Je multidimenzionální paprsek bezpečný, i když je levotočivý?

22.8.2010 v Poradna 7

(Dotaz)

Drahá Alue,

471439943_39764547ef

velice obdivuji Tvoji práci. Mám jeden problém a velice tě prosím o radu. Chodím do skupiny, kde nás učili jak se chránit proti vysávání či negativním
energiím. Je to forma jakéhosi kokonu, který si jednou vytvoříte a už je okolo Vás stále, ale každý den si do něj stahujete tzv. multidimenzionální paprsek. Byla jsem na dovolené a hned jak jsem přijela, tak jsem začala cvičit 5 tib., 2 dny na to, když jsem si chtěla stáhnout tzv. multidimenzionální paprsek jsem se zarazila, protože jsem zjistila, že se točí doleva. Zarazilo mě to a od té doby jsem měla divný pocit. za další 2 dny, jsem přišla v noci domů z práce a musela jsem vyhodit mandaly (od stejné lektorky) a výukový materiál duchovní. Protože jsem nechtěla být nechráněná, požádala jsem svoji domovskou planetu Orion ať mi pomůže se ochránit před vysáváním a negativními či temnými energiemi a cítila jsem jak si stahuji paprsek, točící se doprava.
To se stalo minulý týden. Včera jsme měli sraz se skupinou, kde byla i naše lektorka (Šárka Lotta – www.duhovypaloucek.cz) a tam jsem jí to řekla a dala jsem jí zpátky i obrázek na kterém je ten multidimenzionální paprsek nakreslen a točí se doleva (je ale pravdou, že když si to stahujete, neřídíte to, otevřete srdeční čakru a poprosíte o ochranu a paprsek sám přijde, že se točí doleva není o naší vědomé snaze). A poprosila jsem jí ať se na to podívá, zda to nebylo zneužito. Řekla mi, že se na to podívá, ale že to je nepravděpodobné zněužít tento paprsek přes božskou lásku by se neměli temné síly k tomu dostat a používá ho mraky lidí a nikomu nic nedělá. Spíše že to vidí, na 2 možnosti: moje ego (v této reinkarnaci si řeším nadvlásu ega a jednu dobu se mi vydávalo za duši než jsem na to přišla) mě záměrně vyděsilo a poslalo mi tuto informaci a ted si stahuji negativní energii (a orion jako moje domovská planeta je výmysl ega) a nebo mě napadl nějaký mág (to mi připadá divné, proč mě).

Velice tě prosím, nevím si teď rady ani v hluboké meditaci nejsem schopna ted
rozlišit, co je pro mě dobré. Nestahuji si ted nic, ale chodit bez ochrany….?
Prosím mohla by jsi mi poslat tvůj názor ev. radu?

Moc děkuji za Tvůj čas a nezlob se. Děkuji a jsem s láskou

linka

(Odpověď)

Ahojky,

Levotočivý směr je destruktivní. – Opravdu na sto procent byl paprsek levotočivý? Hodně lidí si to totiž plete, zkontroluj si levotočivost podle tohoto článku:

CO JE PRAVOTOČIVÉ A CO JE LEVOTOČIVÉ?
Nerada bych totiž plivla na nějakou metodu kokonu, o které slyším úplně poprvé a opravdu nevím, co si o ní mám myslet. Osobně ale nesouhlasím s tím, že by ego člověka mělo obrátit rotaci paprsku z Vesmíru. – To je nemožné, jen si to představ, vůbec to nedává smysl.
Pokud víš pevně, že se poslaný paprsek točí doleva, potom je skutečně destruktivní, není prospěšný a kdo ví co obsahuje.
Mám v životě jedno skvělé pravidlo, které se vyplácí: NIC NERISKOVAT. – V duchovnu to platí takřka totálně. Vždycky když si něčím nebudeš jistá, budeš pochybovat a říkat si: Co když to není ono? Co když to není dobré? – Je to znamení. Rozhodně pokud máš pochybnosti, dej od takové praktiky ruce pryč, protože nikdy nevíš, jestli to není tvá intuice, která tě varuje. A raději jdi sama za sebe, než si nechat někde od něčeho zbytečně ublížit. Fakt to za to nestojí.
(zkráceno)
Domovská planeta Orion se mi také nezdá. Člověk je člověk a jeho domov je Země. Nechci tvoji víru nijak podkopávat, protože nevím, jaký máš život a jaké jsou tvé zkušenosti, takže Orion nebudu moc posuzovat. Pokud ale cítíš, že ti z Orionu přichází dobrá energie a pomáhá ti to v životě, nevidím v tom nic špatného.
Věřím, že se umíš rozhodnout správně.

Hodně štěstí 🙂
Alue

linka

Dodatek:

Paprsek byl nakonec skutečně levotočivý, tedy destruktivní. Takže díky této paní se objevila další maximálně podezřelá metoda, za což jí děkuji, jsme teď všichni zase o něco chytřejší.

MaidenMoon800x600

Další díla od Jessica Galbreth – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho janka 2010-08-22 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím,

Ikona diskutujiciho Dana 2010-08-23 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasnej článek. Předpokládám, že paní měla přestřihnout pomyslenou šňůru s lektorkou a postavit se na vlastní nohy. Byl čas naučit se pracovat sama.:-)

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-08-23 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Nemyslím si, že deštruktívna energia je v poriadku, ale ani celkom nesúhlasím s Alue (ako vždy :-D). Deštruktívna energia je ešte teraz na zemi potrebná, príde však čas, keď tu už pre ňu nebude miesto… v súčastnosti, v období karmického vyrovnávania je však nevyhnutná. Rovnováha je nevyhnutná!

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-08-23 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A čo sa týka dotazu tejto ženy, nikdy nepochopím ľudí ktorí nehľadajú poznanie v prvom rade v sebe, v živote, v prírode a vo vesmíre, ale na všelijakých pochybných kurzoch, spolkoch, sektách, náboženstvách, cirkvách… kde sa aj zúčastňujú na kadejakých pochybných rituáloch bez toho, aby mali alespoň šajnu o tom, čo vlastne robia…

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-08-23 23:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nectehl bych vam do toho nejak moc mluvit ale kdyz uz mluvite o paprscich levotocivych a pravo… tak je dulezite i vedet ze paprsek sam o sobe neni zcela dobry :).

Ikona diskutujiciho sidorrka 2010-08-24 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když je levotočivé destruktivní, proč se čakry muže a ženy točí proti sobě – není to náhodou o přijímání a vydávání energie?

Ikona diskutujiciho septik 2010-08-26 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: + [3]::

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek