Jak mě můj křišťál přenesl do astrálního cestování

21.11.2015 v Nezařazené 31

Dnešní zážitek bude poměrně neobvyklý. Tentokrát jsem totiž necestovala sama, ale cestoval se mnou můj křišťál, ba dokonce to byl on, kdo mě na tu cestu vzal. Neuvěřitelné!!

Mám doma pár krásných velkých křišťálů z Brazílie. Jeden z nich mám na spaní, bývá na nočním stolku a už se mnou prožil kdeco, mám ho asi od patnácti let. Je veliký, jednou jsem ho i vyfotila webkou, když jsem psala krátký seriál o křišťálech a jak s nimi zacházet.

Od léta ho potřebuji opravdu hodně, skrze potíže se spaním co byly a skrze syndrom neklidných nohou, se kterými mi často pomohl, nebo to dost zmírnil.

Tentokrát jsem si ho ve tři ráno vzala do ruky, protože jsem se ten večer setkala se čtenářkou. I když bylo setkání na pohodu, bohužel jsem zase přišla o dost energie a nemohla jsem usnout. Bylo mi špatně od žaludku, bolela mě hlava a tělo ne a ne usnout a když už ano, tak to se mnou škublo a ze spaní nebylo nic. Po chvíli jsem si dala na čelo i kartičku tomáše marného a čekala jsem další dvě nekonečné hodiny, než mě křišťál a kartička nabijí tolik, abych se dostala na určitou svoji úroveň a mohla znova spát…


U toho mi bylo fakt smutno, že se už nemůžu vídat skoro s nikým, protože mi vždycky vezme energii a přitom je ten člověk úplně na pohodu a vůbec nic špatného mi neudělal…. Už jsem takhle díky tomuto problému přerušila kontakt se spoustou lidí, i mi na tom zkrachovalo pár přátelství, dokonce jsem se kvůli tomu i musela rozejít. Lidé jsou dnes zkrátka hrozně destruktivní, mají strašně málo energie protože vedou těžké životy a já na to doplácím, protože si je neumím moc držet od těla. Neumím být ledová královna.

Je mi z toho smutno, ale v konečném důsledku si říkám, že u dlouhodobého vztahu – i když je to ,,jenom“ přátelství na mě ten člověk musí rezonovat, musí být na mojí vlně. A když není, tak by to stejně byla jenom otázka času… Přesto tyto zážitky jsou pro mě opravdu nepříjemné. Často pak nevím, jak tomu dotyčnému člověku citlivě vysvětlit, že mě vysál, bylo mi špatně, nespala jsem a proto už se s ním vidět nemůžu/nechci. Poškozuje to moje zdraví…. achjo 🙁

K článku doporučuji na poslech: NIGHTWISH – Nemo (Harp Twins) Camille and Kennerly‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

https://www.youtube.com/watch?v=Xw7u9agX_x8

Asi kolem páté hodiny jsem se konečně dobila a začala jsem se uvolňovat. Ani jsem si neuvědomila že usínám, ale najednou jsem cítila pohyb. Trošku jsem se lekla, protože to přišlo spontánně a já vůbec nevěděla co se děje. Cítila jsem svoje tělo jak leží v posteli, ležela jsem na zádech a cítila jsem ve své pravé ruce ten velký brazilský křišťál.

Takže mi chvilku trvalo, než mi došlo, že začínám astrálně cestovat a že se právě moje astrální tělo pomalu propadá skrz postel. To bylo zajímavé, cítila jsem jak moje astrální tělo prochází skrz hmotu postele, nejintenzivněji to bylo cítit v obličeji, cítila jsem doslova každý centimetr ,,ponoru“.

Měla jsem radost, že zase cestuji, protože jsem si skoro nezacestovala skrz ty moje potíže se spánkem. Když už jsem spala, tak jsem byla vděčná za spaní a do experimentů jsem se nepouštěla… A tohle přišlo úplně samo, měla jsem to bez práce.

Pak přišla další fáze. Pořád jsem cítila, jak mám v pravé ruce křišťál a zprvu jsem tomu vůbec nerozuměla. I jsem cítila, že mám něco v levé ruce, ale ještě jsem nevěděla co to je… Ale obě moje ruce s předměty které jsem držela, byly najednou taženy nahoru (jako když vzpažíte). Cítila jsem, že mě netáhne nějaká neidentifikovaná síla jako obvykle, ale že mě táhle můj krystal a tu levou ruku taky nějaká věc…. Připadalo mi to hrozně zvláštní, tak jsem zkusila v pravé ruce povolit stisk, abych si tu domněnku ověřila. A opravdu když jsem mírně povolila, tah ven z těla povolil taky.

V tu chvíli mi došlo, že můj křišťál, jelikož má vlastní vůli, se rozhodl vzít mě na astrální cestu…. A že to co držím v ruce je jeho astrální podoba, která mě vede.

Tak jsem ten krystal pořádně stiskla a rozhodla se, že se chci nechat vytáhnout, ať mě odnese kam chce. A najednou se mi obě ruce naply a já cítila obrovské zrychlení a jakoby zvuky větru. Bylo to moc příjemné, ale zvláštní i v tom, že jsem cítila u kostrče, že fyzické tělo pořád leží na matračce, takže v této fázi ještě nedošlo k úplnému odpojení a já jako multidimenzionální bytost cítila obě svoje těla zároveň, i když to fyzické pouze částečně.

Jak jsem letěla, bylo mi moc příjemně a měla jsem u toho silný pocit, jakoby mě můj křišťál očišťoval od destrukce a dodával mi energii i tím jak spolu letíme. O to víc jsem ho tiskla a nechtěla jsem, aby to někdy skončilo.

Po chvilce jsem přestala cítit fyzické tělo a vítr se zastavil. Cítila jsem, že teď jenom pomaličku jemně pluju někde v prostoru. Tak jsem si přála otevřít oči a vidět jsem jsem, ale uvědomila jsem si, že já vidím, jen když něco v okolí osahám. A to byla zajímavá chvíle, začala jsem v rukách žmoulat, co tam bylo. Takže v pravé ruce jsem začala palcem ,,hoblovat“ ten krystal a mezitím jsem zjistila, že mám tentýž velký krystal i v levé ruce, ale nevěděla jsem kde se tam vzal. Tak jsem je mačkala v rukách oba, ale jenom chvilku, protože se mi otevřel zrak.

Viděla jsem tmu, byla ještě noc. A já plula ve svém starém pokoji u stropu, tam kde jsem kdysi měla postel. Uspořádání v místnosti bylo jiné, ale poznala jsem svůj pokoj a cítila jsem, že jsem ve svém starém domě.

Zároveň jsem uviděla před sebou svoje ruce. Nebyly bílé, ani průsvitné, ale vypadaly jako fyzické. Měly v té tmě tmavou barvu, akorát že byly o něco tenčí než ty moje fyzické… Což se mi zdá vlastně i logické, já mám fyzické ruce svalnaté protože nosím těžké věci, ale astrální tělo vyrýsované bicepsy nepotřbeuje, tak jsou ruce tenčí.

V obou rukách jsem uviděla ty dva krystaly. Bylo zajímavé, že vypadaly oba stejně, byly trochu tlustší a kratší než ten můj fyzický brazilský křišťál a měly svoji vlastní vůli. To ony mě sem donesly a když jsem se na ně podívala, změnily směr. Uvědomila jsem si, že pluju pozadu směrem do zdi a jak jsem na to pomyslela, krystaly přede mnou se vystřídaly, takže se mi překřížily ruce a já se u zdi na chvilku zastavila…

Koukala jsem na to jako na zjevení. A po chvilce jsem viděla, jak mě krystaly nesou zpátky do těla. Ten pokoj se rozmáznul, prošla jsem rychle skrz zeď a viděla jsem ještě schodiště a to mi mizelo před očima jakoby v dáli, i když už jsem prošla i venkovní zdí starého domu.

Pamatuji si, že dokonce jak se mi otevřel zrak, tak můj zážitek byl velice fyzický i v tom, že jsem stihla dvakrát mrknout víčkama. Jinak normálně v astrálním světě nemrkám, to se dokonce ani nesmí, jinak omylem otevřete fyzické oko… A jak mě to vytáhlo ven z domu, mrkla jsem potřetí a uviděla jsem svůj nový pokoj ve tmě. To jsem si v tu chvíli neuvědomila, byla jsem dezorientovaná, ale po návratu do těla jsem začala přemýšlet co jsem viděla a podle obrysů jsem poznala lapač snů nad svojí hlavou, plakát s mořem i potos u stropu… Aha!

Probrala jsem se, odložila krystal i kartu a usnula… bohužel jsem spala nekvalitně, stihla jsem mít i celkem škaredou noční můru a před osmou hodinou jsem se vzbudila a už jsem nezabrala. Prostě to energetické rozladění mi nedovolilo se dospat. Ale když spíte 2-3 hodiny, tak zase pro změnu nemůžete ráno vstát… Vykutálela jsem se ven až o čtvrt na deset.

Vzala jsem svůj brazilský křišťál, poděkovala mu za hezký výlet který mi zprostředkoval a dala ho do koupelny vyčistit pod kohoutek.

Jeho skřítka znám, párkrát jsem s ním mluvila, i jsem ho kreslila (v článku tady). Ale nevím jak se jmenuje, zatím neměl potřebu mi to říkat a já ani nevyzvídala. Asi proto, že když ho nemusím volat, tak jméno nepotřebuji. Stačí jen krystal vzít do ruky.

Tento zážitek je pro mne velmi zajímavý. Vím že má můj krystal vlastní inteligenci a umí ovlivnit i hmotu, mnohokrát jsem se o tom přesvědčila, ale že umí i tohle, to je pro mne novinka.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jenny 2015-11-21 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zajímavý zážitek..já bych si také ráda křišťál pořídila, i jsem před pár dny prohledávala internet a koukala kde by se dal objednat, ale našla jsem jen samé broušené a pokud to byl křišťál surový tak byl hrozně malý..

Ikona diskutujiciho Viktor 2015-11-21 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj moc pěkný zážitek :), ale především díky za tu písničku, miluju předělávky známých písní viz Pianoguys a 2cellos a harfy tu ještě nebyly 🙂 s zní to božsky.

Ikona diskutujiciho BE 2015-11-21 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Čím viac sa budete približovať k BOHU – tým viac sa budete vzdiaľovať od ľudí".

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-21 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Spaní mám teď poslední týden perfektní ze dvou důvodů: S nikým se nevídám a večer piju 4 kapky MMS a je mi úplně v pohodě, nemusím nic řešit. Moje problémy způsobují lidé…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-21 12:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Já normálně predělávky originálů úplně nesnáším, ale podívej na ně… dvě překrásné mladé baby, dvojčata, v kostýmech, talentované, k sežrání… kdo by jejich hudbu nemiloval?

Ikona diskutujiciho malé srdce 2015-11-21 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto je velice krásný a zajímavý zážitek. Velmi hezky napsáno. V poslední době nad těmi krystaly přemýšlím docela hodně. Mám totiž dost nevděčnou práci, ve které se musím setkávat s velkým množstvím nejrůznějších lidí. Nejdříve jsem si myslel, že mé každodenní fyzické vyčerpání, bolesti hlavy, ale mnohdy i problémy se spánkem ( Například jen minulý týden jsem v průběhu téměř tří dnů spal jenom 6 hodin) mají původ na fyzické úrovni. Ale dnes po přečtení Tvého článku začínám mít pocit, že mou vlastní energii ve velké míře ovlivňuje energie mnohých těch lidí, které každý den v práci potkávám, což se potom projevuje mými symptomy. Ale nevidím zde východisko, jak se proti vlivům jiných lidí bránit. Občas se mi také stávalo, že jsem někdy v práci na konci dne zvracel, aniž bych vůbec věděl proč. Rovněž zažívám obrovské tlaky za očima, přesně v místech třetího oka. Po návštěvě některých lidí jsem byl doslova úplně vycucnutý. Možná proto si vážím těch vzácných chvílí, kdy mohu být sám. Možná proto tak miluji svou samotu. Nevyhledávám lidi, protože když nerezonují na mé vlně, hodně mě to potom ubíjí…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-21 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Pocity na zvracení znám, po vysátí je to jako mít kocovinu. Nejdebilnější jsou pak ty komentáře, že si za to vlastně můžeš sám, ale přitom ty nejsi ten, kdo někoho vysává… Občas mám pocit, že mě vyrobili z papíru. Prostě je to tady na mě až moc hnusné a destruktivní, špatně se v tom funguje.

Ikona diskutujiciho iriska 2015-11-21 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pocity na zvracení taky znám, v poslední době se to objevuje častěji. A musí se člověk pak vyzvracet aby se destrukce zbavil, nebo ta destrukce sama odezní? Já totiž zvracím málokdy, jen to se mnou sekne a musím ležet a rozdýchat to.

Ikona diskutujiciho bonneris 2015-11-21 16:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

teda takto by mě nikdy nenapadlo co takovej křišťál dovede. popravdě na kameny moc nevěřim

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-21 16:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Energie se vydetoxikuje právě zvracením.

Ikona diskutujiciho Henna 2015-11-21 16:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá alue, když jsem četla tento článek, tak když jsi se zmínila o tom, jak ses ocitla ve svém pokoji u stropu, kde předtím stávala postel, tak se ti třeba spí špatně proto, že máš teď postel na jiném místě, kde to není úplně dobře…? A pak, teď jsem si uvědomila, že když spím a pak mrknu, tak se částečně vzbudím a cítím své fyzické tělo. To mě nikdy nenapadlo. Je to zvláštní zjištění…

Ikona diskutujiciho Martin 2015-11-21 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne velmi pomahaju techniky Pranayama, hlavne pauza po nadychu + zrychleny vydych alebo dychanie striedavo nosnymi dierkami. Dolezite je mat zamer, ze sa vam cisti biopole a harmonizuje aura a energie. Bez toho zameru to velmi nefunguje. Vyhodou tejto techniky je, ze vsetko co k nej potrebujete, mate stale so sebou. Co sa tyka ochrany pred vysavanim, Alue tu ma niekde clanok. Staci pouzit energeticky obal (vajicko alebo tak nejak sa to volalo) a nikto z  ludi vam energiu nevezme. Ale chapem, ze tych zivotnych situacii moze byt tolko, ze nie vzdy to pojde lahko.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-21 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Jak to myslíš, špatně? Ten dům jsem neviděla od svých 16 ti let díky bohu… Jak můžu mít postel ,,špatně", když ten barák už ani není náš?

Ikona diskutujiciho lili 2015-11-21 19:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue a nemal by byť človek v pohode aj medzi deštrukciou?tým myslím duchovne vyspelý človek…vytvoriť si aj silu nie sa tomu vyhýbať…ale nájsť cestu ako fungovať aj medzi ľudmi, čo budeš stále takto sama?veď ja viem že ty si na to zvyknuta a vlastne ti to vyhovuje…no je to ako s chorobou ak nemáš dobru imunitu ochorieš…nemôže za to nakazený človek ale ten čo nemá dobru imunitu že ochorie podla mňa..to bol príklad

Ikona diskutujiciho lili 2015-11-21 19:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mne sa to deje tiež, v určitej podobe ale nepriklanam sa k tomu že ja som niekde vyššie ako ostatní a ostatní su zlí a pod…

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-11-21 19:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý inspirativní zážitek, i to padání skrz postel – to se mi ještě nikdy nestalo. Souhlasím, že většina lidí patří mezi větší či menší vysavače energie a někdy to člověka děsně vyšťaví. Narazit na opak je v dnešní době takový malý zázrak. Z jedné takové vysavačky mě poslední dobou bolívá hlava, hrůza 🙁

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-21 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Jo, buď se můžu nechat stáhnout na nízké vibrace ostatních a pak mi z nich nebude blbě, nebo si můžu udržet odstup a zůstat na svých vysokých…. člověk co to nezažil, nepochopí.

Ikona diskutujiciho malé srdce 2015-11-21 23:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přečetl jsem si diskuze, ale při vší úctě, přátelé, podle mého názoru je myšlenka, že duchovně vyspělého člověka se nemohou dotknout destruktivní vibrace druhých nebo že není-li člověk ve svých vibracích dostatečně vysoko, vycucnou ho jiní, zcela mylná a scestná. A vysvětlím také proč. Je to právě naopak! Právě že, když je člověk neobyčejně jemným až motýlím, když jsou jeho vlastní vibrace velmi vysoké, nedokáže plně rezonovat ne destruktivní energii jiných lidí. Za příklad si vezměte třeba rostliny. Když jim pustíte nádhernou harmonickou hudbu, rostliny s ní rezonují a daří se jim, kvetou a jsou krásné a barevné. Ale když jim pustíte destruktivní hudbu, taková rostlina v brzké době odkvete a umře, pokud není odstraněn destruktivní vliv, který na ní působí. Moc dobře chápu Alue, protože zažívám to samé. Hodně se takový destruktivní vliv projevuje na fyzické úrovni. Vezměte si třeba Ramana Mahárišiho, který zemřel, na rakovinový výrustek na paži. Ramana byl člověk s opravdu vysokými vibracemi a přesto se nízké vibrace jeho žáků manifestovali na fyzické úrovni jeho vysoce duchovního těla. Vždyť jeho fyzické tělo bylo tak prosvětleno vyzařováním jeho vlastního Ducha a přesto dokázal odolávat nízkým vibracím svých žáků jen omezený čas.

Ikona diskutujiciho Naty 2015-11-22 00:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to zvracení znám moooc dobře. Předešlý rok jsem měla hodně špatné období i v rodině to nebylo dobré a nakonec jsem s mým žaludkem skončila v nemocnici, protože jsem tak často zvracela (nebyla jsem bulimička ani nic podobného) že to bylo mé matce divné (i když si myslím že z větší části za to mohla ona, to bych tu asi rozebírat nemusela). Akorát mě nacpali antibiotiky a dalšími X prášky a výsledek žádný, akorát mi to absolutně rozhodilo celé tělo, protože ty antibiotika byly opravdu humus. Teď už je to o dost lepší a po tvém článku jsem v tom nějak našla důvod proč se to dělo 🙂 Děkuji

Ikona diskutujiciho Henna 2015-11-22 12:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Jen mě to tak napadlo, byl to jen pokus, nápad… Nezlob se…

Ikona diskutujiciho Sisi 2015-11-22 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V noci som mala zvláštny sen. Pri mojej posteli sedelo niečo tmavé – vlastne som videla iba ruky a jednu ruku malo položenú na mojom srdci. A ja som zistila, že sa nemôžem hýbať. Prvá myšlienka bola, že mi berie energiu. Tak som zmobilizovala všetku silu na to, aby som sa pohla. A to som sa zobudila na to, že ležím na bruchu a pravou rukou som udrela do postele. Pohla som sa. ☺

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-22 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Samozřejmě nezlobím, akorát že to dohromady nedává smysl… Mě AC přenáší na místa, která mám v podvědomí uložená, kde jsem delší dobu spávala. Takže 50:50 je to teď u mě aktuálně doma, nebo naopak v domě kde jsem vyrůstala. Občas mě to vyklopí i v předešlém bydlišti. Prostě se přesouvám do starých domů, kde jsem byla dlouho zvyklá. Jenomže tím jak nemám pevně domov a pořád od pár let kočuju, tak prostě i ty výstupy z těla jsou různé, nikdy nevím kde ta duše vystoupí.

Ikona diskutujiciho Jarka 2015-11-22 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš Alue pravdu s tím vysáváním energie lidma a někdy stačí i jeden člověk. Já mám práci na pohodu, dalo by se říct klidnou a hlavně mě to baví až na ranní vstávání ve 4.50 hod. Ale v pondělí se vždy těším až bude sobota a neděle kdy se vyspím. Setkávám se denně s hodně lidmi, ale moje spolupracovnice, tak to je případ. Žije si ve svým materializmu a nic jinýho ji nezajímá a pořád si stěžuje jak ji všechno bolí, jak je šíleně unavená, jak musí pořád běhat po doktorech a mě nenávidí proto, že konečně musela po 20ti letech začít makat. Je pravda, že čím jsem starší tím mám radši samotu a klid. Taky se mi vyměnilo dost "přátel" a hlavně ubylo, ale to mě nevadí je mi líp.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2015-11-22 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S těmi energiemi to je naprostá pravda… Vidím to dnes a denně. S některými lidmi si prostě neporozumím a když se snažím, jsem z toho úplně mimo… Jindy zase jsem úplně nabuzená – s mojí nejlepší kamarádkou jsme dokonale propojené, vždy si takhle "vynásobíme" energii 🙂

Ikona diskutujiciho iriska 2015-11-22 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: [18]:  super vysvětlení, děkuji moc!

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-22 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: No takovému nesmyslu může přece věřit jenom naprostý debil.

Ikona diskutujiciho iriska 2015-11-22 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Jo, to blbne. Když si člověk nevěří a neumí spojit A a B a k tomu je v těžké situaci, tak snadno podlehne takovým bludům a pak už se zamotává.

Ikona diskutujiciho Jarka 2015-11-22 22:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue to je fakt to taky nechápu, milovat slepě někoho nebo něco co mi ubližuje. Byla jsem kdysi taky tak naivní a hloupá, ale ted ne-e. Energie se má dávát a přijímat, ale většina tvorů bere a nedává. Ty slunčata v duši se ted odkopávají jedno po druhým.

Ikona diskutujiciho malé srdce 2015-11-23 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:Sisi, to co jsi popsala mi velmi připomíná předstupeň astrálního cestování. Když se ocitneš přesně na hranici mezi bděním a spánkem. Tedy ani nebdíš, ale ani nespíš, občas dochází k takovýmto podobným projevům. Například se mi stává, že když ležím a dostanu se na tu hranici, tělo mám zcela paralyzované. Když mám třeba ruku položenou na břiše, nemohu ji vůbec zvednout, natož se pohnout. Sice to jde, ale musíš vyvinout enormní úsilí ten stav zrušit. Ale proč to dělat, když je to skutečně velmi dobrá startovací pozice pro astrální cestování. Když ten stav ještě prohloubíš, začne ti tělo vibrovat – vibrace se budou stupňovat a potom se přidruží hučení v uších, které rovněž bude sílit a nakonec se začneš jakoby propadat – zde je velmi důležité nepodlehnout panice. Když nejsi zvyknutá, dostaneš strach a ten ti znemožní pokračovat. Ty ruce, které jsi viděla mohli být tvé astrální ruce. Zřejmě jsi již byla částečně oddělená, i když ne zcela vědomě – proto jsi to pokládala za sen. To tmavé u tvé postele, to nevím co by to mohlo být. To by zřejmě mohla vědět Aluška. Možná jak jsi už byla částečně oddělená, je možné, že jsi viděla své vlastní tělo, aniž by sis to uvědomila a připadalo ti temné, tmavé, studené… něco v tom smyslu.

Ikona diskutujiciho Sasanka 2015-11-25 12:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Jéé Aluško,děkuji ti za článek,jsem ráda,že v tom nejsem sama,že to má někdo podobně…dlouho jsem si myslela,že jsem asi divná ,když energie lidí vnímám takto silně.Mohla bych psát celé příběhy o tom,co všchno vycítím "pouze"pocitově z lidí…kdysi mi to pomáhalo při práci,byla jsem za to slušně hodnocena,ale nakonec jsem skončila se syndromem vyhoření.Moc mi pomohl manžel a rodina,dnes už jsem v pohodě.Aluško,taky zbožňuji Kluse a Duška(a tebe) a moc a moc si přeji ať po naší planetě chodí mnohem více takovíchto lidiček,protože pak se ztratí moje potřeba se lidem vyhýbat.Naprosto chápu tvé pocity a je to pro mne velká úleva,že v tom nejsem sama,:o)děkuji.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-11-26 08:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mě napadá, čistě teoreticky.. když bych ten krystal pověsil tajně do obyváku rodiny která mezi sebou nemá moc dobré vztahy, a energie jim celkem dost chybí tak jí kradou ostatním.. může jim to pomoct?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek