Jak se ochránit před temným mágem?

19.10.2010 v Poradna 51

Dotaz:
Dobrý den Alue, píši Vám poprvé. Jmenuji se Monika a je mi 38 let. Mám problém s jedním pánem, který spolupracuje s padlými anděly a posílá přes ně přání (nejenon na mě), přetahují energie, a ti mě ohrožují na životě. Všude se píše o andělích, ale nikde není psané, zda musejí dodržovat nějaká pravidla, zákony, určitě nesmějí jít proti svobodné vůli člověka, ale ten člověk se odvolává na boží svolení, velebí je, prostě s nimi manipuluje. Je toho víc, co mi způsobil, hodně lidí se mi snažilo pomoc, ale ten člověk do toho neustále zasahuje, nevím si stím rady. Můžete mi prosím poradit ?

Odpověď:

Dobrý den,

Víla - Alue.cz

Pán, který na vás posílá přes padlé anděly zlo je temný mág. Pojmem ,,anděl” se označují POUZE dobré bytosti a ty by nikdy nic zlého žádnému člověku neprovedly, jejich poslání jde úplně jiným směrem a to je pomáhat a chránit. (ne, nejsou to policajti.)

Temné bytosti se označují buď za padlé anděly, nebo za démony. To je výstižnější slovo. Démoni jsou bytosti temnot. Jejich úkol je pouze likvidovat, sát z lidí energii a šířit hrůzu. Nebojí se i lhát a předstírat, že jsou dobří, velmi často mluví o tom, že jsou od Boha. Slovo Bůh je ale velmi ošemetné, protože sám Satan se za Boha označuje.

Naopak světlé síly a dobří andělé nikdy o Bohu nemluví, oni mluví spíše o lásce, energiích a o Vesmíru. Také poznáte na následcích, s jakými bytostmi komunikujete. Andělé přinášejí štěstí a spokojenost, démoni jenom utrpení.
Jestli ten pán doopravdy věří, že má nějaké povolení od Boha, je to povolení od pána temnot a padlí andělé jsou démoni. Nehmotné bytosti nemusí poslouchat vůli člověka. To by musel být člověk s opravdu velkou silou vůle. Nehmotné bytosti mají své poslání, zařazení. Nemohou a nechtějí si vybírat. A poslouchají nás, nebo neposlouchají podle toho, co je jim dáno a co můžou. Nemění své úkoly, ani podstatu.
Vy máte více možností ochrany, doporučuji vám zkombinovat úplně všechno dohromady.
Za prvé, udělejte si na toho temného mága tento rituál:
Jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou?
Ten vás ochrání před samotným mágem, ale není jisté, jestli vás ochrání i před bytostmi, které na vás posílá. Zároveň tento rituál a následující postupy předejte a doporučte všem lidem, kterým se toto děje.
Vždycky když budete cítit, že na vás něco zlého jde, nebo když se budete před spaním bát, zapalujte svíčky a modlete se ke světlým silám,aby vás chránily.
Svíčky je potřeba zapalovat podle speciálního postupu, ten je zde:
Jak se ochránit před destruktivními energiemi
Přikládám i článek o modlení, který byste měla znát, abyste se omylem nemodlila k něčemu, co nechcete:
Jakou podobu by měla mít správná modlitba?
Další věc, vytvářejte si okolo své bytosti bílé ochranné energie. Vajíčka, kruhy a proste je, aby vás chránily. Velmi důležité je proto osvojit si úplný základ práce s energiemi, který najdete zde:
I. / Jak pracovat s energiemi
Je to seriál, který má celkem 9 dílů. Jde se krok po kroku a postupně se dostanete i k vytvářejí vajíček a ochranných obalů, včetně likvidace destruktivních bytostí, pokud na to budete mít dost duševní síly. Určitě si to celé projděte postupně, není to moc dlouhé a výuka je velmi jednoduchá, hlavně to není nebezpečné, protože pracujete jen s představou a světlými energiemi.
Seriál je umístěný v této rubrice, ve které je toho více, co by se vám mohlo hodit:

Jak pracovat s Energiemi
Rozhodně zapojte do ochrany své vlastní anděly. A tím myslím ty dobré, kteří jsou s vámi, jako s každým jiným člověkem. Potíž je v tom, že pokud se vy sama nerozhodnete a nezačnete je neustále prosit, aby vás světlé síly a andělé chránili, oni to sami od sebe většinou dělat nemohou, protože ctí svobodnou vůli a cestu člověka. Musíte vědomě prosit a vědomě chtít, aby vás chránili. Ve chvílich krize myslete pouze na ně a používejte energetické ochrany a zapálené svíčky.
Také bych vám doporučila požádat o channelované písmo moji známou Lenku. V podstatě byste měla položit otázku, co dělat s temným mágem  a jak se ho zbavit. Lenčino písmo totiž může odkrýt něco, co já, nebo Vy nevíme a může najít další cestu, jak z toho ven. Kontakt na Lenku a další údaje najdete tady:
Paní Lenka / Automatická tvorba skrze vyšší Já
Nemusíte ji kontaktovat, pokud nechcete, ale kdyby se stalo, že všechna má doporučení selžou, rozhodně se na ni obraťte, její písmo má neuvěřitelné vlastnosti.

Hodně štěstí a určitě všechno zkuste. Vůbec se toho nebojte, máte toho dost v rukávu a co jsem doporučila, nemá žádná rizika, ani nebezpečné účinky.
Alue

Víla - Alue.cz

Další víly – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Luz 2010-10-19 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže pokud dobře chápu, co píšeš tady a co jsi psala i dřív jinde: Satan existuje jako skutečná konkrétní duchovní bytost – osobnost, podobně jako andělé a démoni? ale Bůh je spíše nejvyšší silou dobra, ale není to osobní bytost tak, jak si ji představují náboženství?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-19 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Je šest temných andělů, ti řídí temnotu jako takovou. Oni všichni dohromady symbolizují slovo Satan. Satan sám sebe označuje za Boha, proto je lepší označovat dobré síly jako Vesmír apod.

Ikona diskutujiciho M 2010-10-19 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mel za to ze oni vsichni magove jsou spatni a nenapadlo by me ze jsou jeste nejaci horsi nez spatni tedy temni .

Ikona diskutujiciho otevřená mysl 2010-10-19 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ano, všichni mágové dělají nesprávně veci – obchází vesmírné zákony. Ale jsou mágové, kteří tím prakticky nikomu neubližují a často nevědí, že dělají něco špatného. A pak jsou opravdu temní mágové, kteří záměrně ubližují lidem a jsou napojení na destruktivní sily. ;-)

Ikona diskutujiciho Martin 2010-10-19 15:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady to dneska vypadá jako v pohádkové říši. Tak bacha na Rumburaka. Je to čaroděj druhé kategorie a má prsten! :D

Ikona diskutujiciho fanklubdusananovotku 2010-10-19 17:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

v rozprávkach niekedy býva najviac pravdy :))

Ikona diskutujiciho hrobník 2010-10-19 17:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

likvidace destruktivních bytostí…

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-19 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ano.

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-10-19 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milej a citlivej dušičke Monike, chcem napísať toľko: neboj sa, lebo nemáš čoho a ak sa bojíš, problém nie je v tom pánovi, ale v Tebe, v Tvojej malej viere, prameniacej zo strachu. Ty nemáš problém s tým pánom, ale sama so sebou…

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-19 20:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: No, chlapče, až tě jednou chytne energetický útok, že budeš mít bolesti, nebudeš moct mluvit a pak omdlíš, že tě polévají vodou a musejí tě uměle dobíjet, abys to přežil, tak tě tyhle řeči přejdou. To, co se tady rozebírá, je nebezpečná věc a pokud jsi nezažil, tak to nebagatelizuj, buď tak hodný.

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-10-19 22:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Myslím, že Martin narážal skôr na to, že Monika a jej problém sa zdajú byť skôr fiktívne, než reálne :D

Ikona diskutujiciho Martin 2010-10-19 23:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: To my teda přeješ pěkný věci Alue milosrdná. Tihle temní mágové jsou hlupáci, když nevidí, jaké problémy si svým jednáním způsobují do budoucna. Nebojím se podobných útoků, na podobné věci fakt nemám karmu 🙂 Měj se krásně zlatovlásko :))

Ikona diskutujiciho bigbiz 2010-10-19 23:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To, o čem píše Alue v komentáři číslo 10 se mi docela nedávno stalo taky. Četl jsem si na internetu jednu stránku, a když jsem odcházel od počítače, tak jsem ucítil silný tlak za očima a hned poté jsem se sunul na postel a zhruuba púl minuty jsem se svíjel v bolestech. A ještě nějakou dobu před tím mě jeden démon napadl takovým způůsobem, že mi ochrnula levá strana obličeje. Naštěstí mi kamarádka do té tváže poslala energii, takže to už pak bylo dobré.

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-10-19 23:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Martin, skvelá reakcia :D A presne tak, som na tom taky tak. Nikoho a ničoho sa nebojím. Nemám dôvod. Nikto a nič nevie, akú silu má to, čo chcem ja 🙂

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-10-19 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Nuž, je to, ako som písala v komentári číslo 9, ale komu by sa to chcelo čítať, že? ;o) Keď priťahuješ démonov, mal by si sa zamyslieť nad sebou, čo ich k Tebe ťahá a láska to určite nebude :D Príčina je vždy v Tebe, v Tvojom vnútri… Láske zdar! 🙂

Ikona diskutujiciho otevřená mysl 2010-10-19 23:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Ana ti to snad Alue přeje? Aby se ti něco takovýho stalo? Jen ti říká, že když o tom nic nevíš, tak to nemáš zpochybňovat.

Ikona diskutujiciho otevřená mysl 2010-10-19 23:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Démoni někdy napadají právě lidi, co na sobě aktivně duchovně pracují, aby je zastrašili.

Ikona diskutujiciho Martin 2010-10-19 23:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Napsal jsem to tak schválně. Dlužil jsem jí to. Jednou jsem jí podobně varoval před nemocí, aby jí raději předešla prevencí a ona mi napsala, že jí teda přeju pěkné věci. Takže tak.

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-10-19 23:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Presne tak. Rada srandujem, že s démonmi nemám absolútne žiadne skúsenosti, pretože napriek tomu, že ich milujem, akosi odo mňa utekajú… :D

Ikona diskutujiciho otevřená mysl 2010-10-19 23:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: V zásadě máš v tomto pravdu…ale kdo může o sobě říct, že to očko nemá žádné? Kolik lidí jsou uplně dokonale čisté bytosti, kterým nemůžou žádné temné síly ublížit?

Ikona diskutujiciho otevřená mysl 2010-10-19 23:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Pěkný přístup. :-D

Ikona diskutujiciho otevřená mysl 2010-10-20 00:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak – koukám, že dnes jsme překonali včerejší rekord v návštěvnosti téměř o další stovku! :-)

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-10-20 00:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:; [22]: Veď práve, preto sa treba utiekať pod ochranu Veľkého ducha vesmíru, ktorý je v nás, vo všetkom a v každom. Láskavý Boh je v nás, teda sme Ním a nikto a nič sa nevyrovná jeho sile, akýkoľvek útok démonov nemá šancu. Stačí len veriť svojmu vyššiemu JA – vesmíru, počúvať jeho hlas, riadiť sa ním a milovať, je to tak úžasne jednoduché! Žiadne komplikované rituály, žiadne šaškovanie, len život v súlade s našou podstatou, s naším Vyšším Ja – Vesmírom, nie egom…

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-10-20 00:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Máš pravdu, asi som to prehnala, prestrelila, mrzí ma to a dúfam, že som tým Alue nezranila 🙁 Prepáč, Alue. Články o zákonoch vesmíru je to to najlepšie čo tu Alue má (a som jej za to veľmi vďačná), lebo to písalo jej vyššie JA, nie ego. Len škoda, že sa nimi a Ním neriadi aj v ostatných článkoch, najmä v ,,poradni" potom to príde také ako u farároch v kostoloch: Víno pijú, vodu kážu…

Ikona diskutujiciho SD 2010-10-20 06:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

najlepšie na tom je , že temná mágia je len ilúzia :D

Ikona diskutujiciho Yip 2010-10-20 07:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemám s útokem přímou zkušenost, takže si nedovolím vyvozovat závěry. Většina lidí mi zde ovšem přijde v této věci stejně nezkušená, ovšem nebojí se tvrdit o sobě, že jsou nepostihnutelní – a to pouze z důvodu, že se jim to ještě nestalo. Tak to je v životě s mnoha věcma… zamyslete se.

Ikona diskutujiciho hrobník 2010-10-20 08:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: JanaJ – palec nahoru. Taky v mém srdci svítí Boží jiskra a zlé se mi obloukem vyhýbá. Alue píše o vesmírných zákonech a pak svou nadutostí je popírá. Černá magie? Bílá magie? Nůž na krájení chleba? Nůž na zavraždění? Ne ne, je to ta samá magie, ten stejný nůž – jenom záměr člověka a uhel pohledu je jiný…

Ikona diskutujiciho Katka 2010-10-20 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všichni,

Ikona diskutujiciho Majan 2010-10-20 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, diskutujíci..

Ikona diskutujiciho Katka 2010-10-20 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda, myslím, že pro Tebe Alue nastává období zkoušek. Číst tuhle diskuzi začíná být nezábavné. Všichni píšete jak jsou rituály špatné. Neodsuzujete? Neodmítáte něco? Uvědomujete si vůbec jak moc vyzařuje z vašich reakcí negativní energie? Neděláte náhodou to samé co vytýkáte? Nic nezatracujte pokud tomu 100% nerozumíte a rozumí někdo z nás něčemu 100%? Každý si přece z těch článků vezme co potřebuje. Vaším úkolem není hodnotit, ale naslouchat. Alue, díky za všechny články, beru si co potřebuji a moc mi to pomáhá.

Ikona diskutujiciho Lila 2010-10-20 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny:)Chtěla bych vám stručně popsat mé zkušenosti s démony a souvislosti s tím,co mi Alue poradila.Měla jsem několik let hrozné problémy v noci,démoni mě tahali z těla,já jsem byla naprosto bezmocná,a ikdyž mi po nějaké době vždy pomohla modlitba a andělé,tak jsem si užila své.Démony jsem nejednou viděla a vždy slyšela,a pokud člověk není dostatečně silný,tak jsou to stavy nepředstavitelné hrůzy,které jsou démonům ovšem vhod,ptž z nich mají posilu.Alue mi poradila ať se před spaním víc modlím,ať si tvořím ochrané energie kolem sebe,ať víc prosím anděle,ať se nebojím,ať zapaluju svíčky.Tohle všechno jsem věděla,ví to tu skoro každý,kdo se o to zajímá,ale jde o to,nechat si to říct někým jiným,kdo vám dá za pravdu,a utvrdí to ve vás.A povzbudí vás.Tak hned tu noc jsem všechno mnohem víc zodpovědně a upřímně udělala,a noc byla klidná.Další den jen jeden démon,ale byla jsem tak posilněna svým přesvědčením, že jsem silnější,že jakmile jsem se začala modlit,a též andělé mi pomohli,ohromě tonto démon zeslábl,a zmizel.A od té doby je klid.A to je už tak 3 týdny.Jsem šťastná,nebojím se chodit spát,často se modlím,vědomě si udržuju čisté myšlenky,abych nedávala sebemenší záminku démonům,krásně jsem začala komunikovat s mým andělem,a celkově s bytostmi v přírodě.Jsem děnně v lese,což mi čistí hlavu i celý energetický systém.Takže jak píše JanaJ a jiní,je to v naší vůli,věřit si,nebát se,věřit ve Stvořite,a jeho služebníky,mít čisté myšlenky.A kdyby se něco zlého chtělo přiblížit-protože věřte nebo-pokud nejste jak lilie-budou to na vás občas zkoušet a hledat sebemenší temnou nitku jako napojení-tak se upřimně otevřete a nebojte se s důvěřou poprosit o ochranu Vznešeného.

Ikona diskutujiciho katrin 2010-10-20 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V poslední době jsem taky přemýšlela nad tím, jestli se ti nic nemůže stát pokud neprožíváš strach a nemáš něco závažnýho v karmě. Protože se mi taky stalo, že mi někdo chctěl ublížit. Ale divný na tom bylo, že on mě nejdřív musel slovně (výhrůžky) a fyzickými náznaky přesvědčit, že to může udělat a až když jsem tomu uvěřila a začala se ho bát, tak to doopravdy realizoval. Toto se mi stalo opakovaně že mě musel přesvědčit – byla jsem taková, že každýmu věřím a ani mě nenapadne, že by se mi mohlo něco zlýho stát. No ale od tý doby, co jsem tuto důvěru ztratila jsem se nějaký čas bála, až v poslední době jí zase získávám a přestávám potřebovat tyto rituály. Ale do týhle doby mi pomáhaly, takže asi tak. Z mý zkušenosti po ztracení důvěry v ochranu vesmíru (o tu ochranu jsem sice přišla svojí vinou, ale spíš z neznalosti – od mala jsem to sice "věděla",ale každýho okolí učí, že když někdo např. vytáhne nůž, tak že tě s ním může říznout) je těžké ji získat zpět a na začátku k většímu pocitu bezpečí pomůže, když věříš na ochranné síly andělů atd. než začneš věřit sobě.

Ikona diskutujiciho Domácí čajovna 2010-10-20 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by spíš v tuhle chvíli zajímalo, jestli lze nějak touto duchovní cestou pomoci Aničce Janatkové… nevím proč, pořád na ni myslím, a nejsem sama, viz můj dnešní článek na blogu… A zdá se mi, že těch duchovních sil a vizí je kolem ní až nějak příliš. Buď planý plevel nebo že by důkaz toho, že se lidi, zejména pak ženy, duchovně probouzí?

Ikona diskutujiciho Verča 2010-10-20 15:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Těžko říct, jestli rituály, které Alue nabídla jako pomoc paní Monice fungují nebo ne. Já s nimi žádné zkušenosti nemám, a tak je nechci odsuzovat. Nemyslím si však, že jsou úplně k ničemu. Možná dokonce fungují spolehlivě, ale já jsem se doposud vždy spolíhala na své anděly. Komunikuju s nima jen velmi krátce a mé znalosti esoterie nejsou tedy nijak rozsáhlé, přesto si myslím, že by se měl člověk spoléhat hlavně na své pocity. Pokud mě napadne démon a má první myšlenka patří andílkům, požádám je o pomoc. A pokud mi vyhovují spíše nějaké rituály, co mi brání je vyzkoušet? Vždyť i kdybych během nich zjistila, že nechci dál pokračovat, nebo kdybych dělala něco špatně, vždycky se můžu obrátit na boha vesmír, nebo na anděly. Tady mám totiž vždycky zaručeno, že mi tyto bytosti pomohou, i když to třeba není hned. A souhlasím s JanaJ v tom, že v sobě máme vesmír a všechno se vyvíjí od naší lásky, ale i strachu. Pokud na nás zaútočí démoni, nejlepší způsob jak je od sebe odehnat je podle mě láska spolu s tím, že se zbavíme svazujícího strachu, který na nás nejen přivolává temné bytosti, ale také nás blokuje v našem duševním rozvíjení se.

Ikona diskutujiciho Yip 2010-10-20 15:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, proč rituály zatracovat. Jste jak fundamentální křesťané, a to není kompliment… neberte to tak fatálně, jestli je Vesmír takovej suchar jako vy, tak to potěš pánbůh 🙂

Ikona diskutujiciho Verča 2010-10-20 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:Přesně tak! Proto je myslím si chyba rituály zatracovat. Ale ať každý využívá to, čemu věří. Jde přece o naši svobodnou volbu.

Ikona diskutujiciho fanklubdusananovotku 2010-10-20 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Viete, podla mna démoni útočili na Alue  z jediného dvôvodu, ktorým nie je ani karma, deštruktívne myslenie ani nič podobné, ale aby sa Alue stala silnejšou a skúsenejšou 🙂 Preto sa možno narodila v takej "problémovej" rodine, možno práve preto nebolo jej detstvo ružové a zážitky s nehmotnými vždy len krásne :-) Ale kolko zkuseností tým nabrala, bez nich by tento blog nebol ani z polovice taký obsiahli, a ktovie, možnože by nebol vôbec 🙂

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-10-20 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-10-20 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: …skvělé katrin!:-)

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-10-20 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: další skvělý postřeh:

Ikona diskutujiciho Michal 2010-10-20 23:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I keď s Alue nie vždy súhlasím, cením si všetko jej úsilie a snahu, ktorú venuje svojmu webu.Uvedomujem si, že nebyť Alue, nestretol by som v diskusii toľko zaujímavých, krásnych, nezištných a múdrych ľudí, ktorí rovnako ako jej články napomáhajú môjmu duchovnému rastu. Vážím si autorku tohoto webu, rovnako ako aj tých ktorí prispievajú článkami i v diskusii. Vážim si kultivované, tolerantné a "nementorské" vystupovanie všetkých účastníkov. Tak si to nepokazme….

Ikona diskutujiciho Verča 2010-10-20 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Tvé komentáře bývaj velice přínosné, což se opět potvrdilo. V knize Poslové světla od Dorén Virtue je napsáno něco jako, že by andělé byli zbyteční, že by neexistovali, kdybychom je nepotřebovali, neboť by se každý z nás dokázal otevřít té čisté a povznášející boží lásce a nikdo by o její existenci ani na okamžik nezapochyboval, tudíž by na nás temné bytosti nemohli. Andělé jsou tu jako naši ochránci, které většina z nás potřebuje. Zajímalo by mě, kolik lidí třeba v ČR je schopných bezvýhradně se otevřít této lásce a nepotřebuje tak žádného andílka. Já osobně si život bez nich nedokážu představitt. Je to asi matrixem, kvůli kterýmu  většina z nás musí projít vývojem než zjistí, že i jejich bytost byla, je a vždy bude z boží lásky stvořena. Je to jako bychom byli zahaleni do nádherného zářivého závoje, který však v sobě má trhliny, nebo špinavé skvrny a na nás je, jak moc se těch vad chceme zbavit.

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-10-20 23:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]:Je to velmi jednoduché, tak jako všechno:

Ikona diskutujiciho Martin 2010-10-21 01:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Souhlasím na 108%

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-10-23 14:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to presne naopak. Presne slovo Lucifer znamena svetlonosic.

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-10-23 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedine dobre je harmonie. Dobro a zlo si tvori to co zije v iluzich a nezna svou pravou podstatu.

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-10-23 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A vetsinou jsou to padli andele kteri nemluvi o bohu, ale snazi se lidem nahlavat ze buh vlastne neni ze jsou jenom energie.SKutecnost je takova ze energie jsou jen zavoje ktere drzi ducha a uvnitr a klamou ho.

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-10-23 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ducha mame vsichni stejneho, prave energie ktere tvori nas obal/dusi mame rozdilne.

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-10-23 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cely zivot je hra o sebepoznani…o poznani a nalezeni co je uvnitr tela.

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-10-23 15:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

VUbec zadny boj mezi dobrem a zlem neni. Vse je boj ducha a klamu ktery ho udrzuje v nerovnovaze  a v neklidu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek