Jak máme co správně dělat, abychom nesloužili Matrixu ani zlu?

13.5.2009 v Poradna 0

Dnes vám předložím další odezvu na moji prosbu o inspiraci, kterou jsem vám psala před časem…došlo mi:


,,Ahoj,
psala jsi na své stránky, že potřebuješ inspiraci. Napadlo mě, jestli bys nemohla napsat, jak máme co správně dělat, abychom nesloužili Matrixu ani zlu. Je to pouhý nápad, který mi najednou prolétl hlavou, tak doufám, že ti alespoň nějak pomůže v inspirování :)
Měj se co nejlépe a pevné nervy kvůli “plivajícím” komentátorům :)

… jooo.. no já vím, že ten poslední řádek není k tématu a nemám ho sem kopírovat… jen povzbuzuji sama sebe 😀

Chcete vážně takové rady? – Skutečně vám je dám. – Problém je ale v tom, že tyto rady obsahuje postupně mnoho mých článků. – Když budete číst má zamyšlení, mé návody, potom už se vám to v makovičkách pospojuje samo a uvidíte že to není zase až tak moc složitý, důležitá je hlavně touha, pevné nervy a světlo v srdíčku 🙂

Je velice důležité řídit se Zákony Vesmíru. – Neustále to zdůrazňuji a věřím, že všichni jste je už minimálně dvakrát četli a držíte se toho. – V tomto jednom článku je totiž obsažena kompletní pravda, od které lze odvinout úplně vše. Je to základ správné práce s vesmírnými energiemi, soužití v souladu se systémem… dodržování těchto věcí přináší velký zisk, Ovšem ne každý to dokáže. K tomu je nutné mít dobré srdce a cit.

Podívejte se na mě, já se všechno naučila sama. – Když už nebylo kudykam, odstěhovala jsem se a začala jsem nasávat data zase odjinud.

Důležité je umět si správně utřídit myšlenky a správně si zařadit, co je pravda a co ne a neutápět se ve zbytečně dlouhých textech filozofů, kterým ani nerozumíte.

Víte na některé věci není návod, na někeré věci je třeba mít cit.

Když má někdo dobré srdce, neubližuje lidem, protože s nimi soucítí. A nepotřebuje mít data o zákonech vesmíru, nepotřebuje vědět, že se mu ty energie vrátí. – Prostě to má v sobě..

Ano, vím. Data jsou velice důležitá, ale pokud nemáte v sobě dobré srdce a cit pro pravdu, budou vám data k ničemu. – Pokud nevěříte sami sobě a nemáte žádý základ, své vlastní přesvědčení, potom pro vás všechna data budou pouze možné teorie, nebo napůl nesmysly, protože nebudete mít o co se opřít.

Jak neživit systém? To je nutné cítit v sobě.

– Neubližujte ostatním. V bolesti a neštěstí lidí je živ matrix, jsou živé temné síly.

Uvedu jako příklad žabomyší spory na internetu, je to dobře pochopitelné 🙂

Když já příjdu někam, na nějakou stránku, kde se mi nelíbí a ten člověk říká strašné hlouposti, nebo ošklivé věci, tak prostě rychle vypadnu, nic mu na to neřeknu a už se tam nikdy nevrátím. – Naco bychtam taky chodila, když mi to nic nepřináší? – Nemám potřebu nikomu ubližovat tím, že mu budu za jeho práci nadávat.

Naopak jsou ale lidé, kteří někam příjdou… a když uvidí, že se jim dané stránky nelíbí, začnou plivat. Začnou nadávat, ponižovat, překrucovat pravdu, začnou vymýšlet různé teorie, kterým potom věří, nebo začnou strašně závidět a ve své závisti jsou neskutečně zlí. – Ano, mluvím z vlastní zkušenosti, jistě vás to už napadlo.

Ti lidé co příjdou a nadávají mi, že jsem arogantní, naivní, vymýšlím si, lžu, mstím se, že jsem psychicky narušená, demagog, pomlouvají mě apod, si neuvědomují jednu věc..

A to, že mi jejich slova velice uližují. – A když někomu ublížíte, co myslíte, že se s tím člověkem stane? – Bude smutný a vy z něj vysajete jeho energii. – Vesmír to započte jako krádež a pak vám taky bude špatné energie vracet za to, že jste někomu ublížili. – A energie ublížení, kterou vytvoří ukřivděný člověk začne živit temné síly. Ony jsou živy ze všech nepříjemných pocitů.

Vždyť jsem vám to velice dobře popsala v tomto článku: Jak jsou na tom ve skutečnosti mezilidské vztahy, aneb vysavači na entou – pamatujete si ještě na ten článek?

A potom co už dočítám něčí nenávistnou píseň a už mi pomalu tečou slzy, uvidím na konci toho spílání věty typu: ,,Osobně si myslím, že nejsem špatný člověk, nikomu neubližuji, jsem hodný, pomáhám… blá blá blá.” – Jakoby si tito lidé potřebovali vyčistit zlé svědomí, nebo ujistit sebe sama, že to co mi právě napsali je úplně v pořádku. – Řeknu vám jedno, NENÍ!

Pokud chcete žít v souladu s vesmírem, neživit systém marixu, žít v dobrých energiích a být prospěšný, nemůžete přeci na jednu stranu dělat svatoušky a na druhou někomu takto ubližovat?

Když tedy shrnu to, co jsem vám chtěla říct, řekla bych to takto:

Pokud chcete být skuteční ,,lidé” a ne zrůdy z matrixu, pokud chcete být dobří a podporovat dobrou stranu, začněte tím, že nebudete nikomu ubližovat, ale budete okolo sebe šířit energie lásky.

Něco se ti nelíbí? – Fájn! – Tak běž od toho pryč a už se k tomu nevracej a nekomentuj to, aby z tebe někdo nedostal bolehlav.

Řve ti na ulici napříčetně tvoje dítě? – Fájn! – HLAVNĚ HO PROSIMVÁS NEMLAŤTE!!!! – Odtáhněte ho někam do parku pod strom, sedněte si vedle něho a počkejte, až se uklidní.

Jsi v přírodě? Vidíš kytku? – Fájn! – Pěkně ji pohlaď, usměj se na ni a pošli jí energii.

Máš špatou náladu? Máš mindráka? – Fájn! – Běž se projít, nebo si pusť pěknou hudbu, nebo se běž za někým pomazlit, nebo naopak někoho jdi pomazlit, hlavně se v tom mindráku neužírej.

Jsi sám se sebou nespokojený? – Fájn! – Tak zkoukni film ,,Secret”, ,,Celestínské proroctví”, najdi v sobě sebedůvěru začni na sobě makat. Ale neužírej se a hlavně si neleč svoje mindráky na ostatních.

Správný život je konstruktivní, veselý život.

Kdo se neumí radovat ze života, kdo se neumí bavit intligentní formou, ten nežije. To už je stroj.

Naučte se být jako malé děti. Běžte ven, sami nebo s někým… rozeběhněte se a začněte tancovat, zpívat, radujte se a říkejte různé srandovní blbosti. – Vždyť příroda miluje zpívající lidský hlas a dobrou náladu a s láskou vás opět u sebe přivítá.

Lidé co chodí po ulici, nebo po poli a tancují a zpívají, nejsou trapní, ani hloupí. – Jsou to lidé.

Už víte, v čem je to tajemství konstruktivního života? 🙂

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek