Jak mi trhali zub moudrosti 3. díl: Vedlejší účinek SELHÁNÍ JATER

26.4.2019 v Zážitky 28

Ještě vám chci ukázat, že to co jsem dostala na předpis já, je ještě sranda oproti tomu, co dostala moje kamarádka (a.k.a ,,kolegyně“, jak chcete), zmíněná v předchozích dílech. My jsme na to trhání šly vyloženě po sobě. 

To moje kolegyně, která na rozdíl ode mě jako malá snědla bambilion antibiotik (takže se nikdo nebál že by mohla mít alergii na penicilin), dostala nějaký jiný druh a silnější. Neměla sice zánět, ale když vám někdo vysekává hodinu a půl zub, umíte si představit, co to bude za díru?

Vyzvedla si je jako já, přečetla si leták jako já, zhnusila se stejně jako já a nebrala je. Jako já. Mám je tady na stole a aby nedošlo k nějaké mýlce, oskenuji vám i její část letáku s vedlejšími účinky. To budete koukat. Antibiotika se jmenují KLACID 500mg Clarithromycinum. Leták je dvojnásobně dlouhý oproti mému a obsahuje obrovské výčty komplikací a nebezpečných interakcí s léky. Neužívejte, pokud … a nekonečný seznam léků, oslabení, zákroků, nemocí atd. STRAŠNÉ. Já ale vyberu pouze stať s vedlejšími účinky.

Seznamte se se sajrajtem:

Všimněte si, že TOXICKÁ DERMÁLNÍ NEKROLÝZA se může vyskytnout u obou léků. Co vás ale musí praštit do obličeje, je v horním odstavci ,,zánět jater“ a ve druhém odstavci ,,žloutenka AŽ SELHÁNÍ JATER“. Víte, co to znamená? Že tato antibiotika mají vedlejší účinek smrt!

A nezapomeňte si ještě povšimnout milého odstavce, kde je ,,selhání či zánět ledvin“. Možná prostě po tomto léku skončíte na dialýze a už nikdy nepovedete normální život. A to se přece vyplatí, kvůli jednomu jedinému zubu. Že jo?

Stať o halucinacích je také roztomilá.Mysleli vůbec páni soudruzi, co vymysleli tento úžasný lék na to, že je smysl pořešit zánět a tělo přitom nechat živé? Nebylo by více humánní odprásknout pacienta rovnou, ať se zbytečně netrápí selháním jater a ledvin? Myslel někdo na to, že to lidské tělo po použití takového léku má ještě pár desítek let sloužit a žít dál? A jak je proboha vůbec možné, že se něco takového dává lidem? V jednadvacátém století? V moderní době? Každý má v kapse high tech dotykáč s rozpoznáním hlasu, ale od doktora dostaneme takový ,,jed na krysy“? Kde je ten oslavovaný pokrok? Kde je ta slibovaná vyspělá medicína? Kde ji vidíte? Nakreslenou na obrázku? Vždycky když slyším o tom, jak je české zdravotnictví jedno z nejvyspělejších na světě, tak nevím jestli se mám začít smát, nebo brečet. Absolutně to není pravda.

Hned na začátku nekonečného letáku se dočtete stejnou větu, že ,,lék“ nesmíte dát nikomu jinému, protože by mu mohl ublížit. To už bylo vysvětleno ve druhém díle. Samozřejmě, že i moji kamarádku viděla paní doktorka poprvé v životě a samozřejmě, že jí nikdo žádné testy na nic nedělal. Samozřejmě, že paní doktorka absolutně nemůže tušit, jestli ten lék její tělo zvládne, nebo nezvládne… nehledě na to, že je na letáku výslovně napsáno, že se to nesmí brát, pokud máte vy, nebo pokud je v rodině výskyt poruch srdečního rytmu, pokud máte slabá játra, nebo ledviny. – A kdo to proboha zjišťoval, nebo ověřoval? Naprosto nikdo.

A tohle je taky dobrá bomba. Na přední straně nekonečně dlouhého letáku se píše:

,,Pokud se u vás vyskytnou příznaky jako je nechutenství, žloutenka, tmavé zabarvení moči, svědění na kůži či zvýšená citlivost v pravé polovině břicha, přestaňte přípravek klacid užívat a navštivte lékaře, protože se může jednat o známky poškození funkce jater.“

Pokud se tím náhodou nebo omylem předávkujete, musíte okamžitě běžet na pohotovost (… ale hlavně že je to schválený lék, že jo)

Kolegyně, jinak celkem zdravá žena která nebere žádné léky, došla ke stejnému závěru jako já: ,,Zabít se určitě nenechám“.
A také si naordinovala vlastní léčbu a pooperační hojení zvládla. Co taky člověku jiného zbývá, než být sám sobě doktorem, když vám není nabídnutý použitelný lék? Vždyť toto není vhodné pro lidi, ani pro prasata! Vždyť to nesmíte ani hodit normálně do koše abyste nepoškodili životní prostředí, ale ve vašem těle ten hnus být může?

Když proběhly telefonáty ve stylu ,,já tam mám napsaný tohle a já tohle, no tak to brát nebudu“, žhavila jsem další drát a zkontaktovala ještě jinou kamarádku, která měla v té době už všechny čtyři zuby moudrosti venku a měla tedy celý horor za sebou. S dotazem, co dělala… Dozvěděla jsem se, že TAKÉ četla příbalový leták, antibiotika letěly a léčila se sama doma tím, co měla.

Nebylo by tedy lepší a jednodušší, nebo dokonce levnější, kdyby farmacie začala dávat lidem použitelné léky? Začali by je totiž brát a neházeli by je do kýblu. Farmacie ty léky zná, ale nepoužívá. Dokonce dělá kampaně na to, abyste o nich nevěděli, abyste se to báli používat, staví mimo zákon všechny kdo chtějí léčit přírodně bez lékařského razítka, staví mimo zákon bylinky a popisy o jejich léčivých účincích a celkově si vyrábí monopol na slovo ,,léčit“. Proč? – Protože když budete zdraví, tak na vás nikdo nic nevydělá.

Doktory taky pěkně žere internet, kde si může kdokoliv napsat cokoliv a sdílet tak svoje utrpení, nebo své vědomosti a zkušenosti. Do ordinací chodí lidé, kteří toho o zdraví ví pomalu víc než ten doktor a berou zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. Co nás k tomu žene? – No přesně tyhle zkušenosti! Kdybychom nemuseli, neděláme to. Nikdo nebude plýtvat časem na něco, co je evidentně zcela zbytečné.

Už jenom to, když jsem po pravdě přiznala, že mám o moudrácích nastudované všechno, co se vůbec dalo. Však jsem taky měla na přípravu hodně času… Doktorka nebyla ráda a přestože byl můj zákrok tak hrozný, nakonec řekla, ať nečtu hovadiny na internetu… nic na internetu mě nemohlo připravit na tu bolest. Absolutně nic.
Dobře, že jsem to udělala, protože jsem z ordinace odešla s úplně malým papírkem o čtyřech větách, kde nebylo o správné pooperační péči po extrakci zubu moudrosti skoro nic. Hlavně tam nebylo to nejdůležitější, co je potřeba vědět… Něco vám sice řeknou v ordinaci, ale umíte si představit, jak dobře asi vnímáte poté, co se vám stane něco takového, co mně. Jste rádi, že se vůbec trefíte do dveří. Pak to přijde k sobě a přes bolest opět nemyslíte. A hlavně, máte být nachystaní už tehdy, kdy tam teprve jdete. Pak už přípravu sotva doženete.

Musíte si uvědomit, že pro doktora jste jenom další člověk z mnoha set a tisíců. Je proto na vás, abyste se sami se sebou vypiplávali. Aby vám na vás záleželo. Abyste pečlivě analyzovali, co se sebou děláte. Protože když to neuděláte vy, tak nikdo jiný za vás to neudělá.

Následující týdny (zejména ten první) jsem čerpala právě ze své pečlivé a zodpovědné přípravy. Nedokážu si představit, že bych to měla na salámu celou dobu, pak došla domů, doma absolutně nic připraveného, absolutně nic vhodného k požití, žádné slámky. To by byla jízda… Někdo to tak opravdu dělá, že se na všechno jednoduše vybodne. A pak se strašně diví, že má suché lůžko, že je oteklý jak balon, že má hlad a je z toho úplně v zadku.

Starejte se o své zdraví a zajímejte se o možnosti samoléčby. Zdraví máte jenom jedno.Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-04-26 01:48:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidé moc rádi zapomínají na to, že své zdraví a život obecně mají ve svých rukou. Je to totiž pohodlné.

Jinak ale… Co jsem si to sakra právě přečetla, nestíhám valit bulvy. Něco takového bych si taky v životě nevzala. A to jsem si myslela, že můj zážitek kdy mi jeden idiotský zubař začal vrtat ostrou vrtačkou přímo do živého, PŮVODNĚ ZDRAVÉHO zubu(zabil ho! Tse. Normální poškození na zdraví:( myslel, že je to plomba! Boha jeho, jak někdo takový může dělat zubaře. Bílou plombu od zubu přece musí poznat. Můj vlastní zubař to pak absolutně nepobíral), je strašná… Tehdy jsem zažila příšernou bolest a pochopitelně začala na křesle křičet jak šílená, nedalo se to ovládnout – a on si vesele vrtal dál! – Ale co jsi zažila ty je jiný peklo. Jestli půjdu též na trhání, tak jako potěš koště. Těšim se.

Pokud je naše zdravotnictví tak vyspělé, tak co by to jako bylo ve zbytku světa 🤔😮

Ikona diskutujiciho jirik 2019-04-26 06:18:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Klacid byly u mě jedinný léky, který zabraly při angíně…….

Ikona diskutujiciho Vera 2019-04-26 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale antibiotika zubar ani zubar specialista bezne nepredepisuje. Predepisuji ho zubari kteri si neveri. Neveri, ze po jejich zakroku neni treba chemickou pomoc. Mela jsem chronicky zanet pod korunkou. Muj zubar mi sdelil, ze to muze pouze rozrezat dole pod zubem, nebo zub vytrhnout. Ani jednu variantu jsem nechtela. A zacala jsem hledat. Jakmile clovek hleda, cesta se sama objevi. Na oslave u znamych jsem potkala cloveka, ktery mi sam od sebe rekl, ze kdybych neco nekdy potrebovala at se na nej obratim. Koukala jsem na nej prekvapene a podekovala. Az doma jsem si precetla, ze je to parodontolog. MUDr. Halabala, nepracuje ani hala ani bala. Ma za sebou neskutecne mnozstvi vylecenych pacientu, kterym zuby zanedbali zubari i pres pravidelne kontroly. Parodontozu nemam ale povida mi: „Tento zub vas neboli?“ „Mate zde zanet.“ A ja povidam: „Ano, muj zubar mi ho chce rozrezat a ja se bojim.“ A on na to:“ Znam cloveka, ktery voli mene agresivni zpusob.“ A poslal me k doktoru Korinkovi, ktery mi zub vylecil bez jedineho riznuti do dasni a bez jedine tablety ATB. Je to moderni osetreni, pracoval pod mikroskopem. Aby vrtal s naprostou presnosti. Odvrtal celou korunku a dostal se az do korenu a pod ne, vse vycistil a uzavrel na dobu dohojeni. Leky mi nedal, pry jakmile se odstrani to co tam telu vadi, telo si jiz ze zbytkem poradi. A poradilo. Pri zvysene namaze a behani jiz necim v zubu ani cuknuti a zub je klidny a verim, ze mi jeste dlouho bude slouzit. Vyplati se hledat pokrokove lekare. Kteri pracuji setrne a moderne. Mam uz jen takove lekare. Hodne, laskave a zdrave uvazujici. Ze leky az na poslednim miste. Ani po uraze kdy jsem mela zlomenou ruku a museli mi ji operovat a sesroubovat mi v urazovce ATB nedali. Ze klid na luzku je dostacujici. Hledejte dobre lekare, kteri sami veri, ze telo je dokonaly organismus.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-04-26 11:32:22
Ikona diskutujiciho
sipka

….. a helemese, zase pan Kořínek, toho někdo zmínil už i v minulém díle.

Ikona diskutujiciho V 2019-04-26 11:32:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, díky za výživnou sérii. Uvažovala jsi nad dalším dílem, ve kterém bys rozepsala, jak a čim jsi o ránu pečovala (alespoň to, co můžeš napsat, co ji pila a tak)? Aby se mohli inspirovat i ti, kdo nemají tolik zkušeností a tuší, že je rvani 8 čeká?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-04-26 11:34:52
Ikona diskutujiciho
sipka

to je právě problém, používám věci co se komerčně neprodávají a navíc nemám patent na slovo léčit, takže ani nemůžu radit

Ikona diskutujiciho Monísek 2019-04-26 13:45:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím,strávila jsem detství po nemocnicích,často hospitalizovaná s anaf.šokem…(uplně mi tet vyskočila vzpomínka, jak mi brečící máma přeje pekné Vánoce přes mříže pod oknem)Kdy mě léčili na astma a alergie lékem Zaditen a na opakované zánety prudušek jsem dostávala od své pediatričky toto https://www.irozhlas.cz/clovek/volne-prodejny-bioparox-se-stahuje-z-trhu-pripravek-mohl-vyvolavat-alergicke-reakce_201604201053_mvydrova Nepočítám platíčka Biseptolu ajn atb… …po několik let to trvalo.Nikdo mi nic nevysadil, v nemocnici kapačky a ,že je stav lepší,mužu domu. o.O Jinak se ničim nezabejvali.Pak něaký známý rodiču,lékař…dostal“spásný nápad“ ,že je to tedy svinstvo,že nemusím brát nic.Vysadilo se,ulevilo se=VYŘEŠENO.Jenže nikdo už neřešil, že tedy se mi asi vrátí příznaky 😀 Tři roky jsem chodila k pediatričce,která na mě nic neviděla ,že má dušnost je způsobena emoční labilitou…(No ono se od rána do večera dušit , ve škole se snažit vnímat látku a né stále se opakující program dusím se,co když se udusím,ješte to vydržím, motá se mi hlava,usnu,tlačí a páli me hrudník…do toho učitelka vyvolá …ale svete div se,“naučila jsem se vtom chodit“ a zvládala školu.)Až me jednoho dne na ZK na mě učitelka .Proboha ty mášmodrou pusu!celá třída samozřejmě to brala jako zábavu,to mi jako intošoj nepřidalo…zavolali sanitu…doktor v nemocnici mi i máme vynadal,že to bylo slyšet na chotbe,že jak je možné,že mám neléčené astma v takovém stadiu a nikdo s tím nic nedělá,jesi si jako uvedomujeme,že jsem mohla umřít apd 😀 😀 Jako musím se smát,vrchol lékarského přístupu a péče.Ale musím uznat ,že tento pan doktor ,když se uklidnit ,začal dusledne konečne neco řešit.Nacpal me kortikoidy,které bohužel i přes alternativní léčby, beru dodnes… Upřímně nerada se k temto vecem vracím ,ale myslím,že se to pro ukázku lékařské prče hodí. Héé prče,no nebudu ten překlep opravovat,jelikož si myslím ,je výstižný.BTW.ten pan doktor,ten známý co mi vysadil Zaditen tet delá nedaleko alergologa na detském 😀 no nwm,no…. Jak lékaři zabili otce,ani psát nebudu ,ale je to soudne potvrzeno,jakožto pochybení s následkem smrti……

Ikona diskutujiciho Kateřina 2019-04-26 14:52:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No antiboiotika nejsou lentilky. A vytrzenej zub moudrosti v zaniceny tkani neni aft. Ta antibiotika jsou tak drsna proto, ze maji nicit bakterialni infekci v hlave- kousicek od mozku. U zubniho zakroku mi to prijde adekvatni. Horsi mi prijde, kdyz takove leky doktori predepisuji na virozy…

Ikona diskutujiciho Kateřina 2019-04-26 14:57:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten pokrok spočívá v tom, že nemusíme umírat na streptokokovou angínu a jiný dnes běžně do dvou týdnů překonaný bakteriální infekce. Nebo třeba na tuberkulózu – i když ji někdo dostane, umíme mu pomoci. V 19. století chrchala půlka populace a nedalo se d

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-04-26 17:31:40
Ikona diskutujiciho
sipka

… asi se tvůj koment neposlal celý, jak to bylo dál?

Ikona diskutujiciho Tomáš 2019-04-26 20:45:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem se zájmem sjel pokračování č. 3 a říkám si, proč vlastně koukat na horory. 😀 Stačí jít na aluska.org, nadhodit téma doktoři, a člověk si bude zpocený hrůzou hryzat nehty do dvou do rána. Škoda že nejsem v armádě na ministerstvu obrany. Navrhl bych Aluškou uvedené léky jako nové moderní bojové látky. Stačilo by to nastříkat na nepřítele, jedněm by se zauzlili střeva, další by se posrali, zbytek by vychcípal na otok mozku, zánět jater, krvácení slinivky a podobně. Co by přežilo by stejně neslyšelo nebo by bylo tak malátné, že by se to dezorientovaně plazilo v zákopech a hledalo by to východ. Navíc by to bylo citlivé na světlo, takže by na ty vojáčky stačilo zablikat baterkou a oni by se začali sami zahrabávat pod zem. Jo… za tohle bych byl určitě povýšen a udělal bych u armády kariéru. Mohlo by se to pro začátek zkoušet na doktorech. Snad by ty „léky“ šli časem trochu vylepšit. Kdyby se do toho dalo nějak zakomponovat slintání, mohl by být na uslintané autisty v uniformách, ryjících rypákem hlínu na dně zákopu, celkem brutální pohled.
No však co, nevím jestli to víte, ale aspartam byl také zprvu v USA na seznamu bojových chemických látek. Má to přibližně 60 vedlejších účinků, ale tyto Aluščiny „léky“ se jeví mnohem nadějněji. Ten příbalový leták přímo vybízí k jinému využití. 🙂

Ikona diskutujiciho leeth 2019-04-27 00:59:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem nemocná devět let s chybějícími částmi imunity a těžkými nemocemi, co mi vytvářejí příšerný, naprosto zničující únavový syndrom. Těchto léků se bojím, ale bohužel celou dobu zkouším vše a nic nezabírá, takže můžu být taky za tyhle orgány ničící antibiotika vcelku šťastná, protože každý rok jsou jediným důvodem, proč jsem na ty těžké nemoce ještě nezemřela. Ale snažím se je vždy nebrat a jet si svoje, ale bohužel.. svět není tak černobílý. Nevzdávám se, jedu dál a tak, ale bohužel někteří lidé tyto léky prostě někdy potřebují k přežití ve výjimečných komplikovaných a akutních situacích.
Na mých antibioticích je někdy psané vedlejší účinek smrt, mám z toho docela srandu, protože i nebrat to v ten moment v momentálním komplikovaném zdravotním stavu by mě dostalo do hrobu taky. Škoda, že teď nevím název, asi byste koukali.. 😀 Jinak mamka má někdy také zdraví skoro k umření, i když žije velice zdravě a Klacid jí tolikrát umožnil žít daleko kvalitněji a lépe. Ale my dvě máme zrovna neskutečně komplikované zdraví a nejsilnější přírodní léčby si u nás ani neškrtnou, to dřív zemřeme .. Samozřejmě antibiotika nikomu nedoporučuji, pokud to není životně důležité!

Ikona diskutujiciho hanka 2019-04-27 09:41:53
Ikona diskutujiciho
sipka

To mě mrzí:( někdy se to fakt nedá a klasika je holt nutná. Nechceš k té léčbě aspoň detoxikovat chemikálie z léků? Já vím že tady pořád propaguju Joalis, ale je fakt skvělý. Ke klasické léčbě je to pecka, odvede toxiny a na účinnou látku z léků nemá vliv. Dokonce se kombinuje s očkováním u dětí, s chemoterapií. Nejsi náhodou z Brna? Mám tip na špičkového terapeuta, který spolupracuje i s lékaři a řeší i hodně komplikované případy. Vyplatí se za ním i párkrát zajet pokud je člověk z daleka. Kdyžtak napiš:)

Ikona diskutujiciho Tomáš 2019-04-27 10:49:51
Ikona diskutujiciho
sipka

A předtím jsi byla zdravá? Myslím před devíti lety. Pokud jo, tak co se stalo? Kdybych byl v tomhle stavu, zašel bych si nejprve za Hanou Bláhovou z Brna, která je podle mého jedna z nejlepších odbornicí na parazity a jejich odstraňování. Tím bych začal určitě. Až bych u ní absolvoval léčbu, šel bych za doktorem Tomášem Lebenhartem. Má trochu víc jiný přístup k problémům a u něho by události mohly nabrat trochu jiný směr. Těmito dvěma bych začal určitě. Problém je v tom, že jakékoliv zásahy do organismu pomocí našich moderních „léků“ a dalších bojových látek, jsou z dlouhodobého hlediska dost destruktivní. Já se vyhýbám jakýmkoliv lékům od doby, co jsem tzv. svéprávný. Když je problém, řeším to bylinnými kapkami, MMS, maximálně půlka acylpyrinu, pak převařenou vodou, ovocem, zeleninou, rodina ještě koloidním stříbrem a podobně. Hlavně se vyhýbat stresu. Z dlouhodobého hlediska je stres něco, co člověka spolehlivě rozemele. V případě holek, bych také doporučil jednu věc. V žádném případě nepoužívat žádnou kosmetiku! Pokud používáš, na beton s tím okamžitě přestaň. Také žádné antioxidanty, těm se vyhni také. Maso nahraď vařeným vajíčkem, nejez nikdy uzeniny a vyhýbej se umělým sladidlům a různým přídavným látkám v potravinách, žádné ztužené zdravé rostlinné tuky! Zkrátka, vař si všechno sama. Pak bych udělal ještě jednu věc, ale na to asi nebudeš mít odvahu. Vzal bych si hamaku, hromadu jídla, věci na vaření a šel na deset dní do lesa, někde poblíž zdroje vody, studánka a podobně. Tam bych jen seděl u ohně a hlavně bych spal v hamace mezi stromy. Je nutné se držet v teple. Takže dobrý spacák. Na hygienu si pořiď solární sprchu. V noci, při spánku, se soustředit na dýchání. Takové hluboké, středně rychlé dýchání, hlavně hluboké! To aby se ti tělo co nejvíc obohatilo kyslíkem, ale aby to bylo přirozené. To ti nahodí imunitu. Neměla by se točit hlava. Mám s tím dost zajímavé zkušenosti, proto ti to píšu. V lese se neboj. Co se týče bezpečnosti, tak nestanovat pod suchými větvemi a stromy, nepodpálit les, v případě bouřky si naplánovat a nachystat bezpečné místo, daleko od stromů nebo v nějaké díře pod skalou, dobrá je houština s ještě malými stromky. Je potřeba mít dvě menší plachty. Zní to komplikovaně a nebezpečně, ale popravdě je toto jediné přirozené místo pro člověka. Někdy to s člověkem udělá dost zajímavé změny. Pokud bydlíš ve městě, tak tam se člověk špatně uzdravuje. Můžete mít u baráku nebo vedle v bytě mikrovlnný zářič, třeba WiFinu sousedů, třeba ji máš rovnou u postele, na střeše třeba vysílač telefonního operátora, můžeš ležet v ohnisku několika takových zářičů. Třeba ležíš na posteli u zdi a hned za zdí máš WiFinu souseda, v podstatě pár centimetrů od těla. Na tvůj dům nebo byt může být nasměrován jiný vysílač ze sousedního domu. Toto popsané ti spolehlivě zničí imunitu a nikdy se životem na takových místech člověk neuzdraví. Pouvažuj nad tím. Požádat o nakopnutí přímo Stvořitele by také nemuselo být k zahození. 🙂 Nevěřím tomu, že kdybys udělala vše výše popsané, že se nic k lepšímu nezmění. Hodně štěstí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-04-27 10:59:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky by mohla pomoci autopatie, která dokáže pohnout i s něčím, na co nikdo nezná řešení… www.autopatie.cz

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-04-27 11:03:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Tomáši, jinak mě dost zaujal tvůj podrobný návod na desetidenní očistný pobyt v lese. Pokud jsi to absolvoval a ozdravil se, nechceš o tom napsat víc? Já si myslím, že by z toho mohl být naprosto skvělý článek, který by zajímal nejenom mě.

Ikona diskutujiciho Tomáš 2019-04-27 16:16:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, článek o pobytu v lese bych napsat samozřejmě mohl. Pokud u toho bude zveřejněno jen moje jméno, ovšem bez emailu nebo něčeho jiného, co by pomohlo někomu z mého okolí mě identifikovat. Je kolem toho dost věcí, co se dá povyprávět, ale ne všechno je pro cizí uši. Ta problematika má navíc svoji duševní i technickou stránku.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-04-27 18:08:58
Ikona diskutujiciho
sipka

jasně, anonymně, s tím není žádný problém

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-04-27 19:29:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Tome, také se přimlouvám o napsání návodu na očistný pobyt v lese!

Ikona diskutujiciho Tomáš 2019-04-27 19:41:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Ok, domluveno, snad tam bude něco, co tě bude zajímat.

Ikona diskutujiciho Tomáš 2019-04-30 20:13:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, poslal jsem ti první článek na ten pobyt v lese na nějakou tvou mailovou adresu, ale nevím, kam došel, jestli jsi ho četla a jestli se tím mám ještě zabývat. Jen se prosím někam vyjádři, abych to mohl případně pustit z hlavy.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-04-30 20:33:08
Ikona diskutujiciho
sipka

dneska v 19:09 jsem ti odepisovala na mail, tobě ta zpráva nepřišla?

Ikona diskutujiciho Tomáš 2019-05-01 16:25:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, zpráva už přišla. Dále jen přes mail. 🙂

Ikona diskutujiciho Malina 2019-04-27 10:39:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mé kamarádce antibiotika doslova zničily život. Praktická doktorka jí z nějakého důvodu, předepsala antibiotika několikrát po sobě, což je totální blbost. Kamarádka je teď neplodná, skoro nic jí na nic nezabírá, má neustále zdravotní problémy, občas se probudí a nemůže se pohnout, má kvůli tomu všemu deprese a neustále chytá kdejakou virózu, protože má úplně v háji imunitu. Bohužel, žalovat je je předem prohraný soud. Byla to i chyba kamarádky, že ty antibiotika brala v takovém množství samozřejmě, ale tenkrát o tom ještě nic moc nevěděla, bohužel, a dala na rady doktorky.

Ikona diskutujiciho Octomaník 2019-04-27 15:07:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Ať kamarádka zkusí na podporu imunity – zlaté kurkumové mléko, šungitovou vodu – existují i šungitové šperky, používat himalajskou sůl (existují solné pohárky – vhodné použít při začínajícím nachlazení, viroze,… anebo lžičku do teplého čaje a dobře rozmíchat a vypít co nejteplejší) a kurkumu. U kurkumy bych doporučil krále koření………….
Na neplodnost rady podle Marie Treben, bylinná nápařka, kamenná vajíčka
http://kalisek.cz/prakticke-rady-energeticke-vejce
cvičení podle Mojžíšové,…………

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-04-28 14:55:19
Ikona diskutujiciho
sipka

myslím, že pokud je k tomu jedu příbalový leták, tak opravdu nikoho žalovat nemůžeš… řeknou že jsi to věděla

Ikona diskutujiciho Nirvana (bývalá Ježovka) 2020-03-03 22:29:47
Ikona diskutujiciho
sipka

má příbuzná má malého syna a tomu na všechno furt dávali antibiotika… dopadlo to tak, že se mu to furt vrací, má to chronický a nic už nezabírá. antibiotika jo, ale ne na každou pitomost a často

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston405 2020-03-03 20:38:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento šílenec prodává na černém trhu osmičky: https://youtu.be/rfelvI_ikf4?t=53

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek