Jak je to s bájnými tvory?

19.8.2009 v Poradna 0

Dnes po dlouhé době jedna otázka a odpověď 🙂

> Ahoj Alue. Chtěla bych se Tě zeptat na jednu věc. Nevím jestli ses tím už v
> nějakém článku zmiňovala, jestli ano, napiš mi prosím na něj odkaz. Má otázka je
> následující: Jak je to vlastně s jednorožci, pegasy, fénixi, fauny a jinými
> “bájnými” tvory. Existují doopravdy? Vím, že určitě ne v našem hmotném světě,
> ale ve společné svéře s vílami a tak. Jaký na to máš názor Ty. Děkuji Ti moc za
> odpověď. Máš nádherné stránky :-*

________________________________________________________

To je trochu složitá otázka.
jednorožec, pegas, faun, nebo kentaur je jen bájné stvoření, zato fénix se dá uvidět v ohni. – Nebo alespoň něco, co se mu podobá.
Ostatní bytosti jsou smyšlené a přirozeně neexistují. Ale v jemnohmotné rovině se dá vytvořit myslí cokoliv, proto se nedá říct že nejsou. Lidé si je vymýšlejí, někteří na ně věří a jiní si myslí, že jsou to jejich strážné bytosti. – Energie, kterou takto vytváří na sebe potom bere podobu jejich myšlenek.
Pegas neexistuje. Ale můžeš se s ním setkat tím, že si ho vymyslíš a představíš si ho na louce, jak ho hladíš po hlavě. – Tvoje myšlenky jsou z hlediska vesmíru stejně skutečné jako cokoliv jiného.
Existovat může vlastně všechno.
Třeba drak existuje na jiných planetách. Bývají velcí až 30metrů. Jestli ti říká něco slovo reptilián, pak víš, o čem mluvím. Jsou to zvířata nebezpečná, protože potřebují jíst hodně masa. – Ale některé holky říkají, že ho mají za strážnou bytost. – To za normáních okolností není možné. Buď mají u sebe pořádnou destruktivní příšeru, kterou si k sobě přitáhli špatným chováním, nebo svými myšlenkami změnili podobu své přirozené strážné bytosti. Z anděla na draka. Osobně ale nemám zkušenost s tím, že bych někdy u někoho vážně takového draka viděla, ani si neumím představit, že by anděl souhlasil změnit podobu na něco takového, co na jiných planetách sežere všechno na co příjde. Je to tedy jen výplod jejich fantazie, který pro nás není skutečný. Ale je tam to ale. – Přece myšlenka má stejnou váhu jako hmota.
Také proto se v mnoha naukách učí ovládat svoji mysl. V určité fázi člověk pochopí, že pouhá myšlenka dělá divy a tvoří. Svými myšlenkami lidi vytvořili mnoho příšer a zajímavých stvoření, která jsou uložená v morfogenetických polích vesmíru navždy. – Proto by si lidé měli dávat pozor na svoje myšlenky a když už, tak vymýšlet hezká stvoření.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek