Jak Drunvalo Melchizedek mluví na téma přírodních bytostí

7.2.2012 v Čtenáři 2

Vážení přátelé,

přišlo mi zajímavé poselství od jednoho čtenáře, který velice zajímavě a celkem přesně popsal, jak Drunvalo Melchizedek hovoří o přírodních bytostech. Jistě to pro mnohé z vás bude zajímavé doplnění k tématu.

Ahoj Alue,
Určitě jsi slyšela o Drunvalo Melchizedekovi. Já jsem si teď nedávno přečetl jeho knihy Prastaré tajemství květu života I a II a také Život v srdci.

Proč Ti ale píši. Dnes jsem si na internetu pustil jeho nejnovější vyprávění o vyšším Já, viz přiložený odkaz, ale je to jen v angličtině: (http://www.youtube.com/watch?v=KYrAgIJAW2E)
Nejvíce mně zaujalo, jak popisoval svůj život ve srubu v lesích v Kanadě, kde strávil dva roky. Bylo to vždy jeho přání prožít nějaký čas v odloučení v přírodě (úplně sám tam nebyl, jeho žena byla s ním).

Hrozně si to tam užíval a ze všeho se těšil jak malé dítě. Po čase se jich zvířata přestala bát a běžně se pohybovala (medvěd, jelen) pár metrů od nich a se zájmem je pozorovala. Zanedlouho začal vidět energie, aury kolem stromů a rostlin a také přírodní bytosti.


Říkal, že jsou stvořené ze světla, energie a že jich tam bylo mnoho. Tuhle zkušenost s přírodními bytostmi v žádné své knize nezmiňuje. Hned jsem si vzpomněl na Tebe. I když jsem Ti věřil, že je vidíš, tak malá pochybnost v koutku duše přetrvávala, teď Ti už věřím úplně.
Kohunové, indiáni z Havajských ostrovů, Drunvalovi sdělili, že naše osobnost se skládá ze tří Já.

Nižší Já odpovídá našemu podvědomí, střední Já v podstatě reprezentuje naše ego a mysl co nás ovládá a pak je tu vyšší Já, které už koresponduje s vesmírem (Velkým duchem, Bohem – záleží jak to kdo nazývá).

Podle těchto indiánů se nejdříve musíme spojit s našim nižším Já, abychom se mohli spojit s naším vyšším Já.

Spojení s nižším Já je nejlépe možné právě v přírodě, kterou musíme vnímat a prožívat jako velmi malé děti. Souvisí to i s tím, že Matka Země má podle indiánů (a nejenom Kohunů) údajně také duši dítěte a to ve věku dvou až šesti let. (indiáni se v tomto údaji navzájem trochu liší) a naše nižší Já s ní komunikuje.

Matka Země miluje děti, a pokud zůstáváme povahou dětmi a dovolíme, aby se naše nevinnost vynořila v naší dospělosti, pak se v našem duchovním životě začne něco dít. Když nastane spojení s naším nižším Já a prostřednictvím něho i s Matkou Zemí, tak teprve potom získáme schopnost vidět přírodní bytosti, energie atd.

Možná, že ty jsi to spojení už měla, když jsi se narodila. Takže to jen tak pro zajímavost.

Měj se fajn, držím Ti palce.
Luboš

Kam dál:

• Zobrazit rubriku ,,Příspěvky čtenářů“

Další obrázky víl – Zde

• Máte rádi stránky Aluška.org? Doporučte je svým známým: https://aluska.org/

Vaše dotazy směřujte do e-mailu◄

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-02-07 17:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue ty máš taký detský pohľad na svet, preto vidíš bytosti 🙂

Ikona diskutujiciho lenka f 2012-02-07 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I knížka Had Světla 2012 od něj je moc zajímavá.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek