Jak mě políbil duch

24.1.2021 v Zážitky 48

V mém aktuálním bydlišti byla od začátku poměrně velká koncentrace duchů. Snažila jsem se pravidelně vykuřovat a vyhánět je, ale duchům se prostě úplně vyhnout nedá. Zaprvé vyhledávají lidi co je slyší, protože chtějí řešení a pozornost, zadruhé popadala spousta destruktivních struktur z lidí co to stavěli (to nejhorší jsem čistila dva měsíce), pak mi různé duchy nosily domů návštěvy a občas jsem měla pocit, že snad nějaký duch ani nešel cíleně na mě, ale jenom procházel domem. Jakoby v něm byl otevřený portál. Což je divné, protože tam přede mnou nikdo nebydlel a já jsem rozhodně nic neotevírala.Po letech jsem z toho už byla špatná. Vyhodím je dneska, za týden přijde zase někdo. Technika na odsávání zlých duchů nebyla dlouho v provozu, pokazila se v ní nějaká součástka a mezitím se mi děly opravdu hrozné věci.

Například jsem si v klidu spala a najednou mi do ucha promluvil elektronický hlas. Jako když na vás mluví ženský kyborg. Jazyk byl zcela neznámý a nepřipomínal mi nic, co bych slyšela na této planetě. Nevím co říkal, ale byla to dlouhá věta. Jak mě to vytrhlo ze spaní a pak kyborg domluvil, poslouchala jsem dál, co se bude dít. Na chodbě jsem po chvilce slyšela  lehké kroky. Duch tedy opustil moji ložnici a odešel do přízemí. Minimálně půl hodiny jsem čekala, než mi přestane mlátit srdce. Bylo mi z toho fakt zle.

Jindy se mi stalo, že si v pohodě spím a najednou mě vzbudilo dupání na schodech. Po schodech, směrem nahoru do patra k mé ložnici, něco šlo po dvou nohách, dupalo to jako kdyby to mělo váhu stovek kil.
Jak jsem na duchy celkem zvyklá a neřeším je, toto mě vyděsilo opravdu strašně, protože jsem jako malá měla kazetu s nápisem ,,psychotronika očima bible“ a tam byl tento druh entity popsaný. Hlavní hrdina co vyprávěl svůj životní příběh, měl toto doma, když byl v nejhorším. Otevřel nebezpečné portály když se napojoval na destruktivní místa a dostaly se k němu síly, které nedokázal ustát a strašně onemocněl.
Hrozně jsem se toho bála a modlila se, aby to neprošlo zdí do mého pokoje. Kroky dupaly po chodbě a pak zmizely. Neobtěžoval mě schválně, očividně jenom někam procházel… Další hodinu jsem hrůzou nespala. Nikdy by mě nenapadlo, že se mi toto projde doma. Mně! Která nikdy nevyvolává žádné zlé duchy!

Jindy si tak vesele spím, najednou se proberu (moje vyšší Já spustilo alarm, to se stává) a byla jsem ve změněném stavu vědomí, protože jsem přes zavřené oči viděla svůj pokoj jakoby byl den (přitom byla noc). Padl mi zrak na dveře, které byly otevřené. V tu ránu mezi futry proběhla ve velké rychlosti černá bytost vysoká asi dva metry na výšku těch futer, skočila na mě a začala mě škrtit. Chtěla jsem ji odstrčit, ale měla jsem paralyzované ruce. Došlo mi že jsem v astrálním světě a fyzické tělo nemám aktivované. Tak jsem vysunula astrální ruce, tu bytost jsem drapla a snažila se ji ze sebe strhnout. Měla ale hroznou sílu. Snažila jsem se řvát ať vypadne (protože to geniálně funguje), ale nic se neozývalo, takže jsem to vysílala jako myšlenku abych ji oslabila a snažila se co nejrychleji probrat. Nakonec jsem ji odtrhla a když se mi to podařilo, probrala jsem se a mohla se normálně hýbat.

Naprostý vrchol byl večer, kdy jsem si v klidu ležela v posteli a chystala se usnout. Vůbec jsem nespala. Bylo to krátce poté, co jsem si zhasla a necítila jsem únavu, tak jsem jenom ležela na zádech s rukama pod přikrývkou a přemýšlela.
Najednou mi na čele přistála teplá malá ruka s hlasitým PLESK.
Ta ruka měla asi poloviční velikost jako moje ruka. Jakoby patřila pětiletému dítěti, nebo nějakému skřítkovi – absolutně nemám potuchy, co to bylo.
Lekla jsem se tak strašně, že bych s tím prudkým nádechem klidně polkla vlastní jazyk. Vystřelila jsem, rozsvítila lampičku a zařvala: ,,Ať jsi kdo jsi, TÁHNI Z MÝHO DOMU!“
Pak jsem asi dvě hodiny nespala. Neslyšela jsem to odejít. Nic se neozývalo.
A ten další nadcházející týden bylo usínání taky krušné. Nemohla jsem se ubránit myšlence, kdy mi zase ta cizí ruka pleskne o čelo.

Nejvíc mě na tom vyděsilo to, že se to vůbec stalo. Vždycky jsem se uklidňovala tím, že duchové na nás nemůžou, že jsou v jiné dimenzi a my jsme masití, takže pokud nespíme a nejsme ve změněném stavu vědomí, tak jsme před nimi v bezpečí, stačí se jenom nebát a nevšímat si jich, případně jít vykouřit dům.
Možná to byla hodná bytost, když měla teplou ruku… možná…?? Nemyslím si, že by někdo, kdo je dobrý, udělal něco, z čeho by mě mohli druhý den vynést nohama napřed v pytli.
Asi to tak úplně nebyla pravda, hlavně když si uvědomím, že už odmala vnímám hlazení po hlavě, když mluvím se svými průvodci. A to také nemusím být ve změněném stavu vědomí… Jenomže toto bylo jiné. Je rozdíl cítit éterický dotek, i když rozeznáváte jednotlivé prsty, nejsou to masité prsty. Oproti tomu je ruka, co vám pleskne o čelo, něco úplně jiného.
Nebo to už neplatí pro mě… zkrátka to byl strašný šok.

Odprosila jsem borce, co té technice rozumí, aby vadnou součástku vyměnil a rozjel mi ten vysavač na duchy. Popsala jsem mu svůj úžasný zážitek s rukou a do týdne byl aparát na odsávání zlých duchů opět v provozu. Ten den jsem oslavila, byly to moje Vánoce. Hurá. Už žádní hnusáci v domě.
Nedá se to nikde koupit, není to komerčně prodávaný výrobek – přísahám že kdybych mohla, tak vám řeknu kde to koupíte, nebo to začnu vyrábět a nabízet, ale bohužel to nejde. Nebo zatím nejde. Je to ale zařízení, které vytvoří pole o určitém průměru, do kterého když vstoupí destruktivní bytost, tak ji zařízení odsaje do jiné dimenze a zavře za sebou vrátka. Takže se ta bytost nemůže vrátit zpátky. Často to udělá ránu, jako kdyby něco spadlo na střechu, pokud to vezme silnou bytost. Saje to i parazity z aurického pole a mnohokrát mi to v minulosti zachránilo zadek.
Jenomže někdy jsou ty bytosti chytré a buď si na svého člověka počkají mimo dosah ochranného pole a pak na něho skočí když z toho pole zase vystoupí, nebo zkrátka do toho pole nevkročí, protože ten portál cítí.
Dobré bytosti tímto polem projdou, pro ty je neškodné. Takže propustí skřítky, víly, duchovní průvodce a jim podobné. Je to nastavené jenom na frekvenci hnusných, které to vystřelí pryč.

Od té doby mám doma svatý klid. Už je to rok nebo dva a nic na mě už nesahá, nic mi tu nedupe, nic nemluví, nikde žádné divné stíny a já konečně spím klidně a cítím se trochu jako normální člověk.
Ale dneska se mi stala další podivná věc, akorát zásadní rozdíl je v tom, že to bylo příjemné. Váhala jsem nad tím, jestli to mám vůbec někam psát, ale nakonec jsem si uvědomila, že co si nenapíšu, to dřív zapomenu, nebo se mi ztratí podrobnosti a já si svoje zážitky minimálně potřebuju archivovat.

Dneska ráno si spím, bylo asi osm. Najednou mě ze spaní probudil zvuk šustění oblečení, přesně jako když někdo jde. Zajímavé je, že jsem neslyšela žádné kroky, ale podle šustění jsem věděla, že za mnou do ložnice někdo potichu přišel. I jsem to v tom polospánku mimosmyslově cítila. Byla jsem na toho návštěvníka naladěná a věděla jsem že mě chce políbit, ale nevěděla jsem, kdo to je.
Jak jsem byla zpitomělá, nedošlo mi, že nemohl přijít žádný žijící člověk, když je všechno zamčené a já se okamžitě vzbudím, i kdyby několik pater pode mnou jenom někdo strčil klíč do zámku.
Byla jsem úplně vláčná a neřešila jsem to. Jak se to šustění blížilo ke mně, překvapila mě jedna věc. Místo abych se probrala úplně, tak jsem cítila, jak se propadám do změněného stavu vědomí, jak se propadám zpátky do spánku, přestože moje mysl byla dbělá, poslouchala to šustění a věděla jsem, že u mě někdo je. Doslova fyzicky jsem si všimla, jak mi přepl mozek na nižší hladinu aktivity a to bylo neobvyklé. Jakoby mě ten duch nějak uspával, nebo ovlivňoval.

Mohla jsem určitě otevřít oči, ale byla jsem tak hrozně unavená a nechtělo se mi. Bylo mi to prostě jedno.
Neviděla jsem nic, ale věděla jsem že se nade mnou návštěvník sklání. Najednou mě políbil přímo na rty.
Bylo to opravdu podivné, protože to vůbec nebylo jako když se vás dotkne něco fyzického. Byly to éterické rty. Teplo a tlak.
To byla ta chvíle, kdy mi konečně došlo, že to není člověk. Že to není ctitel. Že to není chlap.
Nedělala jsem nic a jenom jsem to sledovala. Vjem rtů pak pomalu zmizel. Otevřela jsem pak oči a neviděla jsem nic. A nechápala jsem to.

Vstala jsem a byla jsem neobvykle svěží… takový polibek života. Žádná rozespalost, rozlámanost, žádné napětí ve svalech co se musí protáhnout. Jakoby mě to nabilo energií. Asi jsem to potřebovala, den předtím jsem byla hrozně unavená.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Cami 2021-01-24 02:50:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, pobavila si ma tym clankom – najma ta cast kde tych skurvysynov vyhanas z domu 😃 ja mam podobne skusenosti, mna zvykli vytahovat z tela ale odkedy pouzivam techniky ochrany a neslusneho jazyka tak sa to ovela zlepsilo! Tiez som v hlave pocula hlas vcera, nieco medzi zaspavanim a bdelim stavom, ten bozk sa mi tiez stal, ale moja oblubena technika je vzdycky ‘middle finger’ v astrali 😂 funguje na jednotku plus akekolvek nadavky ako si aj ty spominala Alue ! Clovek sa nemoze v klude vyspat 😒

Ikona diskutujiciho Milan 2021-01-24 12:48:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím si, že duchové jsou „mrtví“ lidé, kteří potřebují a někdy dost vehementně žádají o pomoc. Kdo má schopnost se s něma stýkat, může s něma i komunikovat a může jim také pomáhat.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2021-01-24 14:33:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue ten přístroj by se hodil to že ke mě lezou v noci duchové na to sem si zvykl kolikrát bouchaj do topení kroky nebo se mi stane že se v noci zbudím a stojí na demnou kolikrát něco i říkali nebo mi cinkají s příborama snaží se abych si jich všímal ale nejaktivnější jsou v noci to do mě i strčí a to mě většinou pak zbudí a já sem rozespalej a zamumlám zmizni zítra ráno vstávám a do minuty zase spím ono se na to dá zvyknout nejefektivnější taktika je na ně kašlat pak vás přestanou vyhledavat a ro i temny bytosti

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-24 15:22:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdysi jsem měla doma zlomyslného ducha, který se bavil tím, že čekal až začnu usínat a pak vždycky udělal ránu ve skříni. Takhle mě držel vzhůru asi dvě hodiny, nakonec jsem ho vykopala… lidi co říkají že když duchy vnímáš tak s nimi máš mluvit a pomáhat jim, neví o čem mluví. 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-24 19:23:46
Ikona diskutujiciho
sipka

ha 😀 ježiš, to je hrozný. ale tvoje zážitky mě fakt baví. ty, aluško, nechci nic říkat, ale kdybys tohle natočila na yt, bude to mít asi hodně shlédnutí… mohla bys mít docela slušné love z toho. ale asi máš své důvody, proč to točit nechceš, no.

já jen, že lidi na yt tyhle paranormální zážitky moc baví. sama se těšim, až nějaký ten storytime na tohle téma natočim 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-24 19:34:34
Ikona diskutujiciho
sipka

mám nachystaná jiná témata, i brutální… jinak točit videa na 5 minut nechci a toto je jak vidíš sbírka záblesků a nevím jak by to vyznělo zfilmované

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-01-24 15:29:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žeby šiel okolo Kája Gott 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-24 17:23:19
Ikona diskutujiciho
sipka

😀

Ikona diskutujiciho dotaz 2021-01-24 17:38:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje babička svého nového kocoura pojmenovala Kája na počest Gotta. 🙈 reinkarnace no

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-24 19:21:40
Ikona diskutujiciho
sipka

:DDD tenhle koment to zabil

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-24 19:33:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna na tebe myslím… tenhle séroš by se ti možná líbil, našla jsem ho teprve nedávno: https://www.csfd.cz/film/632661-cas-carodejnic/komentare/ je online 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-24 21:36:21
Ikona diskutujiciho
sipka

😮 😍 no díky za tip, si piš, že líbil! zrovna jsme se tuhle bavily s kamarádkou o tom, na jaké seriály koukat, že jich moc není, co by nás bavily – obě máme radši takové víc psychologické nebo když tam je paranormálno apod., takže tenhle by určitě šel. díky! muhaha, to bude dobré k večernímu pití kakaa – ta zima člověka zažene dovnitř.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-24 22:08:35
Ikona diskutujiciho
sipka

A Čarodějky z East Endu znáš?
https://www.csfd.cz/film/353431-witches-of-east-end/prehled/
Bohužel ten seriál skončil kvůli nízké sledovanosti, není dokončený. Nechápu proč, je to takový modernější Charmed pro dospělé. Jsou tam obsazení samí krásní herci. Strašná škoda že to nedotočili.

Taky jsem viděla seriál Siréna – ten je v porovnání s tímto slabší, navíc je tam trochu lesbisex, z toho je mi blbě, ale hlavní téma je fascinující.
https://www.csfd.cz/film/555054-sirena/prehled/

Ikona diskutujiciho dotaz 2021-01-25 11:36:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvana: A ten kocour dělá takhle https://youtu.be/EZsPr8smwhI?t=28 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-25 15:03:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Anoo, znám! 😀 Ty jsou super! Na ty jsem koukala už jako mladší, to mě moc bavilo. přesně, škoda, že to nedokončili. A díky i za ten druhej typ! lesbisex přežiju, koukala jsem na Orange is the new black a tam je to toho plný 😀

dotaz: to video znám, vždycky mě to rozesměje 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-25 15:36:10
Ikona diskutujiciho
sipka

A znáš The Last Kingdom? To taky stojí za mrk: https://www.csfd.cz/film/59676-posledni-kralovstvi/prehled/

Já tu LGBT propagandu v novodobých seriálech nemusím. Všude teď musí být aspoň pár černochů, aspoň dvě lesby a aspoň dva teplouši a aspoň pár teploscén, aby to bylo vyvážený podle novodobého diktátu a nakonec se z toho stává místo příběhu jakási sodomie do které se na sílu cpou erotické scény, bez kterých by se to v pohodě obešlo. Že nám s tím nedají pokoj ani ve filmech, furt nám to budou všude cpát… Jeden fantasy seriál o čarodějích jsem kvůli tomu vypla, bylo tam tolik leseb, gayů a všechnosexuálů, že to úplně zabilo ten příběh, jak to bylo úchylný a pořád tam někdo s někým šustil, všichni po všech lezli :-/ úplně se to zvrhlo někam jinam, bylo to hnusný.

Ve Witcherovi v rámci novodobé propagandy dali místo zrzavé Ranuncul černošku, všichni na to nadávaj – no a co si jako filmaři mysleli?

The Vikings – no když už to bylo historické, tak se ubránili obsazování černochů, protože by to do příběhu totálně nezapadalo i když za to byli kritizovaní, ale aspoň udělali z Lagerthy na chvilku lesbu a dali tam pár scén, asi jako aby se ty menšiny nevztekaly, že je seriál až moc pro normály. achjo 😀

Aspoň že ty Čarodějky z East Endu byly pro normály, že tam nikdo tuhle propagandu nenacpal. – A po dvou sériích to vypli pro malou sledovanost, asi tam bylo málo teploscén 😀

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-01-24 19:46:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za článek, já bych byla pěkně vyděšená, kdyby se to u mě takhle střídalo. To se povedlo s tím seriálem – čas čarodějnic. Já zvažovala, zda mám tu na něj taky dát odkaz. Mám ho rozkoukaný – už sleduju 2 sérii. Zatím mě to baví.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-24 21:09:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Cítím se provinile, ale neděli trávím tak, že ho sjíždím v kuse. Sežrala jsem u toho navíc skoro celé platíčko toffife a půlku brambůrek. Polehčující okolnost je, že produktivní jsem byla dopoledne, pak to šlo do kopru. 😀

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-01-25 13:44:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé toffife a brambůrky mňam. Tak jdu zrovna koukat.

Ikona diskutujiciho Nini 2021-01-25 09:08:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeee, takový vysavač na zlé duchy bych si hned ráda pořídila. Preventivně. Škoda, že se to nedá sehnat ☹️

Ikona diskutujiciho Jirka H 2021-01-25 10:55:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten vysavač duchů by se mi taky hodil, před pár lety bylo období kdy jsem v noci slyšel kroky nademnou jako kdyby tam někdo chodil na půdě až i prkna vrzali, to se stalo jen jednou naštěstí a byla to tenkrát i moje chyba protože jsem si troufl na noční maraton horroru Nenávist a pak šel spát, takže moje myšlení, rezonance a nejspíš i aura byla na chvíli rozladěná a duchové to samozřejmě cítili a snažili se toho využít. V té době jsem na takové věci jako astral a nadpřirozeno nevěřil takže mi to nedošlo ale paradoxně tím že jsem na duchy nevěřil se to zároveň do dalšího dne srovnalo a nechali mě být.

Pak se ale i dodnes dějí případy kdy každou noc slyším jako když někdo furd nehtem ťuká na nábytek nebo na topení pravidelně a postupně se to zpomaluje až to utichne a někdo pak po minutě ťukne tak silně že se pak někdy i leknu a vyruší mě to. Nikdy jsem tomu moc nevěnoval pozornost a říkal si že jen dveře skříně se pootevřeli dokud mi tyto samé zvuky nenahlásila přítelkyně která se mnou spala a měla z nich obavy že u mě něco skutečně straší. Někdy když jsem doma sám je poledne či odpoledne uslyším velkou ránu z kuchyně jako když na zem spadne nádobí, hrnek apod. ale když se tam podívám nic tam není. Ale největší vrchol celého zážitku jsou momenty kdy jsem v polospánku někdy se stane že na mě někdo zařve mé jméno matčiným hlasem a je to takový až panický řev, to jsem vystřelil z postele a podíval se na chodbu jestli mě fakt máma nevolá ale bylo ticho tma a nikdo tam nebyl. Dalším momentem byl když mi někdo přímo do ucha hlasitě vzdychl ženským hlasem jako kdyby fakt stále u mě nad mým uchem, ještě nikdy jsem se takhle nelekl jelikož toto se mi stalo poprvé a prozatím i naposled. Posledním zážitkem pak bylo kdy jsem dospával z noční šichty probudil se bylo jasné odpoledne tak jsem ležel a nad něčím jsem hluboce přemýšlel až se mé vědomí přeplo do jiné dimenze a najednou byla v pokoji tma jak večer ale byla to taková ta jiná nepřirozená tma a na zdi visel přízrak hadovitého černého tvaru který vypadal zároveň jako něčí dlouhé vlasy, to pak zařvalo nesnesitelným až démonickým řevem který snad v našem světě ani neexistuje a padalo to na mojí hruď, naštěstí těsně než se mě stačil dotknout se mé vědomí rychle přeplo zpátky do reality. Naštěstí tyhle zážitky které jsem popsal se dějí velice zřídka tak jednou nebo dvakrát za rok a v loni jsem nezažil ani jeden z nich. Od této doby co jsem začal studovat pravidla astralního cestování jak se tam chovat apod. jsem už dlouho nezaznamenal přítomnost zlého ducha dokonce je to snad i naopak chtěl bych zažít zas něco paranormalního a o to více se mi to vyhýbá ale zase jak čtu tento článek byli moje zážitky oproti tomuhle jen čajiček naštěstí.

Ikona diskutujiciho asdf 2021-01-25 14:57:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Též se připojuji k prosbě o bližší informace o zařízení na vysávání zlých duchů. Celkem chápu že se to nedá koupit 🙂 Ale sestrojit to nějak přece nějak jít musí – nedalo by se zveřejnit schéma? Nebo alespoň princip na němž to pracuje… (detekce ducha, akce jež vede k jeho vymístění atd…) Hlavně ale aby to neubližovalo těm dobrým, zde by měl být popis raděj co nejpřesnější, hlavně jak nastavit ty frekvence atd.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-26 12:42:37
Ikona diskutujiciho
sipka

určitě nedalo. týpek by si to měl nechat patentovat, kdyby to šlo… až budete mít s duchy skutečné problémy, písněte si na mail (teď to myslím na všechny tady v diskuzi, obecně), dřív asi na bližší informace není šance a osobně si myslíš, že je to tak dobře. takové věci zatím nepatří do rukou široké veřejnosti.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-26 13:01:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to nemůžu nikde šířit, když to není moje. 🙂

Ikona diskutujiciho Marína 2021-01-25 15:08:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška, oceňujem, že si po dlhšom čase popísala vlastné zážitky, to je pre čitateľov najcennejšie a najzaujímavejšie – tvoje vlastné originálne zážitky a skúsenosti či postrehy a názory.
Aspoň pre mňa áno.
Aj keď, tieto teda boli riadne hrôzostrašné.
Až som mala problém dočítať, priznám sa niektoré riadky som preskakovala.
Obdivujem ťa, takéto hrôzy ustáť – klobúk dole.

Ikona diskutujiciho Dmx - (aka natural_mind) 2021-01-25 22:29:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Priznám sa, že ja na duchy naštastie niesom tak reaktívny, ale raz v živote ma jeden poriadne vydesil. Bolo to už dávnejšie, jedného večera som mal dosť nízko rozhodenú energiu, a cítil som sa neisto po blbej serií dní a nejakých nevyriešených otázkach. Práve som sa v tme či pološere pozrel rovno pred seba v izbe, a tu sa v zlomku sekundy meter predo mnou či ešte bližšie objavil !!! – mŕtvolne rozkladajúci sa černejúci xicht, patriaci nejakej čiernej entite/postave predomnou ! asi som cítil aj ten chlad/závan. Fú ma tak zamrazilo, že som inštinktívne zavrel oči, a spameti vletel do postele ako zľaknuté morča na druhý koniec výbehu do domčeka. A minimálne minútu som sa ani nehol, no jak sraľo – keď niesom na takéto veci vobec trénovaný… Potom sa to ale už naštastie nikdy neopakovalo. Odvtedy si niekedy po tme v takých blbých situáciach pomáham tak, že v predstave popred seba kde idem smerujem svojich strážnych anjelov aby sme spolu energeticky vyčistily priestor, a tiež sa snažím privlastniť si okolie ako majetok.
Na duchy som amatér ale uvažujem, šlo asi o nejaký typický druh svinstva nie? Inak v tej dobe som vôbec nenavštívil cintorín.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-25 23:18:30
Ikona diskutujiciho
sipka

určitě zlá bytost.. člověk to podle mě nebyl – to jsi asi chtěl slyšet teď před spaním, že? 😀 – promiň.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-01-26 00:40:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež som ju videl ale tvár som asi moc nevidel, mala čiernu kapucu tak ako býva vyobrazená smrtka. Ale myslím že mala tvár podobnú ako býva vyobrazená baba jaga ale bola čierna. Keďže to bolo ráno tak okolo 10. a bol to len zlomok sekundy tak ma to ani moc nevydesilo. Táto čierna bytosť spôsobuje nočné mory, inak nejak nestraší a ani sa dlhodobo nezdržuje na jednom mieste, ale rôzne sa presúva po domoch a dimenziách, je to nejaká astrálna bytosť. Hľadal som potom i obrázky na internete ale nič čo by vierohodne odpovedalo som nenašiel, kombinácia strigy a smrtky.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-26 12:40:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

konečně mám nějaký ten čas na čtení! super článek, moc mě bavil. to bych teda nezvládla, být takhle moc citlivá. nejděsivější ze všeho mi připadal ten duch, jak šel po schodech a říkáš, že zněl jako kdyby měl stovky kil 😮 jestli to jsi fakt slyšela, tak to potěš.

já mám tu citlivost úplně základní a ještě spíš po letech dost utlumenou, toto je jinej level, tyo. ještě štěstí, že ten vysavač máš.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-26 13:00:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska mi dojely od bombasta dvě nové virgule… můžu zkusit hledat jestli je tady nějaký portál kudy sem lezli a pokusit se to zavřít, ale musí se to nacvičit… Prý se tím dají hledat všemožné energetické útvary a vortexy. Zatím jsem zkoušela najít virgulemi akvárko – elka souběžně ukazují tím hledaným směrem. Špičky táhnou na akváro, i když se natáčím pryč od něj, je to sranda. Zkusila jsem stát mezi akvárem a krbem a střídavě vizualizovat jedno nebo druhé a špičky táhly doleva doprava doleva doprava 😀
Taky jsem zkoušela rukou virguli odpuzovat a to jde tady, ale je to těžký.
Kdysi jsem elkama hledala prameny a geop.zony a elka se mi tam křížila, tak to chce trochu otestovat kdy se to kam hýbe, než s tím něco doopravdy začnu hledat. Další pokus v testování nanečisto bude hra ,,najdi morče“ a jestli najdu figuranta, tak budu zkoušet ,,hledat lidi“. Zatím se mi zdá, že s elkama se dělá líp než s prohnutou do jedné ruky, dost mi blbne, hodně se točí a není mi úplně jasné jestli to blbě držím, nebo tomu takhle šibe normálně. Zatím se zdá, že ta prohnutá virgule se od energie odklání pryč, utíká i před rukou, zatímco elko na ni naopak ukazuje přímo špičkou. Asi bych si o tom měla najít nějakou knížku a dostudovat.

Ikona diskutujiciho myop 2021-01-27 05:34:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně pomohly hledanou osobu jednou dávno najít mé hole. Stačilo se jen pomocí nich zeptat a vyhodit jednu z nich do vzduchu a nechat si po jejím dopadu od ní danným koncem ukázat směr cesty. Hledaná osoba byla nakonec nalezema asi 3 km daleko v kopcovitém lesním terénu. Minulost místa, kde dům stojí může být zajímavá.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-27 08:32:16
Ikona diskutujiciho
sipka

super 🙂

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-01-26 14:21:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslechla jsem si to povídání – psychotronika očima bible. Bylo to zajímavé, jak říkal Martin o tom, že když se napojil na staré chodby, že měl možnost to vidět i vizuálně, jakoby se tam octl. Viděl starý kámen místy oslizlý vodou a cítil i starý vzduch, který byl v těch chodbách. A to byl u něj kámen úrazu, pak to šlo dolů s jeho zdravím. Ale jak píšeš, musí se to umět zavírat tyto portály a znát postup. Možná, že v obci, kde bydlíš, jsou taky takové podzemní chodby – máte tam kostel i křížky u cest. Tm o těchto křížkách se kdysi zajímavě zmínil. Myslím, že psal, že rozpětí paží ukřižovaného značí směr, kudy běží chodba atd. Takže je možné, že tam máš někde poblíž nějaký portál, kudy k tobě lezli, protože věděli, že je vidíš a teď je odrazuje zmíněné zařízení.
Já šla dneska ráno za tmy do práce a byla úplně v pohodě, máme mezi paneláky spousty stromů. Cestou na zastávku, to jsem byla ještě mezi stromy a najednou přede mnou tak 5 metrů přeběhl tmavý stín velikosti lidské postavy a schoval se u jednoho stromu. Byly to tak 2 vteřiny, co jsem to zahlédla. Kromě toho, že mě to vylekalo, jsem okamžitě dostala husinu po celém těle a skoro jsem začala utíkat, abych se už ocitla na hlavní ulici u zastávky. Ohlížela jsem se, protože jsem to vnímala ,ale už neviděla a měla pocit, že to jde za mnou. Tak mě napadlo, bůhví co tady v noci běhá mezi panelákama za entity. Fuj tajbl.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-26 14:50:22
Ikona diskutujiciho
sipka

To vím, ale kostely a křížky u cesty jsou všude, celá ČR a nejen ta, spíše celý svět, je podkopaná. Pode mnou je skála a nedávno byl pár km ode mě podzemní výbuch v hloubce 3 km – možný je všechno.

Prosimtě kde jsi to povídání našla? Ono je někde online? To je starý tak 20-30 let.

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-01-26 14:58:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si to stáhla. Je to Martin Ševčík.
https://ulozto.sk/file/XraU1ybD/psychotronika-ocima-bible-mp3
Ale ono je víc odkazů různě. V té přednášce mluvil i o tom „těžkém“ duchovi, jak s zmiňuješ. A někde na mě vyskočilo i video tohoto Martina, jsem byla zvědavá, jak vypadá. Tak si myslím, že si právě mluvila o tomto.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-26 15:07:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Týjo, moc díky že jsi mi to našla. To je přesně to povídání z mé kazety. To jsem poslouchala když mi bylo tak 7 a u toho jsem si kreslila 😀

Je to rok 1983.. takže příběh je 38 let starý.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2021-01-26 15:53:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ten vysavač by byl dobrá věc jistě bych ho za slušnou cenu koupil ale obejdete se i bez něho mějte na paměti že temné bytosti vás vnímaj jako hrozbu umíte pracovat s energiemi umíte se bránit proto se většina z nich bude držet v uctivé zdálenosti až na pár nejsilnějších entit maximalně vás budou jen provokovat neco schoděj nebo do něčeho praští nebezpečí je zde minimální s duchama je to horší uměj byt dost vtíravý tech si nesmíte všímat nebavit se snimi a občas se stane že když je zaměrně ignorujete že se naštvou a vyvedou vám náky naschvál jinak já bych ten vysavač koupil a pak patentoval ale nejsem si jisty aby mě pak elita za to nechtěla odstranit

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-26 16:14:34
Ikona diskutujiciho
sipka

není na prodej. 😀

Ikona diskutujiciho :) 2021-01-26 18:41:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám s tím teď hrozný problémy 😭nejhorší je že to domu tahne pritel od rodiny, co sme to vycistili z bytu i ze sebe, 4 dny sme pak ztravili na zachode s prujmem, dalo to celkem zabrat to vyhnat, jenze on na to moc neveri, nechape ze ja to vnimam, cejtim i trebas slysim hlasy a vidim xichty, takze ja uz kvuli tomu nechodím k jeho rodině, jenze jemu to zakazovat nemuzu, navic oni by na nas koukali asi jak na tatary, kdybych to chtela resit…jenze on od nich prijde domu a hups to na me v noci ve spanku… A to sem celou dobu se snazila pracovat se srdeční cakrou. Pochopila jsem to tak, ze máme jít od sebe. V jeho rodině jsou všichni nemocní, nikdo tam nic neřeší, nijak na sobe nepracuje, všichni oběti a já jak se posouvám, najednou jsem na vše citlivější a už mi s takovymi lidmi v blizkosti prostě není dobře… A jeste s nim spát, no tak to pak mam spodek úplně v ohni, bolavej, vytoky, bakterie, sem celá otekla, unavena, podrážděná, a já tady nehodlam něco odzivat nebo resit za druhy lidi jejich vlastní sragory, sama sem si toho prosla uz u sebe a to mi bohate stacilo. Takze momentalne sháním bydlení i když jsme spolu sli do uplne nového bytu který jsme rekonstruovali.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-26 18:44:43
Ikona diskutujiciho
sipka

To mě mrzí 🙁 Bohužel špatná zpráva, jen velice těžko najdeš muže, se kterým nebudeš řešit tyto problémy. Člověk zkrátka je i to, co si vpustí do života.

Ikona diskutujiciho Jana 2021-01-26 19:54:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja síce nie som až tak citlivá na energie, no napr. keď partner u mňa prespí, často sa zobudím a nemôžem zaspať, pričom inokedy problém so spánkom nemávam, je to teda asi aj preto, že sme dosť rozdielni (min. v tom, že ja napr. nenadávam a nesťažujem sa na rozdiel od neho, čo si myslím, že sa prejavuje aj na jeho energii). Táto rozdielnosť ma občas celkom znepokojuje, som však už pokojnejšia, odkedy som si stanovila hranice, pokiaľ mu dokážem ustúpiť a prispôsobiť sa a odkiaľ už to zasahuje do mojej spokojnosti, mojich priorít až života a žiadne prispôsobenie sa nie je dostatočné. Ak smiem poradiť, skús(te) si stanoviť svoje základné priority a hranice, bez ktorých sa oberáš (si oberaná) o energiu.

Pre lepšie pochopenie dám príklad z môjho života: Odmalička mám rada tanec, naplňuje ma radosťou, takisto sa od detstva zaujímam o duchovno, poznanie zmyslu života a pod., zaujíma ma príroda, rada počúvam o prírodných bytostiach atď. a raní ma, keď vidím, v akom stave vlastne príroda je. Tieto priority sem píšem, pretože sa určitým spôsobom dotýkajú partnera a to tak, že 1. s tanečným kurzom sa môžem rozlúčiť, pretože on si to nepraje (v čom sa dokážem prispôsobiť), 2. o duchovne s ním skôr nehovorím, chápem, že je skôr pragmatik a hlavný je pre mňa jeho záujem o prírodu, v čom sa stretávame. 3. To, v čom nebudem ustupovať je jeden môj životný cieľ a to, že by som chcela v budúcnosti hospodáriť na väčšom pozemku a tak prispieť k zúrodneniu toho kúsku zeme. No a tu som si povedala, že to je už za tou pomyselnou hranicou (neviem si predstaviť dlhodobý život v byte alebo na malom pozemku) a ak nebude rozhodnutý ísť po tejto ceste, občas náročnej a možno bez moderného luxusu, so mnou, tak sa budeme musieť rozísť.

Dosť mi to pomohlo, že som si takto stanovila svoje priority, preto to možno aspoň z časti pomôže aj tebe. Skús 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-26 21:55:59
Ikona diskutujiciho
sipka

A proč bys nemohla chodit na taneční kurzy? Já jsem si na nich užila tolik srandy a jak mě to bavilo 🙁

Ikona diskutujiciho Jana 2021-01-27 15:02:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som pred niekoľkými rokmi chodila na salsu a už som aj dosť vedela (to som ešte nemala partnera), len keď som prestala, nemala som s kým tancovať a tak som veľa zabudla a keď som navrhla, že by som napr. na salsu alebo iný tanec chcela znovu začať chodiť tak jednoducho sa mu nepáčilo, že by som tam tancovala s inými mužmi. To žena nepochopí, niektorí muži majú proste v tomto iné zmýšľanie ako aj napr. v tom, keď by som chcela ísť na kávu s dlhoročným kamarátom. To sa mu tiež nepáči a viacero mužov má na to taký istý názor, kdežto ženám to väčšinou neprišlo zvláštne. A zasa aby šiel na ten kurz so mnou a urobil kompromis, tak to tiež nie.

Ikona diskutujiciho Zina 2021-01-29 14:31:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,stalo se Ti někdy,že Tě v noci oslovil duch mrtvého a zoufale prosil o motlitbu?Tohle se stalo mně a dokud jsem se za něho nepomodlila,neodešel.Bylo to pět let po jeho smrti,asi někde bloudil.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-29 15:16:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyloženě tuto žádost jsem nikdy nedostala – možná proto, že se s nimi odmítám bavit.

Ikona diskutujiciho Michaela 2021-02-04 14:00:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hi na vyhánění duchů je nejlepší víra a vyhánět ty duchy v jménu Pána Ježíš Krista, syn stvořitele Boha, který zná viditelný i neviditelný svět.

Ikona diskutujiciho Zuzana Brožová 2022-01-08 21:24:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc Vás zdravím ,Aluško, Tvé stránky čtu od samého začátku, ale nikdy jsem se nezapojovala do komentářů. Ale teď bych potřebovala radu .Moje patnáctiletá neteřinka vidí duchy. Už od malička byla senzibilní ,takže viděla víly skřítky ,ale lepily se na ní duše .Dnes mi zrovna vyprávěla ,jak byla u babičky (moje mamka zrovna prodělává nemoc )a jak ji předává energii, ale už ji to hrozně vysiluje a že u babičky seděl duch dědy a babče také pomáhá ,aby tu ještě byla .S dědou normálně komunikuje ,Leontýnka říká, že s těch duchů nemá strach ale nejhorší je pro ni že cítí jejich pocity ,a to nevidí jen dědu .Někteří jsou hodný, někteří zlý ,říká že na ty zlý zařve a oni zmizí .Má nakého známého který ji pomáhá .Poradila jsem ji že se musí hlavně chránit, kameny a nebo bílím světlem okolo sebe ,ona na to že se chráni kameny. Aluško co by jste mi poradila , mám oni strach protože je opravdu hodně vnímavá a potřebovala by aby ji někdo vedl .Moc děkuji Zuzana

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-08 22:46:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidí duchy… tak pravděpodobně jí to zůstane, pokud bude mít zdravou šišinku i v dospělosti. To není nemoc, s tím se normálně naučí žít. Takhle podle toho co píšete to vypadá, že to dává dobře. Znala jsem starší děti co toho neviděly tolik a byly podělané až za ušima. Ta vaše s nima ale umí jednat a kameny jsou dobré, jsou v nich duchové, asi si je vybírá intuitivně. Duchů se nedá zbavit, pohybují se v naší dimenzi prakticky všude.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek