Jak mě Kerien vrátila do minulosti

28.3.2010 v Zážitky 24

Je to legrační, ale většina mých zážitků, které se týkají andělských bytostí se odehrávají večer před spaním… možná, že je to tak pro mě nejlepší, ale i tento zážitek je tradiční. – Zase se odehrál večer 🙂

Byla už skoro půlnoc a já se převalovala v posteli a nemohla usnout. Ne že

bych byla málo unavená, ale myšlenky rejdily v nepřetržitém kolotoči a já pořád ne a ne je zastavit…. pořád jsem něco v hlavě přemýtala.

V jednu chvilku jsem si řekla ,,Dost, přemýšlet můžu i zítra, teď půjdu spát a hotovo.” – Vypla jsem své myšlenkové kolotoče, když tu najednou se mi v hlavě ozvala melodie. – Poznala jsem ji skoro okamžitě. Byla to písnička, kterou znám z jednoho filmu, který jsem jako dítě několikrát viděla. – Byl to biblický příběh, moc pěkně zpracovaný. Kreslený, o Mojžíšovi, o Egyptských ranách a dál už to znáte. – Na začátku příběhu matka zachraňuje své dítko a pouští ho po řece. U toho mu zpívá pěknou ukolébavku, která se mi vždycky moc líbila a líbí se mi dodnes.

Při tom jsem jasně ucítila příliv krásných pocitů, že mě to skoro dojalo. Nechápala jsem, kde se vzala ta melodie, ani jsem nevěděla, proč se najednou cítím tak krásně, aniž bych se snažila k sobě něco pěkného přivolávat.

(Dokonce jsem tu písničku zkusila pro vás najít na youtube, ale je tam pouze v Anglické verzi. – Česká byla mnohem lepší, taková něžnější, ale alespoň si vychutnáte melodii. – Máte ji pod článkem, takže pokud jste zvědaví, můžete si ji pustit.)

Potichu jsem se na tu melodii zaměřila, když tu najednou se z mé hlavy začínala ozývat jakoby zvenku. – Trochu mi zalehlo v hlavě a potom mi někdo začal tuhle písničku zpívat do levého ucha. – V tu chvíli byl veškerý spánek tentam a já zbystřila: ,,Co to?”

Podívala jsem se, kdo to zpívá a uviděla jsem nad sebou skloněného andílka, který zářil jemně oranžově a jeho hnědé vlásky krásně lemovaly něžnou tvář. Ihned jsem ji poznala. Byla to Kerien, úplně první anděl, který se mnou kdy mluvil.

Její návštěva mě velice překvapila, protože už asi dva roky spolupracuji hlavně s Laurejem, který se tak na určitou dobu stal mým největším oblíbencem.

Ale teď tu nebyl Laurej, byla tu Kerien, která se na mě dívala a zpívala tak krásně, že jsem se nezmohla na nic.

Jenom jsem se na ni překvapeně podívala, usmála se a zase jsem se zahrabala do polštáře, vychutnávajíc si její večerní ukolébavku.

Když dozpívala, začala mě hladit po tváři, přesně tak jak to dělává Laurej a zůstala u mé postele přes noc, jakoby věděla, na co jsem od andílků zvyklá, jakoby chtěla převzít na jednu noc Larejův typický uspávací rituál.

Objala mě a svou tvář přitiskla na moji. V tu chvíli jsem měla pocit, jakobych se vrátila o řádku let nazpátky, kdy jsem vesele tahávala za pupeční šňůru v děloze a cítila pocit absolutní něhy a bezpečí. Najednou mi nebylo 17, ale byla jsem jako miminko.

Ležela jsem, vnímala její energii, která mě krásně šimrala v břiše a hřála na zádech… u toho jsem spokojeně sledovala krásné zářivé obrázky, které se mi začaly ukazovat před očima.

Stihl jsme si s Kerien krátce popovídat, ale najednou jsem usnula, ani nevím jak, ani si nepatuji své sny.

Byl to požehnaný večer.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Radůz 2010-03-28 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po přečtení mi nezbývá než tleskat všema štyřma rukama. Dík.

Ikona diskutujiciho Deine 2010-03-28 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé =) ale dívám se kdys to psala… jsi šílená! :D:D v neděli vstávat někdy před 6 nebo kdoví kdy :D

Ikona diskutujiciho Barulinka 2010-03-28 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

http://www.youtube.com/watch?v=r0XnC91b7_Y     tady  je to česky.Je to trošku delší ,ale stojí to za to ;-)).Jo ta pohádka se jmenuje Prin Egyptský

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-28 17:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Deine, to jsi trošku špatně pochopila, ten článek je pouze v tu dobu zveřejněný, ale to neznamená, že jsem ho v tu dobu napsala. Články se chystají dopředu a jejich čas zveřejnění je dopředu automaticky nastavený, aby jsi ráno vstala a houkl na tebe nový článek 🙂 – Já samozřejmě v 6 ráno spím jako belina. Čas je symbolický, když se podíváš, zjistíš, že články zveřejňuji symbolicky v dobu, která obsahuje číslice 5 a 4. – Není to náhoda 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-28 17:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Hohooo.. mám to, je to 3. minuta 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-28 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Lirko, přečti si diskuzi, už tě předběhli 🙂

Ikona diskutujiciho Lirka =o) 2010-03-28 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: To já netušila. Když jsem to sem psala, byl tu jeden komentář a ostatní ne =)

Ikona diskutujiciho Deine 2010-03-28 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Ahá už to chápu 🙂 jen, že když se přednastavují články jsem zvyklá na kulaté časy jako třeba 18:00 a tak 🙂 už to chápu :D

Ikona diskutujiciho Chantallka 2010-03-28 23:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Woow…tak rada si čítam zážitky s anjelikmi :)))) zlatííííčka nebeské

Ikona diskutujiciho Ani 2010-03-28 23:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alus, krasna pesnicka. dik 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-29 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Radůzi, sleduji tvé komentáře a je v nich jen a jen pravda. – Pověz, že ty jsi návštěvník přednášek Tomáše Marného, že ty čteš Osud? 🙂

Ikona diskutujiciho Karel 2010-03-29 20:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Víš co je zajímavé, že jsem se nikdy žádné bytosti neptal na jméno. A když mluvím s lidmi o bytostech ,tak se mě lidé ptají jak se ta bytost jmenuje – a Já jim říkám,že jsem se jich bytostí na jména neptal. Když za mnou přišli právě co umřeli lidi – tak některé jsem znal. Např: jeden kamarád se zabil v autě a druhý se oběsil – ty jsem znal stejně jako tu starou paní od vedle… Ty se bytostí ptáš na jména nebo se tě ty bytosti sami předstvaví jménem? Jinak celou dobu co vidím bytosti jak mimo své tělo, tak v běžném životě tak všechny mě ubližovaly. Proto ,když jsem uviděl jak ty píšeš Kerien,tak jsem na ní zaútočil "zbraněmi světla". Poznám když mě nějaké bytost chce navštívit, hned se probudím. Začla bez dovolení na mě sahat a ještě do mě pouštěla nějaké vibrující energie. Tak jsem ji "energeticky" od sebe odhodil,proměnila se v bílou kouli a propadla se krz podlahu. Pak jsem použil "poslání bytostí tam kam patří",přestala. Zase jsem usnul. Když přišla po třetí a nemohl jsem ji ze sebe setřást držela se pevně a zase,ale silněji do mě proudila její energie,cítil jsem tu energii až do loktů. Tak jsem do ní pustil mou léčivou energii z mích rukou navíc jsem to ještě "zesílil 12 krát". uběhlo několik minut a pak se mě pustila. Chyt jsem jí za tělo a přitáhl k sobě (umím chytit bytost rukama). V té chvíli jsem uviděl ,že je to krásná bytost,to bylo poprvé že jsem se zeptal bytosti jak se jmenuje. Bytost se usmála a řekla "hádanku" neznal jsem odpověď. Ona se usmála a políbila mě na tvář (pustil jsem jí) roztáhla křídla. Řekl jsem jí ahoj. Ona také řekla ahoj a uletěla zavřeným okem pryč…

Ikona diskutujiciho Anya 2010-03-29 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Téda schválně jsem si pustila to video a jak jsem tu hudbu uslišela a uviděla i ten obraz najednou jsem si vzpoměla že jsem to kdysi dávno taky viděla. Opravdu krásné.

Ikona diskutujiciho pavel 2010-03-29 23:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k tvému komentáři u K.: křišťál je král mezi kameny a může zastoupit všechny ostatní… můžeš ho mít na všechny způsoby, například pít "křišťálovou" vodu, je to i dokázané, i chutná lépe… taky pomáhá květinám… 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-30 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: To bude spíš tvůj problém, když nepoznáš, kdy se ti nějaká bytost snaží pomoci a kdy ne.

Ikona diskutujiciho kattkaa 2010-03-30 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue jsem šťasná jako blecha, že jsem narazila na tvé stránky, děláš úžasnou věc…děkuji

Ikona diskutujiciho Karel 2010-03-30 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bytosti které dělají něco proti tvé vůli, jsou zlé,když tahají člověka z těla. Hodnou bytost poznám podle toho že jejího vnitřku ven vyzařuje krásné světlo,a to světlo osvítí celou místnost. A vysílají pocit lásky a porozumění. Pokud tě navštíví vyšší bytost světla např: Ježíš, Nada, matka Boží, atd. Z nich vždy svítí takové krásné světlo a proudí k tobě krásné pocity. Pak jsou neutrálové, ty nic nevyzařují. Zlé bytosti vyzařují strach,atd. Jestli tě můžu poradit,tak se neuč vystupovat z těla ven. Já to umím od dětství a dělám to cirka 30 let. Jediné co je dobré na opuštění těla je, že se cítíš volnější a že si můžeš zaletět kam chceš třeba na obježnou dráhu kolem planety Země. A že se můžeš sejít s bytostmi světla v "jejich obydlí" popovídat si a naučit se něco. A jako léčitel můžu si zaletět k pacientovy a léčit ho na dálku. Ale zbytek 99 procent bych to přirovnal ,jako peklo na zemi. Jakmile začneš opouštět tělo častěji ,všimnou se tě nižší energetické bytosti. Začíná to že tě začnou tahat z těla ven, pak začnou otravovat, lézt na nervy, pak se začne člověk jít v noci bát spát, pak člověka vytáhnou z těla a sami si zalezou to jeho těla a pak jak se dostat do svého těla – když tam zalezl už někdo před tebou,někdo jiný. Pak člověku třeba způsobují nemoce, strčí ho ze schodů, nutí ho dělat co nechce dělat,atd. Pokud člověk na to není připravený neměl by opouštět tělo násilím (tím,že jim řekneš aby tě vytáhli). Protože je tam bytost,která se stará o tebe,která ti dovolí z těla vystoupit až na to člověk bude po všech stránkách připraven.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-30 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: To mi povídej, já se snažím pořád lidem říct, ať násilím astrálně necestují, ale je už z toho takový trend. – Možná by jsi mohl své poznatky sepsat, třeba by to s lidmi hnulo? 🙂

Ikona diskutujiciho Hepčík 2010-03-31 08:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po dlouhé době opět článek o Alue. Chodím na tento blog nepravidelně delší dobu a myslím si, že právě články přímo o tvých prožitcích a zkušenostech jsou tou pravou solí tohoto webu. To mi poslední dobou chybí. Také jsem se rád díval na tvé fotky z výletů apod. – tam mi také chybí aktualizace.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-31 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Už asi rok se potýkám s trochu větším problémem, který mi zhoršil na dlouhou dobu jasnozřivost a také díky němu zatím nemohu zveřejnit své aktuální fotky. Není to bezpečné. – Už pracuji na nápravě problému, ale zatím nevím, kdy to zlomím. Můžeš mi držet palečky 🙂

Ikona diskutujiciho ham 2010-04-06 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Kurňa Alue, presne pre to som sa čudoval, že ich tam vôbec dávaš (čomu som na 2.strane rád, lebo Si veľmi pekná ;-) ) VôBeC to nie je bezpečné, ak sa Ti niečo deje -a dlhšiu dobu- bolo by to jedno z opatrení, na ktoré by som sa zameral (ale nechcem, aby to vyzeralo, že chce kura učiť sliepku) a "pripájam sa do radu" k tým, čo Ti budú "držet palečky" (skúsim Ti každý večer poslať energiu – dúfam, že padne na úžitok – keď to bude od prajúcej bytosti) ..ak by s tým mal byť nejaký problém, pošli mi prosím mailom upozornenie – neviem či sa práve do tejto diskusie ešte pozriem (a hlavne kedy) ;-)

Ikona diskutujiciho Anicka 2010-04-22 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,potřebovala bych pár rad…ale trosku v soukromí…nemás e-mail nebo neco tak??:)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-22 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: V horní liště máš nabídku ,,kontakt".

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek