Je diamantová voda v pořádku?

2.1.2011 v Poradna 85

Otázka:

Ahoj Alue, jaký je tvůj názor na Diamantovou vodu? Je to podvod nebo pravda?
Nechceš napsat něco víc, o roku 2012 a to, co bude po něm?
Jsi opravdu šikulka 🙂
Děkuji.

Odpověď:

Ahoj,

Diamantová voda není dobrá. Přišla jsem s ní už jednou do styku. Chuťově působí tvrdě, nesympaticky. Byla jsem tehdy ještě dítě a nutili mě ji pít, ale já jsem z ní intuitivně neměla dobrý pocit a nechtěla jsem ji.
Dokonce vím proč, v diamantech je zakodované to největší zlo na této planetě. Proto s diamanty obchodují jen elity. Pouhé vlastnění diamantu přináší člověku smůlu, někdy i smrt. Proto panují různé zvěsti o prokletých diamantech a špercích. Prokleté jsou všechny a tyto zvěsti o mrtvých majitelích jsou pravdivé.
Diamantová voda má jméno po nich, protože má stejné účinky.
Velmi zajímavý článek by se o tomto dal najít i na Osud.cz, nechci kopčit, tak alespoň část:

,,Skutečnost je – a opakuji – podle mých zjištění, dále však i podle zjištění např. studia Agape Brno, jedné švýcarské psycholaboratoře a poté dalšího zdroje, daleko horší. Voda má za účel proměnit mentální úroveň vědomí a zasadit do něj “jisté vzorce”. Nechme nyní stranou jaké. Když jsem se tedy s přáteli na vodu zaměřoval více a znovu provedl měření, už nám vyšlo, že nejen že voda nepomáhá, ale škodí. Je nastavena na “destrukci”. Jde sice myšlenkou přeprogramovat a vyčistit, ale pak z ní získáte normální, běžnou vodu, nic více, nic méně.

Celý článek zde: http://www.osud.cz/diamantova-voda-dobre-zabalena-manipulace

Pití diamantové vody ukládá do lidské bytosti destruktivní data. Člověk se potom dostává pod vliv temných sil  a pokud s pitím pokračuje, může jim i úplně propadnout. Když propadne, začne mít pocit, že je tato voda dobrá a že mu dělá dobře, protože na ní začne rezonovat. Dokonce jsem nedávno četla jakousi zpověď jedné paní, že přinesla diamantovou vodu domů a její děti ji nechtěly pít, ukazovaly na ni, plakaly a říkaly ,,bolet”. To mluví za vše, děti jsou kolikrát mnohem moudřejší a vidí více, než dospělí lidé.

Tuto vodu za žádnu cenu nedoporučuji pít, je velmi škodlivá a nebezpečná.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Další příroda: Zde

Komentáře

Ikona diskutujiciho ivan 2011-01-02 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…véélice jednoducho a výstižne napísaný článok…vďaka zaň…

Ikona diskutujiciho Verča 2011-01-02 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O téhle vodě slyším poprvé. Díky za varování. Osobně jsem dávala přednost klasické vodě z kohoutku, ale protože u nás mají vodáři nepěknej zvyk nasypat do té vody hafo chlóru, aby do naší malé vesničky nemuseli tak často jezdit, už ji nepiju. Asi někde zkusím sehnat levitovanou vodu. Chutná mi aloedrink, tak si občas kupuju ten, anebo si uvařím čajík. Takový ovocný nebo zelený čaj na tři nálevy, nebo v půllitráku dá člověku dost tekutin (pokud si ho udělá několikkrát denně) a navíc není ničím závadný.

Ikona diskutujiciho Leilak1 2011-01-02 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja, som sa potešil, že sa dozviem nejakú tvoju predstavu na druhú časť otázky – 2012, žiaľ článok pre mňa nečakane skončil … :-) heh

Ikona diskutujiciho Mieko 2011-01-02 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje mamka mi tu vodu pořád cpe :D prej je dobrá. Ale já jí říkala že jí nechci ,že je divná. Odpověděla ,že kecám že je dobrá atd.

Ikona diskutujiciho Nikola 2011-01-02 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

prosím tě a mohla bys mi vysvětlit jak vypadá a kde se vyrábí ,nikdy sem o tomhle neslyšela ,díky za vysvětlení ..:)

Ikona diskutujiciho vivien.viv 2011-01-02 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju moc za článek. Mám doma vodu, nevím, zda je diamantová. Je to tak, že kámoška dostala od někoho kousek, nalila mi, já ji dolila atd. Zase jsem někomu odlila kousek a pořád dokola. Jedná se o diamantovou vodu? To je prča – všechno to, co bylo doporučováno jako úžasný, je naopak :o). Nejsem na ní závislá, klidně se jí vzdám, je to překvapivé zjištění. Děkuju Alue :o)

Ikona diskutujiciho Alue 2011-01-02 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Moje řeč.

Ikona diskutujiciho El 2011-01-02 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O téhle vodě sem už jednou něco četla a sympatická mi nebyla. Drtivá většina takových věcí které se propagují a cpou k lidem nemají žádný účinek nebo člověka ještě poškozují. Lidi už neví co si vymyslet…

Ikona diskutujiciho Kacule 2011-01-02 15:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje mamka jí taky pije,myslí si že to je dobrý a furt mě nabádá ať jí piju taky,ale nezdá se mi že by jí to nějak prospívalo,tropí víc scén než kdy jindy,je nervózní,křičí a vybuchuje kvůli maličkostem,ale kdo ví jestli za to může ta voda?Každopádně super článek už k tý vodě ani nečuchnu

Ikona diskutujiciho Alue 2011-01-02 16:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Normálně jí vraž to ruky tenhle článek, dej k tomu i tu diskuzi a prostě tu vodu vylij, vůbec se s tím nemaž. A jestli začíná vyšilovat, tak tady svítí červené světýlko alarmu… anebo jí do toho něco nalij, klidně starou polívku 🙂

Ikona diskutujiciho Mieko 2011-01-02 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue jenže máma si i nějakou pro jistotu zmrazila, protože ji už párkrát nechtěně vylila :D takže se jí asi nikdy nezbavím.

Ikona diskutujiciho Julie 2011-01-02 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Natočte vodu z vodovodu věř a víra tvá tě uzdraví.Jinak už jsem skusila a mně páchla jak nafta jindy jak z potučku.Tak nevím a neduhu mám až až.

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-01-02 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V diamantech neni zakodovane zadne zlo, ale pameti. Cely organicky zivot vnikl z diamantu.

Ikona diskutujiciho Carlos 2011-01-02 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tato stránka je doopravdy pěkně udělaná a přehledná! Jsou zde zajimavá témata.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-01-02 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Prosimtě tolteku co to tady pořád plácáš za nesmysly? Všechno co čtu od tebe, tak vůbec nemá hlavu ani patu, pleteš páté přes deváté, s ničím nesouhlasíš, všechno je špatně, všechno víš líp. Tak si herdek založ nějaké stránky a ukaž kde to je, když si myslíš, že všechno znáš a všude jsi byl. Ty mě hlapče už docela hlouho tady v diskuzích pěkně šokuješ.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-01-02 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: A co ji poučit? Posbírej data, třeba ten článek z osudu ti klidně pošlu na mail. Možná ju probereš po dobrém, za pokud to stojí. To přece takhle nejde, člověk má už sám o sobě svých problémů dost, ještě si to všechno zhoršovat diamantovou vodou, když to vůbec nemusí být je nesmysl.

Ikona diskutujiciho Ivuš 2011-01-02 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím. Já jsem si touto vodou vyléčila veliký opakující se parodontální chobot. Ano, vodu lze programovat, je dobrým nosičem informací. Viz třeba Emotto: voda před modlitbou a po ní. Jinak k těm krystalům: Marko Pogačnik léčí matičku Zemi. A ještě bych ráda napsala k otázce kříže: ve skutečnosti Kristus nebyl ukřižován, myslí se tím ukřižovat ego: čakry mít vertikalizované, jako dole (1.čakra, kterou vstupuje jednotlivec do hmoty, sperma, aby bylo spojeno s vajíčkem), tak nahoře (7.čakra, kudy vstupuje duch), ruce na kříži znamenají mít propojen rozum a cit (myslet srdcem, cítit hlavou), tedy místo Idy a Pingaly být v prostředním kanálu Sušumny, milovat úplně všechny a všechno a odlišovat: ego, které nechce spolupracovat, nechat ve spodních čakrách rodit se, dokud nepochopí a nedospěje k lásce, a ty "moc hodné" poučit: miluj bližního jako sebe samého, když miluješ více druhé, na úkor sebe, tvou nevědomostí vytvářích disharmonií a fackuješ sám sebe. Matka Tereza a mnozí další: nedopochopení, že je DÚVOD, že jsou věci jak jsou, až pocopíme, a poděkujeme, samo se to změní, neboť pomine ten důvod…

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-01-02 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vis co je to diskuze ?Snad ma kazdy pravo vyjadrit svuj nazor. Vis snad co je to autokracie anebo ne ?

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-01-02 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ALue prozradim ti jedno tajemstvi 🙂 predstav si diamant je krystal.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-01-02 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Tak znova. Diamant je to nejtvrdší na světě a vypadá to takhle:

Ikona diskutujiciho Mitsu 2011-01-02 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, jak je to s diamanty, ale nechtěla bys někdy udělat článek o léčivých/ochranných kamenech, Alu? Jasně, na netu je toho plno, ale právě o diamantu se dočteš jen dobré věci atd. Existuje ještě nějaký kámen, podle Tebe nebezpečný? (Mými favority jsou stejně křištál, opál a serafinit 🙂 Měj se, Alu =)

Ikona diskutujiciho Alue 2011-01-02 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Ještě není dobré nosit černé kameny, ale jinak mě nenapadá moc co bych k tomu řekla. Kameny samy o sobě jsou všechny fajn až na černé výjimky a diamant.

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-01-02 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja vim jak vypada diamant a krystal mam je doma ;). Ale diamant je taky krystal ;). A dokonce jde diamant rozsvitit v noci bytosti ktera umi ovladat svetlo.)

Ikona diskutujiciho ivan 2011-01-02 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

….nechcem sa nejako moc pliesť do debaty, ale iba toto: keby som mal byť momentálne ako človek závislý na nejakých vlastnostiach takých či onakých kameňov,alebo by na mňa mali nejako vplývať, bol by som dosť "manipulovateľný" a bolo by to so mnou veľmi veľmi biedne….

Ikona diskutujiciho Mitsu 2011-01-02 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověd 🙂 Takže např. onyx ne? Měla jsem zato, že špatnou energii pohlcuje a při dostatečném čištění lze nosit. Za poslední dobu mě ale nejvíc překvapil serafinit. Zatím kromě křištálu je to jediný kámen, který se snese i s opálem (jestli existují další, nevím o nich). Když ho vezmu do ruky, mění barvu a vypadá, jako by v něm byla andělská křídla. Má krásnou energii. Občas z něj cítím vlny tepla a celkově mě posunul dál.

Ikona diskutujiciho titi 2011-01-02 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte všetci :-)

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-01-02 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:Presne moje slova. S nekteryma clanky jde souhlasit, s nekteryma na pul a s nekteryma vubec a prave komentare slouzi k tomu aby kazdej svobodne clanek ohodnotil 😉 a treba se prodiskutovalo to proc by mel diamant obsahovat zle kody atd… co kdyz je to jen ochrana diamantu aby ho nezneuzil nejakej hlupak ..atd

Ikona diskutujiciho Mieko 2011-01-02 21:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Vážně by jsi mi to poslala na mail? To bys byla moc hodná určitě bych o to stála. Alespoň by jsme se tý vody nadobro zbavily. Ale asi to bude obdížnější přesvědčit ji. Možná řekne něco ve smyslu ,že si zase někdo vymýšlí a že to jsou doměnky. Ale já jí to budu pořád tlouct do hlavy dokud to nevyhodí z domu :D

Ikona diskutujiciho AVALON 2011-01-02 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Židé vlastnia cely obchod s diamantami a nezda sa ze by im to prinieslo smolu

Ikona diskutujiciho evita 2011-01-02 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue a čo zlatá voda z juznej ameriky?

Ikona diskutujiciho Alue 2011-01-02 22:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Je to tak.

Ikona diskutujiciho Ivuš 2011-01-02 22:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Homeopat léčí kromě jinými paprsky i diamantovým. Umí poslat nemocnému křišťálový, diamantový, zlatý, titanový, zlatozlatý. Pokud takovým paprskem nabije dotyčného, aby zrušil jeho destruktivní programy, škodí? Muž měl psychózy, již ne. Já rakovinu dělohy, muž lymfy. Pijeme diamantovou vodu, působí na nás paprsky, homeopatií uvolňujeme staré programy a manipulace. Nejdůležitějším zákonem vesmíru je svobodná volba. Za Ježíšem přišel slepý. Kristus věděl, že si přeje vidět. Přesto se ptal, proč přichází. Ctil jeho volbu. Když slepý požádal o vrácení zraku, Kristus učinil zázrak. Připadá mi, že mentorovat matku ať vyhodí vodu je právě ta opičí láska, kterou jsme se přišli odnaučit. Ty manipulace "ve jménu dobra". Já na ně málem zemřela, tak o tom dost vím. Každý potřebuje zkušenosti, aby se poučil. Dokud se nespálí, nemůže rozumět, co znamená "nesahej na kamna, spálíš se". Moudrá matka vezme ručičku, dá na studenou plotýnku a zapne 1-2, než dítko ručičku sundá. Již rozumí pojmu "spálit se". Já si nabalila karmu celého ženského rodu. Chtěla jsem "zachránit" babičku,… Byl to můj destruktivní program. Jak jsem ho zrušila, teprve teď mohu pomoci mamce, teď chápu, PROČ bylo vše jak bylo: z obrovské lásky ke mně! Abych metodou pokus-omyl pochopila, získala praktické zkušenosti duality a mohla ji opustit. Někdo si nafackuje 10x, jiný 50x, další 500x, a vše je v pořádku, vše je správně, vše je od Boha. Cokoli kritizuji, kritizuji Boha. Miluj bližního jako sebe samého. Kritikou druhých kritizuji sebe, svou neznalost, že (i když mám pravdu) dotyčný si to své má objevit sám, byť spálením se na horké plotýnce. Jinak je to superego: že se povyšuji.

Ikona diskutujiciho Ivuš 2011-01-02 22:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zlatá voda nevím. Jen vím, že je koloidní zlato a platina, koloidní stříbro, a vyrábí to např. stromovavila.cz

Ikona diskutujiciho StarScream 2011-01-02 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hodně věcí je na netu doporučováno jako stoprocentně nej, ale člověk musí u všeho zapojit mozek a přemýšlet, jestli tomu tak opravdu je. S takovou vodou jsem se nikdy nesetkala, ale díky za varování 🙂

Ikona diskutujiciho ivan 2011-01-02 23:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

32:"Já si nabalila karmu celého ženského rodu"…

Ikona diskutujiciho Ivuš 2011-01-03 09:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

35: Děkuju, já jsem za to "nabalení" vděčná, právě na tom jsem se naučila přijímat. Ženský princip je přijímat, a právě DÍKY tomu, jaký rod jsem si vybrala, jsem mohla dojít ke svému poznání, že je černý a bílý Bůh, a že přes podívání se do očí černého mohu dojít do světla. Podívat se ďáblíkovi do očí. Monáda života je harmonie černé s bílou. Děkuju i za článek o indigové dívence. Dualita je o tom, vybalancovat černou a bílou, najít střed. A kdo to ovládne, má zkušenost duality zpracovanou, končí inkarnace. Jak jsem psala: kříž znamená propojit nevědomou sílu kundalini jdoucí 1. čakrou, s moudrostí šakti jdoucí 7. čakrou, najít střed 4. srdeční čakry, a totéž i vodorovně: Idu a Pingalu, tedy rozum a cit, obě mozkové hemisféry mít také v rovnováze, vše do prostředního kanálu Sušumny. Ukřižování Krista je symbol právě těchto středů: vodorovného i svislého. Moc děkuji za tyto a podobné stránky šířící poznatky a pomáhající hledajícím.

Ikona diskutujiciho Zoltan 2011-01-03 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Ivus: Pekne si to napisala! ;-)

Ikona diskutujiciho Zoltan 2011-01-03 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je diamant?

Ikona diskutujiciho Zoltan 2011-01-03 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Este na doplnenie:

Ikona diskutujiciho Honza 2011-01-03 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Dovoluji si jen poznámku – diamant je krystal čistého uhlíku, křišťál je krystal oxidu křemičitého. Oba nerosty jsou krystaly

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-01-03 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: No jsem rad ze tady jsou i lide co si obas zjisti pravdu 🙂 a ta je ze diamant je krystal :). Takze ted by si nam Alue mela vysvetlit proc teda diamant krystal neni .) anebo se mi omluvit za to ze si me obvinila ze lzi respektive z placani nesmyslu :).

Ikona diskutujiciho Honza 2011-01-03 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:Myslím, že ke škodě těchto stránek je přehnaná servilita mnohých komentářů. Vybízejí k  pocitu vyjímečnosti a neomylnosti.To způsobuje přehnané nebo ukvapené negativní reakce Alue na ty kdo nesoulasí. Tyto stránky jsou zajímavé a čtu je denně. Každý si tu může pro sebe vybrat co ho osloví, já si vybral hlavně to, že je nutné především používat svůj vlastní mozek.

Ikona diskutujiciho Martin Havran 2011-01-03 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, řekl bych, že sposta lidí teď vyložila karty na stůl. Vaše reakce, ukazují kdo jste. Soudíte a kritizujete, nabádáte a poučujete. Nevšimnul jsem si, že by Vás o to někdo požádal. Je úplně jedno, jestli je diamant krystal a nebo není, ale není jedno jestli z Vašich slov jednoho zabolí u srdce.

Ikona diskutujiciho darkfamily 2011-01-03 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

da se takova voda vubec sehnat v čr?

Ikona diskutujiciho adamos 2011-01-03 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Nic lepšího než kohoutek, levitka, nebo filtrovaná, nebo studánka není." pí voda tam není úmyslně?

Ikona diskutujiciho ok 2011-01-03 15:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jen fakt, že Ducatillon ji vyrobil na základě instrukcí od židovských kabbalistů je alarmující! Nebo je tuším přidal později. Pokud někdo myslí, že tyhle panáčky zajímá dobro lidstva, tak má opravdu velký díry ve vědomostech co se na téhle planetě vlastně děje…

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-01-03 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Umele vyrobenym diamantum se rika synteticke diamanty, vyrabeji se pro prumysl protoze maji stejne vlasnosti jako prirodni. A z lidskeho popelu jde taky vyrobit krystal je to takova zpetna rekonstrukce ;).

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-01-03 16:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady jeste clanek o tom jak jsem psal ze krystaly uchovavaji pamet. Tak za chvili to budou umet i vasi vedci.teda uz nebudou protoze to nestihnou :).Ale keltove a jine rasy to uz kdysi umeli.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-01-03 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja si myslim ze to je len reklamny nazov aby to znelo lakavo ako krystalova voda ale dali tam nazov diamantova aby to posobilo draho,inac nikde som o tom este nepocul ale neviem si predstavit zeby sa to niekde dalo kupit a uz vobec ze by v tom boli ozajstne diamanty.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek