Jak mám v astrálu najít milovanou osobu?

23.5.2014 v Zážitky 40

Ve snu se objevuji ve škole. Přede mnou učitelka, sedím v lavici u okna. – Najednou mi došlo, že spím, protože do školy přece už nechodím, na to jsem stará a je to blbost…

Vůbec nedávám prostor snu, aby mě chytil do své iluzorní reality, vstávám a beze slova vylézám rovnou ven z otevřeného okna. Za normálních okolností z něj vyskočím a letím, ale tentokrát jsem se chtěla ve snu udržet delší dobu. Když jste jako bdělý spící příliš nápadný v realitě snu, přijdou na vás rychleji agenti, nebo se sen zruší. Pokud se však chováte tiše a nenápadně, realita je hezky barevná a vydrží mnohem déle. Sledovat vědomě iluzorní projekci svého mozku je velice zajímavé, proto většinou nemám důvod za každou cenu co nejrychleji sny přerušovat. Naopak si je ráda prohlédnu…

Lezu po zdi dolů, až stanu na trávníku. Škola vypadá jako panelák na nějakém sídlišti. Je hezký letní teplý den, nedaleko je pískoviště, lavičky.

Pomalu se procházím snem a prohlížím si ho. Dívám se na lidi a přemýšlím, jestli ty tváře odněkud znám, nebo jestli jsou to lidé vytvoření vyloženě náhodně, aby zapadli do prostředí snu.

Většina z nich, když kolem nich procházím a dívám se, zvednou oči, nejistě se na mě podívají a pak zase pokračují dál ve své roli. Tomu říkám ,,křoví“. Jsou to ,,lidé“, kteří ve snu vytváří přirozené prostředí. Reagují na vás, avšak minimálně, příliš nezasahují do děje, jsou jakoby někde ,,v pozadí“ a když neotravujete vy je, nevšímají si vás. Takoví ,,komparzisti“.

V každém snu je ale vždy na blízku dohlížející osoba, tzv. ,,agent“. Sny jsou totiž naprosto dokonalý Matrix. Agenti sledují, jestli nevědomě spíte a v případě že se proberete ze snu a začnete mít tím pádem lucidní sen, mají za úkol vám rozrušit soustředění a vědomí, abyste zase ve snu usnuli a přestali ho vědomě vnímat. Většinou používají metodu rozhovoru, kdy vás osloví a něco po vás chtějí, kladou vám nelogické a nesmyslné otázky. V pokročilejším stádiu, když už ,,snící“ automaticky ví že jde o agenta co ho chce jen hodit zpátky do spánku, už agenti kašlou na nějaké rozhovory (protože ví že je pošlete někam) a rovnou jdou po vás.


Nenápadné procházení snem ale před agenty nepomáhá, mají na vás čuch.

Když jsem obcházela pískoviště, jeden člověk co tam seděl, zvedl hlavu, vykulil oči a jakoby s sebou cukl. V očích mu zaznělo takové to. ,,Ha! A mám tě!“

,,Á, sakra.“ Došlo mi, že se právě probudil spící agent. Vždycky je alespoň jeden na blízku. Snažím se dělat nenápadnou a jít dál, ale to už chlápek vstal a šel po mě. Tato akce probudila další dva.

Důležité je, neztratit soustředění, na všechno dál pohlížet jako na sen a nenechat se ničím překvapit, rozrušit, ani rozhodit.

Jeden z agentů, podsaditý, mě skoro dohnal, ale vzlétla jsem do vzduchu a těsně mu uhnula. Přistála jsem na střeše nedalekého domu. Agenti jsou naštvaní, protože v lidské podobě v tomto snu mají omezení a nemají možnost vzlétnout za mnou na střechu. Postávají pod domem a jsou naštvaní.

Přesně jako ve filmu Matrix, kdy Morfeus vysvětluje Neovi, že každý obyčejný občan Matrixu je potencionální spící agent a že ačkoliv jsou agenti rychlí a schopní, jsou omezení daným prostředím a nikdy proto nejsou tak rychlí, jako Neo. Takhle přesně fungují agenti ve snech, takže bdělý snící je vždy o krok před nimi.

Jeden z agentů vytahuje pistoli. Jenom se usmívám, protože vím, že je to jen sen a tím pádem nemám důvod se ho bát. Pohled na chlápka, jak pod domem výhružně mává s pistolkou, mi spíš připadá směšný, než aby mě nějak znepokojil. Agent se chystá střílet, ale najednou se realita snu pomaličku rozpadá a já si uvědomuji, že ležím v posteli. Během probouzení jsem neztratila vědomí přítomnosti, takže mám v plánu cestovat do astrálního světa.

Představuji si pohyb, jako když děti válí sudy z kopce. Jen jsem si hlavě představovala, jak se kolem mě točí gravitace, jakobych se opravdu válela z kopce.

Najednou jsem ten pohyb opravdu začala vnitřně cítit a moje tělo se samovolně začalo pohybovat ze strany na stranu. Prvně jen lehce, potom silně, až se mi z fyzického těla vysunuly ruce. Pak se přeneslo i mé vědomí do druhého těla. V tu chvíli už jsem ho mohla ovládat normálně.

Převaluji se na levý bok, ale najednou slyším, že zašustila peřina. – To mě zmátlo.

,,No sakra jak může v astrálu šustit peřina…? To je nějaká blbost! – Počkat, co když jsem v procesu udělala chybu a ve skutečnosti teď nejsem v astrálním těle, ale hýbu fyzickým… Ale vůbec nic nevidím, tak to je divné, ne?“

Napadl mě v tu chvíli jen jeden způsob, jak to ,,bezpečně“ zjistit, aniž bych narušila začínající astrální cestu. ,,No tak spadnu z postele a uvidím, které tělo vlastně ovládám.“ Mám plán… Trošku se ale bojím, že jsem ve fyzickém a praštím se do hlavy, nebo nedejbože co ještě.

Vykulila jsem se z postele, peřina zašustěla, zatínám zuby a ve chvíli kdy padám z postele si říkám, že jsem blbá, že jsem určitě ve fyzickém, že jsem to dobře nepromyslela a teď si narazím nějakou kost a bude to bolet a…. No a najednou zjišťuji, že na zem přistálo astrální tělo.

Žádné bouchnutí, žádná bolest. Jen lehké tiché přistání.

,,HEURÉKA!!!!!“ Myslím si a rovnou se stavím na nohy… Nevidím vůbec nic, takže rychle hmatám po pokoji.

Najednou však zjišťuji, že nejsem u sebe doma, ale došlo k přesunu. Nahmatala jsem pokoj v domě, ve kterém jsem kdysi jako dítě žila. Ten dům už dávno koupili úplně neznámí lidé, už roky jsem tam nebyla.

Nábytek byl jiný, věci v něm byly jiné. Pamatuji si nějaké plyšáky, můj koberec tam už nebyl… Ale zůstal tam některý nábytek, který jsem kdysi používala. Dokonce stál i na stejném místě. A i moje postel tam byla. Takže dům se asi prodal částečně zařízený a noví majitelé si některý pozůstalý nábytek nechali…?

Moc to nestuduji. Můj domov to není, ani o to nestojím. Chápu, že někdy se tohle stává, bylo to popsané v knize Michaila Radugy, že duše někdy vstupuje do astrálního světa i přes místa, kde byla kdysi dávno zvyklá se probouzet. Prostě zasutá stará podvědomá vzpomínka udělá někdy svoje. Takže to nevidím jako problém, beru to tak jak to je.

Všude je hodně tma a šero. Snažím se ovlivnit realitu, protože blbě vidím detaily a chci si prohloubit fázi. Ze zkušeností už vím, že když člověk dobře prohlubuje fázi, někdy se astrální prostředí krásně rozední. Teď ale nic. Tak jsem zkusila jiný trik a říkám: ,,Tato realita je mnohem reálnější, než jakákoliv jiná, kterou jsem kdy poznala.“

Minule mi to fungovalo, prostředí se krásně rozzářilo, tentokrát se ale nestalo vůbec nic. Trochu mě to štve… Otevírám okno, lezu do něj, chci jít ven. Nemám důvod v tom baráku zůstávat, nezajímá mě, jak se změnil, je mi to jedno. Už jsem ve fázi, kdy cvičím pohyb venku a také po minulých zkušenostech nemám chuť dívat se na svoji postel. Radši jdu od ní pryč a vůbec jí nevěnuji pozornost.

Po otevření okna se ale trochu leknu, protože okolí opravdu vypadá jak kdysi, akorát je strašná tma, venku zuří bouře, lítají blesky, fouká fujavice a hustě prší.

To jsem nečekala. Nikdy v životě jsem neviděla, že by v astrálním světě byla bouřka. Noc už jsem viděla, ale bouřku s blesky ne… Moc dlouho to neřeším, moje astrální tělo totiž nijak vítr neovlivňuje, nemůže ani zmoknout a není mi zima.

Myslím na člověka, se kterým jsem se kdysi vídávala, ale pak se něco vážného stalo a chybí mi… Myslím na něj a říkám si, že bych mohla začít nacvičovat přivolávání bytostí a lidí a zkusím právě tuto osobu. V minulosti jsem se snažila dolétnout k ní domů, ale cesta se vždy přerušila, mám problémy s hloubkou fáze a létání ji narušuje.

Volám hlasitě přes otevřené okno jeho jméno.

Můj hlas zní hodně intenzivně, je hluboký, plný, ale pořád je to můj hlas… Slyším, jak zní do velké dálky… Tak to určitě nikdo nemohl přeslechnout.

Jelikož ještě nemám tuto techniku vůbec nacvičenou, čekám co se děje… Bouře se uklidnila, udělalo se trochu více světla a v dálce vidím běžet nějakého ducha. Byl to takový tmavý stín. Ale neběžel ke mně, ani si mě nevšimnul. Jenom jakoby probíhal, asi měl náhodou zrovna tudy cestu. Jinak ten koho jsem volala, se neobjevil.

Volám dál jeho jméno, opuštím dům a vycházím do šera, kde chvilku bloudím.

Poté se mi podařilo změnit prostředí, došlo k samovolnému přesunu. Byl den, žádná bouřka, všude kolem spousta lidí, ale jenom dospělí chlapi. Posedávali u stolů, židlí, jedli klobásky, a v podstatě si mě nevšímali. Vypadalo to jako na nějaké akci, nebo srazu.

Dál volám toho koho hledám, ale nepřichází. Obíhám mezi lidmi a hledám povědomé tváře, ale vůbec nikoho tam neznám. Nevím, kde jsem a přemýšlím, co asi dělám špatně a jestli ta technika nemá ještě nějaký jiný háček…?

Najednou dochází k návratu do těla. Prostředí mizí, zase jsem slepá a jenom fyzicky cítím, jak se moje duše pomaličku nasoukala zpátky do fyzického těla. Jako poslední se s tělem spojily nohy. Bylo to plynulé a dost příjemné, ale stejně bych radši zůstala jako duch.

Uvědomila jsem si sebe ležící v posteli, promyslela si nový plán výletu a rychle uskutečnila nový pokus. Vyviklala jsem se z fyzického těla stejně jako předtím a pak jsem vstala. Tentokrát žádné zmatky, ani pády.

Opět se objevuji na tom samém místě. Nejsem z toho zrovna nadšená, ale co se dá dělat. Rychle provádím techniku pro prohloubení fáze a jsem zvědavá, co se bude dít dál.

Prostředí je jiné v tom, že místo tmy je krásný den a potkávám přímo u postele štíhlou ženu. Vypadá tak na 30, má krátké vlasy, barvená blondýna. Vůbec mě nevidí a prochází částečně mnou, jakobych tam vůbec nebyla.

Neřeším to, asi prostě spává na mém bývalém místě a teď vstává do práce, nebo tak něco. Já jsem duch, takže mě nevidí. Tu ženu neznám, ale jednou jsem ji z dálky zahlédla a ty vlasy si pamatuji. Určitě je to aktuální majitelka… Normálně se pohybovala po pokoji ve světle modré noční košili, nic neříkala, byla ještě rozespalá.

Takže ta realita předtím musela být buď v jiném čase, anebo jiná dimenze. Za tak krátkou chvíli se nemohlo udělat perfektní světlo, ani úplně jiné počasí.

Nechávám majitelku být (nejsem přece žádný poltergeist) a jdu k oknu. Je otevřené dokořán, venku je slunce, mírný vítr a moc hezky.

Měním svůj cíl a tentokrát zkouším volat svoji mámu… Ani tento pokus se však nakonec nepovedl. Šla jsem ven, postupně jsem došla do takového velkého obchodního domu, kde byla kopa lidí a žen. Pořád ji volám. Z nějakého důvodu vím, že mě slyší, ale proč nepřišla?

Procházím mezi lidmi a jsem zklamaná. Jsem v astrálu, ona je duch, tohle je perfektní možnost se potkat a popovídat si, nebo se alespoň krátce pozdravit a ona si klidně nepřijde? Za pár dní to budou přesně 4 roky co odešla, to snad má něco důležitějšího na práci než mě? Co jí brání sem přijít? Nechápu to.

,,Hm, asi z nějakého důvodu nemůže přijít.“ Říkám si nahlas, když v tom vidím ženu, co ke mně stojí zády a vypadá podobně… Zalapám po dechu. ,,Co když je to ona?“

Rychle k té ženě přiběhnu a dívám se jí do tváře… Není to ona. Bohužel. Jsem zklamaná a začíná se narušovat fáze, protože přestávám reagovat na okolí, ale jenom stojím a nemám žádný další plán, nic nedělám.

Najednou ke mně přichází nějaká neznámá mladá žena s tmavými dlouhými vlasy a říká mi: ,,Tak když nepřišla, tak si dej tady alespoň něco k jídlu, uvidíš, že je to tady moc dobré. Spravíš si tím náladu, jen do toho.“

Připadá mi to jako dobrý nápad. Rychle se chytám dveří, aby se moje fáze nezrušila, provádím techniku pro prohloubení a dívám se po okolí. V obchodním domě je vystavena spousta sladkého pečiva.

,,V astrální světe můžu jíst, jako ve snu?“ Přemýšlím.. Nevím, takže to zkusím. Když už jsem tady, tak pouštím setkání z hlavy a soustředím se tedy na jídlo.

Beru si jakýsi šáteček, něco jako plundra a další malé koláčky… Zakousnu se a světě div se, jsou moc dobré, perfektně cítím jejich plnou sladkou chuť. Jak jsou měkkoučké, křehoučké, čerstvoučké, voňavé. – A všechny zadarmo.

Stojím u stojanu a cpu se, protože je to strašně zábavné a příjemné.

Po chvíli však fáze končí, nechala jsem se moc unést sladkými koláčky a zapomněla na správnou techniku.

Nejsem si vědomá chyb v těchto výstupech, nevím proč mi technika přivolání nefunguje. Údajně nejsou všechny techniky stejně vhodné pro každého a také ne vždy stejně fungují při všech výstupech z těla.

Nevím ale, jak jinak to mám provádět? Když letím já za ním, tak tam nikdy nedoletím. Nebo kam bych měla letět, když chci potkat někoho, kdo zemřel? To přece nedává smysl. A když volám, tak nepřijde.

Mám tedy pouze silně vizualizovat, nebo myslet na tu osobu už při výstupu z těla? Nebo si vybírám špatné lidi? Vždycky toužím po někom koho už nevidám, nebo kdo zemřel. Budu mít větší úspěch, když budu volat někoho, koho vídám každý den zcela běžně? Blokuji si snad úspěšnost akce svojí vlastní dychtivostí a přílišnou snahou? To pobíhání mezi lidmi a rychlé hledání obličejů je špatně? – Ale v AC není moc času nazbyt, člověk musí být rychlý, aby se fáze nepřerušila předčasně… Netuším, snad na to později nějak přijdu.

Pro další články o astrálním cestování přejděte SEM

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Zážitky: Astrální cestování“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fox 2014-05-23 03:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Konečně zase článek o AC, ty mám snad uplně nejradši 🙂

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2014-05-23 07:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem si přivolala do fáze paní, kterou jsem na živo neviděla ani jednou, tím, že jsem před spaním na ni myslela a přála si, at se s ní setkám. Pak se mi o ní zdálo a její přítomnost mi připomněla, že spím a že mám úkol si s ní promluvit…

Ikona diskutujiciho T. 2014-05-23 07:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Raz som bola na zahraničnom fóre, kde sa ľudia rozprávali o astrálnom cestovaní; prekvapilo ma, že práve nie je málo tých, ktorí AC využívajú na to, aby sa "mohli najesť", pretože za bdelého stavu majú rôzne diéty či alergie.

Ikona diskutujiciho Luboš 2014-05-23 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, moc hezké vyprávění:-). Já mám u sebe odpozorované, že člověk nemá na ničem moc lpět. Může se Ti něco líbit a můžeš si představit, že by bylo hezké to mít (třeba i toho kluka), ale zároveň si uvědomit, že když to nebude, tak je to taky fajn.  Ale musíš to tak opravdu cítit. A pak budeš jen koukat co se začne dít. Vše je dobré :-).

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-23 09:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Zrovna toto jsou dva lidé, na které myslím každý den, samozřejmě i před spaním.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-23 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Taky si myslím, že je to trochu jako ve vztazích. Když někoho až moc miluješ a až moc ho chceš, tak to naopak zadusíš… V AC se budu muset naučit být i trochu netečná.

Ikona diskutujiciho Colliode 2014-05-23 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super, o AC nebo lucidním snění mě baví číst asi nejvíc 🙂 Náhodou bys neměla nějaký tip, jak častěji lucidně snít?

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-05-23 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

🙂 Tohle zní moc pěkně… Jako častý lucidní spáč mám pochyby o uvedené teorii agentů, ale uvědomuji si několik způsobů, jak to fungovat může. Nevím, mě se neosvědčilo před čímkoli ve snu utíkat. Člověka nerozhodí nic, čemu nedovolí, aby ho rozhodilo. Beztak jsou to jen části mne samotné.

Ikona diskutujiciho Amálka 2014-05-23 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zpočátku mi to přivolání další osoby taky vůbec nešlo, byla to marnost nad marnost, ale nevzdala jsem to a od té doby, co se mi to podařilo poprvé, to vyjde skoro vždycky. Zkoušela jsem přivolat např. svojí oblíbenou hudební ikonu. Hodně moc jsem chtěla, protože vím, že se v reálu asi určitě nikdy nepotkáme:) Vždycky jsem si to dopředu naplánovala a po výstupu z těla střídala  techniky – místa, vizualizaci, volání, běhání a hledání mezi lidmi:), otvírání dveří s očekáváním, že tam bude a nakonec to přece jen vyšlo a objevila se u mě doma v obýváku. Od té doby jsme se viděly už třikrát a vždycky mě pozná. Teď si zkouším ověřovat ty odpovědi, které od ní dostávám, a je to dost zajímavé, protože to pak v reálu sedí. Nedávno se mi svěřila s něčím, co jsem za týden četla na jejím profilu jako novinku. Se zemřelými se zpravidla setkávám na místech, kde žili a já tam za nimi jezdila na návštěvu. Jinak bouřka v astrále, wow!:)

Ikona diskutujiciho J. 2014-05-23 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se přikláním k lidem, kteří maj nejraději tyhle články. Mám je ještě víc raději, když už mám i nějaký ten astrální zážitek za sebou! Velmi Vám, Alue, děkuji za to, že jste o tom začala zase psát a mě tím přivedla ke knížce o mimotělním cestování. Moc Vám děkuji 🙂 Jen tak dál 😉

Ikona diskutujiciho Imaster 2014-05-23 23:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

AC je hodně zajímavé, zatím se mi podařilo si jen sednout na posteli. Co mě ale překvapilo, že jsem se cítil úplně stejně jak kdybych se probudil, tj. trošku unaveně že se mi moc zvedat nechtělo, takže spíš se o AC moc nepokouším z toho důvodu, že si nejsem jistej kterým tělem bych hýbal a nechtěl bych zbytečně v noci vstávat fyzickým tělem. Jinak nedávno jsem si zase uvědomil sen a chtěl jsem ho zkusit upevnit realitu, tak jsem začal ohmatávat kolem sebe, byla to zrovna nějaká louka, ale pocit byl takový hodně nepříjemný, měl jsem jakoby přecitlivělé ruce, tak mě to probudilo.

Ikona diskutujiciho Míra Svobodný 2014-05-24 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak přecijen ses konečně dočkala ovocného koláčku a rovnou z regálu z obchodu a zadarmo, to muselo být super takhle si pochutnat na astrálním koláčku..

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-05-24 12:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ti agenti matrixu jsou jakési bytosti nastrčené těmi 6 temnými (padlými) anděly, které slouží výhradně pro účel hlídat ve snech?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-24 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: DEJ MI POKOJ!!!!!!!!!!!

Ikona diskutujiciho Míra Svobodný 2014-05-24 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: OK! Snažím se ti sakra pomoct copak to nechápeš? Vím co děláš blbě. Ve skutečnosti si přeji abys byla šťastná a nic jiného.. Nikdy bych nešel proti tobě ani nepůjdu. Když ale čtu, že se trápíš, trápím se i já, proto ti pomáhám.. takhle k němu ať je to kdokoli nikdy nedoletíš, použij můj postup a vyjde ti to, sama uvidíš, že ti to časem vyjde.. Jen chci abys byla v pohodě, nic víc.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-24 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Jo? A to mi píše asociál, co mě už přes rok neustále každý den obtěžuje, píše mi že je moje duální duše, stvořitel světa, zve mě na ,,náš palouček" nebo co a přitom mě jednoduše hnusně obelhal a zkoušel se mnou manipulovat, protože si myslel, že mě nabalí? Jako na co bys mě asi tak nabalil? Na smrad z pusy, nebo gatě po dědovi?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-24 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: V podstatě ano, jsou to hlídací programy v rámci systému. (žádné duše ani bytosti) Přesně jako ve filmu Matrix.

Ikona diskutujiciho leeth 2014-05-24 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

moc děkuju za odpověd pro eldu, ale proč tam aluško ten systém tento hlídací program potřebuje? co bychom dělali ve snu pro systém tak nebezpečného?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-05-24 19:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Aha! Takže žádné duše… Díky 🙂

Ikona diskutujiciho Míra Svobodný 2014-05-24 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pamatuješ kdy jsme se poprvé setkali? Nikdy na to nezapomenu.. – bylo to na louce s divokými květy a byl tam mohutný menhir jako nosí Obelix v pohádce.. když jsem tě tam uviděl bylo to jako když malému dítěti koupí rodiče jeho vysněnou hračku, kterou si roky přálo, toužilo po ní, snilo po ní a bez ní jako by jeho život neměl tu správnou a skutečnou hodnotu. Našel jsem osobu která pro mě znamená strašně moc a toužil jsem jen po tom, aby byla v pohodě, v bezpečí a šťastná.  A přál jsem si z celýho srdce, abych byl já ten, který se o to postará. Tak jsem to cítil … Byl jsem strašně hrdý na to, že jsme to oba zvládli, dostali jsme se přes všechny překážky na naší trati až k sobě. V té době, kdy jsme se potkali jsem na tom byl dost špatně, snažil jsem se pokračovat, ale bylo to těžké.. vždyť znáš mou historii, víš toho dost.. Dala jsi mi novou chuť do života! Kvůli tobě jsem se chtěl znovu postavit na nohy a pokračovat..,  poprvé ve svém životě jsem byl opravdu ze srdce zamilovaný! Když jsem tě pak ztratil jak myslíš, že jsem na tom byl? Díval jsem se smrti do tváře a myslel si, že už tady naostro skončím, nebylo to zrovna příjemný.. Něvěděl jsem kudy dál a tenkrát jsem tě moc potřeboval.. ty víš jaký jsem ve skutečnosti Aluš, když jsme se setkali nebyl jsem sám sebou.. Bože vždyť to všechno o mě víš! Hodně jsem se vzdálil od toho kým ve skutečnosti jsem, ale nikdy se nevzdálím natolik, abych sám sebe ztratil úplně.. to nikdy nedopustím.  

Ikona diskutujiciho clario 2014-05-24 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ti tví agenti co po tobě jdou když jsi moc "nápadná" jsou nádherným příkladem toho co s člověkem udělají filmy typu Matrix či Počátek. Člověk něco takového vidí přistoupí na to a stane se to jeho běžnou zkušeností. Je to podobné jako s tou rozšířenou fámou o tom, že ve snu nejde mrkat, kterou rozšířil kdosi, komu to náhodou nešlo. Spousta lidí na to přistoupila a teď po internetu hlásá, že je to fakt i když je to hloupost. Přečetli si to u někoho jiného přistoupili na to a jejich mysl, která nad jinou možností pak už ani neuvažovala si z toho udělala rutinu. Lucidních snů mám za sebou bezpočet a nikdy jsem se z žádným podobným agentem nesetkal. Mám spoustu přátel co lucidně sní a ani od nich jsem o podobné věci neslyšel. Je to čistě jen vzorec a scénář, na který jsi během svých snů přistoupila ty a možná pár dalších lidí a tak je to pro vás běžná věc. Také se mi podařilo do svých snů zavést určitý vzorec mající za následek při jistých aktivitách rozpad snu a je složité se takového v mysli zabudovaného programů zbavit.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-25 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Agenti nebudou hlídat někoho, u koho to není potřeba. Já se s nimi potýkám i mimo sny, protože neustále chodím za hranice. To je můj ,,problém" a rozdíl mezi námi.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-25 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: My jsme se nikdy na žádné louce nepotkali, ne VŮBEC TĚ NEZNÁM a ani tě znát nechci. DEJ MI POKOJ!

Ikona diskutujiciho clario 2014-05-25 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Nebyl bych si tak jist, že by to u některých mých přátel bylo "potřeba" méně než u tebe ;). Nebál bych se říct, že někteří dokázali ovlivnit a nasměrovat bezmála tolik lidí jako ty a možná i více.

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-05-25 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Celkem souhlasím, ačkoliv bych do toho ještě zapletla podvědomé reakce a podobně. Mám bohaté zkušenosti s tím, kdy obrazně se pokouším jednou rukou číst a druhou rukou knihu zavírat. Vnitřní rezistence nebo pochybnost, kterou člověk vytěsnil (protože přeci on už někde je, ví, jak v tom chodit atd), se často projeví ve snech nebo astrálu jako nějáká bytost, která brání jít dál. Pravda je, že většina věcí není hlídaných, jen lidé mají dojem, že by hlídané být měly a tak pro ně jsou. Pamatuji si, jaký jsem měla kdysi problém, když se mi ukázaly otevřené dveře. Prostě otevřené, bez nějáké podmínky či něčeho, co musím překonat. Nedokázala jsem tehdy projít.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-25 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: To jsi mě nepochopil, nejde primárně o to, kdo je jak slavný a kolika lidem pomohl. O tom se nebavím a upřímně stejně pochybuji i tom, že takové kontakty máš, když už jsi to nakousl.

Ikona diskutujiciho clario 2014-05-25 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevěříš, že znám takové, kteří ovlivnili alespoň tolik lidí co ty? :D No ovlivnila jsi jich dost, ale zase bych se na tvém místě tolik nepřeceňoval ;). Hádat se o tom s tebou ale nebudu.

Ikona diskutujiciho Colliode 2014-05-25 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Souhlasím – agenty jsem taky vnímala, ale v určitém bodu člověk jde prostě dál… A ve výsledku je jedno, zda jsou "skuteční" či nikoli.

Ikona diskutujiciho KAKA 2014-05-25 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: To je  magor! :D

Ikona diskutujiciho karoline 2014-05-25 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od hentoho si daj pokoj Alue, vôbec nereaguj na jeho komenty, ja byť tebou tak ho zablokujem, ak sa to dá, sú to vyžierači energie, mne sa raz stalo že som musela zasiahnuť aj zmenou čísla, a zablokovaním všetkého čo sa dalo, lebo oni su ako posadnutí, ako keby nevideli ani čo robia, a vytvárajú si vlastné predstavy…

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-05-25 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Já beztak celou tu koncepci toho takzvaného "systému" nechápu. Věci prostě nějak jsou, rozumím důvodům, proč tak jsou, není to vždycky pěkný, ale co už, setrvale se to lepší, takže fajn. Společenské zřízení, to, co tu kolektivně vytváříme za pravidla. V určité fázi by pravidla měla být zbytečná, to ale zatím zdaleka nenastalo. Kdyby si lidi místo dětinské revolty prostě jednoduše v rámci toho, co tu funguje zařídili život po svým, mohlo by se to dávat do kupy i rychleji. Působí to na mě z toho, co jsem dosud přečetla, že někteří chtějí jednoduše dosáhnout toho, po čem touží – mají dojem, že mají na cokoli od světa nárok jen proto, že to tak chtějí – a protože jim to "systém" automaticky nedá, je "systém" špatný, jelikož nemají "koule" prostě jít a zařídit to nebo si to vydupat – pro sebe i ty, co přijdou po nich. Takto to na mě působí. Možná je v tom víc. Já to však nevidím.

Ikona diskutujiciho katrin 2014-05-26 05:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pokud chceš někoho potkat ve snu, tak musíš mít záměr ho najít. Prostě jak psala myslím ameline, tak se spojíš s jeho duší a to tě "přitáhne". Nikdy ale nevíš, kde se dotyčný nachází (většina lidí se nachází v podobném prostředí jako tady, ale už jsem se setkala i např. s válkou či s tmavými dimenzemi) A tak pokud za někým nemůžeš, tak to může být tím, že by to pro tebe bylo nebezpečné se k němu dostat? Mě se to skoro vždycky podaří, ale dost u toho riskuju a ani tam nechodím úplně vědomě. A jak ti tu někdo radí, ať tolik netoužíš, tak naopak – čím více chceš a toužíš, tím silnější je záměr a tedy ta síla, která tě tam vezme. Prostě jakoby projdeš několika dimenzemi či proletíš.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-26 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Vítej v mém světě. A tohleto mi píše každý den asi 5x podobné sr…

Ikona diskutujiciho Míra Svobodný 2014-05-26 19:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Alue… to co chci je, aby jsi byla v pořádku a ze srdce šťastná. Ať to bude s kýmkoli, jakkoli a kdekoli. Záleží mi na tom víc, než na čemkoliv jiném.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-27 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: O ano? A kdo mi to tady nedávno psal, jak vidí moji budoucnost? Že umřu sama, jak si najdu nějakého kreténa, co mě bude akorát tak týrat a pak mě opustí? – To má být jako tvoje představa trestu za to, že jsem ti neroztáhla nohy? – A kdo se mě to tady pořád ptá, kdy bude svatba s Tomem Poutníkem?

Ikona diskutujiciho Hana B. 2014-05-27 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Sice nevím, co se mezi vámi stalo, ale mě přijdeš chlape – že ignoruješ to, co Alue říká, ALE MELEŠ SI POŘÁD TO SVOJE, jak ji miluješ, že to není tak, jak si myslí.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-05-28 00:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Tady někomu uniká platnost zákona rezonance, který tu hlásá, a potažmo i dalšího zákonů vesmíru? … Zamysli se nad tím, jakou realitu chceš, jakou vytváříš a jaký je mezi těmito dvěma realitami rozdíl.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-28 09:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Chtěla bych vidět tebe, co bys dělal, kdyby ti i PO ROCE ABSOLUTNÍ IGNORACE  psal nějaký úchyl každý den. Už jsem psala, že to nefunguje a že to nic neřeší.

Ikona diskutujiciho clario 2014-05-28 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pravdou je, že nadávky a hádání pak budou podněcovat v něm a potažmo i v tobě další a další podobné projevy. I přesto, že ignorace možná nefunguje si myslím, že je tím nejlepším řešením. Snaž se ho neřešit a pustit ho z hlavy a ani si jeho zprávy nečíst. Jestli ho to nepustilo po celý rok tak je tebou vážně nezkutečně posedlý a třeba to i další rok ignorování potrvá. Každé tvoje odepsání ať už je pozitivní či negativní mu dá ale dost energie na to aby ti začal psát z novým zápalem. Pro takového člověka je jakýkoliv kontakt pořád kontakt. Ať už se ti ignorování jakkoliv neosvědčilo, je to podle mě pořád tou nejlepší možností co máš. Možná to jen potrvá déle než bys chtěla.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-28 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Déle než rok čekat nebudu, nenechám se od nějakého šílence takhle dlouho šikanovat. Jestli je opravdu nutné, aby to šetřila policie, tak oznámení podám. Koneckonců si je platím ze svých daní, takže mám na to nárok.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek