Jak vidět své anděly – jaké to je – přílišná snaha

29.1.2007 v Bytosti 1


Jak vidět své anděly?

Stejně tak, jako se vy toužíte vizuálně spojit s anděly se i oni touží spojit a vámi. Pomáhají nám ke komunikaci s nimi tím, že nám svou přítomnost dávají jasně najevo.

Jaké je to vidět anděly?

Mnoho lidí se domnívá, že jasnozřivost je schopnost vidět anděly jako jasné, neprůhledné bytosti, které působí stejně trojrozměrně jako živí lidé. Představují si, že se jim jejich vize zjeví před očima a nikoliv jako duševní obraz v jejich mysli.

Většina případů jasnozřivosti se ale podobá duševním obrazům, které vídáte v mysli při denním nebo nočním snění. To, že se vám představa objeví v mysli, nijak nesnižuje její opravdovost nebo platnost.

S jasným záměrem a trochou praxe si většina lidí může vypěstovat schopnost vidět anděly s otevřenýma očima, mimo duchovní sféru. Jinými slovy: podíváte se na určitého člověka a jasně uvidíte anděly vznášejícího s enad jeho rameny. Ti, kteří s jasnozřivostí teprve začínají, musí při ,,prohlížení” lidí většinou zavřít oči. Zrakem své mysli potom uvidí strážné anděly dotyčného člověka.

Někteří lidé vídají v prvních fázích své jasnovidnosti světla nebo barvy. Jiní zachycují prchavé záblesky andělských hlav nebo křídel. Další jedinci vídají anděly jako průsvitné a bezbarné bytosti, které vyzařují třpytivá světla. Jsou však i lidé, kteří vidí anděly jako trojrozměrné bytosti a jasně barevnými šaty a vlasy.

Ve stresujících situacích nebo po procítěné modlitbě zažívají někteří lidé intenzivní setkání s anděly podobná zjevením. Při plném vědomí a se široce otevřenýma očima vidí takový člověk anděly, který může vypadat jako lidská bytost nebo se zjevuje v tradiční andělské podobě, v rouchu s křídly. Anděl tam zkrátka je. Je možné ho slyšet, nebo se ho dokonce i dotknout, a fakt, že se nejednalo o člověka si dotyčný uvědomí, až poté, co anděl zmizí.

Přílišná snaha:

Tou úplně nejběžnější překážkou jasnovidění a komunikace s anděly je přílišná snaha prohlédnout. Když příliš tlačíme na pilu nebo se přepíname, dojde k zablokování. Je to proto, že jakékoliv napětí pramení ze strachu, jehož původcem je ego. Ego je stoprocentně neduchovní.
Příliš se snažíme, když nejde hluboko dovnitř cítíme strach, že něčeho nebudeme schopni dosáhnout – proto raději používáme sílu. Skrytá negativita může zrušit hodiny strávené pozitivními afirmacemi a manifestacemi. Strach se pak stává negativní modlitbo která k nám, naneštěstí, přitahuje přesně to, čeho s enejvíc bojíme.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-05-17 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jak já bych chtěl svého andílka vycítit :)… Jednou se mi povede se s ním spojit. Vím to.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek