Je možné, aby část lidí pocházela z temnoty?

13.1.2014 v Poradna 14

Dotaz:

Ahoj Aluska, velmi pekne by som ta chcela poprosit o radu.

Stretla som sa s jednym človekom a neviem čo si mam o nom mysliet. Doteraz som sa stretla s myšlienkami že sme všetci svetlo lebo pochadzame zo svetla a k nemu sa aj vraciame. Mohla by si mi prosim ta povedat aky maš na toto nazor?

Alebo o koho ide, pripadne či je to čo hovori pravda?

Napišem ti zopar viet o ktorych mi pisal :

(pozn.Alue: další citace pravopisně upraveny, v rámci možností)

. ” Svet je od zaciatku temny ,je tu vyliata urcita svetla energia a z nej su vytvorene svetle energie prebudenia, ale ta energia neni u vsetkych z nas. Ludia su aj temny a potom je uz par svetiel tejto energie ktora stale obnovuje vnimanie, dobija svetlo ktore tu nieje, lebo vladne temnota.


Odhadujem ze zo 7milard ludi je sto tisic prevtelenych a vytvorenych z tej pociatocnej energie dobra.

Temna energia nebude nikdy presvetlena, je to len praca temnoty, treba si uvedomit ze temný ludia su tu kvoli svetu zvnutra a citia sa v tom svete z vnutra stastny, to mozno pocitujes na ludoch ze su stastni aj z neprirodzenych veci a udalostiach ( napr. štastny z majetkov nie z pocitu dobra )

Temny ludia nebudu po smrti nasledovat vecnu energiu vnutorneho pola nebudu nasledovat.

Temnotu vidim a citim, lebo je mojim nepriatelom “

Ďakujem ti krasne 🙂

Mija

Odpověď:

Ahoj,
Jsou to celé úplné nesmysly a napíšu ti rovnou i proč:
Z temnoty nikdy nic nemůže vzniknout, protože temnota neobsahuje potřebnou energii a nic v ní nesepne. To je důvod, proč temnota, aby mohla cokoliv udělat, potřebuje první krást odněkud energii. Třeba temné bytosti sají energii z lidí, protože kdyby to nešlo, tak ty bytosti zaniknou. Temnota když je čistá, tak nemá žádnou sílu a není v podstatě ničím. Když se něčím napájí a dopuje, může sama o sobě existovat a něco provádět, ale už nic nevytvoří. Jenom ničí, stresuje, nebo krade.

Oproti tomu ve světle a ze světla se rodí život. Buňky. – Jednoduše řečeno:
Žena otěhotní a vyvíjí se plod. Plod je živen z matky. Matka je živa z vody a jídla. Jídlo je z rostlin. Rostliny žijí ze světla a z vody. – Počátek všechno je světlo, bez světla není život. Ty jíš světlo v jídle, akorát přetvořené na hmotu. – Co jíš to jsi, to tě živí. Jsi světlo.

Důvod, proč mají lidé občas rádi temné věci je ten, že je tomu učí odmala systém, filmy, výchova, je to vlivem okolí. Pak mají lidé pokroucené vnímání světa, ale neznamená to, že oni sami jsou původem z temnoty. Temnota nedokáže stvořit život a hmotu, to může jen světlo.

Z tohoto logického důvodu jsou domněnky zde citované absolutně mylné a nesmyslné. Popírají vše, co okolo sebe vidíš a co znáš. Popírají to, co jsi. Vůbec se jimi proto nezdržuj a nezatěžuj.

Hodně štěstí 🙂
Alue

linka

Kam dál:

• Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-01-13 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nerozumím tomu, jak může nějaká (temná) bytost zaniknout když už "je" i kdyby všechno zlo z lidí zde na zemi vyprchalo. Myslel jsem si, že by zde byla dál a strašně trpěla tou láskou okolo. Duše člověka také trpí v temnotě. Duše člověka taky nemůže zaniknout.. Nebo ano?

Ikona diskutujiciho Abatrah 2014-01-13 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak vlastně vznikl bůh?Veškeré otázky již byli dávno zodpovězeny.Mi jsme jenom nedávali pozor.Chceš li se učit a poznávat  tak nestačí jen tupě zírat musíš to prožít.Co je to vlastně negativní energie?Co určuje že je to negativní?Sme to mi odsuzujeme nejenom hmotné ale i nehmotné.Když se nám prostě neco nelíbí,působí nám to potíže tak to prostě odsoudíme jako spatné a nejraději by sme to rozcupovali a zahrabali pěkně hluboko.Jenom že ta samá věc co mne připadá jako energie špatná muže bít pro nekoho jiného dobrá.Cokoliv co se nám zde přihodí je dobré jelikož nás to vždy nekam posune.A od toho tu jsme aby sme se učili.

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-01-13 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé téma to je. Nicméně temnota je jen nedostatek světla. Bytosti jsou živeny láskou. Teprve když se jim jí nedostává, sahají po jiných energiích. To je potom ta skutečná černá magie, pokud se někdo naučí žít z nenávisti a strachu. A to, co nejvíc potřebuje, lásku, toho se k smrti bojí a každou hrozbu se snaží zcela logicky eliminovat.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2014-01-13 20:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Bytost jakožto energie nemůže zaniknout, jen se přetváří. Všechny bytosti v sobě mají jiskřičku božskosti a to, co je na tu jiskru nabalené, určuje, zda je vnímáme jako temné, světlé nebo jaké. Temná bytost obklopená samou láskou by časem změnila svou energii vlivem okolí a přestala by být temnou bytostí, stala by se světlou. Takže jako taková by nezanikla, jen by se přeměnila a už by dál neměla nálepku "temná".

Ikona diskutujiciho Števo 2014-01-13 23:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako jasné, Alue, sú to keci čo vravel pán X, ale mi nevrav, že ty v tom máš úplne jasno. Toto sa mozgom ťažko chápe.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-14 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Vždyť je to primitivně jednoduché. Na tom není ani co chápat.

Ikona diskutujiciho Vlado 2014-01-14 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Temnota je omyl (zdařilá iluze) :-) a zabývat se omylem je jen živení omylu :-) Be happy

Ikona diskutujiciho Firzen 2014-01-14 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Asi tomu stejně nikdo nerozumíme, ale podle toho, co jsem zatím četl nebo cítil, si myslím, že duše zaniknout může. Duše člověka zanikne, když se osvobodí od koloběhu převtělování, tedy vlastně nirvány. Potom se jeho duše rozpustí a zůstane jen jeho duch, který je skutečně nesmrtelný a věčný. Ale duch je pouze jeden. Pouze si myslíme, že jsme vzájemně odděleni.

Ikona diskutujiciho Lívaneček 2014-01-14 17:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Duch a duše? Nikdy jsem si nemyslel, že by v tom mohl být rozdíl. Podle mých informací se duše navrátí do zdroje a stane se součástí jednoho celku (jak tomu bylo na začátku) a ten samotný celek ze sebe zase malé "části", "jiskřičky" odděluje, čímž duše vznikají.

Ikona diskutujiciho sp 2014-01-14 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Duše jako energie nezanikne, ale někteří lidé jsou tak zvrácení, že ve chvíli, když přestane být naděje na zlepšení, tak je jich "osobnost" přetransformována – v podstatě zanikne. a zůstane jen energie bez jakýchkoli jiných charakteristik.

Ikona diskutujiciho Firzen 2014-01-14 21:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ano, tak jsem to myslel. A ten celek je duch. :-)

Ikona diskutujiciho Dušan 2014-01-15 03:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žádná duše ani duch neexistují. Je zde jen Jedno jediné jsoucí, neboli Absolutno a v Absolutnu nemůže být žádná oddělená částečka, ani světlo od tmy. Jinak Absolutno nemůže být absolutní. Vše co vnímáme na různých úrovních je jen Jevová hra našeho vědomí. Proto ve své podstatě v Jednotě není rozdíl mezi světlem a tmou. Pokud vstoupím to Temnoty bez strachu a předsudků, tak temnota začne v určité úrovni svítit temným světlem. Stejně tak Světlo pokud jím začnu procházet se rozsvítí Temnotou. Je zde Jednota všeho a všech. Jinak by Absolutno nebylo Absolutnem, ale částí něčeho jiného. Což by byl nesmysl. Dušan

Ikona diskutujiciho Lysnyt 2014-01-16 22:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujimava teoria, smiem ta poprosit Alue o kontakt na dotycneho autora tohoto dopisu (ak sa da)? Bol by som zvedavy povod tohoto pribehu.

Ikona diskutujiciho BELA81 2014-01-20 17:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud se bojím tmy tak co to znamená?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek