Jak to funguje na onom světě?

9.3.2012 v Poradna 9

Dotaz:

Ahoj Alue
Chci se tě zeptat na několik věcí ohledně smrti. Dost mě to zajímá a promiň za zdržování 🙂

1. Je možné se po smrti vracet na zem a sledovat, jak to tu chodí? A nebo budu muset být tam nahoře? Mě by to mrzelo kdybych nemohla na zem a radovat se s ostatními, pozorovat jak třeba rostou moje vnoučata, jak se vede domácím mazlíčkům. Nebo je to snad proti “nebeským předpisům” a budu muset být nahoře?


2. Pak mě zajímá, když bude duše “žít” navěky, co vlastně může všechno v nebi dělat? Může si hrát, kreslit, zpívat, běhat, spát atd.?

3. Mohla bych se setkat se svými mazlíčky? Nebo mají zvířata svoje vlastní nebe?

4. A když se do nebe dostane člověk, který neměl třeba nohu nebo ruce, bude tomu tak i v nebi nebo bude mít celé tělo bez vad? A jestli přijde do nebe tak jak vypadal před smrtí, existují tedy nějaké nebeské berličky nebo vozíček?

Možná jsou ty otázky trochu mimo, ale tak jestli na ně existuje odpověď, budu ráda 🙂
Děkuju Alue za tvůj čas a za tvoje stránky, jsou moc krásné.
Verča (13)

Odpověď:

Ahoj,

1. Ty jako duše můžeš jít kamkoliv a sledovat cokoliv, vůbec není problém sledovat svoje vnoučata, můžeš i pravnoučata. Všechno bude pouze o tom, co si budeš přát a kdy se budeš chtít znovu vtělit do dalšího člověka. Nikdo ti nic přikazovat nebude, jsi svobodná bytost.

2. Na druhé straně můžeš mít to, co si tam budeš přát, ale uvědom si, že jako duše máš jiné potřeby, než jako člověk. Tvojí duši záleží nejvíce na rozvoji sebe sama a dosažení určité celistvosti, než na tancovačkách a zpěvu. – Ale když budeš chtít, uslyšíš hudbu. Astrální světy a sféry duchů jsou plné nádherné hudby a zpěvu. Jsou to velice čisté a harmonické tóny.

3. Zvířata mají duši s vlastním posláním, ale pokud si je budeš přát po smrti potkat, přijdou za tebou. Není v tom žádný problém, můžete se i domluvit na setkání v příštích životech. Je mnoho lidí, ke kterým se vrací jejich zvířata pořád znovu a znovu. – Mají se zkrátka rádi a není na tom nic špatného. (například ►Kočičí příběh◄, který najdete zde na webu)

4. Duše nemá jasnou formu a není nijak vázaná fyzickým tělem. Žádné berličky ani vozíčky tam nejsou potřeba, protože je to odproštěné od jakékoliv hmoty. Pokud se duše zjeví v určité formě, vidíš dotyčného člověka mladého, bez vrásek, velice krásného a žádné končetiny mu nechybí.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Duchové” – ZDE

Další obrázky koček – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho leeth 2012-03-09 08:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ten dotaz mi v něčem přijde úplně krásný a vehnal mi slzy do očí:)

Ikona diskutujiciho Jane 2012-03-09 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý. Taky bych chtěla mít takovouhle jistotu.

Ikona diskutujiciho Dendomačiatko 2012-03-09 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Síce sa o ezoteriku nezaujímam (to však neznamená že ju odcudzujem), tak tento článok ma veľmi zaujal. Jasné, že to nemusí byť pravda, ale i tak je to rozhode zaujímavé, hlavne ty si to poňala skvelou formou. Nuž, som zvedavá ako to dopadne 🙂

Ikona diskutujiciho Jezzy 2012-03-09 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně na některé tyto věci jsem hledala odpověď. Zrovna dnes jsme je s kamarádkou probíraly, úžasná náhoda! 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-03-09 22:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobré otázky na 13 ročnú.

Ikona diskutujiciho Eso 2012-03-10 01:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško jedna otázka.. když se po smrti budu chtít setkat s určitou osobou, ale ta osoba se už inkarnovala do nového těla.. zjistím to ?

Ikona diskutujiciho Strange ghost 2012-03-10 21:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám taky jeden dotaz:

Ikona diskutujiciho Aneta 2012-03-12 00:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, taky bych k tomuto tématu měla dotaz. Když umřeme, vzpomeneme si okamžitě na své předchozí/minulé životy? Myslím tím, že když v tomto životě si je nepatujeme, protože to má samozřejmě svůj účel, ať napravíme své chyby, ponaučíme se atd. Snad si mě pochopila 🙂 Děsím se totiž představy, že bych ,,tento" život, který momentálně žiju zapomněla.

Ikona diskutujiciho Divoké Vepřecí 2012-05-03 11:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Maminka mi kdysi říkala: ,,Nebe bude takové, jak si ho představuješ" 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek