Jak navrátit plodnost?

27.9.2010 v Poradna 53

alue.cz

Dotýkáme se citlivého tématu. Omlouvám se za zkrácený text v mé odpovědi. Normálně ho takto neupravuji, ale jsou zkrátka věci, které člověk nechce veřejně vypustit, protože nestojí o posuzování, nebo lítost nad věcmi, do kterých prakticky nikomu nic není. To podstatné ale v textu je a to je hlavní. Neberte to pouze jako doporučení na neplodnost, berte to jako doporučení homeopatik všeobecně. Tato metoda se mi v životě vždycky osvědčila jako úžasná věc a zachránila mě už několikrát v takových věcech, při kterých veškeré jiné metody zklamaly.

Dotaz:

,,Ahoj Alue,

dostala jsem se k Tvým stránkám v podstatě náhodou (jestli se tomu tak dá říkat). 🙂
Moje dětství nebylo zrovna jednoduché, moje mamka mě nechala vyrůstat u své mamky (babičky) skoro 12 let, pak mě vzala k sobě a po celou dobu se v naší rodině táhnou nějaké divné potíže. Neshody všech ženských na mamčině straně.
Dlouhou dobu mě všechno trápilo, až jsem jednou nevěděla kudy kam a zkusila jsem automatickou kresbu. Ne já sama že bych malovala, ale byla jsem u jedné paní u nás ve městě. Pořešily jsme pravděpodobně nějaký “kámen”, nepříjemnost kdesi daleko v generacích. Od té doby by se dalo říct, že mám s rodiči mnohem příjemnější vztah. Je jasné, že jsem musela spoustu věcí “zvládnout”, překonat, přenést se nad mnohým…
Na té automatické kresbě mi paní na závěr sezení namalovala mě a kolem spoustu andílků. Celkem jich je 31 a jeden z nich, ten poslední, je Metatron.
V celku jsem tím odešla jakoby neposkvrněná…ale teď nad souvislostmi začínám přemýšlet, zažila jsem v noci astrální cestování, pamatuji si to naprosto jasně a zřetelně. Mívám občas jasné telepatické vidění, nebo jak bych to nazvala, že vím kdy bude kdo volat, kdy mi přijde SMS a od koho…mívám občas zvláštní varovný pocit, naskočí mi husí kůže, když mě potká něco nepříjemného…je toho víc…
Ale co mě trápí je můj zdravotní stav. Je mi 23 a vrcholem mého života jsou od mých zhruba 13ti let děti. Ráda bych měla alespoň dvě….ale na gynekologii mi řekli, že jsem neplodná.
Nechci Tě zatěžovat hned v úvodním emailu všemi detaily, ale myslíš, že bys mi mohla nějak poradit? Kam se obrátit? Lze nějak zjistit, kde je potíž? Mohla bych nějak konkrétněji poslechnout nějakého z andílků, kteří při mě stojí, aby mi poradil, ukázal, kde je “jádro pudla”?
Navíc se přiznám, že ani nevím, jak s andílky mluvit?

Omlouvám se, že jsem to na Tebe tak vyhrkla….všechno….a skoro nic. 🙂
Děkuji moc za odpověď a přeju příjemný zbytek večera….

PS: Máš prima stránky, dočítám se nové a nové věci….děkuju za ně!”

Odpověď:

,,Ahoj,

Nevěš hlavu. Každá nemoc se dá léčit. Sice podle tvého popisu nejsem schopná posoudit, čím to je, nebo jestli to vůbec je pravda.
Ale pomyslela jsi na rok 2012? Nikdo neví, co bude. Být tebou dám se do detoxikace organismu a hodím se dohromady, plus počkám do 21.12.2012, kdy má údajně přijít převrat. Přivádět děti do nejisté doby, kdy nevíme co bude, je hazard a opravdu se ti to nemusí vyplatit.
Moje matka, ještě když tu byla, dělala detoxikaci organismu podle Mudr. Josefa Jonáše. (firma Joalis). Zažila jsem opakované případy, kdy k ní došly ženy s neplodností a do půl roku byly těhotné, ačkoliv účinku jejích preparátů nevěřily. Tuto metodu bych ti doporučila.
Hlavně bych ale nechodila na gyndu.

(zkráceno)

Akorát ti tam ublíží a ještě tě stresují s neplodností. Pokud nemáš reálné potíže a bez gyndy se obejdeš, vykašli se na to, fakt to za to nestojí.
Zmíněná detoxikace je na bázi užívání lihových preparátů. Je to podobné homeopatikům, akorát metoda nahrávání dat do lihu je odlišná. Přesto se s tím stejně zachází, stejně se to užívá i skladuje. Preparátů jsou stovky druhů, na každý problém něco. Je potřeba sehnat si kontakt na někoho, kdo praktikuje detoxikaci Josefa Jonáše. K němu se objednat, nechat se vyšetřit (používá se neinvazivní přístroj, který se pouze přikládá na ruce, nebolí to.). Na základě vyšetření se zjistí, kde je v těle problém a nasadí se preparáty. (vždy max. 4 a méně, víc ne.) Ty mají očistný účinek na organismus, takže ti po nich může být špatně, budeš unavená a je to běh na dlouhou trať. Já třeba tuto metodu dělala 3-4 roky. Nemůžu si to vynachválit, hrozně moc mi to pomohlo.
(zkráceno o osobní data)
Metod na plodnost je více, ale já mám zkušenosti s tímto, viděla jsem ty ženy, které div matce nelíbaly ruce s boubelatým břichem. Jéje, to byly vždycky story z detoxikační praxe, až se srdce směje. Opravdu. Proto ti doporučím tohle. Za tu metodu se můžu zaručit, protože jsem ji zažila. 

Pokud nikoho nenajdeš (ale já věřím, že najdeš), hledej alternativu v metodách, které používají homeopatika. Já dnes užívám svá vlastní homeopatika a opět můžu potvrdit, že to funguje a že stojí za to to do sebe cpát. Je důležité ale sehnat si diagnostika, který ti preparáty nasadí. Tito lidé z praxe ví, co kde a jak udělat. Neplodnost není nic jiného než nemocné tělo a lidské tělo je samoopravitelné. Stačí ho jen správně stimulovat. Být tebou se dám do detoxikace (nejen Jonášovky, zapoj fantazii a zkus toho klidně víc.) a zkus počkat po roku 2012. Teď se nám tu systém sype na hlavu, auta hoří, letadla padají, banky krachují, nevíme co bude dál. Opravdu nespěchej, pořád máš spoustu času.

Hodně štěstí 🙂
Alue”

guardian-angel

Kam dál:

Další otázky a odpovědi – ZDE

Zeptejte se také na něco – ZDE

Navštivte bohatou galerii s dalšími obrázky krásných andělů – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jana 2010-09-27 08:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue!!! Super, ze pises aj o takychto veciach … vlastne si napisala o gynde to, co si roky myslim a kam teda nechodim (mam 30tku).

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2010-09-27 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já osobně jsem si namíchala čaj na otěhotnění. Mám ho na svých stránkách, tak pokud neva, dám sem i odkaz

Ikona diskutujiciho Domácí čajovna 2010-09-27 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

souhlasím  s tím, že na gyndě víc podělají, než spraví… a to radši nemluvím o tom, co se děje přímo na porodnici…

Ikona diskutujiciho laik 2010-09-27 13:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj

Ikona diskutujiciho Aleš 2010-09-27 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj.

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-09-27 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: No právě, to je ten průser. Řeší se co bude a tím se míjí co je.

Ikona diskutujiciho Martin 2010-09-27 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rád bych prožil rok 2012 s ulehčením, že podobné debaty umlknou, jakmile se nic nestane. Ale lidé podsouvají stejnou myšlenku opakovaně už tak strašně dlouho, že je mi jasné, že se brzy objeví nový rok, 2050, kdy lidstvo podle proroctví tentokrát třeba dlouhozubých veveruší z Alijašky jistojistě vyhyne, duchovně se převibruje, nebo se stane nějaká jiná hloupost.

Ikona diskutujiciho septik 2010-09-27 15:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Jenže on se ten systém opravdu sype na hlavu. Pokud bude převibrování trvat několik měsíců, bude mít každý svých problémů dost. Zvlášť pokud žijete ve městě nebo jste aspoň částečně závislí na dodávkách elektřiny / vody/ potravin. Jen si to představte – žena přijde z porodnice domů, zkolabuje elektřina, topení, dodávky jídla a pití, plasty začnou hořet, sousedé začnou rabovat její dům… to se potom těžko stará o dítě. Je to sice jen předpoklad, ale riskovat tohle by se nemuselo vyplatit. Navíc, poslední úder může dát i systém, uvědomte si, že existují zákony díky kterým můžete přijít o všechno během jednoho dne, zcela legální cestou…

Ikona diskutujiciho Martin 2010-09-27 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Máš na mysli exekutory? Myslím si, že pokud se budeš chovat normálně, tak ti nic takového nehrozí. Taky si moc nedokážu představit ty plasty, jak začnou hořet. Nebo ty sousedy, co začnou rabovat její dům, zatím co tam bude.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-27 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Páni, to slyším opravdu poprvé, trans u porodu? Já myslela, že bolestí a uřvanými doktory si to ženská neužije. Jaké to je? Jako krásný pocit z přivádění nového života? Nebo nějak se člověk psychicky povznáší? Mohla bys prosím napsat trošku víc?

Ikona diskutujiciho Alien 2010-09-27 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Taky si myslím, že 21.12.2012 se nic převratného nestane, jen dojde k určité neobvyklé konstelaci planet a skončí jedna epocha. Ale problémy, s nimiž se nyní potýkáme, se ještě minimálně jednu generaci povlečou. Kdo se trochu vyzná ve fyzice, ví, že existuje zákon setrvačnosti a že čím má být změna nějakého stavu rychlejší, tím je na to potřeba víc energie. A tohle platí nejen ve fyzice. Je třeba změnit myšlení lidí a to nějakou dobu potrvá. Bohužel se to neobejde bez nějakých  problémů, protože lidi dobrovolně své postoje nezmění a mnozí z nich k tomu budou muset být "dokopáni".

Ikona diskutujiciho Lili 2010-09-27 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Jenže to není o ''dokopání'' lidí, ale uvědomění. Čím dál tím víc lidí ''otevírá oči'' a uvědomují si, že za životem je něco víc než práce a materiálno, ale jsou lidé, které ani kdybys kopnul, tak se nezmění. Můžeš je přivést na cestu, ale jít už musí sami.

Ikona diskutujiciho Martin 2010-09-27 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Prosím tě to jsi zjistila kde o tom stafylokokovi? Já o tom od nikoho nikdy neslyšel a to se nestraním ženské společnosti ani nežiju zavřený někde v mužském klášteře, aby se to ke mně nemohlo donést. Pokud se to někdy stalo, je to vinou nedbalosti konkrétního gynekologa a není možné to generalizovat. Jsem osobně velmi zvědavý na to, jestli ti bude vadit, až ti bude nějaký lékař koukat mezi nohy během porodu. V té době ti nejspíš přijdou vhod.

Ikona diskutujiciho Vojta 2010-09-27 20:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ted se mi narodil syn a já chtěl počkat přesně jak píše Alue.Bohužel i když to doma probírám,nevěnují věcem pozornost.Znám linii budoucnosti po které zrovna jedeme a nechci ji rozebírat.Pochopil jsem,proč se o tématu nechce Alue vyjadřovat.Je to pro vaše dobro,věřte.Strom života má mnoho cest a Alue ví,po které zrovna jedeme.Nestratme optimismus,budme milí a konstruktivní.Ted nesmíme ztratit ani jednoho tím,že ho naladíme na vlnu strachu a destrukce.My zde tvoříme budoucnost,jen nás stále není dost".Já věřím v matku Zem,vesmírnou sílu a láskyplné entity.Věřím,že vše dopadne dobře.Boj o naší budoucnost,je v plném proudu.Mám vás všechny rád.

Ikona diskutujiciho Michal02 2010-09-27 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(10) Doufám, že nikoho nikam nechceš "dokopávat". Už tu tací byli, kteří to takto zkoušeli a dobře to nedopadlo.

Ikona diskutujiciho Alien 2010-09-27 22:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Já tu moc někoho někam "dokopávat" nemám :-) Na to tu jsou vyšší kosmické síly, které člověka naučí pokoře. Zkus si promluvit s někým, kdo byl vyplaven při povodni a uvidíš, jak tito lidé změnili žebříček hodnot. Možná někoho zmátl – možná nevhodně zvolený – výraz "dokopat", ale jde o to si uvědomit, že nejdůležitější v životě není materiální blahobyt a pohodlí… a že jsme tady (na Zemi) v podstatě jenom na návštěvě.

Ikona diskutujiciho Veronika 2010-09-28 00:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před rokem až dvěma jsem si neskonale přála mít dítě. Potom moje touha odezněla sama, ani nevím jak. Říkala jsem si, co to? Asi to tak má být a přivést dítě na svět v této době by bylo hotové bláznovství.. Vím, je to moje cesta a můžou tam být i jiné důvody.. Ale poslouchat své nitro může každý.. Co vám říká to vaše?

Ikona diskutujiciho Jana 2010-09-28 01:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… "doktor je přítěž" LOL!

Ikona diskutujiciho Michal 2010-09-28 02:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vážená neznáma.

Ikona diskutujiciho ok 2010-09-28 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak detoxikace je taky první co mě napadlo. Lze detoxikovat vícero věcí jako skládky metabolitů, chemikálie uvolňovaný z plastů, těžký kovy, parazity… Prvně bych se u neplodnosti zaměřil na těžký kovy. Na webu mám odkazy na vhodný stránky.

Ikona diskutujiciho bari 2010-09-28 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Většinou se do diskuzí nevměšuju, ale dneska mě to nenechalo chladnou a musim reagovat, protože mě pronásleduje stejná myšlenka, která se tady dneska objevila.

Ikona diskutujiciho IrenaT 2010-09-28 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S opatrností při přivádění dětí na svět do roku 2012 máš, Alue, pravdu. Své dceři také nedoporučuji mít v této době dítě. Většině dětí, které se teď rodí v mém okolí, se nechce na svět, nechtějí se narodit.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-09-28 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Ty duše se narodit teď chtějí a vědí proč. Zeptejte se jich a uvidíte, že mám pravdu.

Ikona diskutujiciho Martin 2010-09-28 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Odpověď je nasnadě bari. Gynekolog vystuduje gynekologii a porodnictví, absolvuje mnohaměsíční praxe a musí složit zkoušky, ve kterých dokáže své odborné znalosti. Získá diplom a oprávnění k provozování lékařské praxe. Tak to funguje 🙂

Ikona diskutujiciho Martin 2010-09-28 21:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: To ti ty děti řekly? Jsou moc šikovné, když umějí v tak brzkém věku (řekněme 1-5 let hovořit o tom jestli se sem chtěly nebo nechtěly zrodit). Dětí znám spoustu, ale většina z nich si prostě jen hraje a dělá to, co je baví.

Ikona diskutujiciho laik 2010-09-28 23:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím

Ikona diskutujiciho Pepa 2010-09-29 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Martine, predpokladam, ze jsi ten samy Martin z odpovedi [7]:. Mame v podstate totozne nazory. Jenom ze sve zkusenosti: "tady a ted" a jeho totalnost jsem ani po cca 2 letech nedokazal priblizit ani jednomu cloveku. Pravdepodobne kazdy ma ten svuj "cas". Obvykle uz vetsinou radej mlcim, protoze malokdo chce slyset skutecnou odpoved.

Ikona diskutujiciho ham 2010-09-29 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jeee.. to je ale náhodička, cez víkend som v prítomnosti ľudí riešiacich prirodzené pôrody a v pondelok Alue "zavesí" toto – samozrejme pripájam sa k Alue, tu je jeden dobrý dôvod:

Ikona diskutujiciho Petr 2010-09-29 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho ham 2010-09-29 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: ..obávam sa, že zníženie úmrtnosti (detí/mamičiek) súvisí viac s lepšími životnými podmienkami, ako s konkrétnymi úkonmi lekárov (je to môj názor)

Ikona diskutujiciho bari 2010-09-29 16:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Typická odpověď muže:)

Ikona diskutujiciho Martin 2010-09-29 17:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Pro něj to není o nic zajímavější nebo vzrušující, než pro chirurga operace kolene, pro zubaře preventivní prohlídka nebo pro policistu vypsání pokutového bloku :)) Tak to prostě je.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-29 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Martine, v tomto s tebou nemůžu souhlasit ani náhodou. To že někdo má tuto profesi neznamená, že není slizoun, nebo že ho to nebere. Co jsem si vyslechla za příšerné příběhy o zneužití doktorem, chirurgem, gynekologem, s narkozou, bez… to je prostě hovadina cos napsal, odpusť mi, ale ty jako chlap bys takové věci neměl vůbec vypouštět z pusy, kor kdy na gyndu nemusíš, nikdy jsi tam nebyl. Ženské bys tam cpal na zlatého stafylokoka, ale kdyby tobě měl nějaký děda ohmatávat pinďoura, taky bys nebyl moc nadšený.

Ikona diskutujiciho laik 2010-09-29 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj

Ikona diskutujiciho IrenaT 2010-09-29 21:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:Jde o případy přenášení a problémy při samotném porodu, kdy ustávají stahy a je nutné je znovu vyvolat.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-30 08:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Přesně tak.

Ikona diskutujiciho tibor 2010-09-30 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte všetci :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-30 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Co já na to? Z této diskuze vystupuji, protože mě nebaví sledovat nepoučitelnost lidí, co se otázky doktorů týče. A také mě zvedá ze židle, když chlap radí ženské jít na gyndu, když o tom prakticky nic neví a ani se ho to netýká. Ženské chlapům taky neříkají, jak mají spravovat auta.

Ikona diskutujiciho Martin 2010-09-30 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Jediné co je na tom zvláštní je to, že mi jde o tvé zdraví i když ty evidentně o takový druh starosti nestojíš. Takže si prosím tě dělej co chceš a jak chceš. A pokud něco podceníš, tak doufám, že tvoje kniha: "Jak jsem si užívala rakovinu děložního čípku, protože jsem kašlala na prevenci" bude alespoň bestsellerem. Jednak ti vydělá hodně peněz, které snad stihneš utratit a druhak si snad ostatní lidé uvědomí, že prevence je lepší než léčení už propuklé choroby.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-30 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Podívej se, co jsi to za člověka. Doktory bráníš a mě přeješ rakvinu čípku!!!!! Je mi špatně, fakt.

Ikona diskutujiciho Petr 2010-09-30 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Martin 2010-09-30 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Alue protři si oči a probuď se. Já ti přeju zdraví. Základem zdraví je správná strava a prevence chorob. Preventivní vyšetření jak už z názvu vyplývá jsou tu od toho, aby prevenovaly (předcházely) vzniku možných problémů. Jediné co ti tu říkám je, že prevence je důležitá a že lidé, co na prevenci kašlou mohou skončit špatně. Bohužel málokomu tohle dochází, dokud na to sám osobně nedojede. Rozhodně ti to nepřeju, ale pokud kašleš na prevenci v jakékoliv oblasti života, tak na to vždycky dojedeš. To ale rozhodně nezáleží na mně. Záleží to na tobě. A první fáze prevence je dostatečná informovanost veřejnosti o možnosti prevence 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-30 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Nejsi náhodou placený agent? Byl jsi někdy u doktora? Tobě někdy pomohli??? Mě vždycky jenom způsobili problémy a nebo mi pozabíjeli známé a rodinu. Já VÍM co jsou doktoři zač, já se o to zajímám a slyšela jsem hodně svědectví. Narozdíl od tebe já měla v rodině desetiletý případ, který nedávno umřel!!!! VÍM, co dělají s lidmi prášky a ta jejich prevence, očkování cervarix, co pozabíjelo tisíce mladých holek!?? To je jako ta prevence?!?!? Jako jedna z mála lidí si všechny choroby umím vyléčit sama a žádného nájemného vraha na to nepotřebuji. Jsem zdravá jako řípa a umím si své zdraví udržet, protože narozdíl od dnešních lidí na doktory kašlu.

Ikona diskutujiciho Martin 2010-09-30 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Ok nemusíš se hned tak rozrušovat Slečno dokonalá. Jen jsem tady chtěl zastupovat stranu normálních lidí, kteří si všechno vyléčit sami neumí a nejsou zatížení proti doktorům, protože s nimi mají dobré zkušenosti 🙂 To je celé.

Ikona diskutujiciho Jindra 2010-09-30 15:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Martine, moc věříš na oficiální propagandu. Prevence je někdy, neříkám vždy, kontraproduktivní. Třeba takovej mamograf. Žena se šíleně stresuje před vyšetřením a před výsledkama, jestli tam něco bude. I když není, tak za rok může být, protože to záření mamografu vyvolalo. Nebo se tam najde mrňavá bulka, která by časem sama zmizela. Ale doktoři hned řezají, hned by ozařovali a pod velikým nátlakem a strašením vnucujou jedovatou, smrtící chemoterapii. O škodlivém očkování nemluvě. CO v tom je za rtuť, hliník, mrtvý buňky z embryí, sqalen napadající nervovou soustavu atd. Prostě u doktorů platí, čím dál od nich, tím líp. Dokud to jde! Až to holt jinak nejde, tak se jen modlit, aby člověk kápnul na ty lepší doktory. Znám takový. Jeden šel teda loni do důchodu, dost mi pomohl, jinak už poslední roky chodím akorát na povinnou prohlídku, co vyžaduje zaměstnavatel. A ty tady stresuješ naši Alue, styď se!

Ikona diskutujiciho Petr 2010-09-30 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Petr 2010-09-30 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Michal 2010-09-30 22:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Martin prepáč. Ale myslím si, že si úplne mimo. Už si niekedy zažil, keď  diagnostikovali Tebe, alebo niekomu z Tvojich blízkych nejakú chorobu, že si počul výrok :"Chorobu spôsobil(o)…… a liečiť ju budeme….."?

Ikona diskutujiciho Petr 2010-10-01 07:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Domácí čajovna 2010-10-01 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:Aluško, napíšu ti na mejl, můžeš to použít jako článek. Na pár řádků to není :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek