Jak se změnilo mé vnímání po dvou měsících nošení Energetického krystalu / Doporučuji

17.4.2017 v E-shop Alue.cz 6

Zkušenost s Energetickým krystalem

(dopis)

Ahoj,
tak ti chci napsat, jak se cítím s tvým energetickým krystalem, určitě o zpětnou vazbu stojíš. Už ho pravidelně nosím nějaké dva měsíce, sundavám jen do sprchy nebo když jdu sportovat, jinak ho mám pořád. Proč jsem si ho vlastně objednala? Dostala jsem se do průšvihu a potřebovala jsem okamžitě ze sebe něco sundat. Je zajímavý, že jakmile člověku začne téct do bot, tak hned a bez mrknutí oka začne dělat všechno, co kdy četl na Aluška.org 😀

Dokud jsi mi nenapsala, že mi byl balíček odeslán, tak jsem nic necítila, ale jakmile jsem si ten email přečetla, tedy mi byl určen a poslán jeden kus čistě pro mě, tak jsem cítila jeho přítomnost, jako bych už ho na sobě nosila. Prostě už pro mě pracoval. Cítila jsem kolem sebe takový obláček, nevím, jestli si ten pocit dobře pamatuju, už je to dýl. Když jsem si ho dala na krk, tak se mi během první půl hoďky udělalo trochu šoufl, nebo mě zabolela hlava? Každopádně to pak přestalo, věděla jsem, že to není špatné znamení, ale naopak, něco podobného se mi stalo i s tvou knížkou Anděl strážný, a jelikož se mi pak udělalo dobře, tak jen něco odešlo, ne naopak. První dny a cca týden, dva, byly o poznání opravdu jiné, měla jsem pocit, že ho už nikdy nebudu chtít sundat 🙂 Takový rozdílný a příjemný pocit to byl. Poprvé v životě jsem pocítila plnost své aury, nebo teda co si aspoň pamatuju. Dokud jsem to nezažila, tak bych si to neuměla představit. Konečně jsem zažila pocit plnosti buněk (nasycení?), který jsem v možném i nemožném jídle dlouho hledala a nic. Přestala mě bolet hlava nahoře na korunní čakře (část onoho problému), a i se mi jinak spalo. Bohužel jsem si ty první pocity nezapsala, tak to teď lovím v hlavě buhví kde..


Vím, že ty první dva týdny, když jsem si krystal sundala, tak jsem to opravdu pocítila, byla to velká změna a nedostatek, nebo tak něco. Teď, když si ho sundám, tak jsem schopná na to i zapomenout, už necítím žádný výrazný rozdíl, to bych ho asi musela mít dole delší dobu, a to já mám vždycky max pár hodin.

Co se týče toho spaní, tak jsem ho musela tak dvakrát v těch prvních týdnech v noci sundat, protože jsem byla přebitá, nemohla jsem usnout, a jakmile jsem ho dala dolů, tak jsem usnula jako špalek. To bylo fajn, ale zase se mi trochu vrátilo to, od čeho mě krystal ochraňoval. O čem vlastně mluvím, už dlouhá léta sleduju svoje sny a pokouším se je chápat, často se mi stane, že na mě v noci mluví všechno možný, po určitou dobu jsem na to i byla snad pyšná, teď jsem ráda, že mám klid. Co byla nejvýraznější změna s krystalem, tak jsem přestala mít sny úplně, prostě vůbec nic. A to jsem nezažila hezkých pár let, já, co jsem svoje noční snění pokládala pomalu za druhý život, jak to někdy bylo výživné, tak najednou nula 😀

Jo, už jsem si vzpomněla na ten první pocit z krystalu, když byl ještě na cestě, na ten obláček, jakoby mě všechny ty problémy světa a lidí kolem najednou tak nějak obtékaly, prostě to neproniklo až do mě, do mé mysli. Dlouho jsem totiž bojovala s těžkostí v mysli, ze všeho, co je kolem, myslela jsem si, že to já mám nějaký problém se světem a nevím co ještě, možná že jo, ale pochopila jsem, že když má člověk citlivější antény, no tak je schopný ze vzduchu vychytávat bordel, a já jsem jeden čas byla bohužel zaměřená hlavně na ten. Abych logicky navázala na předchozí odstavec, tak mi došlo, že tak vypadaly i moje sny, všechno možný, intenzivní, ale ne jenom hezky, i různě jinak. V první chvíli jsem se teda našňupla, ale řekla jsem si, že se nenase.u, nechám si krystal na krku, a budu objektivně sledovat, co se se mnou děje a po delší době se nad tím zamyslím. Tohle rozhodnutí jsem cítila přesně a nijak jsem moc neváhala nad tím, jestli krystal sundat nebo ne.

Přišla jsem, mimo jiné, taky o nějaké iluze. Trochu ostuda, myslela jsem si, že když ten krystal zvýrazňuje současné konstruktivní energie nositele, tak že začnu být nějaká ó úžasná nebo vidět něco skvělýho 🙂 No samozřejmě nic, spíš mi přišlo, že tak nějak spousta věcí odešla. Musím říct, že pak nastala nějaká doba, kdy jsem necítila vůbec nic. Žádné večerní doteky anděla, nebo podobné pocity uvnitř svého nitra, prostě nic. Byla to pro mě záhada a trochu jsem se divila, protože v tomhle směru jsem na sobě vždycky pracovala samostatně a ničím jsem si nikdy nepomáhala, takže jsem přesně znala každý svůj jednotlivý pokrok. I přesto, jak to bylo všechno nezvyklý, tak jsem nepolevovala, resp. nijak jsem nehysterčila, a prostě věděla, že se to jednou spraví (Ono to má ještě více souvislostí, začala jsem někdy v té době brát Renol od firmy Energy, což je širokospektrální bylinná tinktura na srovnání dráhy ledviny – močový měchýř. A jelikož tyto orgány mají na starosti hospodaření s vodou, na duševní úrovni s emocemi, tak ze mě lezly různý nepěkný potlačený emoce, který taky přispěly k tomu, že jsem toho moc necítila). Ale všechno polevilo a mně je dobře 🙂

Když teď mám sny, tak je to něco důležitého, nějaké sdělení, pamatuju si to, i když možná ne tak barevně jako předtím. A když ten sen není důležitý, tak si to nemapatuju. Předtím jsem si intenzivně pamatovala všechno.

Momentálně největší vliv krystalu vnímám následující, opravdu dobře a jasně cítím svoji intuici, svoje vnitřní vedení. Vůbec se mi to s ničím neplete, nemám žádné pochybnosti, prostě to cítím a hotovo. A taky podle toho jednám. Že to tak předtím nebylo, mi došlo až nedávno, protože jakmile věci začnou fungovat, tak člověk lehce zapomene.

Kamarádka, která vidí obrazy, tak z krystalu viděla vycházející jasně žlutou energii, prý pěknou.

Už vím, jak to bylo s tím spaním! Já jsem se ráno probouzela – ve své mysli – odpočatá! Což byl pro mě jev nevídaný, nešlo o fyzickou únavu, ale o to, že moje mysl častokrát ráno nebyla připravená na to vnímat svět a začít fungovat. A s krystalem jsem se nejednou ráno probouzela s lehoučkou myslí.

Takže tak, už asi ze sebe víc nevymáčknu, za mě dobrý, i když to působení je trochu jiné, než jsem čekala, což je vlastně dobře, protože moje očekávání nebyla moc funkční. Člověk nedostane nic, čím by se mohl chlubit, pochopitelně, spíš ho přestane rušit všechno možné a začne se ve své intuici orientovat, aspoň u mě.

Díky.
B.

(odpověď)

Ahoj,

Děkuji za velice komplexní a podrobnou zkušenost, která je pro mne moc přínosná. Prakticky potvrzuje a opakuje i zkušenosti jiných lidí, kteří energetický krystal nosí. Nejvíc se opakuje právě to, že člověku najednou velmi výrazně posílí intuice a vnitřní vedení. Že přestane tápat, ale najednou Ví, bez pochyby, ale nedokáže to logicky zdůvodnit. Položí otázku a skoro hned sám ví, aniž by musel odpověď hledat někde venku.

Lidé také hodně popisují vnitřní jistotu, stabilitu a jak říkáš i onu ,,plnost buněk“. Krystaly člověka napojují na jeho přirozený Zdroj, to způsobuje právě silnou intuici, ale pokud má někdo energetický problém, blok, nebo pokud to z něj během procesu odlepí nějakého astrálního parazita, může se dočasně projevit nějaký ,,detoxikační projev“.

Vyloženě destruktivní člověk na sobě konstruktivní energetické pomůcky nesnese vůbec. Teoreticky (osobně takový případ neznám, vím o něm jen z doslechu) lze destruktivního člověka překalibrovat na konstruktivní vlnu, když by to nosil min. 2 měsíce bez přestávky, jenomže silně destruktivním lidem je tak blbě z konstrukce, že většinou víc jak dva týdny nevydrží. Čím výraznější změna v energiích člověka probíhá, tím silnější je detoxikační projev. Funguje to na obě strany, z destrukce na konstrukci i z konstrukce na destrukci. Vždycky je ti blbě, když se setkáš s protichůdnou energií, než je ta tvoje.

Sama jsem měla takovou zajímavou zkušenost před mnoha lety… Byli jsme tři a dostali jsme všichni stejnou věc darem. Zatímco já ji nosila okamžitě a bylo mi z ní skvěle, další dva z toho byli úplně vyřízení, pořád unavení a strašně je bolela hlava. Protože byli oba vysoce destruktivní, měla jsem s nimi také velké problémy. (nebyly to energetické krystaly, ale něco trochu podobného) Bylo pro mě opravdu šokující sledovat, jak obrovský je to rozdíl a jak se v nich pere jejich původní destrukce s novou dodávanou vlnou konstrukce. Ale když to po dvou týdnech oba sundali, destrukce u nich zvítězila, jenomže já to nosila dál, tím se mezi námi ještě více prohloubila propast a už se s nimi nedalo vydržet vůbec. Když jsi silně konstruktivní, lezeš destruktivním lidem na nervy už jenom tím, že vstoupíš do místnosti, nebo že tě vidí na obrázku. Jsou to moc zajímavé děje.

Přebití se někomu děje a někomu ne. Ne všichni to popisují, ale dost záleží na tom, v jakém prostředí se člověk pohybuje. Pokud je někde, kde z něho celý den okolí energii vysává, tak se prakticky nikdy nepřebije, protože má stálý odběr. Ale pokud se člověk nepohybuje v destruktivním prostředí a neudržuje kontakty s destruktivními lidmi, energie se velice naplní. Aby člověk mohl usnout, musí být vyčerpaný, ale energetický krystal nejde vypnout aby přestal dávat, dá se jedině sundat. Zkoušela jsem dělat kompromis, sundat krystal na spaní, ale dát ho alespoň pod polštář, aby mě chránil. Zjistila jsem ale, že v kontaktu s člověkem je jeho síla nesrovnatelně větší a když se strčí pod polštář, dost ho to odizoluje. Takže dávám pauzy, nosím třeba dva týdny v kuse a když se přebiju, sundám na několik dnů.

Ta energie totiž nějakou dobu drží. Když se něčím kvalitně dobiješ a pak to dáš pryč, obvykle trvá 3-7dnů, než se dostaneš zpět na svou výchozí hladinu energie. Z toho důvodu když sundáš krystal na pár hodin poté co jsi ho nosila celý týden-dva, necítíš rozdíl. Ta energie v tobě totiž stále koluje a pokud v tu chvíli ani nejsi v nějakém destruktivním vlivu, nikdo ji z tebe tak rychle nestáhne. Proto ani nevadí, když se sundá při přebití na 1-3 dny. Energie navíc zvolní, ale nestihne spadnout úplně.

Se spánkem mám já osobně přesně opačnou zkušenost, to znamená že jsou sny intenzivnější. O dost. Když usnu s energetickou pomůckou na srdci, tak je to pro mne prakticky instantní astrální cestování a instantní lucidní sny. Mnohem víc mě to táhne do jiných dimenzí, nebo do hlubin mého podvědomí. Jenomže sny hodně souvisí s naší energií a pokud u tebe došlo k nějaké výraznější změně, může to být spíše přechodný stav, který by měl vymizet, až se energie srovnají na stálé hladině. I ostatní lidé popisují opačnou zkušenost, tedy že mají živé a barevné sny, přitom někteří z nich předtím sny neměli, resp. si je vůbec nepamatovali.

I změna ve vnímání anděla strážného může být přechodný jev související se změnou, ale ještě je druhá teoretická varianta, jestli to byl fakt dobrý anděl. (Nechci rýpat, jen shrnuji všechny možné příčiny) To asi zjistíš sama postupem času. Přes krystal zlé bytosti nemůžou a ani je neslyšíš. Pouze ty dobré, protože tě to přepojuje právě na vysoce konstruktivní kanál, nebo když už v něm jsi, hodně ho to zesílí a upevní. Je to jako přeladit rádio na jinou stanici. Slyšíš tuhle, ale neslyšíš ty další, to bys zase musela přeladit.

Instantní duchovní schopnosti krystal dát nemůže a vlastně ani nesmí. Každý z nás má schopnosti a vidí podle toho, nakolik je připraven takové věci vidět. Je to podle naší zralosti a tato zralost se nedá ničím uspěchat, ani instantně nastavit. V astrálu se totiž nepohybují jenom hezké věci, ale i pěkně ošklivé a málokdo má žaludek na to, aby to sledoval všechno. Sama se občas taky pěkně leknu a ukončuji vizi, když potkám něco, co mě hodně překvapí.

Krystaly napojují na vyšší já a aktivují třetí oko které se projevuje zvýšenou intuicí nebo citlivostí, ale nemůže člověku hned aktivovat něco, k čemu sám přirozeně ještě nedospěl. Mohlo by to být spíše kontraproduktivní pro mnoho lidí. Ale je to dobrý start nové cesty, protože právě tvoje vnitřní vedení a tvoje intuice tě v životě vede neomylně a také nejdál. Ty a tvoje vnitřní já víte nejlépe co je tvoje cesta a co je pro tebe dobré, nikdo jiný… Je to základ pro další růst a dobré spirituální vědomí vede k postupnému otevírání dalších darů, ale na ty už si člověk přijde sám přirozeně, svým vlastním tempem.

Zkrátka nemůžu dělat krok C, když ještě nemám udělaný A. Vše, co by člověku otevřelo paranormální schopnosti instantně, by ho mohlo spíš zlikvidovat, než aby mu to prospělo. Protože každý z nás umí to, na co je připraven a co umět má. Nemůžeš školčátku dát do ruky samopal, když ještě neumí zacházet s lopatkou a nemůžeš mu dát na záda batoh co váží 50 kilo, když unese maximálně 5. Jedině postupným rozvojem a přirozeným růstem se dá rozvíjet bezpečně. Skoková aktivace je nebezpečná. Jako když hodíš školčátku ten padesátikilový batoh, se kterým si neporadí, protože ještě nevyrostlo.

Ještě jednou děkuji za recenzi.

s pozdravem
Alue

(reakce)

Ahoj,

děkuju za dlouhou odpověď 🙂 Já jsem taky samozřejmě přemýšlela nad tím, jestli to byl opravdu můj anděl, ale za ty roky už jsem se naučila rozeznávat tenhle typ energií a nespletla bych se. Spíš si myslím, že to souvisí s něčím jiným. Když se zamyslíš, tak co vlastně konkrétně znamená větší působení konstruktivní sil na člověka? Víš, konkrétně, to nejde říct, každý to má jinak, a já si osobně myslím, že mně to pomohlo k tomu být tady a teď a v pohodě 🙂 Což je bezesporu konstruktivní a je to pro mě příjemný posun. Dřív jsem svoje snové světy měla radši než ten tady. A i období, kterým teď procházím, je pro mě nové a krásné 🙂 Strašně moc mě teď baví, co dělám. Povedlo se mi získat vysněné místo a baví mě všechno, nejsem ve stresu, mám dost odpočinku i zábavy kolem. Proto si i myslím, že snů mám teď minimum, protože mysl nepotřebuje utíkat. Prostě se vypne a ráno i tak můžu fungovat. Ale musím přiznat, že je to pro mě taky tak trochu záhada, ten útlum. Co se týče ještě toho anděla, tak nedávno jsem si večer pročítala svoje básničky, na které jsem nekoukala už děsně dlouho, ani jsem nic dlouho nenapsala, a přišlo mi, jakoby to psal někdo jiný ve smyslu, že teď právě vůbec nejsem ponořená ve svém nitru, spíš žiju vnějším světem. Tak jsem se trochu zasoustředila do sebe, protože mi ten pocit chyběl, no a večer před spaním jsem jasně a krásně cítila dotek anděla. Když si to porovnám, tak vedení jsem dříve právě byla schopná cítit jen večer, když jsem byla uvolněná, a jednalo se hlavně o doteky, teď je cítím uvnitř sebe a kdykoliv, to je přece lepší 🙂 Zrovna dneska v noci jsem měla jasný a zřetelný sen, důležitý, tak se těším, až se mi vrátí i ty krásný a barevný.

B.

(Bližší popis energetických krystalů a možnost objednání – ZDE)

Komentáře

Ikona diskutujiciho K. 2017-04-20 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, veľmi by som si chcela kúpiť tento energetický kryštál, keď sú naňho takéto dobré recenzie a dosť pomáhajú.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-20 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Toho bych se asi nebála. Vyčerpaný konstruktivní člověk není totéž jako být destruktivní. A jestli to něco z člověka sundá, nebo odlepí, je to dočasný stav výkyvu, který se srovná.

Ikona diskutujiciho Milda 2020-11-27 12:46:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,
Nikde na tvých stránkách jsem nenašel jak se energeticke krystaly vyrábějí nebo jak vznikají a jak tě to vlastně napadlo je vyrábět. Nikde na netu jsem o nich žádnou zmínku nenašel.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-11-27 13:33:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Mildo. Aluška o nich píše zde: https://www.alue.cz/kompletni-specifikace-energetickych-krystalu/

Ikona diskutujiciho Milda 2020-11-28 14:42:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento článek jsem četl, ale odpověď jsem se nedozvěděl. Používá se k té energetizaci nějaký přístroj či co?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-28 15:35:21
Ikona diskutujiciho
sipka

ano.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek