Jaká je skutečná situace na Ukrajině a kam to všechno spěje?

8.3.2014 v Zprávy 34

Ačkoliv se tématům politiky striktně vyhýbám, situace na Ukrajině a všechny ty hemzy, kterými nás zahrnují masmédia, mi nedají.

Gloria.tv vytvořila krátký film, kde velice jasně vystihuje situaci podle pravdy. Zatímco nám se vykládá, že ukrajinský lid se bouří proti vládě, ve skutečnosti tam všechen bordel dělají najatí herci, kteří mají za úkol rozpoutat občanskou válku, na jejíž základech vyvolají třetí světovou válku. Je to předem nachystaný scénář a nedělá to nikdo jiný, než Amerika.

U nás v Česku se pomlouvá Putin. Nazývali ho Hitlerem, který chce zabrat cizí zemi. – Opět je to přesně naopak.

Nejvíc mě baví, že Schwarzenberg, který je sám Zednář, Illuminát, Satanista a neumí ani pořádně česky, prohlásí o Putinovi, že se chová jako Hitler… Za to, že jde zachránit Ukrajinu a ukončit krvavou řežbu. Největší kriminálník řve ,,chyťte zloděje“, místo aby si sám zametl před vlastním prahem. Blábolí všechny nesmysly, které mu přikážou ti, kteří ho neoprávněně dosazují na vysoké pozice.

Koho chleba jíš, toho píseň zpívej…


Pokud by se Americe povedly její plány, kam myslíte, že se boje rozšíří? – Chystá se to i na Rusko. Putin nemůže čekat, až mu začnou rozvracet i jeho zemi. Rozhodl se ukončit problém už v jeho zárodku. Naším štěstím je, že Rusko má podporu v Číně, nově i v Turecku, které prohlásilo, že nepustí Američany do Černého moře. – Už jim totiž také došlo, kdo jsou ve skutečnosti Američané, proto se postavili na stranu Rusů. Amerika také nepočítala s tím, jak mírumilovně se k uměle vyvolávanému konfliktu postaví ochranné složky… To právě uvidíte v dokumentu od Gloria.tv

To jsou všechno dobré zprávy. Přestože vznik 3. sv. války předpověděla i Baba Vanga, máme šanci, že se to Americe nakonec nepodaří a Ruský medvěd nás před ní zachrání.

Takže pokud v tom máte nepořádek, a nevíte co si máte myslet, pusťte si tento film:

Kdo se stal krvavou obětí euro-majdanu?

http://www.youtube.com/watch?v=ZM2snw4E4w8

… A hlavně už nečtěte a nesledujte nic, co se objeví v našich hlavních médiích. Jejich úkolem je vyvolat nevraživost proti Putinovi a Rusku. Kdo nemá argumenty, začne jednoduše napadat osoby. Pamatujte si, že všichni lidé, kteří jsou vizionáři, kteří předběhli svoji dobu, kteří pomáhají lidem nebo mají dobré záměry, jsou pomlouváni, zesměšňováni, nasazují se na ně placení trollové a agenti (dříve se prostě upalovali). Jen si vzpomeňte, co všechno už zkusili na mě. Úplně stejný postup se používá na VŠECHNY osoby, které se systému nehodí do krámu. Nebuďte součástí této propagandy, myslete svobodně a přejte si systémový kolaps Ameriky…. Podívejte se do minulosti, jaké zločiny napáchala Amerika po celém světě… Přejte si mír a zdravou planetu. Americe se to nesmí podařit. Protože pokud ano, tak máme problém my všichni. Ne jenom Ukrajina.

Dále doporučuji:

http://www.zvedavec.org/komentare/2014/03/5880-byvaly-americky-agent-prevrat-na-ukrajine-se-pripravoval-na-zapade-nekolik-let.htm

http://www.orgo-net.blogspot.cz/2014/03/ukrajina-situace-se-obraci-banderovci.html

http://www.youtube.com/watch?v=_EOyz8yS5cc

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Ze světa“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-03-08 04:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Niektorí tí demonštranti z majdanu vyzerali ako z nejakej špeciálnej jednotky,  maskovaný so samopalmi strielali do policajtov aj do obyčajných ukrajincov, niekto ich tam nasadil aby robili bordel.

Ikona diskutujiciho vlaja 2014-03-08 05:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

psychopati sa dostali k moci na Ukrajine a idu rozkradať /kradnuť/ to pozname u nas

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-03-08 05:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Len problém je že rusi budú chcieť pripojiť celú ukrajinu k rusku a to im usa a eú nenechá. Pre porovnanie rusko má 750 tisíc vojakov a usa 1, 4 milióna, takže nakoniec to vyhrá skôr usa.

Ikona diskutujiciho Marek 2014-03-08 06:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Posielam link na reláciu v Slobodnom vysielači,v ktorej hosť Patrik Sojka veľmi výstižne popisuje,o čo vlastne na Ukrajine ide a kto ťahá nitky z pozadia.Kliknutím na link sa dostanete do archívu relácie ,,Informačná vojna",nájdite si reláciu zo 6.3.2014 s názvom,,Situácia na Ukrajine".Hosť Patrik Sojka.Stojí to za to.A šírte info ďalej.

Ikona diskutujiciho Monika 2014-03-08 07:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc ti děkuju Alue za tento článek a máš naprostou pravdu ve všem. Je dobře, že mají možnost i díky tobě vidět pravou tvář situace na Ukrajině plno lidiček. Mám takový pocit, že naprosto stejným způsobem tzn. vliv USA a vlivných států v Evropě připravili i sametovou revoluci u nás v ČR. Proto je zde takový systém, který drtí slušné lidi. Jsem šťastná za tvůj web a přeji všechno nej…

Ikona diskutujiciho lenka f 2014-03-08 08:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám na to stejný názor. Vnímám to také tak, že Putin a Rusko je poslední velký protivník té namistrované, přemotivované americké administrativě, která si dělá v celém světě co chce už hodně dlouhou dobu. Samozřejmě ve spojení se servilními vlezdo**** z EU, kteří nesmějí na straně USA také chybět. No a o našich politicích ani nemluvě, stačí se podívat, co to máme za ministra zahraničí. Televizi, buď přepnu nebo vypnu aspoň abych si zachovala základní duševní zdraví, protože mi ta manipulace, jednostrannost a oblbování zvedá tlak.

Ikona diskutujiciho Lubos 2014-03-08 08:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Politiku zasadne nesleduji, masmedia take ne. Nicmene mam na seznamu email, takze  jsem si nadpisu o deni na Ukrajine musel vsimnout. Rovnez tak na recepci v praci titulku v novinach. Od zacatku to vnimam stejne jak pise Aluska. Naprosto souhlasim s charakteristikou Schwarzenberga.

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-03-08 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Paráda Aluš, přesně tento názor jsem si myslel že budeš mít, mám ho i já od začátku za což jsem u svého okolí dost tvrdě odsuzován.

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-03-08 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednoho ale EU a USA využili dobře, to že Janukovyč a jeho vláda byli zloději(Ale kde nejsou že?), to je pravda a prostý ukrajinec to potvrdil destrukcí kyjeva, bohužel si neuvědomují že ti co přijdou budou ještě horší, v tomhle mě je ukrajinského lidu líto, bojoval s plnou vervou za něco o němž byl přesvědčen že přinese zlepšení a bude to přesně naopak. Bohužel se nechali zmasírovat a vzali to za špatný konec. Teď i v ČR bude "objektivní důvod" díky krizi ke zdražení ropy, pšenice, brambor, plynu a co já vim co všeho, chce se mě zvracet.

Ikona diskutujiciho Anna 2014-03-08 09:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekný deň,Alue. Tento príspevok od Teba ma príjemne prekvapil.Ďakujem,že si. Držím nám všetkým palce.

Ikona diskutujiciho Anchor 2014-03-08 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Což o to, já to nesleduju, ale rodiče jo a i když jsem jim poradila, proč by neměli, stejně se každý večer na zprávy dívají 🙁

Ikona diskutujiciho Tatiana 2014-03-08 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mlýny melou pomalu ale jistě…Západu, rozuměj USA  a její prodloužené ruce EU se nepodaří pokořit celý svět, bude krveprolití, bude zmatek nad zmatek, konflikty…ale její zrůdné plány, které bohatě doplnují nebezpeční Ilumináti po celém světe,  se nenaplní…proto nasazují tak na Putina a Rusko. Celkové zrůdné média , dotované západem můžou zato, jaký obraz udělali o Rusku, resp. o celém východu…., tedy i o Nás…, ale mlyny melou jistě přátele…nakonec se tyto zrůdy požerou navzájem, dojde ke změně a velké…havně si udělejte objektívní názor, přemýšlejte, studujte dějiny, shánějte si informace z jiných zdrojů než z médií a pak používejte i selský rozum a intuici…pokud ani to nezabere, tak Bůh s Vámi..

Ikona diskutujiciho K.G. 2014-03-08 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nadherne napisane, Alue. Nic, len pravda :-)

Ikona diskutujiciho hajcus.ka 2014-03-08 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super článek Aluško, díky za něj:) Je fajn, že se najdou lidi, kteří se nebojí psát něco jiného, než co zaznívá ze stran zmanipulovaných masmédií. Mně na té situaci kolem Ukrajiny od začátku něco nesedělo a "oficiálním" verzím jsem nevěřila, teď jen doufám, že otázky, které mě donutily tyhle zprávy zpochybňovat, napadnou i ostatní lidi, kteří na Rusko nadávají..

Ikona diskutujiciho Hugo 2014-03-08 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V tomto más 100%-tnu pravdu…………………..

Ikona diskutujiciho Andrea V. 2014-03-08 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vdaka Alue za clanok

Ikona diskutujiciho Blue 2014-03-08 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Popravdě, mně tenhle dokument přijde taky "zmanipulovaný". Možná v rámci objektivity by tu měl být i další článek o Krymu.

Ikona diskutujiciho Alek 2014-03-08 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím říct že smekám před policisty že se nechali takto bít. Když jsem sledoval to video tak se ve mně mísila lítost a hněv. Facebook je sice strašné svinstvo, ale na druhou stranu se na něm šíří informace rychlostí blesku. Sdílejte video na facebooku.

Ikona diskutujiciho Fox 2014-03-08 14:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já tomu nerozumím, mám v tom zmatek i po zkouknutí toho filmu.

Ikona diskutujiciho Namasteen 2014-03-08 14:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju Alue :)Jsem ráda, že aspoň tady si nemusím připadat jako šílenec, hlupák, naivka nebo komunista 😛

Ikona diskutujiciho Mína 2014-03-08 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Připojuji se k těm,co Vám děkují Aluško.Je mi z toho co se ve světě děje velmi smutno:-(.Jsem z toho zmatená,co nás tedy čeká osvícení nebo zkáza?Děkuji

Ikona diskutujiciho Domča 2014-03-08 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tahle tvoje věta je nejlepší: myslete svobodně a přejte si systémový kolaps Ameriky…. :D:DTo je teda svoboda:D Ne, já nevím, každý říká a tvrdí něco jiného, kolik lidí, tolik názorů…

Ikona diskutujiciho David 2014-03-08 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky, Aluško 🙂

Ikona diskutujiciho Vika 2014-03-08 17:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ukrajinský puč organizovaný z Wall street.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-08 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: A co si myslíš, KDO TADY NEJVÍC LIDEM BERE SVOBODU?! – AMERIKA PŘECE. Nebo který jiný bezmozek si myslíš, že tady zavádí čipování dětí, GMO, Chmetraily? My to fakt nejsme.

Ikona diskutujiciho Domča 2014-03-08 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:To, že tvůj názor v článku nezazněl,  myslíš opravdu vážně jo??:D:D Co věta na tomhle blogu, to tvůj názor Alue;)A já nenapsala a ani teď neřeším, zda to co píšeš je nebo není pravda o těch Američanech, jen říkám fakt, který vidím napsaný a komentuji ho svým vlastním názorem. A co se týče ohledně 3 sv si myslím, že ta už dávno probíhá, uvnitř  lidí, je to taková skrytá válka…

Ikona diskutujiciho Inalyn 2014-03-08 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja len nechápem jedno…Motív, dôvod prečo si USA želá 3.svetovú vojnu. Nejde mi do hlavy, že by proste len chceli zažiť krvipreliatie, alebo tak niečo. So systémom to asi nesúvisí, lebo ovečky naďalej počúvajú na slovo. Tak aký je motív? Ide im o niečo konkrétne?

Ikona diskutujiciho Bofinka 2014-03-08 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je síla! Děkuju Aluško :-)

Ikona diskutujiciho Jindra 2014-03-08 20:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jediné, co je konstruktivní na celém dění s Ukrajinou, je to procitnutí široké veřejnosti, jak jim masmédia lžou. Nejhorší mi přijde Aktualne.cz. Ale v diskusích drtivá většina lidí nesouhlasí. Tady je k tomu článek: http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/783-ctenari-se-probouzeji-a-cesky-mainstream-dostava-na-frak

Ikona diskutujiciho Pavel 2014-03-08 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odvahu.

Ikona diskutujiciho Achantall 2014-03-08 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Baba Vanga hovorila ze 3.svetova pride ked bude zabity medved.

Ikona diskutujiciho Farah 2014-03-09 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechapu dnes dve veci: proc se pokazde ale POKAZDE cpe nejaky vnejsi stat do zalezitosti, ktere se deji uvnitr jineho statu. Zeby to bylo tim, jak se predem neco porad predpoklada? Paneboze, oni si to urcite nejsou schopni vyresit a pak se to jeste snese na nas?! Nu, ale plati POKAZDE a VSKUTKU, ze nejhorsi smrt je z vyplaseni. Takze ano, pocinani Ruska nechapu, pokud hodlaji zajit do takove miry, aby se zapojovali do konfliktu. A tim min chapu USA, ktere investuji majlant do zkoumani vyraziv Putina a spol…Pentagon jde vestit! :D Smutne na tom je, ze se na malickostech snazi odvest pozornost od podstatnych zalezitosti. http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/329827-pentagon-zkouma-jazyk-tela-svetovych-politiku-vcetne-putina.html

Ikona diskutujiciho David 2014-03-09 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:Vyvolat válku může mít vícero důvodů. Například instantní redukce populace – míň lidí spotřebuje míň surovin a lépe se nad nimi vládne.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek