Jak se chránit proti zbloudilým duším?

14.9.2010 v Nezařazené 33

Dotaz:
Ahoj Aluško!

Když jsem dneska čet tvůj poslední článek, napadlo se mě zaptat, jak se dá bránit proti zbloudilým duším, které uvízly tady ve hmotném světě a jsou navázány v auře žijícího člověka a snaží se od něj brát energii? Do nedávna jsem si myslel, že tohle se může stát jen lidem, kteří mají podobný problém jako měly ty uvízlé duše za svého života, tj že třeba duše zemřelého alkoholika se zase váže na žijícího alkoholika. Ale měl jsem nedávno sám tento problém a pomohla mi až paní Lenka, která to díky chanelingu odhalila a nechala je odvést skrze vyšší já. Ale nechtěl bych ji s tím pokaždý otravovat, (navíc ona sama mi psala, že jsme jen lidé a druhý den můžeme mít třeba něco na sobě navázanýho zase) jde mi o to, jestli to mohu udělat nějakým způsobem i já sám, pokud mám pocit, že se na mě něco takhle navázalo. A dá se v tomto nějak využít pomoci andělů ?

Předem dík za odpověď a měj se Fajn

linka

Odpověď:

Ahoj,

Problém uvíznutých duší není zase tak složitý, jak by se předpokládalo, ale hlavní je prevence. Jakmile něco nabalíš, máš problém, kterého se těžko zbavíš.
Temné entity, duše zemřelých a různé potvůrky na sebe natahují lidé, kteří jsou k tomu energeticky uzpůsobení a to v nelichotivém slovasmyslu. Mají zkrátka problémy, nebo jsou energeticky slabě chráněni, proto na ně příšerky můžou. Jediná prevence je v duševním zdraví, nic lepšího neexistuje.
Je mnoho lidí, kteří nejsou zlí, ale vláčí za sebou skupinky příživníků díky svým vnitřním problémům.
Jakmile se na tebe něco nabalí, většinou nemáš sílu, aby ses toho zbavil sám. Kdyby jsi ji měl, tak se na tebe nic ani nabalit nemůže, protože by jsi byl proti nim chráněný. Proto odvádění potvůrek je lepší přenechat lidem, kteří tomu rozumí, neexperimentovat. Výsledek bývá totiž předem rozhodnutý a to tak, že žádný nebude.
Krom duševní pohody je možné vizualizovat, nebo prosit o energetickou ochranu vyšší moc. To je jedna z aktivních variant, která ti pomůže se proti entitám chránit. Další věc je nebýt v kontaktu s problémovými lidmi. (deprese, chlast, drogy a jiné extrémy) Takoví lidé toho mají na sobě hrozně moc a při styku s nimi ti hrozí, že na tebe něco z nich přejde. Pokud jsi tedy na sobě nějakou entitu měl, pamatuj, že jsi ,,riziková” osoba, takže o sebe lépe pečuj.
Říkám si, že Lence by nemělo vadit odvádět z lidí pryč potvůrky. Koneckonců to může brát jako druhou variantu jejího andělského písma a udělat si z toho kšeft. Takže pokud jí za to něco dáš, já bych se tím netrápila.

Hodně štěstí
Alue

pegas_22926140705-e4ec9

Další obrázky pegasů – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lenka 2010-09-14 08:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosímvás, jak poznám, že mám na sebe něco nabalené?

Ikona diskutujiciho aldapu 2010-09-14 08:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Tak to by me taky moc zajimalo.Jinak Aluško, chvalim moc web.Jen tak mimo toto tema.Co udelat nejakej clanek k 21.12.2012.Co si o tom primo myslis ty a co se muze stat.Diky moc Alu za tvuj web

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-09-14 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si neustále kontroluji svůj vnitřní prostor, takže já to poznám.Uvedu zajímavý příklad: Včera za mnou přišla bývalá a chtěla se mnou něco dořešit, ale podstat byla toho, že na mě chtěla jen hodit svou destruktivní energii, své vnitřní znečištění, své "kuří oka". Což při rozhovoru se jí to dařilo, atmosféra zhoustla a valila ze sebe destrukci(nezpracované emoce, touhy, nenávist atd. atd), nicméně já byl dostatečně přítomný a ihned to zaregistroval. Chtěla mi i tím krást energii, ale měla smůlu, u mě se nasávat nebude:-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-14 09:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Viz. článek:

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-14 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: A vyřešili jste alespoň ten její problém, když už jsi přítomný?

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-09-14 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: jo, jo vyřešilo se to, ale byl to silný zážitek, ale chápu ji, vím jak na tom je, ovládlo ji tzv. emoční tělo, měla ho v ten okamžik hodně silné-aktivní, ono se totiž probouzí jen v určité situaci a to nečekaně. Je to vychytralá destruktivní energie, která nás ovládá, je to parazit v podstatě,ale můžeme si za to sami, kdo jiný že? Sám to má prožité…

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-09-14 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I známý mi potvrdil, že jak za mnou šla, tak byla hodně nasraná…

Ikona diskutujiciho aldapu 2010-09-14 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Diky za odkaz, jen je skoda, ze jsi nezpristupnila k tomuto tematu diskuzi.Zajimaly by me reakce.A opravdu k tomu nemuzes rict vic?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-14 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Můžu, vím víc, ale nechci. Tohle téma je totiž u mě osobně docela neoblíbené. Rozebírá se odspoda odshora hlavně u mě doma a tohle téma mě neskutečně omrzelo. Nepříjde mi už zajímavé. Ten článek je napsaný vlastně z donucení na popud čtenářů. Všichni chtějí znát něco ode mě, ale víc v tuto dobu nečekejte, nemám motivaci to rozpiplávat.

Ikona diskutujiciho aldapu 2010-09-14 10:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:Dobre :).Jeste jsem tu patral po nejakej tematu k oblasti 51.Nemas tu neco k tomu?Pokud ne, myslis, ze by jsi mohla neco sepsat?A to byla posledni otazka mimo tema :).Omlouvas se vsem

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-14 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Zajímají tě témata, o kterých nechci psát 🙂 To je právě area 51. Vidím, že jsi mi to nacpal i do e-mailu, nezlob se tedy, že ti na něj neodpovím. K tomuto tématu v současné době nemám co říct.

Ikona diskutujiciho aldapu 2010-09-14 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:Tak snad mozna nekdy jindy.I tak ti dekuju 🙂

Ikona diskutujiciho Boikana 2010-09-14 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue, v galerii ve zvířatech, konkrétně ptáci máš obrázek papouška s názvem andlka, ale andulka to není. je to některý druh aratingy(mě to nijak zvlášť nevadí, ale mohlo by dojít k omylu apod.)

Ikona diskutujiciho Mitsuko 2010-09-14 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tímhle jsem měla (mám) poslední dobou problém. Pomohla mi paní Božena Koubová, odvedla duše, které na mě byly navázány pomocí magických pečetí (ty duše do toho šli dobrovolně…), spoustu astrálů a touto problematikou včetně návodů na odvádění se zabývá ve svých knihách. Můžu jenom doporučit. Pro mě osobně to byl velký skok v očištění.

Ikona diskutujiciho Lily Addams 2010-09-14 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Jo je škoda že tam není diskuze…

Ikona diskutujiciho M* 2010-09-14 18:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:: Ahoj.Co se stane v roce 21.12.2012 by mě také zajímalo…

Ikona diskutujiciho Malé srdce 2010-09-14 18:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc se mi líbí ten okřídlený Pegas pod článkem. Je plný harmonie a vyzařuje z něho nesmírná dobrota. Co se týká zbloudilých duší. Za svého života jsem se setkal s některými, i když nevím přesně co se míní tím termínem – zbloudilé duše. Párkrát jsem viděl ducha, jednoho jsem viděl i se svým bratrem a jednou mě skoro zadusila temná bytost, kterým se říká černá můra. Tehdy mi pomohlo jediné slovíčko – Bože! Po tomto vnitřním zvolání mě ten démon opustil a já se mohl nadýchnout. To nebyl žádný sen. Na hrudi mi seděla bytost, kterou jsem neviděl, ale cítil jsem ji naprosto zřetelně, jako kdyby si na můj hrudník sedl 120 kilový člověk z masa a kostí. Hnusný zážitek, doufám, že ho už nikdy nezažiji. Jinak, myslím si, že také hodně záleží na naší duchovní síle, či dovolíme jiným entitám vstoupit do našeho vnitřního prostoru. A rovněž pak jak jsme vnitřně naladěni. Pokud se utápíme v smutku či v negativitě, zamořujeme nejen sebe, ale i okolí okolo nás a zároveň otevíráme bránu k proniknutí těchto destruktivních entit do našeho prostoru.

Ikona diskutujiciho Babe 2010-09-14 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: stane se to, v co budeš věřit.

Ikona diskutujiciho aldapu 2010-09-14 21:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:Tak to je hodne nepresne receno

Ikona diskutujiciho siska 2010-09-14 21:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, škoda velmi škoda, že nemůžeš "pustit" víc o věcech souvisejících s převibrováním. Ten tvůj článek z roku 2008 se mi zdá úplně nejsmysluplnější a nejvíce pravdivý, co jsem kdy o tom četla. Ale chápu že nemůžeš psát víc veřejně, ono to stačí když člověk přeposílá lidem odkazy s "háklivými tématy" jako je např. prasečí chřipka, jedenáctý září apod. a už člověka monitorují, a tím se dostává do nebezpečí. Bohužel to znám z vlastní zkušenosti. Ted je extrémně důležité si udržovat a zvyšovat vibrace. Nenechávejme se převálcovat lidmi kolem sebe ani destrukcemi valícími se z médií, ted je čas se soustředit hlavně na denní povinnosti a snažit se obstát co možná nejlépe právě v těch denních situacích… Držím všem palce a přecejenom, kdyby sis to třeba rozmyslela a udělala na "konečné" téma třeba nějakou menší besedu na Moravě, určitě by hledající byli s povděkem:)

Ikona diskutujiciho M* 2010-09-14 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:: Ano, já jsem pouze malinkatý zlomek globálního vědomí, když už, tak se spíše stane to, v co bude věřit většina populace planety…

Ikona diskutujiciho Vojta 2010-09-14 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

18-Nesmysl".To co píše Alue,mi naprosto sedí.Budou hořet auta,lidi,nelítat letadla atd.Pády ekonomik,vzpoury,nepokoje atd,budou vše doprovázet.Zlí budou zlejší,dobří budou dobřejší.Obrovské větry zasáhnou evropu o jejíž síle nemáme ponětí.Elektrické výboje mohou nastat taky,pak stavět budeš faradayovu klec.Namísto oteplení,svět uměle ochlazujem a vzestupu lidstva násilně zabranujem.Alue ví"Rád bych věděl víc,ale naléhat nemohu.Chtěl bych vidět pád Satana a jeho elitářské chátry.Po dnech temnoty vyjít světlo a zažít ráj s vámi všemi.". . . . . . . Budu vděčen i za to,že mé děti přežijí.Já prostě věřím""

Ikona diskutujiciho Daniela 2010-09-15 00:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Naprosto souhlasím. Článek z roku 2008 je super, ale i tak se bojím. Začala jsem se tím zabývat o prázdninách a přečetla jsem tolik věcí, až mi z toho málem přeskočilo. Myslím, že nebude žádná "megakatastrofa", ale jak vidím skoro denně chemtrails a to, co se děje v médiích, jak nám lžou….je mi z nich špatně. A to nemluvím o tom, že jsem předtím neměla ani tušení o Illuminátech a NWO. Pak jsem se ještě dozvěděla o jiných bytostech, které nejsou lidi – plazi…a z toho už mi šla hlava kolem. Povídala jsem si o tom s mamkou. Taky byla "na větvi". Nakonec jsme došly k závěru, že co my dvě tady s tím uděláme….Že už se tím nemám tolik zabývat a žít tady tak, abych nikomu neubližovala a obě víme, že naše priority nejsou peníze a majetek, ale bezchybná nejsem a mám strach. Chci tady být ještě hodně dlouho, užívat si život, chodit do přírody a dělat, co mě baví a hlavně být s nejmilejšími. A určitě nejsem jediná. Ty lidičky, co sem o tom píšou, mají podle mě taky takové obavy. Jinak jsem o tom našla hezký článek od jednoho pána, co studuje civilizaci Máyů, ale článků je hodně, proto nevím, čemu věřit. http://www.bofi.cz/Maticka%20Zeme/rozhovor_s_drunvalo_melchizsedek.htm

Ikona diskutujiciho Michal 2010-09-15 01:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aj na týchto stránkach už bolo veľakrát povedané, že človek priťahuje to na čo myslí. A je jedno či je to pre neho priaznivé, alebo nie. Aj tu sa uplatňuje efekt stej opice (pokusy z roku 1952 s opicami a sladkými zemiakmi). Tu sa mi vidí trefný výrok generála konfederácie Jacskona Stonewalla. Pred jedným z bojových stretnutí so severanmi mu jeden z generálov vyjadroval svoje obavy o výsledok nasledujúcej bitky a Stonewall mu odpovedal :"Pán generál, nikdy si nepýtajte radu od svojich obáv !"

Ikona diskutujiciho Michal 2010-09-15 01:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte k tým obavám z konca sveta. Uvedomte si, že duša je nesmrteľná. Ak Vám aj toto telo zhorí, čaká Vás ďalšia inkarnácia. Aká a kde a v akom tele, záleží na tom akú úroveň dosiahla duša v tejto inkarnácii.

Ikona diskutujiciho Michal 2010-09-15 01:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ospravedlňujem sa, že som sa sem nasáčkoval do tretice, ale zabudol som odporučiť tým,ktorých zaujímajú privtelené duše knihu "Tajomstvo zblúdených duší" od Dr. Edith Fiore, ktorú som myslím už v nejakej dikusii odporučil.

Ikona diskutujiciho Petr 2010-09-15 08:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tématu zbloudilých duší nemohu napsat nic, ale když už jste tu nakousli rok 2012, tak napíšu svůj náhled na věc:

Ikona diskutujiciho Luz 2010-09-15 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: To jsi napsal opravdu pěkně. Taky proživám nejistotu ohledně toho, co bude, ale odpovědí nemá být strach, ale snaha pracovat na sobě a vyrovnávat se co nejlépe s úkoly, které mi přináší přítomnost. A i když pozoruju, že hodně lidí je pořád protivných až zlých, zase u jiných lidí naopak vidím i dobro a laskavost… Taky, ač to možná tak na první pohled nevypadá, se zřejmě zvyšuje zájem o duši, o to, jak správně žít, aby byl člověk vyrovnaný se sebou i s ostatními apod. – v posledních letech nejen že na taková témata vychází plno knížek ale dokonce i články v běžných tuctových časopisech. I to je velký posun oproti minulosti.

Ikona diskutujiciho amad2 2010-09-16 00:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Petr: Díky.

Ikona diskutujiciho Petr 2010-09-16 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dík za reakce.

Ikona diskutujiciho malé srdce 2010-09-19 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:Michale a co když žádná reinkarnace neexistuje? Já sám jsem byl kdysi horlivým zastáncem reinkarnace, ale co když je všechno úplně jinak? Duše člověka je opravdu nesmrtelná, ale skutečně se převtěluje? Nemusíš mi nic psát o reinkarnaci, studoval jsem různé filozofie celé roky, vím co se o reinkarnaci píše, ale položil jsi si někdy otázku: Co když je všechno jinak? Co když opravdu žijeme jen jeden život? Neboj se i mě napadají různé otázky, jako například ta, proč se slepý narodí jako slepý a čím si slepý zasloužil, že se narodil jako slepý? Proč někdo žije jen pár hodin a jiný 100 let. Proč se někdo narodí jako bohatý a jiný zas jako chudý? Jaká je tu výchozí spravedlnost a proč nemáme stejné výchozí podmínky pro život? A přesto, přes všechno se ptám, co když je všechno úplně jinak? Zapomeň na to, co máš vyčteného z knížek, hledej svou vlastní pravdu. Abych Ti ukázal jiné pohledy třeba i na reinkarnaci, dávám Ti tu odkaz na jedinečné stránky slepého osla, jehož myšlenky jsou jedinečné v tom, že nejsou vyčtené, konkrétně Ti tu dávám odkaz na reinkarnaci, aby jsi měl možnost vidět z jiného úhlu pohledu. Takže, budeš-li chtít, klikni si na tento odkaz:

Ikona diskutujiciho Lhastor 2010-09-23 16:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zkouška,jeslti to ještě blbne:)

Ikona diskutujiciho Lhastor 2010-09-23 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fajn,takže už mohu psát a konečně se vyjádřit,ano prevence je dobrá věc vezmeme-li v úvahu,že je to jako s nemocí jenž vás postihne teprve,když vaše vibrace poklesnou,váš imunitní systém je nabourán a pak onemocníte,ne-moc,je to vlastně to,že toho nemáte moc,nemáte moc nad sebou a tak je to i s dušemi některých bývalých lidí,kteří tu z ěnjakého důvodu uvíznou,rozlišujeme tři kategorie.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek