Jak se zbavit reiki

15.5.2018 v Poradna 1

Velice opakovaný dotaz lidí, kteří absolvovali reiki zasvěcení, je: ,,Co reiki doopravdy dělá a jak, nebo jestli se toho dá zpětně zbavit“. Vzhledem k tomu, že jsem reiki v minulosti věnovala velké množství článků které obsahují odpovědi na tyto časté otázky, zde nabízím jeden úryvek z poradny, kde je k dispozici výčet těchto tématických článků.

Pokud se potřebujete zbavit reiki, nastudujte doporučené materiály níže a obraťte se na mě případně s doplňujícím nebo upřesňujícím dotazem.

Pozor, jelikož je reiki výnosné, postupně vznikají stále nová a nová odvětví, která mají tolik názvů, až přechází zrak. V jednotlivých odlišnostech se nevyznám, ale dokud jde stále o reiki, doporučuji na všechna odvětví používat stejný základní postup. Kdyby to náhodou nestačilo, dá se ještě aplikovat v kombinaci se základním postupem buď návod na mazání záznamů popsaný v mé druhé knize Svítání, kde je použitelných postupů samozřejmě více, nebo postup pro deaktivaci křtu a prokletí, popsaný v mé třetí knize Anděl strážný. V anděli strážném najdete také mnoho dalších rad a postupů pro energeticku očistu a ochranu.

Nejlepší obrana je však prevence, to znamená na žádná zasvěcení vůbec nechodit. Ušetříte si tím obrovské problémy.


Dotaz:

Dobrý den Aluško začnu od začátku at víte jak sem se k reiki dostal.

Koupil jsem dům a po čase sem vycítil, že v něm nežiju sám… Za nějakou dobu jsem to aj zjistil na vlastní oči.

V domě žily 3 bytosti, které mě upozornovaly na jejich problém a začalo mně být opravdu zle. Nějakou dlouhou cestou jsem problém vyřešil přes pana Drábka EPRV 777 a byl klid, ale na sobě jsem cítil že něco není pořád v pořádku.

Spolupracovník mně pomáhal přikládáním ruk na hlavu a po 3 sezeních se mně ulevilo ale pro jistotu mně dal telefon na paní P. do Brodu a ta že musím dojet a poléčí mě. Opravdu mně pomohla a že by bylo dobré udělat si kurz reiki.

Povídám si můžu pomoct jiným a to mě naplňovalo… Udělal sem si kurzy reiki až po mistra, anděle, ADT, Arrolo. Všechno bylo pořád dobře, pomáhal jsem a nebral si žádné peníze, to se mi přímo protivilo! Učitelka říkala, že se tím mám živit a vydělávat si, ale to nechci, normálně pracuju a když je třeba rád pomůžu.

Poslední dobou už se reiki nevěnuju protože se vynořily věci jako rozhádávání vztahů mezi páry co spolu žily, hádky mezi reiki lidmi atd…

Něco tady hodně smrdí a nechcu s tím mít už nic společné! Cítím že jsem a další naletěli a ptám se sebe z kama se vůbec reiki bere! Ježíš léčil za peníze? Jak se můžu tohodle zbavit?

V nějakém kurzu tuším u Andělů sme se v tranzu podepisovali na tabulku a zárověn si dělali transové gesto na přivolání Andělů! Učitelka říkala, že tohle jméno tam bude až do smrti! Čemu sme upsaní? S čím to pracujem nebo jsme pracovali? Jak se zbavit tohodle?

Děkuju Vám M

Odpověď:

Dobrý den,

Dotazů pokládáte hodně, a tak vás postupně odkážu na články, kde problematiku rozebírám podrobně. Budete tak mít o čtení na pár dnů postaráno 🙂

REIKI:

PROČ JSOU ZASVĚCENÍ PODVOD / OD ČEHO SE ODVÍJÍ SKUTEČNÉ SCHOPNOSTI? – DOPORUČUJI!

1. Zasvěcení jako podvod: REIKI

Reiki: Ďábel se snaží napodobit Boží dílo

Nechcete problémy? – Nechoďte na duchovní terapie! / DOPORUČUJI

Jak se zbavit reiki:

Byla jsem na zasvěcení Reiki, jak se toho zbavit?

Byl jsem na léčení reiki a teď je mi zle. Jak se energeticky zharmonizovat?

Nechala jsem se zasvětit do reiki a ted toho lituji. – Co s tím?

Koupila jsem si kupon na Reiki zasvěcení a dopadlo to bledě. – Co teď?

Proti otázce léčení za peníze osobně nejsem, doktor vás také neléčí zadarmo. Použitá metoda však musí opravdu fungovat a musí člověku prospět, aby neházel peníze zbytečně z okna. Když jste v něčem dobrý a víte že to umíte, máte právo nechat si investovaný čas, práci a nákup produktů proplatit, na tom není nic špatného, ba právě naopak.

Ale pokud bychom se bavili o esoterice a zasvěceních, která se pak používají na ,,energetické léčitelství“, jistota je jenom jedna. Spirituální schopnosti si za peníze nekoupíte, takže ano, pokud někdo ,,léčí“ něčím co si koupil na semináři, je to podvodník, černý mág a jeho podvod se ve zlém obrátí proti němu. Dříve nebo později.

Vzhledem k tomu že různých systémů a podsystémů jsou pomalu stovky a pořád se vymýšlejí další a další, vám přesně neřeknu k čemu všemu jste se už upsal, když jsem u toho nebyla. Ale obecně jsou si ty systémy velice podobné a všechny fungují pořád na jednom a tom samém principu, obvykle na černé magii pokud vám slibují nějaké zázračné schopnosti, napojení na boha atd.

K napojení na strážné anděly jste nikomu nemusel platit, to jste měl od narození přirozeně. Co to bylo za pomyslnou tabulku fakt nemám tušení. Všelijakých andělských seminářů a zasvěcení od Sandalfona po Zadkiela je plný internet a nikdo se v tom pořádně nevyzná, protože si to každý vedoucí kurzu dělá po svém a vymýšlí se pořád nové a nové názvy a mutace starých konceptů.

Některá energetická poškození po těchto rituálech se dají napravit, některá jenom částečně. Je to hodně individuální a také záleží jak moc byl schopný vedoucí seance, k jak velkému poškození došlo. I mezi zasvěcenci do základního klasického systému reiki bývají velké rozdíly, někdo nemá žádné potíže a ani mu to nefunguje, někdo má potíže obrovské a taky mu to silně funguje. Podle toho, u koho se nechali zasvětit.

s pozdravem
Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Tereza 2018-05-15 19:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslední dobou nad tím dost přemýšlím, ač zasvěcená nejsem. Takže děkuju, je to super shrnutí a čtení na několik dní, tohle za den vstřebat nejde :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek