Je možné trénovat vidění aury periferním zrakem? / Může být můj anděl zemřelý příbuzný?

20.4.2010 v Poradna 16

,,Ahoj Alue,

Dočetla jsem se u Tebe o periferním vidění. Třeba, že jím někteří lidé můžou vidět různé jemnohmotné bytosti, ale také auru. Zajímá mě ta aura. Kdysi a i teď občas fyzickým zrakem vidím kolem lidí mlhavou čáru. Občas tenčí či hrubší. Mám za to, že je to nějaká část aury. Myslím, že sedmá, ale nejsem si jistá. Tedy, je možné trénovat vidění aury nejdříve periferním zrakem a po té ji zahlédnout i tím fyzickým ? Neměl by se člověk nejdříve zbavit třeba závislosti (například pití kávy) pokud chce pracovat s aurou, nebo to nijak neovlivňuje ?

Druhý dotaz se týká andělů. Může být anděl strážný i zemřelá osoba, která byla člověku blízká ? Nedávno jsem se pokusila komunikovat se svým andělem a vypadá to, že je to můj zemřelý dědeček, ale také mám strach, jestli to třeba není démon, který se za něj vydává…Můžeš mi poradit, jak si to ujistit ? Na tvých stránkách jsem četla o anděli Míliovi. Napadlo mě, že bych v tomto případě mohla zkusit zavolat jeho a ověřit si to ? Ale raději se ptám Tebe, zkušenější 🙂

Děkuji za odpověď

Hezký den”

_______________________________________________________


(Odpověď)

,,Ahoj 🙂

Pokud vidíš okolo lidí jakoby bílé / šedivé/ mlhavé obrysy, vidíš jejich energie. Energie je něco jiného než aura. – Aura je barevná a není to energie, ale elektromagnetické vyzařování bytosti.
-Tedy my vyzařujeme nejen auru, ale také energii.
Trénování aury periferním viděním jsem nikdy nezkoušela, ale jsou různé návody na trénování. – Jako třeba dát svoji ruku před černé pozadí a pak na ni upřeně čučet rozostřeným zrakem. – Okolo prstů se potom objeví barevná mlha. – To je aura. – Když ji udržíš před očima aspon minutu nebo dvě a potom pevně zavřeš oči, vidíš potom na sítnici její vyzařování a lépe rozeznáš barvu. – Na to jsem přišla sama 🙂
Co se týče závislostí, to je otázka. – Pokud někdo dělá něco, co škodí jeho tělu, snižuje si energie. – Nemocné tělo má nízké energie, nebo dokonce vyloženě destruktivní.
Myslím, že občasné pití kávy ti nic neudělá, pokud se udržíš v dobrém zdravotním stavu a při veselé mysli. – Šťastný člověk je svobodný člověk, který si užívá života. – Ale tak, aby neuškodil sobě ani jiným lidem.
Proto nejsem proti občasné kávě.

Co se andělů týče, to je trošku složité, ale jednoduše řečeno: Andělé jsou určitý druh bytostí, který zastává určitou roli ve stvoření.
Lidská duše je jiný druh bytosti s jiným úkolem. – Proto pokud se ti ozval tvůj dědeček, je to možné, ale není to tvůj anděl. Je možné, že se tě snažil kontaktovat z dimenze, ve které se právě nachází. – To dělávají zemřelí lidé docela běžně. Ti, kteří uvízli v astrálu a bloudí, ale i ti, kteří přešli do světa duchů a čekají na novou inkarnaci. – Většina z nich se skutečně snaží spojit se svými blízkými i po smrti, často aby řekli, že se mají dobře a mají nás rádi.
– Pokud si to přeješ, klidně zkontaktuj jakéhokoliv anděla si přeješ, klidně nějakého z mého okolí, pokud ti to dodá větší jistoty.
Ale možná by jsi mohla zkoušet kontakt znovu, ale trošku jinou metodou. Meditací a soustředění se na komunikaci s andělem je na internetu popsáno mnoho, snačí je jen odzkoušet a vybrat si ty, které člověku vyhovují.
Možná by ti ještě mohly pomoci tyto odkazy:

,,Jak poznám, že hlas se kteýrm mluvím, je anděl?
– Tohle je už starý text, ale pravdivý. Pokud máš strach, že to byla temná bytost, zkus si svůj prožitek více analyzovat přes tento článek.

,,Rubrika – Andělé / Strážné bytosti
Tohle je rubrika o Andílcích, která obsahuje opisky z různých knih. – Je nacpaná k prasknutí. – V nejstarších článcích jsou caps-lockem zvýrazněné návody na komunikaci. – Zkus si pár článků vybrat a přečíst, třeba tě tvůj andílek správně navede a ty si přečteš právě takový text, který tě inspiruje správnou cestou.

Rubrika – Vaše Otázky, Mé Odpovědi
Také by jsi mohla projít rubriku otázek a odpovědí a zaměřit se speciálně na dotazy ohledně andělů, protože na toto téma se lidé ptají vesměs podobně a proto si tím můžeš něco dalšího doplnit 🙂

Hodně štěstí ti přeji, pokud budeš mít nějaké další nejasnosti, klidně se ozvi znovu 🙂
Alue”

Komentáře

Ikona diskutujiciho symbolicalka 2010-04-20 07:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co když třeba (dám příklad) byl ten dědeček vtělený anděl?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-20 08:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Není možné, aby anděl byl vtělený do lidské bytosti. Do člověka jde jeden druh duše, anděl je příbuzný elementárních bytostí a tyto bytosti nemají za úkol vtělovat se do hmoty, ale o hmotu a její stvoření pečovat.

Ikona diskutujiciho symbolicalka 2010-04-20 13:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Já to myslela tak,že třeba ty taky nejsi lidský druh duše ale jak si psala tak máš zjednodušeně řečeno povolení.Tak jakože kdyby to byl takovýhle podobný případ:-)

Ikona diskutujiciho AnjelikChantall 2010-04-20 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, tak prečo to niektorí o sebe tvrdia???

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-20 15:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ale já nejsem elementární, ani andělská bytost. – Jsem tu vzácně kvůli roku 2012 a ani bytosti jako já nedělají lidem anděly. – Když jsi v lidském těle, nejsi anděl a když jsi anděl, nemůžeš být člověk.

Ikona diskutujiciho symbolicalka 2010-04-20 15:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

díky za objasnění,bolí mě hlava tak moc nechápu:-D

Ikona diskutujiciho Ree.s 2010-04-20 20:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ree.s 2010-04-20 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: ..možná mi to dochází :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-20 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Já tady nejsem žádný Mesiáš, ani Pán Ježíš. Mám tu nějaké úkoly a jedním z nich je snaha lidi podpořit a nebát se říct, že vnímáme něco taky jiným smyslem, než jen očima a ušima.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-04-20 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Osud.cz je placenej, Alue zdarma :).

Ikona diskutujiciho Ree.s 2010-04-20 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Svatá pravda :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-21 09:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: No, Alue.cz do budoucna plánuje možnost dobrovolného příspěvku jako podpora mě a mé práce, ale natvrdo to tady zpoplatnit nehodlám nikdy.

Ikona diskutujiciho Riliaf 2010-04-22 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: to doufám moc by mě to mrzelo

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-22 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: No jo, ty jsi starý krkoun :D

Ikona diskutujiciho laivindie 2010-04-29 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechtěla bys někdy napsat o roku 2012 víc? Čtu hodně teorií, často snůšku blábolů, ale zdá se mi, že Ty pravdu víš. Podělíš se? 😉 Samozřejmě chápu, kdyby se Ti o tom nechtělo mluvit, nebude to vadit 🙂

Ikona diskutujiciho Angee 2011-01-27 08:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věříte na rok 2012? Já ne…,myslim si že to takhle brzo nepřijde.. navíc prej maj přijít jen nějaký změny….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek