Je to tady: Dorazila energie z Vesmíru / Aktualizace VII.

25.7.2014 v Spiritualita 115

Vývoj Bovis energií za poslední uplynulé dny vypadal následovně (výcuc z okénka TM na Osud.cz). Dodatek od Alue najdete ve spodní části článku pod linkou.

Čtvrtek 17.07.2014

Jsme ve fázi absolutního nárůstu energií….

Vzhledem k tomu, že jsem dostal od některých lidí mejlíky a sám viděl v diskuzi, že se mnoho lidí v číslech nevyzná, budu ode dneška psát jednak hodnoty v bovis pro znalce a pro ty, kteří se nevyznají jenom násobky energií z předchozího dne. Snad to tak bude pro každého srozumitelné.

Dnešní nárust dosáhl 480 tredecilliarden BE/hod.

Jedná se tedy o číslici 480 x 10 na 81. Je to číslice 480 a za ní je 81 nul.

Pro jednoduchost je to 47 násobek od včerejšího rána. Mnoho lidí tyhle energie dost zmáhají.

Pátek 18.07.2014

Ze včerejšího rána k dnešnímu dni 6:00 hodin, se zvýšily energie na 96,00 Quatrocillionen BE/hod., jedná se o 96,00 x 10 na 84, což je hodnota s 84 nulami.

Pro jednoduchost je to 200 násobek energii za hodinu od včerejšího rána. Tak Vážení, tomu se říká tobogán.

Dotaz na všechny: Byl jsem jeden cely den za slunecneho pocasi na horach a snazil jsem se opalovat. Kupodivu vecer a druhy den jsem vypadal uplne stejne jako den pred tim nez jsem se opaloval. Ma nekdo podobny zazitek, ze se na slunci posledni dny neopali????? Jedna se o Alpy….

Normalne jsem po hodine opalovani v obliceji a na tele cerveny popripade hnedsi, tentokrat za 8 hodin opalovani nic.

Zajímavý komentář pro všechny od nicku ,,esthera”:

Zdravím všetkých. Ohľadom týchto prichádzajúcich energií…Prednedávnom som si čítala na jednom tiež dosť známom blogu článok “Odpovědi indigového chlapce”. Som čitateľkou Osudu len krátko a tak neviem či to tu prebehlo, bolo to z roku tak možno 2011. A tento ruský chlapec tam odpovedá na otázky, ktoré mu ľudia posielali prostrednictvom netu a viackrát tam popisuje, ako sa k Zemi blíži vlna zvláštnej energie, ktorú naše Slnko bude zosilovať a posielať priamo na Zem. Popisuje tam aj účinky tejto energie, zmätenosť ľudí, zdravotné problémy…Ak sa na to mrknete, možno vám to viac ucelí obrázok toho, čo sa deje.
S pozdravom Ester.


Sobota 19.07.2014

Zajímavé noční mezihodnoty v 22:00:

Od včerejšího rána narostla kvanta energií o další 15ti násobek z hodnoty 96,0 QUADROdecillionenBE/hod. na 1.488 QUADROdecillionen/hod. Je to skutečně neuvěřitelné.

A zde máte ještě tabulku nárůstu energií…..

Sobota 19.07.2014 Měření z dnešního rána

Vážení čitatelé nejen marného okénka, ale všichni, kteří přečítají tyhle stránky: Dochází k obrovskému nárustu Bovis energií každou hodinou.

Dnes ráno v 09:00 byly naměřeny hodnoty 8,8 Quindecillionen BE/hod. což je 8.880 Quadrodecilliarden BE/hod.

Hodinu po měření (10:00) byly hodnoty dopadající na planetu Zemi změřeny na hodnotě 16.896 Quadrodecilliarden BE/hod.

Pro všechny lidi, kteří chtějí jednoduché vysvětlení, nárust energií za hodinu se zdvojnásobil, což znamená neuvěřitelný přísun kvant energií.

Ze včerejšího rána k dnešnímu ránu narostla kvanta energií o 92.500 násobek.

Zajímavý je následující komentář od Lucie:

Mně si dneska někdo 2x v noci sedl na postel. Byla jsem v ložnici úplně sama. Co je ale divné, že jsem se vůbec nebála. Jinak pozoruji, že i na jiných fórech se často objevuji dotazy typu: “Ahoj holky, prosím radu . Cca před 4-5 dny mě pobolíval žaludek- spíše vždy když jsem něco snědla, ale nepřikládala jsem tomu pozornost,nebylo to nic strašného . Poslední 2 dny už cítím žaludek i po čaji, nejedná se o velkou bolest spíš tupou, která přechází do zad v úrovni žaludku. Celkově se necítím nejlíp, ale nezvracím, i když pocit na zvracení občas mám. Průjem taky nemám, pouze bych řekla zvýšenou aktivitu střev a nutkání na říhání, bolest hlavy ano a teplota teda není. Byla jsem včera na pohotovosti, jen mě prohmátnul, a že ok.
Nemáte s tím některá zkušenost?
Děkuji a krásný den”

tohle je konkrétně z dneška (omlazeni.cz) Minulý pátek na železničním přejezdu, který je přímo za naším domem (ul. Kaštanová, Brno) sešrotoval vlak kamion. Byla jsem na místě mezi prvníma a pomáhala řidiči do příjezdu sanitky. Z jeho slov on vlak vůbec neviděl a ani si nevšiml světelné signalizace (byla v pořádku). Co je ale velmi divné je to, že ani vlak nezatroubil a to jel po rovině a na přejezd musel vidět z velké dálky. Jsem zvědavá, co mě potká příště.

(tm skromně dodává: jinak se nic neděje)

Neděle 20.07.2014

By měla být zapsána v kalendáři. Dnes ve 22:00 byla překročena hranice GooGol (že by GO to GOD?????)( cesta k bohu????) právě zde začínala????? Budeme si to všichni přát. Co vy na to? Dění na planetě Zemi je pomalu nesnesitelné.

Dějí se skutečně nepochopitelné věci v našem okolí. V Brně neviděl řidič náklaďáku před několika dny vlak, ani červené návěstí a vjel přímo před něho. Poraněný řidič tvrdil, že vlak ani červenou neviděl.

Problémy i při navigaci (a jiné) v letecké dopravě, raději nebudu komentovat.

Dnešní naměřená hodnota je 1,392x10na100. Ze včerejšího dne byl závratný nárůst energií.

Pondělí 21.7. 2014

Velice zajímavá zpráva o zmizení (??) Slunce na 15 minut? Radarové družice NASA zaznamenaly 19. července 2014 večer ve 20:05 zhruba 10 minutový výpadek, kdy zcela zmizelo Slunce! Otázkou zůstává, co tedy svítilo na část planety Země, že jsme tento výpadek nezaznamenali i ve fyzickém svitu… (poznámka jiřího maška)

V noci (osobní zkušenost tm)

Včera v noci, když jsem šel spát, se mi přihodila zvláštní situace. Lehl jsem si do postele, jednu ruku jsem si dal pod hlavu a druhou natáhl směrem ven z postele. V ten moment mě někdo uchopil za ruku a držel. Bylo to velice příjemné, ani jsem se nebránil a po pár minutách usnul. – Má někdo podobnou zkušenost?????

Příval energií a překročení hodnoty 1×10 na 100 Bovisů\ hod. asi u mně způsobilo, že jsem šel v noci několikrát pít vodu a za noc jsem vypil přes tři litry vody. Divné ale je, že jsem vůbec nebyl na záchodě, ani dnes ráno a hned jsem po probuzení měl žízeň a zase pil vodu! – Máte taky někdo podobné zkušenosti?

A mimo jiné, to zmizení slunce je taky velice zajímavé a je PRAVDĚPODOBNĚ způsobeno kvanty energií z vesmíru. Týká se to nás všech i PLANET.

Úterý 22.07.2014

Vzhledem k tomu, že jsem včera byl dost na cestách, neměl jsem možnost Vám napsat nové hodnoty, i když jsem se o to třikrát pokoušel. Představte si, že jsem u tří známých rozptýlených několik set kilometrů od sebe chtěl na internet, výsledkem byla nefunkčnost internetu. Tak jsem to vzdal. Teprve dnes odpoledne, jakmile jsem se dostal do kanceláře, hned píšu:

Včerejší hodnota ve 20:00 byla naměřena 2,94 Septendecilliarde což je 2,94 x 10 na 105

Dnešní hodnota 22.07.2014 měřena v 10:00 je 62,437 Septendecilliarde, což je 62,437 x 10 na 105

Pro ty, kteří to chtějí jednoduše, je nárůst ze včerejšího večera 20:00 hod. do dnešního dne 10:00 hod. o něco víc než dvacetinásobek…..

Středa 23.07.2014

Včerejší a dnešní hodnoty byly měřeny včera večer v 20:00 a jsou 78 násobkem ze včerejšího rána, (4,848 OctodecilionenBE/hod.)

Dnes ráno byly naměřeny hodnoty 24 násobek včerejšího večera (96,768 OctodecilionenBE/hod.)

Pravděpodobně jste cítili všichni velkou únavu od včerejšího poledne. Hodnoty skutečně vyskakují hodně rychle. Dokonce i slunce má viditelné problémy s těmito energiemi.

Komentář Alue:

Od 21.7 se mi začalo sem tam stávat, že vidím všechno žlutě. Poprvé jsem šla ze slunce do domu a když jsem se podívala z okna, bylo to, jakobych měla na nose žlutá sklíčka a koukala se přes ně. Uvnitř v domě bylo všechno tmavé, jak jsem měla oči zvyklé na hodně světla. Když jsem zase vyšla ven z domu, žluté vidění zmizelo… Říkala jsem si, že buď blbnu, nebo je to asi tím rozdílem světla uvnitř/vně domu, tak jsem to hodila za hlavu.

Pak se mi to další den ale stalo znovu uvnitř domu, aniž bych někam šla, nebo zrovna vyvíjela fyzickou aktivitu… a po chvíli to zase zmizelo.

Ve středu ráno se probudím, otevřu oči a vidím zase všechno sytě žlutě, jakoby přes sklo, nebo přes naplněný pivní tuplák. Nic není rozmazané, jen žluté.

Říkala jsem si, že to asi bude nějaká chyba, že mám ,,přeležené oko a vidím díky tomu blbosti” (ano, nesmysl), tak jsem zkoušela koukat střídavě levým a pravým okem, ale žlutě jsem viděla na obě stejně, bez ohledu na to, na které straně jsem předtím spala…. Zavřela jsem zase oči, ležela dál, za deset minut jsme je otevřela znovu… Pořád jsem viděla žlutě.

Za zhruba půl hodiny, kdy jsem vstávala, žluté vidění zmizelo. – Máte někdo podobné zkušenosti?

Občas se mi stane, že vidím okolí modře. To v situacích, když jsem hodně unavená, zavřu na chvíli oči a venku svítí ostré slunce. – Po otevření očí pak vidím asi tři minuty všechno namodralé.

Ale není to nikdy moc intenzivní a stává se to jen velice výjimečně v létě. Žluté vidění je pro mne absolutní novinka.

V nedávné době mi v diskuzích pod Bovisy vyrazil dech následující bezkonkurenčně extrémní příspěvek, na který bych ráda tímto upozornila: (Jak jsme spekulovali, jestli lidi nezačnou vidět duchy, nebo se propadat do jiných dimenzí a zažívat víc chyby v matrixu, tohle je asi ono)

– Napsal ,,Vosmík”:

,,Ty energie jsou opravdu mazec. Včera se mému kamarádovi stala jedna velká anomálie, dle diskuzí zde v komentářích a data od Tomáše Marného přisuzuji to k těm energiím, které teď na planetu doléhají.

Mému kamárádovi se stala včera příhoda: Přišel domů z práce odpoledne. Jelikož mu zemřeli rodiče před 10 lety, bývá v bytě sám. A vždy zamyká na dva ” západky “.

Včera byl ale v šoku. Když se vracel z práce odpoledne, bylo odemčeno. Vložil klíč do dveří, pootočil a dveře se otevřely. V Kuchyni slyšel zvuky. Byl celý vyděšený, jestli tam nemá zloděje.

Když ale přišel do kuchyně, byl vyděšený a bledý ještě více, v kuchyni totiž spatřil svého otce, který se na něho uculoval a měl na stole rozehranou hru TricTrac. On nebyl schopen vydat slovo zděšením, jen mu řekl, že přece nemůže existovat, když mu před 10 lety zemřel.

Otec se na něho podíval a ukázal pravým ukazováčkem ven z okna ( jako by ho na něco odkazoval ) a ani nepromluvil. Kamarád se podíval z okna a byl ponořený v hrůze. Obvykle, když se dívá z kuchyňského okna, vídává před sebou nákupní plochu s parkovištěm, na němž je TESCO. Jenže ono tam nebylo. A co víc, při pohledu z okna viděl i divná auta, která se nepodobají současným autům.

Pak mu to ovšem došlo, na lampách osvětlení visely sovětské vlajky a o kus dál byl na domě transparent “Socialismus a mír”.

Místo nákupní plochy tam stál nevzhledný šeredný dům, který byl po revoluci 1989 zbourán. Kamarád řekl otci, ať na něho počká, že si musí odskočit do obýváku pro fotoaparát, potřebuje si to nafotit. Otec se lehce na něho ušklíbl a řekl mu tázací větou: “Synu, víš o tom, že všechno běží v teď? Je jedno, kde jsi prostě vše běží v teď, víš o tom?”

Kamarád pelášil do obýváku, aby popadl fotoaparát, a když se vrátil do kuchyně, jeho zesnulý otec byl pryč a když se podíval z okna, opět viděl nákupní plochu s hypermarketem TESCO. Pak se vrátil ke dveřím a zjistil, že je zamčený, když je chtěl otevřít, byly zamčeny přesně tak jak opouštěl byt ráno do práce, tedy na “dva západky “.

Kamarád mi tohle dneska sděloval se slzami v úděsu do mobilu a říkal mi, že nic v životě tak anomálního ještě nezažil.

Je docela možné, že na chvíli propadnul v čase do minulosti? Taky mu přišlo divné, že jeho otec vypadal velmi mladistvě, bohužel už nedostal odpověď do jakého letopočtu se propadnul. I kuchyň byla nějaká jiná – socialističtějí, to mu došlo až se z toho šoku probral. Kamarád mi řekl, že když si jeho otcova slova pomohl dešifrovat, zjistil že mu jeho otec vlastně nekladl tázací větu, ale přímo mu poskytl odpověď.

Odpověď tedy zní, že všechny časové přímky, všechny časové děje, minulost, přítomnost a budoucnost probíhá právě v TEĎ. To jen lidská omezená mysl má zapotřebí dělat linearitu, chronologicitu.

Ale jen ti, kteří to umí, se dokážou naladit na jakýkoliv okamžik, který proběhl v minulosti, nebo proběhne v budoucnosti. Všechno se totiž odehrává TEĎ. My si myslíme, že už to proběhlo a dál už to oxiduje a zapisuje se to do akáše, jako na CD-ROM. Ale ono nic nekončí a nic nezačíná. Všechny časové děje, běží v TEĎ.

Máte taky podobnou zkušenost? Tahle zkušenost kterou zažil kamarád mu pomohla uvědomit si, že minulost přítomnost a budoucnost tak jak jsme byli naučení jsou jen iluzí matrixu. Vše co se stalo, nebo se teprve stane a nebo se už děje, probíhá nyní právě v TEĎ.”

Také mi došel zajímavý dopis čtenářky mailem (chodí mi těch mailů k tématu víc, ale nebudu sem sázet všechny) a také se dotýkal vnímání času:

,,Mám tinnitus auris – což je hučení v uších. Diagnostikovali mi ho před dvouma rokama. Díky přibývajícím energiim, se to rapidně zhoršilo, slyší jiné zvuky…je to děsivé. Bojím se, abych neohluchla. Večer jsem si vždycky zapla televizi, abych nemusela poslouchat to hučení, ale ted? Televizi nemůžu kdo ví proč vystát. Není to únavou, ale já televizi opravdu nerada poustim. A to vše az teď.

Mám divné vnímaní. Jsem emočně velmi zpomalena. Dívám se do blba a hodiny vůbec na nic nemyslím, to se mi nikdy nestalo. Mám pocit utlumení. Pocity ze tu nejsem…. me fyzické tělo funguje, ale mysl je jinde.

Jsem ted nemocna, nachlazena. A nemůžu se toho zbavit. Bolest v zad je šílená. Rada bych se uzdravila pomoci mysli, ale nemohu. Vadí mi můj stav a zároveň nevadí. Jsem zmatená a mám stav, ze kterého bych jindy silela a ted? Jakoby mi to bylo jedno, ale není. Spise nemám mysl nad tím přemýšlet. Mám jiný vztah k lidem, jako bych s nima nebyla. Jsem s kamarádkou a večer se sama sebe ptám, jestli jsem s ni opravdu byla. Mám zhorseny pohled na realitu. Je to divné.

Jakoby realita byla zkreslená….jela jsem autobusem a mela pocit ze kolem me vše spomaluje a ze se cas zpomalil, jako v matrixu. Ten stav je šílený. Mám sny opravdu živé, v poslední době.

Nejsem neviditelná, ani se mi nestává že bych já někoho neviděla. Přesto mám ale lepší intuici a to je vlastně důvod, proč jsem ti psala ten článek. Protože jsem mela pocit, ze je to důležité…..

To je zatím vše k energiim, které se k nám ted dobývají.

Měj se hezky…”

Lidé také už hledají způsoby, jak si od Bovisů trošku ulevit a hodit se znovu do pohody. Jak se zbavit migrény, skleslosti, nebo únavy. Mailem mi přišel následující recept:

,,Ahoj Alue

přišel jsem na docela jednoduchý způsob jak se z těla zbavit přebytečné energie, která nás v posledních týdnech docela bombarduje.

Velmi často chodím v Brně do parku Lužánky, našel jsem si tam takový překrásný starý javor, má snad 1,5 m široký kmen a pár kořenů

je vytvarovaných jakoby do tvaru lehátka, tak si tam občas chodím na 10 až 20 minut odpočinout. Jak se v poslední době cítím více unavený, předpokládám, že to je kvůli těm energiím tak mě napadlo požádat strom aby ze mě odsál veškerou přebytečnou energii. No a hned na to jsem cítil kolem celé páteře velmi chladný podtlak. Jakoby ta energie z mého těla opravdu odcházela pryč, bylo to velmi intenzivní trvalo to asi 30s pak to přestalo. Poté jsem tam ještě 10 minut ležel. A musím říct, že jsem se cítil opravdu dobře a svěže. Stromy nám mohou být dobrými pomocníky nejen při nedostatku energií ale i při nadbytku. Nevím jestli by to fungovalo všem ale myslím, že to stojí za vyzkoušení.

krásný den

Viktor”

U stromů je možné energie harmonizovat, takže určitě doporučuji to praktikovat. Na Aluška.org je k dispozici podrobný návod, jak co nejlépe pracovat s energií stromů: ,,Jak správně nasávat energii ze stromů”

Já to aktuálně řeším pohybem. Když na mě padle těžkost, špatný dech a slabost, tak samozřejmě nic, sednu a počkám, až mě to přejde. Ale taková pochybná pochmurná nálada, kdy člověk pořádně neví do čeho by píchnul, motá se od ničeho k ničemu, nemůže se soustředit a nic ho nebaví, (taky specialita dnešních dnů), zaženu celkem snadno takto: 20 dřepů, 20 kliků, 20 sklapovaček, trošku se případně proběhnout, zaskávat, protáhnout. Odebrat se do koupelny a dát si ledovou sprchu na pár minut. Od hlavy až k patě. Když to nejde hned, ubírám si teplotu postupně, až se na tu studenou dostanu. Teď v létě je to i dost osvěžující.

Pohybem si vyplavím do krve spokojené hormony, ledovou vodou si srovnám energii. – A je mi zase dobře.

… Případně kdo máte, přikládat na sebe vrnící kočku 🙂

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Transformace” – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-25 05:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se zase uzemňuji – sednu si na trávníček a položím dlaně na zem. Je to docela příjemný 🙂

Ikona diskutujiciho Johana 2014-07-25 06:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, možná mi to uniklo, ale čím se ta energie měří? Na to jsou nějaké speciální nástroje?

Ikona diskutujiciho Lucie 2014-07-25 07:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všem…u mě fyzické projevy různých "chorob"…změn,reakcí či jak to nazvat probíhají cca 2 roky…teď už je to lepší,v podstatě se cítím líp…únava při takových energetických skocích je jasná…zaznamenávám značnou pozitivní otupělost…ve středu tuším jsem šla do práce(moje pracoviště je v přírodě,kousek od skal,lesů)Tam energie přímo sálá…přecházím a auto jsem uviděla když prosvištělo těsně u mě…ani jsem ho neslyšela…celou cestu notně rozostřené vidění,zaostřit nelze…nad hlavou mi cosi "sedělo"…došla jsem do práce jako ve spánku…zcela mimo…a tak až do večera…jakoby "blánu"přes oči mám docela dlouho…myslím,že tyto projevy-jako otupělost,únava,špatné vidění-jak popisujete-nás vlastně chrání,abychom přežili ten přelom…mějte prima den…

Ikona diskutujiciho stenly911 2014-07-25 08:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mne, co na vrůstající energie a jejch příčinu říkají jemnohmotné bytosti, jestli se s těmi přívaly srovnávají v pohodě anebo jak to na ně působí, pokud to vůnbce působí..

Ikona diskutujiciho BE 2014-07-25 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Píše sa tu o výpadku Slnka. Ano, bolo to vidieť na grafoch NOAA.

Ikona diskutujiciho Yaen 2014-07-25 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nevím. Ty zážitky čtenářů jsou zajímavé, ale po internetu nikdy nemůžeme vědět, jestli je to pravda… a taky mi přijde už trochu trapné, jak tm stále píše, jaký je to tobogán, jak to hrozně rychle roste a podobně… to snad každý vidí… ale třeba mě osobně se neděje nic, tak nevím.

Ikona diskutujiciho sp 2014-07-25 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Co by říkaly. Ono to s tím zvyšováním nebude až tak horké.

Ikona diskutujiciho Kač 2014-07-25 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se dneska zdál takový zvláštní sen, ve kterém bylo určeno kdesi přesné datum naší transformace. Ten den jsem trpělivě čekala a najednou mnou projelo takové příjemné mravenčení a "teplo", následně jsme se cítila úplně "jinak" a skvěle. Šla jsem za mamkou a ta se na mě usmála na znamení, že to cítí stejně. Hned mě v tom snu napadlo omrknout tvé stránky a tam napsat "Už to začíná…", ale uvažovala jsem nad tím, zda na mě už nebude elektro smog působit zkázonosně :DD Mám ten dojem, že nepůsobil a já na tvých stránkách fakt byla :D Pak jsem se šla zeptat za taťkou, jestli taky cítí změnu. Myslím, že on na něčem pracoval, tak se na mě jen tak nejasně podíval, ale z jeho pohledu jsem vycítila, že asi ne. Pak se dlouho nic nedělo a já uvažovala, zda je to s tou transformací tak horké. Pak sen nejspíše skončil…

Ikona diskutujiciho Ver 2014-07-25 11:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslední dobou se dějí vážně divné věci…

Ikona diskutujiciho Andrew 2014-07-25 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, prosím o převod z jednotek Bovis na jednotky Angström, (A°),

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2014-07-25 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska se mi zdál zvláštní sen, propadla jsem se v něm do jakoby jiné dimenze, ale byla hrozně zlá. Jak si myslíme, že tato je ovládaná zlem tak omyl. Tam to byl horor. Ovládaly to tam takový nahrbený příšery s nakrčenými obličeji a vyzařovaly na planetu strašně zla, plus byl všude cítit strach lidí, které zotročily a zabíjely. Propadla jsem se tam s pár dalšími lidmi, ale většina zapomněla odkud pochází. Utíkala jsem před těmi zrůdami s jedním mužem a malým dítětem a pak jsem potkala jednu ženu od nás, která se dala na stranu zrůd a říkala jsem jí: Copak si nevzpomínáš na náš svět? Copak nevidíš prosvítat skrze mraky naše denní světlo? Jak jsem to říkala, tak se mi to tvořilo před očima jakoby se najednou začaly dvě dimenze naráz prolínat a ta naše pronikala do jejich a já se pomalu ukotvovala v té naší dimenzi a pak jsem se úlevně probudila. :-) Vlastně tím, jak všichni zapomněli odkud přišli, tak si znemožnili návrat zpět. Mě vrátily zpátky vlastně vzpomínky na náš svět. Vím, že to byl jen sen, ale upřímně jsem vděčná, že žiju v této dimenzi.

Ikona diskutujiciho Ajka 2014-07-25 14:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Andrew 2014-07-25 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:aha tk po zkoumání na netu to vypadá , že Bovis je Angstrom :-)

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-07-25 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se teď docela často stává, že na něco myslím a ono se to pak stane. A taky se nemůžu opálit. V neděli, když byla překročená hranice GooGol, tak jsem v noci zvracela, jak o tom přemýšlím, tak mi začalo být špatně asi kolem té desáté a mamce se to stalo taky. Myslely jsme, že to je z jídla, jenže tátovi nic nebylo a přitom jedl to samé, co my. Taky nějak moc často do něčeho narážím a všechno mi padá z rukou. Babička zase říkala, že poslední dobou pořád omdlívá….. Je to čím dál větší blázinec. Alue, nemáš nějaký odhad, za jak dlouho by jsme mohli přejít do 5. dimenze, když to bude pokračovat tímhle tempem?

Ikona diskutujiciho lissabonka 2014-07-25 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no jo, mačka zaberá najviac :D

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2014-07-25 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Já je taky vidím, i přítel, ale většinou jen když jsme unavení, nevyspaní a tak. Říkáme jim "světlušky" :-) Takové bílé, namodralé nebo nafialovělé světýlka, které se míhají jak mušky, ale nejsou hmotné a člověk je vidí, když se zaměří na prostor přímo před očima. Jdou dobře vidět třeba proti podmračené obloze nebo proti stěně, když se stmívá.

Ikona diskutujiciho Martin hruštínec 2014-07-25 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Energie budú pribúdať. Zvládnu ich len tí, ktorí budú žiť pre radosť druhých. Zlo tento tlak neznesie a odíde zo zeme.

Ikona diskutujiciho colourfulworlds 2014-07-25 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady a teď, připomělo mi to jeden článek, (tuším, že to bylo zas na NG) ve kterém autor popisoval "jinou teorii pojetí času". Bylo to něco v tom smyslu, že události se dějí v jeden okamžik.

Ikona diskutujiciho Honza 2014-07-25 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, píšete, že vidíte žlutě. Ptám jestli to nesouvisí s tím koukáním do sluníčka. Přeci jen mění teď svou barvu, energii. A stále uvnitř zůstávám mirně skeptický vůči názorům a radám koukáním do sluníčka, který podporujete i na svém blogu.  Mám čevíček pochybností, kdyby totiž to bylo tak léčivé to koukání do Slunce tak by přeci Ilumináti, vrchní žrecové, a jiní vládcové planety už museli dávno zastavit šíření takových informací a to dost krutě, stejně tak jako zastavili Nikola Teslu s jeho volnou energií. Samozřejmě nejsem proti breatheariánství. Ale koukat do sluníčka já zatím nehodlám podstupovat riziko. Pořád mám pochybnosti abych neměl zkažený zrak a upřímně řečeno začínám zpochybňovat některé pseudoezoterické a pseudoduchovní moudra, protože zjistím, že to není tak jak se uvádí.

Ikona diskutujiciho Mary 2014-07-25 23:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celé se mi to zdá nějaké podezdřelé. Každý pod sebemenší hovadinou hledá energie Bovis a ty čísla jsou jeden den 2 500x větší a další den se zvetšily 13x. Nikdo o těch energiích nic ani neví a nic nám nebylo vysvětleno. Akorát že prostě energie vzrůstají. No to je sice hezký, ale ve skutečnosti nikdo nic neví, ale prostě když má někdo zažívací problémy, nebo mu nefunguje ventilace v autě tak za vším stojí transformace. Proberte se

Ikona diskutujiciho Jarda S 2014-07-26 01:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechápu proč je tahle diskuse jaksi dvojitá. Zde je něco a zde něco podobného:

Ikona diskutujiciho Jarda 2014-07-26 02:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je divné, já necítím nic, ale vůbec nic, čím to může být? opravdu se něco děje, nebo jsem nějak zablokovaný? jak to mám cítit?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-26 08:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Za poslední minimálně měsíc jsem do slunce nekoukala, nějak nebyla příležitost a čas. Na to že je léto, mám pořád nějaký moc nacpaný program.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-26 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Vysvětlení jednotek BOVIS (o co go, kdo je objevil, jak se to běžně měří) VYGOOGLÍŠ. Jenom nebýt líná a najít si to.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-26 08:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Protože toto je už sedmý díl. Musíš sledovat římské číslice za nápisem a datumy u jednotlivých zápisů.

Ikona diskutujiciho BE 2014-07-26 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Akosi, náhodou :-), ku mne prišli informácie o transformačných energiách od 6.1.2014 z tohto zdroja : http://www.dobresdeleni.estranky.cz/

Ikona diskutujiciho čtvrtníček 2014-07-26 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hledáme nadějí z venku a pak jsme frustrovaní…když se nic neděje…

Ikona diskutujiciho Eva 2014-07-26 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj,

Ikona diskutujiciho housefay 2014-07-26 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:take se nemohu opalit. pohybuje se na Slunicku uz 3 tydny, jezdim na kole, pracuji na zahrade, zadne opalovaci kremy nepouzivam a jsem porad stejna, stejne bila:)) coz mi nevadi, ale je to zvalstni. Ve ctvrtek jsem byla cely den unavena, silene, ale nejak divne nez jindy..mezitm mam dost odpocinku a tak. Ve snech me navstevuji duse mych byvalych partneru, se kterymi jsme si navzajem ublizili a prichazeji se udobrit ci mi sdelit, ze karma uz se v tomto dotocila..je to zajimava doba, ale krasna.

Ikona diskutujiciho VS 2014-07-26 15:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bylo by dobré si přečíst co NASA zase přiznala a pak přemýšlet jak to zapadá.

Ikona diskutujiciho Lussy 2014-07-26 17:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné, že je to těmi energiemi nebo tím, že skoro měsíc to bude co pracuji v Lidlu a je tam klimatizace, že včera jsem měla horečku a, když sem se dnes vzbudila bylo mi dobře. S mým přítelem jsme šli na oběd k mamce a než se měl podávat tak jsem omdlela asi dvakrát a viděla jsem kolem sebe modré světýlka a zajímavě zářící žlutobílou barvu…A nízký cukr jsem neměla to mě měřili. Dnes jsem nakonec do práce nešla a te je mi už celkem dobře i když jsem byla ještě trochu podchlazená jak jsem si měřila teploměrem a ještě jsem se z tooho vyspala sice občas jsem ještě taká unavená ale je mi už lépe..

Ikona diskutujiciho Léňa 2014-07-26 17:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny. S ne-opalováním hlásím obdobný případ, kdy se kolega v úterý vrátil z dovolené v Chorvatsku aniž by na něm bylo znatelné jakékoliv opálení. Jezdil na vodních lyžích a surfoval v moři, takže ve stínu rozhodně nebyl. Jiné roky byl vždy kakaový.

Ikona diskutujiciho Natyna 2014-07-26 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to opravdu zajímavé… Jeden známí se v noci probudil a vidět černou postavu a to rozhodně "hodné" nebylo, protože má takový strach, že se bojí snad všeho, nechce nikam chodit… Mám obavy aby se mi to taky nestalo…

Ikona diskutujiciho Martina 2014-07-26 19:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nevim, ale po 3 tydnech, kdy melo cele nase oddeleni v nemocnici dovolenou, se vsichni vratili a jsou nadherne opaleni,tak tezko rict, jestli to nefungeuje jen u nekterych lidi.

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-26 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: :D ideálně vybavená družice Nasa, to mi je teda náhoda. Prosím čtěte "iluminátská družice k tomu přesně určená to tak tak odvrátila" A černý v tomto případě znamená bílý 🙂 – tedy pokud budeme připravení a mít základní pojem kde sehnat voděnku a jídlo. Jsem hafo rád že už většinu těch mainstreamových bludů dovedu správně dekódovat, a to velkou zásluhou Alušky 🙂 Díky!

Ikona diskutujiciho čtvrtníček 2014-07-26 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Pepa 2014-07-26 20:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:Já si myslím,že v 5.dimemnzi již jsem.(5×12%Plzeň na sluníčku.)

Ikona diskutujiciho Foxie 2014-07-26 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem zrzka, tudíž mám hodně světlou pleť a hodně špatně se opaluju, teda spíš neopaluju, vždycky jsem rudá jak rak a pak se oloupu :D Letos jsem byla několikrát na slunci od rána do večera bez toho, abych se namazala, a byla jsem jen taková trochu do bronzova, no rozhodně ne spálená, což by se normálně určitě nestalo. Kromě občasné únavy na sobě naštěstí nic fatálnějšího nesleduju, děkuju za tip se stromy 🙂

Ikona diskutujiciho Tomáš 2014-07-26 22:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nevím, ale my (já i děti) se minulý víkend na slunci spálili všichni, já zkoušel prvně olej, děti nebyly namazané vůbec a spálili jsme se za dopoledne tak, že kluk měl puchýře na kůži, já i dcera červenou kůži a už se oba loupem. A to si myslím, že ke slunci přistupuji s láskou. Ale beru to tak, že je třeba si holt zvykat postupně a když jsem roky byl bílý, nemohu hned vyjít na celý den na 35stupňové slunko a myslet si, že to ustojím.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-27 08:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Taky nemám tento problém, opaluji se… ale do trošku jiného odstínu, než který normálně mám. Může to být braním pangaminu?

Ikona diskutujiciho sp 2014-07-27 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:Pangamin jsou vysušené pivovarsk kvasnice, ty by neměly mít na zbarvení kůže při opalování vliv.

Ikona diskutujiciho Andrew 2014-07-27 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

offtopic –

Ikona diskutujiciho Gerry 2014-07-27 16:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:Hele ja si to taky rikal – sem temer abstinent a v patek sem mel chut zajit na pivo do mesta a nakonec sem se vydal jelikoz bylo vecer krasne na pivo na koleckovych bruslich – vypil sem nakonec 4 plzne velky a jel pres pul mesta na bruslich castecne po tme domu – NIC SE MI NESTALO A opilej sem nijak extremne taky nebyl! :D

Ikona diskutujiciho esterka 2014-07-28 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Môj švagor si týmto výdatne polieva záhradu, pretože sa mu nechce o to starať a burinu plieť nemieni. Chdí tam mačka aj pes a nič sa im nestalo, žeby boli medzi tými 4% čo ich to nezabije hneď? Nevetre hneď všetkým hysterickým výskumným hláseniam. Samozrejme je to sajrajt o tom neni pochýb.

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-28 12:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj včera v Brně vypadla elektřina v několika městských částech, dnes nachvíli zase. Dnes ráno nám v Cechách poblíž Hradce vypadla elektřina v celé fabrice.

Ikona diskutujiciho Honza 2014-07-28 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stalo se mi něco neuvěřitelného, mohou za to BOVIS ? :-)

Ikona diskutujiciho klara 2014-07-28 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Energie citim. U mna konkt. Uz uz dlhsiu dobu teraz ale intenzivnejsie.mne vsak stale vrta hlavou preco ti "duchovnejsi"ludia pocituju tieto veci ovela intenzivnejsie(depresid,rozne fyzicke prejavy)ako ti "materialne zamerani".myslela som ze ti budu mat vacsie "problemy".alebo je to forma ocisty?alebo to zle chapem?ako to vnimate vy?dakujem za vysvetlenie

Ikona diskutujiciho Petr 2014-07-28 23:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny čitatele 😉

Ikona diskutujiciho arny 2014-07-29 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dva clanky, pri citani ktorych som si spomenul na BOVIS energie 🙂

Ikona diskutujiciho Vojta 2014-07-29 16:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Pokusil bych se naznačit, co to je jednotka Bovis.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek