,,Jak si můžu očistit auru?”

30.4.2008 v Poradna 0

,,Jak si očistit auru?… vskutku jednoduše. Ne vyloženě auru, ale já když už něco ze sebe čistím, tak čistím kompletně všechno. Ale je k tomu potřeba dávka představivosti, nebo schopnost vnitřního vidění – to ty určitě máš, když jsi mi řekla o tom andělovi:) – jeden způsob, který používám já, je opravdu příjemný a je jednoduchý. Je popsaný na stránkách internetu.. říká se mu myslím nějak potůčková meditace.. nebo cosi podobného… prostě si představíš, jak se do tebe korunní čakrou nalévá čistá voda a z těla odchází jako špinavej fujtajksl. Až ucítíš, že je ti líp a že jsi čistá, prostě zavřeš kohoutek :)
Další věc, tu jsem vyvinula já, speciálně s úmyslem vnitřní čistoty a ochrany. Nevím, jestli je to někde rozšířený, ale považuji to za svůj vynález :) – Zavřeš oči, zklidníš se a představíš si, jak se nad tebou otvírá nebe… můžeš vidět třeba mraky, kterými prochází růžové, nebo zlaté světlo – to vidím já – nebo tam můžeš vidět velikánskýho anděla… a představíš si, že je to okno do ráje.. do jednoho z rájů, kde je jenom láska a kde je všeho dostatek. Napojíš se na to a budeš prožívat ten klid, který na tom místě je… – a taková místa opravdu existují – pak si představíš, že k tobě zeshora přichází obrovský proud světla a zaplavuje tě. – já většinou v tu chvíli citím teplo, nebo jakoby tlakovou vlnu, která mě projede odshora odspoda – v duchu za tu energii poděkuj. Jakou barvu bude mít to světlo, to je jenom na tobě. Pokud se vyznáš trošičku v energiích barev, můžeš si to světlo zabarvit podle momentální situace… já beru nejčastěji bílou, protože je univerzální a cítím se v ní nejlíp.”

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek