Jak zjistit celé jméno a podobu anděla? Můžu s ním mluvit?

16.9.2010 v Poradna 15

Srdce

Následující dialog, ač se to možná nezdá, byl přes e-mail, ale protože jsem ho upravila spíše jakoby do podoby rozhovoru, umázla jsem rozloučení a mé typické fráze stylu ,,Hodně štěstí“.

I když na stránkách jsou otázky tohoto druhu již několikrát zodpovězené, zde jsou zopakované přímo a pěkně pohromadě, jakoby přímo nabízely povzbuzení pro každého začátečníka, nebo chcete-li ,,amatérského andělského kontaktéra“.

linka

Dotaz:

Ahoj Alue, mas moc hezkou stranku, ktera do jiste miry zmenila muj pohled na svet, ale mam jeste par otazek 🙂
jednou sem se chtela spojit s mym andelem (zrovna jsem si nemohla vzpomenou na zadny cvik z tvych stranek a tak jsem to udelala trochu po svem). zavrela jsem oci a predstavila jsem si ho jak stoji kousek ode mne, jenze jsem si ho, teda spis ji, predstavila s jasnou tvari a blond dlouhymi vlasy. A kdyz sem se ji v duchu zeptala jestli by mi rekla sve jmeno po chvilce mi v hlave naskocilo jenom pismeno T. Je mozne ze je to jen ma bujna fantazie a ze sem si to vymyslela nebo je to mozne a byl to opravdu muj andilek?? predem dekuji za odpoved.

Odpověď od Alue:

Ahoj,
Mě se také občas stalo, že mi anděl neřekl své jméno ihned, ale naznačil například jen počáteční písmenko a zbytek jména dopověděl později. Někdy k tomu má důvod, nebo ho zkrátka špatně slyšíš, tak k tobě nedoplulo celé jméno. Rozhodně bych to jako fantazii nebrala. Vůbec se neboj a vyzkoušej tu svoji vizualizaci znovu. Soustřeď se na anděla a mysli na to písmenko T. Pros ho, aby to slovo dopověděl, ale vyprázdni hlavu. Nesnaž se nic vymýšlet, ani za každou cenu něco slyšet. Přej si a buď v hlavě jakoby prázdná. Potom by jsi měla slyšet celé jméno. Když se ti v hlavě začnou formovat chaoticky písmenka, v klidu počkej, ona se sama postupně složí do jména.
Pro lepší kontakt s andělem je vhodné udržet se v dobré náladě, nebo jít do přírody, popřípadě zapálit lichý počet svíček ve tvé blízkosti. Hlídej své sny, může se ti stát, že zbytek jména uslyšíš v nich.

Dotaz:

Dekuji za odpoved. Ja jsem to jeste zkousela ten den, ale zarazilo me pak kdyz jsem se docetla ve tvych strankach, ze clovek ma minimalne 2 andely a ja videla jenom jednoho. Jenze kdyz jsem si ho odpoledne prestavovala tak jsem to s tema 2 andelema jeste nevedela…. Ja bych s nimi hrozne rada mluvila ale bojim se ze je neuslysim nebo ze si tu odpoved jakoby sama vymyslim, ze to co se mi ozve v hlave je muj hlas ne andilkuv…

Odpověď od Alue:

Ahoj,
Přestože člověka chrání několik bytostí a ne jedna, často se objevují v nižším počtu, aby lidskou mysl nemátli. Rozlišování mezi svou myšlenkou a vnuknutím je o cviku, časem na to přijdeš a naučíš se mít v tom cit. Když anděla neuslyšíš, nic se nestane, o nic nepřijdeš a nikdo ti neublíží. Není proto potřeba mít strach, nebo se do toho nutit. Je to tvá snaha a zájem se učit, kterým neriskuješ.

Dotaz:
Ahoj,
a nevis jak bych se mohla dozvedet pravou podobu meho (mych) andilka? Na tvych strankach jsem videla obrazky tvych andilku. A je tedy teoreticky mozne, ze kdybych trenovala, videla a slysela bych pak andilka lepe nebo bych si s nim pohla i povidat??

Odpověď od Alue:

Ahoj,
Podoba anděla se dá zjistit automatickou kresbou. ( o tom je toho na internetu dost, stačí si trošku počíst a vyzkoušet.) Můžeš si ji i objednat u někoho, kdo se automatickou kresbou zabývá, pokud ji sama nezvládneš. Postupem času můžeš anděly vidět i ty, nebo je alespoň vnímat v představách. To nejdůležitější na andělovi ale není vzhled ani jméno, ale samotná jeho podstata, to, že ho máš. Takže pokračuj beze strachu ve snaze komunikovat a všechny tyto věci příjdou časem. Mě například první obrázek Laureje vyhotovila paní jako dárek. Cestičky jsou nevyzpytatelné.

Hodně štěstí 🙂
Alue

edward-tadiello-angel-with-dove

Kam dál:

Další otázky a odpovědi – ZDE

Zeptejte se také na něco – ZDE

Navštivte bohatou galerii s dalšími obrázky krásných andělů – ZDE

Brouzdejte velkým archivem, který je věnovaný článkům o andílcích a různým meditacím – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho M* 2010-09-16 17:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Myslím, že na jménu ani podobě nezáleží.

Ikona diskutujiciho Jarda 2010-09-16 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jooo,a není snad právě tohle magie?

Ikona diskutujiciho Eleen 2010-09-16 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Alis-Mary 2010-09-16 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Eleen – pardoon, že použiju poněkud expresivní výraz, ale "věřit" je na prd. Věřit se dá čemukoliv, např. i očkování nebo politikům.

Ikona diskutujiciho Alis-Mary 2010-09-16 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě něco..

Ikona diskutujiciho Hans 2010-09-16 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, naprosto se ztotožňuji s obsahem komentářů Alis-Mary, sám jsem na to chtěl několikrát poukázat. Směřuji svůj rozvoj do svého nitra, cítit či i vidět ostatní bytosti je prostě bonus, který vás na cestě vlastního rozvoje nemine. Když se nesnažíte hned vnímat bytosti za každou cenu, ale dojdete k jejich vnímání zvolna vlastním vývojem, můžete si být mnohem jistější, že to co vnímáte již je reálné bez nánosu fantazie.

Ikona diskutujiciho Boikana 2010-09-17 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pro někoho mozna neni dulezity znat jmeno ci vzhled andela ale pro nekoho zase jo.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-17 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Alis je moc hodná a citlivá bytost a její komentář asi vyzněl trošku jinak, než ho zamýšlela. Prakticky má pravdu, ale spíš jak se to vezme a popíše. Veškerá snaha o komunikaci bývá založená zezačátku na tom, že chcete věřit. Teprve postupem času a praxí zjistíte, že už nevěříte, že víte, protože to máte potvrzené. Všichni andělé vypadají krásně. Znát jejich podobu a jméno není pro komunikaci rozhodující, ale rozhodně je to pro mnoho lidí důležité, protože to pomáhá více se do komunikace vcítit. Když tyto dvě věci o andělovi víte, máte k němu o mnoho blíž, než když o něm nemáte představu. Určitě je to důležité, hlavně pro začátečníky. Takže věřit je krásné a je to moc důležité pro začátek, ale od ,,věřit" by čověk měl postupně přejít na ,,vědět". Jak rychle, to už záleží ne něm. Díky Vám za tak pěknou diskuzi, vytáhli jste se 🙂

Ikona diskutujiciho Eleen 2010-09-17 14:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to řeknu ještě jinak (aby nedošlo k nedorozumění), teď už VÍM. A vím proto, že jsem věřila… 🙂

Ikona diskutujiciho Eleen 2010-09-17 14:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a ještě něco-já tyto schopnosti beru samořejmě jako "bonus" ve svém životě a vážím si jich. Mám ale i spoustu jiných zájmů, mimo ezoteriky! Mé schopnosti pro mě samozřejmě nejsou kdovíjaká nejdůležitější věc v životě… :))

Ikona diskutujiciho Jarda 2010-09-18 01:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Anthony de Mello :

Ikona diskutujiciho Soňa 2011-02-06 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sama jsem konečně přišla na to jak se jmenuje můj strážný anděl, jeho jméno je Ezael a byla jsem velmi šťastná, nevím, jak vypadá, ale dokážu ho cítit a je to velmi zvláštní pocit. Jsem tak šťastná, že se mi chce brečet.Nejvíc chci poděkovat tobě Alue, protože jen díky tobě vím, to co vím.Jen mám jednu otázečku – Jak ses cítila, když jsi začala komunikovat se svým andělem?

Ikona diskutujiciho hry-online-zdarma-superhry 2011-06-08 00:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Ikona diskutujiciho Daemon 2012-06-23 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj.

Ikona diskutujiciho MIchal 2017-07-13 18:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím. Nevěřím na nebe a na boha jak náboženství vyzobrazuje křesťanství ale věřím v severské bohy (odin, freya…) a také věřím, že mám svého anděla ale je ten anděl spojen s křesťanstvím nebo mě chrání Valkýra?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek