Jaké potraviny jsou dnes bezpečné a jaké ne? – DOPORUČUJI

16.11.2009 v Prevence 0

Potom co jsem zveřejnila články o aspartamu a semtam se zmínila o tom co je nebo není dobré jíst, mnoho z vás si domyslelo, že o tom snad i něco málo vím a nejeden z čtenářů mě prosil, abych se aspoň trochu zmínila, čeho se vyvarovat, co ještě kromě výrobků s aspartamem není dobré…

Dnes jste se právě takového článku dočkali.

Pokud jste zatím nečetli články o aspartamu, je nejvyšší čas si je přečíst:

,,Aspartam podruhé, aneb Tráví vás jako krysy!”

a potom ještě ,,Aspartam, strašný jed, který lidé milují…

Pro rekapitulaci:

Aspartam je skoro všude.

Vyhýbejte se proto těmto věcem: (zkopírováno z mých článků o aspartamu)

Veškeré žvýkačky, (mentos taky!) Znojemské okurky, některé marmelády, jogurty, stolní sladidla, některé majonézy, hořčice, saláty, vitaminové přípravky, ovoce a zelenina v sladkokyselém nálevu, některé druhy piv, včetně nealko, dětské preparáty

– Aspartam má mnoho jmen, v prvním odkazu se dočtete, která to jsou. A jako doplnění, aspartam je dnes už i ve VŠECH slazených limonádách. – Lift, Sprite, Light Cola, Fanta.

Jediné čeho se nemusíte bát je originální Kofola a ,,Kombajnérka”.

Další kapitolka jsou jogurty:

Obsahují plísně, viry, některé dokonce už i nanotechnologie.

Jogurty Dobrá máma: Největší šrot, způsobuje strašné vyrážky. Podobně jsou na tom i Yoplait, Jogobella a Danone. – Nekupujte žádné barevné slazené jogurty. To co v nich je, v životě ani nevidělo mléko. Je to jakýsi krém, který je jen odpad.

– Odzkoušený dobrý jogurt je bílý selský od Kunínu

(Podobné šroty jsou i jiné krémové cosi, jako je třeba Termix… nic dobrého v tom není.)


Další varování jsou kuchyňské soli. – Mnoho těchto solí obsahuje přídavky chemického jódu. Lidem napovídali, že je to pro jejich zdraví, ale je to přesně naopak.

Chemický jód systematicky velice rychle likviduje štítnou žlázu, která je nezbytná pro zdravý organismus, vytváří hormony a látky, které kontrolují takřka všechno. Kdo nemá v pořádku štítnou žlázu, je strašně tlustý, má popraskanou kůži, nebo je naopak extrémě hubený a nemůže přibrat, ačkoliv jí jak může, nebo mívá pod krkem strumu. (Celulitidu máte z aspartamu, stryje, aniž byste rodili, máte z chemického jodu.)

Kdo jí delší dobu chemický jód, má jím nasáklé tělo. Chemický jód likviduje ten správný, biologický, takže nemá šanci se vyléčit. Leda přestat jíst chem. jód, pořádně se propláchnout vodou a pak to zkoušet. – Kupujte kuchyňskou sůl bez přídavků, nebo himálajskou.

Stejně tak si dávejte pozor na zubní pasty, ty obsahují jak chemický jód, tak i fluor. Sice pastu nejíte, ale pamatujte, že naše pokožka je částečně propustná. Past, které neobsahují tyto dvě složky je na trhu po čertech málo, takže budete muset shánět v poněkud specializovaných prodejnách.

Bezpečná zubní pasta je Forever Bright Sparkling Aloe Vera Toothgel. – Doporučuji.

A jentak mimochodem, rozhodně si nemyslete, že můžete sehnat biologický jod v lékárně. (Ani mumium…. to co tam prodávají se v životě s pravým mumiem ani nepotkalo, nemá ani tu správnou barvu, ani konzistenci.)

ZA NIC NA SVĚTĚ NEKUPUJTE Z OBCHODŮ KUŘATA.

Jsou plná hormonů, které způsobují problémy hlavně mladým holkám, které jsou pak strašně tlusté, nebo mají prsa, že si nevidí na špičky nohou, mají zničenou štítnou žlázu, mají potíže s menstruací, nezabírají na ně antibiotika, (protože kuřata vyhnaná hormony se krmí antibiotiky preventivně, aby nebyla nemocná. Tyto látky se pak dostávají do jejich masa a lidé tak v kuřeti jedí nejen hormony, ale také antibiotika.) – Pokud nechcete své děti zabít, nedávejte jim kuřata.

Vyhýbejte se všem řetězcům rychlého občerstvení, speciálně Mc Donaldu. – V jeho hamburgerech se našly stopy Kokainu. – U jiných firem to bude bohužel podobně. Návykové látky v rychlých občerstveních způsobují závislost, kterou si lidé vůbec neuvědomují.

,,Každý den má syn doma ode mě navařené, ale on stejně jde do Mc Donaldu! Jakoby ho to tam táhlo…”

Všichni pravidelní strávnící Mc Donaldu, KFC, Burgerkingu apod. jsou závislí na přidaných látkách a měli by se jít léčit.

To že se do hambáčů přidává kokain není výmysl, bylo o tom už i v televizi.

Krom toho, co myslíte, z čeho asi dělá KFC kuřata? – Přece z těch hormonových. Však se podívejte na lidi, kteří tam chodí. Samí nemocní tlouštíci. Chcete tak také dopadnout?

Podívejte se na ceny… není 20kč za jeden hamburger nějak málo? – Podezřele málo, viďte.

Nejezte nic co má v sobě byť sebemenší přídavek genetický modifikovaných rostlin.

Jediné sousto GMO stačí, aby ovlivnilo váš organismus už navždycky.

Dávejte si pozor na oleje na smažení, SKORO VŠECHNY jsou s přídavkem GMO, nebo jsou jen z geneticky upravených plodin. Naštěstí to zatím píšou na etikety. – Čtěte je pozorně. Jeden druh oleje, který je zaručeně v pořádku je LUKANA, Slunečnicový olej.

Některé kečupy jsou také GMO, kvalitní kečup bez GM je Heinz ve sklenici.

Nekupujte nic, co má na etiketě napsáno ,,umělé sladidlo” – je úplně jedno, jak se to umělé sladidlo jmenuje, všechna mají podobné účinky jako aspartam. – Hledejte výrobky s normálním cukrem.

Ve veškerém pečivu jsou plísně, téměř v každé zelenině jsou plísně a také mnoho chemických postříků, v obilí jsou plísně, v mouce jsou plísně, ve všech oříšcích a burácích jsou plísně.

– Proč?

1. Nám tím všechno nakazili, aby nás poté mohli ,,léčit”.

2. Mouka na pečivo neprochází před zpracováním speciální tepelnou úpravou proti plísním. – Nezakazuji vám jíst volně dostupné pečivo, ale alespoň těch oříšků se vyvarujte.

Dnesní obilí už je tak zdegenerované, že bez postřiků nepřežije, stejně je na tom i spousta druhů zeleniny. – Bohužel. Všechno je nemocné už v semínku.

Nepoužívejte kosmetiku a výrobky od AVON, obsahují nanotechnologie, které se vám dostávají přes kůži do těla a nechtějte vědět, co tam pak dělají.

K tématu doporučuji velice důležitou a zajímavou knihu, ve které se dozvíte vše o přidaných látkách, tzv. ,,Éčka”.

Najdete ji v Rubrice ,,Doporučuji”. Pod názvem ,,Víme, co jíme? – aneb: Průvodce ,,Éčky” v potravinách”. Napsala Dr. Tereza Vrbová.

jídlo

Plus, ještě doplnění od Ondry:

(vyjmuto z textu)

,, …teď jsem četl ten článek s tím co jíst a co ne a rád bych pár věcí přidal, o kterých mi je známo, že to nejsou nejaky svinstva.
kečupy: mamka nedávno sehnala jeden úúúžasnej kečup… bez přídavku vlastně čehokoliv umělýho, ani zahuštovadlo tam není takže je hezky řidký. Je od firmy Sunfood a vyrábí se v Dobrušce (což vlastně není od nás tak daleko :) ). Pak taky je ještě jakžtakž dobrej Kand, nemá GMO ani jiny mrchy, jediny co tam asi má je umělá kys. citronová. A je docela drahej.
Jogurt jedinej snad dobrej, kterej se u nás prodává je Choceňský smetanový jogurt – je bíly a ve spod je takový sirup s ochucením. Nevim akorát co si představit pod “Obsahuje živé jogurtové kultury” – jinak jak říkám, je to to nejlepší co tu seženeme. To co si psala se u nás neprodává, asi jen někde na Moravě. (pozn.:- s tím jogurtem lidi bacha, jistý to není.)
Olej jsem taky jednou objevil bez GMO. Jmenuje se Majola, je taky ze slunečnic a je to na něm vysloveně psaný, že je bez GMO.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek