JAK SI POMOCI PŘI NEDOSTATKU ENERGIE?

19.7.2009 v Energie 0

Už se ke mě opět dostala otázka ohledně energií… jak správně a ,,legálně“ nasávat?

Okolo těchto věcí už jsem se nejednou motala, připomenu předešlé články ohledně energií a energetických přenosů:

Jak správně nasávat energii ze stromů?

Jak jsou na tom ve skutečnosti mezilidské vztahy, aneb vysavači na entou

Jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou?

Předměty vyzařují energii svého ,,stvořitele“

Jistě to nejsou všechny, dobrá, uznávám, o tomhle jsem ještě nemluvila, protože jsem myslela, že je to jasné, nicméně není.

Důvod proč se poslední dobou lidé ptají na získávání energie je vám jistě jasný…

1. zapnutý HAARP projekt a ním spojené potíže s počasím

2. Fotonové proudy

3. Stres, nemoci

4. Antény mobilních telefonů

5. Slábnoucí magnetické pole, důležité pro regeneraci organismu

… a takto bych mohla pokračovat docela dlouho. Není se čemu divit, že lidé jsou grogy.

Nemoc pochází z duše… ale pokud máte nedostatek energie, příjde nemoc taky.

Dobré je, že se to snaží řešit, ovšem občas je problém, když toho někdo zneužije. (že, Reikaři?)

Lidé touží po energii. – Po té touží skoro každý, ale první je důležité si uvědomit, kde energii ztrácíme, abychom si mohli lépe pomoci. Když si jednou sednete někde tiše na koberec a nasajete energii z vesmíru, bude vám blaze možná den, dva, týden, ale primární problém to nevyřeší. Samozřejmě ne každý z nás má tu možnost úplně odstranit všechny ,,vysavače“, dají se ale zredukovat.

To, že na nás sypou chemtraily, že nás prozařují laserama, anténama, vysokým napětím a kdoví čím ještě, neovlivníme. Maximálně odstěhovat se někam do hor mimo civilizaci, ale ani tam člověk nemá úplný klid. (,,matrix je všude.“)

Stejně tak neutečete fotonovým proudům, o kterých je známo, že krom jiných věcí taky způsobují únavu.

Jak si tedy pomoci?

Samozřejmě je důležité nestresovat, nenechat se vysávat od jiných lidí – k tomu se více vyjadřovat nebudu, máte to popsané v článcích výše.

Díky slábnoucímu magnetickému poli nemůžeme dostatečně regenerovat. Proto je důležité pro všechny, kteří mají problém s nedostatkem energie chodit ven. – Nejlepší pole je v horách, tam není tolik zničené, ale není už stoprocentní. Ovšem nemusíte chodit do hor, procházka někde, kde NENÍ BETON stačí. – Ze země vyzařují do nebe různé barevné čáry. ( vidím je 🙂 )Říká se jim jednoduše ,,siločáry“, možná tento pojem znáte. Právě pohybem mezi těmito siločarami regenerujete své tělo. Bohužel magnetismus a siločary nemají možnost proniknout betonovými městy, které lidé postavili, proto se cítíme tak skvěle a odpočatě, když jsme v přírodě.

S regenerací přichází zdraví, se zdravím přichází energie. – Choďte více do přírody.


Další problém jsou různá záření okolo člověka.

Podívejte se po okolí, jestli náááhodou nemáte na kopečku za barákem takový ten hezký veliký vysílač. – Máte? – tak zbývají dvě možnosti: Sehnat si orgonity, které by měly pomoci, nebo se odstěhovat.

To samé platí i pro jiné zdroje záření a rozvaděče vysokého proudu.

Rozhodně se vyhýbejte zdrojům vysokého napětí (mít pod tímhle barák, do roka a do dne jste v rakvi, to je už dokázáno a garantováno.)

Pokud spíte u stěny, která je natočená k vysílači, k trafostanici, nebo jiným zdrojům vysokého napětí, pravděpodobně stěna u které spíte bude rezonovat. (jsou na to měřiče, nevím, jestli jsou k dostání, pravděpodobně ne.) – Odsuňte od stěny postel aspoň na půl metru.

Pokud spíte u nějaké zásuvky, na noc ji vždy vypněte. To samé platí o lampičkách a jakýchkoliv jiných nesmyslech. Rezonancím se vyhněte.

Vaši televizi s tím úžasným digitálním vysíláním hoďte rovnou z okna a vůbec to celé zrušte, pokud chcete v noci v klidu spát a pokud nechcete být 24hodin denně ozařováni. To samé platí o bezdrátovém připojení k internetu.

Taky by bylo dobré si přečíst tento článek – Co člověku škodí, aneb sundejte kov! – nemyslete si, že ten prstýnek na vaší ruce je pro vás energeticky dobrý.

Také nezapomeňte zjistit, jestli v místech, kde se častěji zdržujete nejsou geopatogenní zony, dračí žíly, spodní voda a jiné podobné ,,zlepšováky“. – Zjistěte si to virgulkou, nebo někoho poproste.

Než se začnete snažit energii nějakým způsobem získat, vyřešte první své problémy, díky kterým energii ztrácíte. Když se snažíte sát energii z vesmíru a přitom spíte na geopatogenní zoně a máte zlou manželku, je to jakobyste se snažili ucpat konec hadice, místo abyste rovnou otočili kohoutkem a vypnuli v ní vodu.

Pokud máte tyhle problémy vyřešeny, můžete se snažit začít se sebou něco energeticky dělat. Na Reiki zasvěcení, na Rodinné konstelace a jiné podobné nesmysly rovnou zapomeňte. Akorát vás od energie ještě více odříznou.

Myslete na to, že vy nikoho nepotřebujete k tomu, abyste mohli mít energii nebo léčitelské schopnosti. Ty už máte, jen se je třeba naučit se to používat.

Já osobně nemám žádná zasvěcení ani terapie a jsem za to ráda.

Energii z kosmu dokážete získat pouhou vizualizací, pouhou představou. Už jsem vám nejednou říkala, že jemnohmotný svět není o materii, ale o pouhé myšlence, o obrazu. Vytvořte pořádný živý obraz, věřte mu a energie příjde.

To samé latí o léčení. Každý z nás má přirozenou schopnost léčit. Každému z nás vychází z rukou léčivé proudy energií. (Proto se chytíte za koleno, když se do něj praštíte. – Automaticky si ho totiž léčíte.)

Uvědomte si, že vy žádná zasvěcení a podobné věci vůbec nepotřebujete. Akorát vám to uškodí, věřte, znám mnoho lidí, kteří pykají za reiki zasvěcení.

Lidská bytost je sama o sobě dokonalá a samoopravitelná. Je třeba jen mít za ušima a vědět co dělat, nic jiného nepotřebujete.

Co se týče vizualizace, je to tedy základní kámen pro získávání energie. – Pokud nemáte dobrou představivost, znamená to, že vám dominuje levá půlka mozku, ta logická, nesprávná. – Je proto třeba svoji nelogickou půlku mozku trénovat, abyste mohli vizualizovat. – Jak? Prostě se snažte neustále si něco živě v obrazech představovat.

Pokud to už umíte, využijte toho.

Já pro získání energie používám různé představy a obrazy, podle toho, co potřebuji získat. Něco jiného si představíte u stromu, něco jiného při napojení na vesmír, něco jiného při přenosu energií mezi dvěma lidmi, něco jiného při přesouvání energie ve vašem těle.

Tomu věnuji jiný článek. Jistě při troše přemýšlení budete vědět co si představovat, byla bych za to moc ráda, ale i přesto to jiště napíšu.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek