zkrátka ukazuje, které bytosti v otázce figurují.

Písmena a čísla můžeme také najít v kávě. Někdy jsou tam celá slova a jindy jenom jedno písmeno, nebo jedno číslo. Těm je potřeba vždy věnovat velice speciální pozornost, protože písmena se mohou vztahovat ke konkrétním jménům, čili mohou někoho identifikovat a čísla také ukazují na počty, nebo na konkrétní datumy, někdy určují rozhodující den, na který káva upozorňuje.

Pyramida – když je normálně základnou dole, mluví káva o zjevných hmotných věcech. Pyramida stojící na špici značí nejvyšší tajemství.

Lidé, kteří mají dobré vztahy s konstruktivními duchy Vesmíru a umí s nimi komunikovat, se nemusejí ptát jen na otázky typu ,,mám to udělat nebo nemám“, ale můzou se ptát i jinak. Například řeší nějakou situaci a neví, co je v pozadí, kde je pravda, kdo za koho kope, nebo jaké skryté vlivy působí. Mohou tedy položit při míchání kávy ne otázku ale spíše prosbu, aby jim duchové odkryli, co se za danou situací skrývá za jevy, aby namalovali pravdu, úmysly zúčastněných a energetické děje v pozadí… V takových případech, zejména pokud je situace závažná, duchové Vesmíru malují velmi složité romány, u jejichž dešifrování se může zapotit i zkušený překladatel.

Jeden obrázek z takové dost složité kávy která odhaluje pozadí složitého problému, můžete vidět zde:

Nemá smysl to dešifrovat, když člověk nezná souvislosti daného příběhu a problematiky, ale zkuste si nanečisto ,,cvičně“ najít symboly, které zde jsou: Skřítek s vysokou čepičkou, velký anděl se svatozáří, psí hlava, černé srdce se světlým bodem uvnitř, černá maska (přetvářka), hlava kozla i s rohy, dvě hlavy příšer které hlídají zámek… je tam toho hodně, ale tyto vybrané symboly byste mohli najít. Mimochodem je to starší fotka a daný problém přesně odpovídal tomu, co jsme z kávy vyčetli.

Symboly mohou být naprosto jakékoliv. Tohle je výjev z hrníčku mého známého. Před delší dobou u mne pil kávu, položil osobní otázku a nechal mě nakouknout. První co jsem viděla, byla samozřejmě ta velká černá bota, tedy přesněji černý střevíc. Řekla jsem mu, že to nevypadá jako dobré znamení a že to jsou asi problémy s nějakou ženskou. – Řekl, že to sedí. V kávě je toho víc a kdybych znala souvislosti, asi by se to dalo více luštit, ale pro účely článku ukazuji jenom botu, která je i z dálky velmi dobře patrná. Často jsou obrázky v kávě úplně miniaturní a postavičky jsou pumprdlíci, ale někdy – hlavně pokud je to důrazné varování, nebo pokud je to začátečnická káva – mohou být obrázky obrovské, i přes půl hrnku. Jako v tomto případě:

Ještě je tam dobře vidět velká žahavá medúza (dotyčný se spálí) a sedmička.

Tohle byla káva, kde se dotyčný cíleně ptal. Další příklad je situace, kdy káva kreslí sama.

Asi není úplně dobré říkat přesně o co šlo a uvádět jména, ale šla jsem na jednu akci, protože jsem to slíbila. Nechtělo se mi tam, měla jsem zlé tušení. Rozdávaly se tam prokleté předměty. Věděla jsem že je to špatné, ale vzala jsem si to domů, abych obvinění pevně ověřila a byla si zcela jistá, předtím než zburcuju všechny kolem a začnu bít na poplach, aby to všichni zneškodnili a vyhodili. Jinak bych to zahodila hned tam a mohla jsem si ušetřit trápení, ale na sebe jsem v tu chvíli nějak nemyslela. To se mi vymstilo a měla jsem problémy s černým andělem, který na mě začal útočit ve chvíli, kdy jsem tu věc spálila na balkoně a začala rozesílat poplach všemi směry. Dokud jsem na to neútočila, neútočilo to na mě, ale jak jsem udělala protikroky, aktivovalo se to.

Druhý den jsem prostě šla do kavárny s přáteli a říkala jsem jim o svém trápení a o černé bytosti, která se mi v noci zjevila přes půlku pokoje a nenechala mě celou noc spát. A o tom, že jsem v astrálu viděla kde bydlí, jak jsem letěla skrz jejím černým chrámem a viděla její armádu sloužících démonů… děsivý příběh, vysvětlovat to celé by bylo na dlouho.

Říkala jsem jim detaily a lámala si hlavu starostmi o ostatní lidi a s tím, jak toho černého anděla budu teď muset vymítat z baráku. Byla jsem naštvaná. Na sebe i na něho. Mimojiné se ta bytost pak zjevila i v obýváku jako černý anděl, a to už jsem neviděla já, ale dva moji přátelé. Dokonce shodně ve stejný čas. Prostě hodně ošklivá kapitola, kterou nechcete zažít… (Ale teď už jsem v pořádku, nebojte.)

Dopiju kávu, kouknu na hrníček a říkám: BATMAN!!!

Fotka je hrozná, protože v tu chvíli jsem u sebe měla jenom mobil (a to ještě bylo štěstí protože normálně nemám ani ten) a jelikož jsem ho měla jednou spojený s počítačem a bylo to nějaké složité a už se mi to nechtělo znova řešit, jednoduše jsem tu fotku na mobilu cvakla druhým foťákem a přetáhla do pc… A jak vidíte, Batman je tak velký, že jde krásně vidět i přes špatnou kvalitu obrázku. Vlevo nahoře je dokonce vidět portál, který ukazuje na danou věc, přes kterou vstoupil do této dimenze.

Když konstruktivní duchové Vesmíru chtějí, umí malovat i do kapučína kde je mléko a kde chybí lógr. Kde je vůle, je i cesta. Bylo to varování a potvrzení problému. Když jsem pak došla domů, vyhlásila jsem mu válku, rozpálila největší uhlík co jsem našla a vyčoudila celý dům tak mocně, že moje morčata ještě dva dny smrděly kouřem, jako kdyby vyšly z hospody. Ale zabralo to perfektně a černý anděl nadobro odešel.

Naučit se číst z kávy je jako naučit se nový jazyk. Je to mnohem těžší než azbuka, ale dá se to k tomu přirovnat. Musíte se hlavně naučit jinak myslet. Občas tam můžete číst písmenka, což vám čtení dost usnadňuje, ale 95% jsou obrazy. Duchové Vesmíru nemluví v písmenkách, ale v obrázcích. Je to jejich jazyk, jejich způsob projevu. Když je požádáte o pomoc přes kávu, sešlou svoji energii na hrníček a to co maluje obrázky, je jejich energie, která se do hrníčku otiskne. Jazyk obrazů je mnohem komplexnější a hlubší než jazyk písma, v malém prostoru může obsáhnout obrovské množství dat, zatímco klasické písmo na určitém prostoru obsáhne pouze velmi omezená data.

Pokročilí mistrové ve čtení z kávy nečtou pouze lógr, ale když najdou symbol, vyjeví se jim obraz. Vidina, či mentální obraz. Podle kterého kávu čtou a dešifrují. Symboly jsou v podstatě spouštěče pro vizi. I pokud není člověk až takto božsky obdařen, intuitivně cítí, co dané symboly znamenají. Nehledá to ve slovníku nebo snáři (kde to nikdy nenajde), ale ptá se sám sebe a svého vyššího vedení, co to znamená, když našel určitý symbol v kávě. Co dělá žahavá medůza, k čemu slouží černá maska. Poté vnitřně ucítí, co se za symbolem skrývá za příběh a dokáže o něm vyprávět.

Když má čitatel dobré a funkční napojení na své spirituální vedení, chodí mu spolu se čtením obrazů i myšlenky a představy, které ho dodatečně navedou, aby přesně pochopil o co jde. Mnohdy se tedy stačí jen delší dobu dívat na symbol, který jsme našli, ale nerozumíme mu hned. A vysvětlení přijde po chvilce koncentrace.

Někdy nejsou obrázky úplně přesně realisticky věrné a někdy mohou připomínat více věcí. Dobří čitatelé kávy se poznají tak, že v tvaru který může být dvojznačný, najdou správný význam přes své spirituální napojení. Obrázek je jen spouštěč energetických dat, zbytek stáhnou od konstruktivní síly Vesmíru. Tak mohou dva zkušení čitatelé i v nejednoznačném tvaru najít tu samou věc a přeložit ji stejně. Což je situace, která se mi mnohokrát stala. Schválně se snažím při dešifrování kávy být rychlejší než mistr a říct něco o symbolech, které vidím, dřív než on. A sleduji, jak kulí oči a kývá hlavou. Obvykle mne jenom doplní o něco dalšího. Jindy zase něco vidím, ale schválně mlčím a držím si myšlenku a čekám, jestli symboly přečte mistr stejným způsobem. A opravdu čteme stejné věci, i přesto že nás od sebe dělí mnoho let zkušeností, které on má a mně zatím chybí.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Karloon 2017-07-13 01:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když to pročítám, tak si vždycky vzpomenu na ten film: Příchozí, a na ten psaný jazyk v kruhu. Jestli ti filmaři se neinspirovali právě čtením z kávové sedliny :-D

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-07-13 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co umělé mraky Aluško, ty také kreslí poselství?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-13 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Taky se mi to včera vybavilo :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-13 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Zatím co jsem viděla, tak konstruktivní duchové Vesmíru, umí malovat i přes chemtrail. Zkrátka když je nouze, použijí co mají, i když neradi. Většinou jsou to čisté mraky a když je náhodou přetáhne chemtrail, tak ho přemalují, že přeruší čáry na potřebných místech.

Ikona diskutujiciho Kuník 2017-07-13 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavá věc je v tom, že např. na první fotce vidím hnedka pod uchem hlavu nějakého démona. S pěkně zlýma očima. Je to tak velké a markantní, že bych z takového symbolu byl řádně vylekán. Ale když vidím Tvůj popis píšeš, že je tam anděl…toho teda nevidím. Což mě přivádí k otázce, jaký vliv na výklad má to, kdo ho vlastně dělá. Znamená to,  že je se mnou něco špatně, když vidím démona? nebo to znamená, že s tím, koho je to kafe, je něco špatně a ten výklad je nepřesný?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-13 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  No démona jsi našel, anděla jsi nenašel. To je taky v pořádku, žádný mistr z nebe nespadl 🙂

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-07-13 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No. Já si svoji kávu udělala včera. Otázka pro mě byla důležitá – v kávě se vyjevil hotový román. Nerozumím ani "slovo". :-( Zkoumala jsem ji několik hodin, ale prostě nic nevidím, nerozeznám. Připadá mi, že jsem asi antitalent. Každopádně hrneček teď asi neomeju, dokud tam nenajdu alespoň něco. Jen doufám, že to není tak, že by mi mistrové prostě nechtěli odpovědět a vážně tam nic nebylo. Problém je ten, že nic neumím najít ani v obrázcích v článku(jen ten střevíc vidím). Mraky mi jdou, ale tohle je záhada. Musím se holt snažit dál.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-07-13 19:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já na tom prvním obrázku vidím dvouhrbého velblouda. Nevím, jestli je to správně.

Ikona diskutujiciho Mára 2017-07-13 19:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To opravdu vypadá jako Heptapodština, má to i jisté společné znaky. Na Heptapodštině je užasný ten nelineární čas. Dneska jsem měl sen ve kterém jsem se někoho zeptal na příčinu jistého aktuálního stavu. Odpovědí mě bylo přemístění do roku 200 našeho letopočtu v reálném čase. Krásná ukázka nelineárnosti času 🙂

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-07-13 23:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Mě byl taky ukázán román jako blázen, ale všechno je hrozně drobné. Na jednom centimetru na délku třeba 4 obrázky/symboly po celém obvodu šálku :D

Ikona diskutujiciho Jana 2017-07-14 00:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som si vo svojej kave nasla aj cele slovo aj pismena a cisla, ale tym velmi nerozumiem. Vyzeraju ako nejaky matematicky vzorec, no akoby nezmyselny. Inak to slovo som precitala, ked som sa do salky pozerala naopak. Mohla by som poslat obrazok tej kavy a len v strucnosti s tym, co tam vidim? Samozrejme nebudem chciet tvoj nazor, Alue. Lebo bolo by to fajn, keby sa tie obrazky kavovych usadenin dali niekde zverejnit, kde by sme skusali svoje schopnosti :-).

Ikona diskutujiciho Cherry Berry 2017-07-14 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, je obdivuhodné, že v tak mladém věku jsi vydala 3 knihy a skoro denně publikuješ propracované články už 10 let!!! Kdybych já publikovala články často jako ty, brzy by mi došly nápady a neměla bych za chvíli o čem psát, proto publikuji články jednou týdně!!!

Ikona diskutujiciho Kala 2017-07-14 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já vidím ještě třeba velblouda a sovu. Svoji kávu se pokouším číst bez toho abych položila všehomíru nějakou konkrétní otázku. Výsledkem jsou hotová umělecká díla za které by se nemusel stydět ani van Gogh nu ale čučet na ně můžu i týden a nic z nich nevyčtu. :-)

Ikona diskutujiciho Coccinelle26 2017-07-17 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mila Alusko. Prosim, mam takovou technicko otazku. Pri piti kavy: ma se pit jen z jedne strany hrnku, aby se obrazce nesmazaly? Pri mem prvnim vesteni jsem nevedomky tocila hrnkem a pila z vice stran, tudiz se jiz nektere vytvorene obrazce smazaly…doslo mi to az po vypiti kavy… Dekuji mnohokrat za odpoved…a dekuji za Tvoji praci. Cetla jsem miliony duchovnich knih, ale Andel strazny je TOP!!! MOC DEKUJI!!!! S LASKOU RADKA

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-17 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  díky 🙂 . – pije se z jedné strany, jinak si všechno slížeš.

Ikona diskutujiciho Coccinelle26 2017-07-17 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Dekuji za odpoved?

Ikona diskutujiciho Pimprllina 2017-07-27 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, moc mě zaujaly tvé články o čtení z kávy, děkuji za ně.Na druhé fotografii, asi mám velkou představivost jsem viděla draka vzhůru nohama a andělíčka bílého vedle druhé postavy a botu jsem nenašla :-D a na prvním tam jsem myslela , že je býk a had s psí hlavou :-O.Určitě to zkusím u své kávy.

Ikona diskutujiciho Mary 2017-07-27 11:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak dnes jsem to poprve vyzkousela a mam draka chrliciho ohen a cerneho psa… to nemůže být nic dobrého

Ikona diskutujiciho Mary 2017-07-27 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Take jsem si všimla ze ten drak drzi cloveka co rve, tak mam odpoved na svou otazku

Ikona diskutujiciho Albiii 2017-08-03 00:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ať se snažím jak chci, sedmičku vidím, botu taky, ale medúzu prostě ne :/ ale bezva články, děkuju 🙂

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-08-13 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsem na fotkách své minule kávy něco vyčetla, ale je tam opravdu hodně obrazců a je to velice zvláštní a myslím, že to sama asi nerozlustim a podle mě by to byl oříšek i pro experta. Ted v kávě (chtěla jsem na stejnou otázku nějakým jednoduchý symbol) mám jednoduché symboly a o dost míň, ale i tak úplně nerozumím (druhou kávu jsem měla s mlékem a jen se dívala na okraje, kde byly obrazce) hledám na netu někoho, kdo to umí, kdo by pomohl, nebo poradnu ale nikde nic není. Trochu jsem se od minula pohnula, ale nic moc.

Ikona diskutujiciho Petr 2017-09-26 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak už mám své první čtení za sebou, i když piji kávu jen výjimečně a jsem spíš milovník čajů ? škoda,že sem nejde dát obrázek. Přišlo mi to dost zajímavé

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-04-12 00:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď, když to čtu po dlouhé době znovu… Nehezké, že jsi měla doma naveženého černého anděla.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-07-15 03:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

uhm… právě jsem dostala šílený dlouhý mnoha liniový román, nečitelný (pro mě) lógr po celém hrnku a mezitím nějaká velká temná postava(jak satanáš z pohádek – bradka, špičatá brada, kápě a mile nevypadal) s písmeny H E nad sebou… Jako tohleto O_O Pak oklopím na talířek, čekám, odklopím a čumí na mě nejspíš hlava reptoše nebo nějaké velké temné hnus bytosti s jakoby kočičíma očima, skoro jsem se toho až lekla :-| hm. dobrý no. tak jak bude mít někdo iniciály H. E., okamžitě zdrhám. Ptala jsem se na podrobnosti věci, kterou stejně nemůžu + – ovlivnit, ale zajímalo mě to kolem a za tím… to je pěkný teda.

Ikona diskutujiciho Marticka 2020-02-13 18:15:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před Vánoci jsem našla v logru mraky s písmenem F. Říkala jsem si co ti znamená, ale dobrý pocit jsem neměla. Do týdne jsem potratila syna Filipa🖤

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-14 08:56:29
Ikona diskutujiciho
sipka

to je mi moc líto marti :((

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek