Jak poznám, že hlas, se kterým mluvím, je Anděl?

25.6.2008 v Spiritualita 0

Rozhodla jsem se tímto tématem zabývat, protože tuto otázku jsem v minulosti zodpověděla několikrát a teď nedávno zase… myslela jsem, že někde na blogu mám uvedeno něco k tomuto tématu, ale jak vidím, chybička se vloudila, nikde nic, takže něco pořádnýho sepíšu sama, aby to bylo jasný, protože jak vidím, hodně lidem to jasný není… takže, abychom si v tom udělali pořádek:

To, že s Vámi mluví anděl a ne démon, poznáte takto:

Jedním z úplně nepodstatnějších faktorů, který rozhoduje úplně o všem a je základní, je otázka: ,,Jaké pocity mám, když se mnou ten hlas mluví?” – Jsou dobré? Jsou špatné?

Anděl nikdy nevyvolává negativní emoce, ani smutek, ani nic podobného, co není světlé.

Pokud se toho hlasu bojíte, je to jasný… jděte za někým, kdo vám pomůže… třeba léčitel, nebo někdo, kdo dokáže proti tomu zaštítit.

Další velmi důležitá otázka je: ,,Co hlas říká?” – je sprostý?

Andělé nemluví sprostě, nikdy tě nestraší ani nevyhrožují… andělé do ničeho nenutí.

Pokud odmítneš poslechnout hlas anděla, který ti něco poradil, anděl buď přestane mluvit, nebo řekne něco ve stylu: ,,Hm… je to tvá volba…” a je ticho.

Démoni začnou šílet, začnou tě nutit, vytvářet strašlivé představy a obrazy… začnou tě strašit a vyhrožovat ti.

,,Co mi hlas radí?”

Důležité je dávat pozor na obsah slov.. jaké volí věty… v čem radí?

Anděl nikdy neřekne: ,,Vem můž a zabij svou matku, protože to chce bůh” – andělé se neztotožňují s násilím. Pokud hlas řekne, že ,,Bůh něco chce”, pak je to démon, protože Bůh je vše ve všem. Bůh nic nepotřebuje. On jen miluje a pozoruje.

,,Je ten hlas mužský, ženský? Je přátelský?”

Tohle je otázka taky docela vkusná, protože andělé nekřičí… andělé šeptají, mluví tlumeně, nebo normálním hlasem… pokud něco křičí, tak velmi zřídka.. na mě anděl nikdy nekřičel.. jen zdůrazňoval a to je rozdíl.

Jestli je hlas mužský, může to být i Bůh. – Nejde ani tak o to, jestli je mužský či ženský, jde o to, jakým tonem komunikuje.

,,Kolik slyšíte hlasů?”

Na tohle taky bacha.

Andělé mluví po jednom. Nekřičí jeden přes druhého.. I když sedíte někde s velkou skupinou andělů, mluví buď sborově jednu věc, nebo po jednom, pokud chtějí mluvit všichni. Nikdy neslyšíte dva hlasy, které mluví každý o něčem jiném… andělé jsou slušní a neskáčou do řeči.

Kdyby se andělé překřikovali, zmátlo by vás to a byl by leda prd.

Pokud je těch hlasů hodně, je to špatný.

Ton andělského hlasu je přátelský a milý…

,,Odkud ten hlas vychází?”

Tohle ale není rozhodující otázka, nicméně měla bych ji uvést.

Hlas andělů a jiných pozitivních bytostí byste měli vnímat spíše srdcem… hlas by měl být slyšet ve stylu, že se vám v hlavě rodí překrásné světlé věty, myšlenky, obrazy… pozitivní bytosti se na člověka při komunikaci napojují na srdeční čakru.

Pokud cítíte vjemy jakoby zvenku, – vidíte obrazy fyzickýma očima, slyšíte hlasy fyzickýma ušima, je velmi malá pravděpodobnost, že s vámi mluví anděl a asi máte schyzofrenii. – ale jak říkám, není to rozhodující… každý z nás je individuální… pokud slyšíte hlas fyzickýma ušima a ne srdcem, nemusí to být nutně démonického původu. Pokud tomu tak je, ale máte dobré pocity, hlas vám radí dobře a s láskou, není se vůbec čeho obávat.

,,Vnímáte obrazy? Vidíte nějaké barvy? jaké jsou?”

Andělé při komunikaci často předávají poselství ve formě představy a obrazu. Anděl nikdy nezjeví něco, co by vás děsilo. Ukazují krásná místa.

Teda ale musím uznat, že jednou mě anděl zavedl na strašlivé místo, ale já to místo chtěla mermomoci vidět, takže mi jen udělal tu laskavost a doprovodil mě, aby se mi nic nestalo.

Jinak sami od sebe nic takového nevyvolávají… při komunikaci s anděly vidíte krásné krajiny, duhové barvy, usměvavé obličeje, různé obrazy, třeba jak vás objímají…

Pokud vidíte krváky, je to špatné.

Obecně platí, že co vnímáte jako dobré, laskavé, teplé, povzbudivé, energické – je propojeno s anděly.

Křik, nadávky, nesmyslné násilné příkazy, více hlasů dohromady – to bývají temné bytosti.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek