Jak se zbavit následků svých chyb?

3.2.2010 v Bytosti 2

“Můžeš danou situaci napravit.” Zaslechla jsem vnitřní povel. Zvědavě jsem čekala na další instrukce. Andělé a víly mi vzápětí poradili, ať si v duchu řeknu:

V této situaci došlo k určitým pochybením. Žádám, aby následky těchto chyb byly vymazány na celé linii času.

Začala jsem se třást zimou. Mé tělo se tak zbavovalo negativní energie nastřádané hluboko uvnitř jeho buněk. Znovu jsem si opakovala prosbu a zároveň si vybavovala rozvod a následnou bitvu o děti: V této situaci došlo k určitým pochybením. Žádám, aby následky těchto chyb byly vymazány, na celé linii času, Znovu a znovu mi tato slova vycházela z úst, až jsem přestala cítit zimu. Tělo ztichlo a naznačovalo, že veškerá negativní energie nahromaděná po rozvodu je pryč. Chvíli jsem ještě seděla a zírala do mlhy. Teprve když jsem znovu pocítila energii, vstala jsem a šla domů.

Byla jsem klidnější a šťastnější než před cestou na pláž, ale zdálo se, že mě víly zahalily do závoje zapomnění. Jako bych si vůbec nepamatovala na hluboký prožitý smutek. Jako bych se vždy cítila tak šťastná. Byla jsem ráda, že si nic nepamatuji, a chtěla jsem se soustředit pouze na pozitivní myšlenky a pocity. Kromě toho jsem cítila, že všichni zúčastnění budou v pořádku:moji dva synové, bývalý manžel a jeho příbuzní, vlastní rodiče i já sama. Léčení se netýkalo jen mě, ale i jich.

Další obrázky Víl – ZDE

Z knihy Léčení s vílami od Doreen Virtue Ph.D.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Daveee 2010-11-29 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow, to bych taky rád někdy prožil, často mě něco totálně dostane, nebo mám depresi, ale tohle jsem ještě nezažil. Asi to půjdu vyzkoušet, vemu si kraťasy a hurá do lesa za barákem. Né dělám si srandu 😉

Ikona diskutujiciho Martin 2013-11-26 20:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozor-  "Mé tělo se tak zbavovalo negativní energie…" napsal bych raději "destruktivní energie" ;).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek