Jak mám začít komunikovat se svými andílky?

9.11.2009 v Poradna 0

1. 11. /09 Jsem dostala dotaz od Veroniky a myslím, že náš dialog by mohl být přínosný pro mnoho dalších lidí, proto jsem ho jako vždy se souhlasem zveřejnila.

_________________________________________

Zdravím Tě Alue

Chtěla bych Ti povědět můj příběh.
Už od dětství jsem neměla moc kamarádů, pořád jsem jen ze stresu plakala… teď se to nijak nezlepšilo.
Moc ráda jsem si kreslila koně, líbil se mi jednorožec a věřila jsem v Boha a duchovno, jelikož jsem neměla moc kamarádů a byla jsem týrané dítě, věřila jsem, že by mi Bůh mohl pomoci. Od malička jsem měla děsivé sny, budila jsem se brekem, viděla jsem tam mrtvé duše a vše kolem toho.
Teď je to trochu lepší, ale ty sny mám pořád.
Nedávno jsem navštívila jednu paní, která vykládá karty a komunikuje s anděly, moc mě zajímalo co jsou zač moji andílci.
Řekla mi, že mě mají velice rádi a že jsou neustále se mnou.
Napřed se jí zjevil jeden anděl ženského pohlaví v stříbrných šatech, jmenoval se Izabell, po nějakém čase se jí zjevil druhý anděl, též ženského pohlaví v bledě modrých šatech – ten co má na starosti mojí duševní stránku – řekl jí, že jeho jméno je Elizabet.
Musela jsem to z ní věru dlouho páčit, než mi řekla jejich jména.
Moc bych si přála, aby se moji andělé stali mými nejlepšími přáteli! Ale pak jsem si uvědomila, že to jen tak nepůjde, byla jsem z toho úplně nešťastná, říkala jsem si kde je moje šance? Kam se vytratila? Nemáte o mě zájem?
Už dlouho se pokouším s nimi navázat kontakt, za tu dobu se mi přihodilo pár věcí.
Jela jsem autobusem do školy a uviděla jsem 7 ptáků. Sedmička je mé oblíbené číslo. Pak sem vyděla nějaké malinké bílé světýlko a pak zase, když jsme šli do kina sedli jsme si do 7. řady. Prostě jsem věděla, že se mi konečně ozvali. Moc jsem je prosila, aby mi dávali znamení, která bych jednoduše poznala. Asi tak před půl rokem jsem si lehla do postele a najednou jsem se lekla, protože jsem si myslela, že mě kouše nějaká blecha nebo něco šimrá, ale skutečně tak, že to nešlo si toho nevšimnout, nemohla jsem usnout, nebylo to příjemné ani nepříjemné… ale myslím, že to byly ty dvě krásné slečny, co mě mají na starost.
Chtěla jsem se zeptat, proč jim to tak dlouho trvá? Včera jsem je poprosila, aby mě pohladily, cítila jsem takové šimrání, ale vůbec jsem si nebyla jistá, protože mě šimrá a kouše skoro všechno, tak jsem váhala. Zkoušela jsem s nimi komunikovat,p rostě si vyčistit hlavu položit otázku a čekat.. pořád nic, trochu mě to trápí. Moc jsem je prosila ať ke mě večer příjdou, jestli by byli té lásky a dovolili mi vidět aspoň jejich obrys těla. Nevím kde je chyba, vím že mě slyší, ale už jsem zkutečně bezradná. Co mám dělat, jak je vidět? Jak je poprosit o to, aby mě vyslyšeli?
Vždyť ví jak jsem z toho smutná, teď budou vánoce, moc jsem je prosila ať se vyplní moje přání ohledně komunikace a jasnovidění aspoň o vánocích, myslíš, že kdybych poprosila Boha o pomoc, aby mi umožnil je lépe vidět, že by mě vyslyšel?
Děkuji za rady. Veronika

______________________________________________________

Ahoj 🙂
Odpověď letí k tobě…

Ze zkušenosti vím, že andělé a víly se nejčastěji člověku ukazují a snaží se s ním komunikovat, když je mu nejhůře a když je skutečně moc potřebuje. Třeba já jsem poslední dobou v pohodě, ale jakmile jsem se rozplakala v lese, stala se tam taková krásná věc 🙂 – asi o ní napíšu krátký článek na stránky.
Problém je, že když moc tlačíš na pilu, tak to moc v jemnohmotném světě nejde. Malinkou cestičku přehlušíš svojí touhou. Zkus ubrat. Zkus si třeba někde sednout – nebo počki ne raději stoupnout, ať si nenachladíš zadek, ono už není nejtepleji 🙂 – do přírody, zavři oči a zkus vysílat lásku celému světu… nebo obejmi strom a šeptej mu co tě napadne, ale hlavně samá hezká slůvka…. třeba: ,,Já vím, že mě slyšíš stromečku, já jsem ta a ta a věřím, že to a totok… prostě si s ním důvěrně povídej, jako s nejlepším kamarádem. – O co jde? O vysílání energie. Zatím posíláš energii : ,,Já chci, Já chci, Já chci!!” – Ale vidíš, že to nějak nefunguje. Takže to zkus naopak. Místo aby andělé ukázali svoji lásku tobě, ty ukaž svoji lásku jim. Tím že pošleš v přírodě nějakému stromu energii, nebo budeš se zavřenýma očima vysílat lásku, napojíš se automaticky srdcem na dobré jemnohmotné světy podle zákona stejné rezonance. ,,Na co myslíš, to přitahuješ.” – Za chvilku budeš v přírodě také cítit, jak tě svět miluje. Bude to pro tebe jistě dokonalá odpověď. Já vím, že bys ráda viděla jemnohmotného anděla u své postele, ale maličkosti tvoří svět. Zkus se přeorientovat na city. – Nechtěj cítit na tváři jejich doteky, nechtěj je vidět očima. – Vidíš, že to zatím nejde. A když něco nejde, je potřeba zkoušet jiné cesty.
Spojuj se srdcem s přírodou, poslouchej šum listí, povídej stromům, nebi a všemu živému. Vysílej energii lásky a otevřenosti a neočekávej za to nic. Určitě velice brzy zažiješ něco nádherného. Tentokrát se ale soustřeď na maličkosti. Raduj se z toho, že ti přesně před nosem spadlo pírko z nebe. Když si nasadíš kouzelné brýle a budeš vše jako kouzlo cítit, svět se kouzelným stane. Ale takové kouzelné brýle nasadíš opravdu tak maximálně v přírodě, když jsi sama a neruší tě nikdo jiný a nemusíš nikomu nic vysvětlovat. Můžeš se tvářit a radovat jak chceš.
Přírodní bytosti a hlavně andělé mají vždy pro všechno pochopení. Také se nemusíš bát, že bys nebyla pro své andílky ten největší poklad na světě. Tím už jsi dlouho, od chvíle, kdy se k tobě připojili jako tví ochránci. A to že momentálně máš potíž je slyšet neznamená, že by tě nemilovali, nebo že by s tebou nezkoušeli komunikovat. – Sama jsi už zažila, že ti dávai znamení a to je skvělé 🙂

Možná bych ti ještě mohla podoručit články, které se tvého problému nějak dotýkají, možná v nich najdeš nějaká doplnění, která jsem ti tady neřekla:

,,Jak v jemnohmotném světě funguje přenos dat, aneb dobrý švindl pro nás!”

,,JAK ZAČÍT KOMUNIKACI S JEMNOHMOTNÝMI BYTOSTMI?”

Takže pamatuj, zkus se napojit na anděly a dobré energie srdcem, přes dobré emoce, které vyvolávají proudění dobrých energií. Možná že jen potřebuješ zvýšit vibrace, abys mohla své andílky lépe slyšet. Pokud máš nějaké problémy a jsi nešťastná, může právě to být ta překážka. Nepříjemné emoce vyvolávají nedobré energie a snižují tvé vibrace. Člověk s nižší vibrací má potom problém cítit jemnohmotné dění. V přírodě je ale snadné se krásně naladit a posílat energii, určitě ti to půjde 🙂

Něco se změní, až příjde ten správný čas.
Vesmír má výborný smysl pro vyrovnávání energií a nikdy nic není náhodné, není potřeba něco lámat přes koleno.
Ale i přesto, pro lepší komunikaci bys mohla ještě zkusit omezit maso, pít více vody, více chodit do přírody a více se radovat ze života. – To všechno zvyšuje vibrace tvé bytosti a skvěle to působí na organismus.

Hodně štěstí

Alue

___________________________________________________________

Jo jo… pamatuji si, jak jsem před léty ve svých začátcích také prosila svoje andílky, aby se mi zjevili na Vánoce… to jsem ještě věřila, že je to dobrý a kouzelný čas a že právě proto by to mohlo vyjít… nevyšlo nic 🙂 – Byla jsem strašně zklamaná, cítila jsem se úplně okradená, ale ONI mi to pak tisícinásobně vynahradili 🙂

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek