Je to tu: Dorazila energie z Vesmíru / Aktualizace III.

2.7.2014 v Spiritualita 78

Pozn. Alue: Nabízím pokračování aktualizací ohledně příchodu silných energií měřených v Bovisech. Následující různorodý článek obsahuje další aktualitky, podrobnosti a doplňující fakta, která tomáš marný neustále připisuje. Poznámky zahrnují příspěvky od 24.června 10:10hodin, do 29.června (neděle).

Pokud Vám první dva články utekly (toto doplnění je v pořadí již 3. článek od tomáše marného), najdete je zde: -1.- , -2.-

24.6. 2014 – 10:10 POZOR!!!!!

Dnešní energie se vyšplhaly na neuvěřitelný zhruba 26 násobek včerejší hodnoty, a sice na 1,98 QiBE (Oprava 13:38 z 1,08 na 1,98 QiBE) Je vidět, že energie naprosto jednoznačně stoupají. Uvidíme, kam to povede…..

Reakce jednoho pozorovatele:

– jaroslav rosa

,,mno.já už tohle pozoruji od listopadu..či tam je ten náběh.

Mnohem více mě vypíná mysl… najednou se přistihnu že čumím do blba a v hlavě mě neběhaj myšlenky..
– jdu si pro něco do kuchyně..přijdu tam a nevím co jsem chtěl…
– krátkodobá pamět mě začíná dělat problémy.
– tudle se mě stalo že jsem se zabíral natolik svými myšlenkami, že jsem zjistil že někam jdu ..ale vlasně špatným směrem….

co se týče intuice, mnohem se mě zlepšila…. vím kdo zazvoní, vím kdo mě volá… občas i snad tuším co kdo řekne.. nahodilá telepatie s ženou je silnější.

– co se týče emocí přijde, mně že jsem přecitlivělejší….
– absolutní zlepšení sluchu, vůně, prožitků..atd……
– ještě vetší synchronicita, a hra s čísly ) 11:11 22:22 .
– čas plyne mnohem rychleji… a to znatelně… okolí to vnímá také, jen neví jaký jev tomu přiřadit…. čas ztrávený v příjemném prostředí a s příjemnými lidmy utíká snad 3krát rychleji…

– zajímavé je, že mě přestává chutnat jíst…. jako kuchař to moc nechápu.( a hlavně sajrajty a éčka to tělo odmítá už ted.)
– co se týče vyjadřování, tak sleduji na okolí, že s tím má problémy vícero lidí… či se jim zadrhávají kolečka… hlavně to vidím v práci v kuchyni ). Zaznamenávám i prudké změny v chování (hlavně nervíky ) ))

– celý když to shrnu : „je to vostrá jízda“ !!!! …. nevím jak vy ale já si to užívám, vskutku zajímavá doba…
tot vše co mě napadlo.“

Nové ohlasy na článek a diskuzi si můžete přečíst ZDE.

Středa 25.06.2014 a nové hodnoty dorážející na planetu zemi.

Jedná se o gigantické hodnoty v podobě 17.400 QABE jinak taky 17,4 QiBE což znamená 8 krát vyšší hodnoty než včera.

Moje včerejší noční příhoda.

Včera večer, když jsem jel asi kolem 23:00 hodin z kanceláře domů, po čtyřproudové silnici oddělené uprostřed svodidly, jsem chtěl předjet auto. Podíval jsem se do zpětného zrcátka, jak vnitřního tak venkovního, a začal předjíždět. Za mnou bylo úplně černo a nejelo žádné auto. Když jsem vybočil, asi tak do 1/3 levého jízdního pruhu, najednou jsem uslyšel šílený kvikot brzdících pneumatik a v ten moment jsem uviděl i světla. Dal bych za to krk, že se rožly právě v ten moment mého úleku. Hned jsem se zařadil zpět a auto jelo ještě hodně dlouho za mnou v rychlém pruhu a nepředjíždělo.

Jsou dvě možnosti. Buď auto nemělo zapnutá světla a teprve při brždění je zaplo; nebo skutečně nebylo vidět do okamžiku mého úleku. Jinak si to neumím vysvětlit.

V minulosti se mi několikrát stalo, že jsem ve zpětném zrcátku viděl auto a pak tam najednou žádné nebylo. Dokonce i se třemi svědky, kteří si to neuměli vysvětlit.

A ještě jedna maličkost. Zjišťujete také, jak se neuvěřitelně zrychluje čas oproti minulosti?????

Když jsem si lehl večer do postele, začalo mně postupně brnět celé tělo. Nikdy jsem něco podobného nemíval.

Následující mejlík jsem dostal od jednoho velice dobrého známého, který četl taktéž stránky na OSUDU.cz. Pracuje u hasičů. Potvrdil mně následující:

,,Nemohu o tom hovořit oficiálně, protože to máme zakázané. Poslední týden až čtrnáct dní vyjíždíme velice často k těžkým haváriím. Oproti minulosti je to velký nárůst.“


A pro ty, kteří se nedostanou do diskuzí:

Další zajímavá reakce:

,,dobrý deň pán Mašek, napíšem Vám len v rýchlosti o čo ide.
– k vášmu článku „dorazila energie z vesmíru“
už dva dni mám nesmierny pocit úzkosti, čo sa týka mojej fyzickej schránky.
mám 28 rokov, som zdravý, nikdy som nemal žiadne vážne zdravotné problémy, ale teraz mám pocit akoby som mal nutkanie doslova vyskočiť zo svojho fyzického tela, pretože ten pocit v ňom je neznesitelný. ak by som mal konkréten popísať o čo ide, je to niečo ako strpnutie svalstva a zaroven jeho ochrnutie aj ked som absolutne zdravotne v poriadku a nemam ani problem s pohybom.
ten pocit je ale hrozny a mam pocit, ze sa to bude zhorsovat, nevidim v tom nic pozitivne a neviem ako si s tym dať rady. dokonca dnes po jednom pive sa mi motala hlava a zmysly, akoby som ich vypil sedem…. držte sa, s pozdravom čitateľ osudu.“ Lukáš

12:32 nový zajímavý komentář k dění…..

,,Dobrý den,
popíšu vám vlastní skušenosti. Náhlé změny nálady ano, energie nahoru dolu ano, živé sny ano, 10 měsíční dcera špatně usíná i spí a budí se s pláčem ano, krátkodobá pamět žádná 🙂 a dlouhodobá už skoro neexistuje, vše se odehrává teď. V noci se probudím a nevím co je za den a trvá mě dlouho než si vzpomenu.
Příhoda ze včera, zaléval jsem zahradu(mimochodem potvrzuji obrovské sucho i 70 let staré jabloně nám schnou, bydlíme u Labe v Krkonoších a průtok je minimální všude v korytu řeky zelené řasy a flundry) a když jsem se vrátil do domu, tak mě žena říkala, že na mě volala a koukala na zahradu a neviděla mě a já jí také ne myslela si, že jsem odešel z domu. Potvrzuji také těžké úrazy. Moje mamka se vrací zítra po 3 měsících domů, když při prostříhávání jabloně šlápla do prázdna a spadla ze žebříku z 2 metrů častečně na betonový chodník. 1 měsíc byla v těžkém bezvědomí a celá pravá strana těla polámaná(kotník, koleno, pánev, romeno, pravá mozková hemisféra). A teď minulý týden bratranec, jel na kole a přehlédl dopravní značku a zlomil si klíční kost :-).
Co mi pomáhá duchovně:
navyšování vibrací, vyzařování, frekvence, magnetismu, čhi a hlavně uzemnění a ukotvení k matce zemi. Navyšování fungování centrálního nervového, mozkového, endokrinního, oběhového, zažívacího a srdečního systému, vyčištění a zvýšení výkonu šišinky a maximální napojení na nejvyšší tvořívý zdroj a matku zemi.
Co mi pomáhá z jídla:
někdy 1 denní půst i suchý :-), coca cola, mila, čokoláda, hodně sladkého jedno co :-), pivo(jen Plzeň), v určitých intervalech hodně masa někdy žádné, destilovaná voda co si doma děláme atd.
Co mi pomáhá fyzicky:
Chození po zahradě bos, hodně spánku a odpočinku když to jde :-). A jednou za čas se pořádně opít.
To je tak vše, psal jsem jen moje vlatní skušenosti a každý je ůplně jíny :-).
Vše co je, bylo a bude už je stvořeno.

Ahoj P.H“

13:54 Nový komentář…..

,,Nazdar, tome,

včera jsem se musel zasmát: když jsem odjížděl od Tebe, tak jsem měl v autě trochu teplo (venku bylo 24,5 st. C), takže jsem to neřešil, ale z ventilace nešel chladný vzduch, tak jsem to přisoudil automatice, která nechce, abych byl ofouklý ledovým vzduchem… Pointa však byla v tom, že z ventilace nastavené na 18 st. C šel teplý vzduch a na studený jsem se nedostal ani přes manuální mód…
Přitom mi před 5 týdny v servise řešili stejný problém a zaplatil jsem výměnu náplně + vyčištění, teď to kleklo opět… Zajímavé je, že chlazení v sedadlech však fungovalo!? Takže to zase takový strašný problém při přesunu nebyl.
Tak nevím, zda odešel kompresor (auto má najeto pouze 110.000 km), nebo jeho nějaká pojistka a nebo…? V pondělí ho dávám do servisu.
Reaguji tímto na tvé postřehy, že se technika nevyzpytatelně „drbe“…“

19:21 Nový komentář

,,Zdravím Vás,

souhlasím s většinou zdravotních potíží, které se tu v diskuzích od minulého týdne vyskytují. Mám neuvěřitelné mikrospánky a přitom v noci kolem 3 hodiny jsem vzhůru a nemohu spát do 5 hodin. Hrozně rozostřené vidění, závratě tak, že jsem dnes padla na kolegyni, když jsem se jí snažila jen obejít. Pocity hladu, ale nic není dobré a při pomyšlení na nasycení se dělá zle. Přesto zažívací potíže. Snášíme doma už jen zeleninu, čaj a vodu s citrónem. Všechno brní jako bych měla mít nějaký záchvat. Střídají se stavy naprosto čisté mysli a neschopností se jakkoliv soustředit. Příšerná deprese…. Po příchodu z práce nezadržitelně usínáme s mužem oba minimálně na hodinu, což se nikdy nestávalo!
Doufám, že to ustojíme! 🙂

Mějte se fajn a vydržte!“

26.06.2014 9:07

A máme zde nové hodnoty které jsou 46,8 násobkem hodnot včerejších. Jedná se o hodnotu 816.QiBE Nebo také 816.000 QABE.

Vzhledem k tomu, že spousta lidí mě oslovila, jestli se zase nejedná o nějaké energie od iluminátů spojených s BLUE BEAM, mohu Vás ujistit, že tohle rozhodně nejsou jejich energie. Aby vyvolali takové mohutné reakce slunce, na to rozhodně nemají. Chystám o tom v krátké době článek, máte se na co těšit.

… Obdrželi jsme mail od Speakera, bývalého čtenáře OSUD.cz (a zřejmě i současného :)), a doplňuji jeho graf. Děkujeme! (vložil jm):

,,Posílám Ti grafík na web … stupnice je logaritmická, aby bylo vůbec něco vidět (jinak by se čára plazila při zemi a ke konci by strmě stoupala do nebes) … exponenciální trend se v tomto případě zobrazí jako přímka (protože logaritmická a exponenciální funkce jsou „navzájem inverzní“) … shoda trendu (R2) s měřenými hodnotami je fantastická ( 0,9477 ≈ 95% ) !!!

Zajímavé je, že Slunce na přechodnou dobu „ztlumilo“ vyzařování směrem k Zemi, což je vidět na malém počtu slunečních skvrn a na velmi nízké intenzitě slunečního větru, viz. http://sohowww.nascom.nasa.gov/home.html … to způsobí, že naše magnetické pole se více otevře přicházejícím energiím (podobně to funguje s kosmickým zářením, které mění naši DNA) … to není náhoda !!! … máme co dělat s vesmírnou inteligencí (zřejmě už se nemohou dívat na to, jak se v tom plácáme, tak nám trochu přitopili pod kotel, aby se zrno oddělilo od plev) … každopádně to je velmi zajímavé … mě osobně dost pomáhá chodit na boso v trávě po zahradě za domem … rozdíly teplot ve stínu a na slunci jsou stále větší … přeju Ti hodně zdaru v životě i v práci (ta Tvoje je hodně důležitá).

Zdeněk alias Speaker

V Plzni 26/6/2014

27.6. 1:30

27.06.2014

Nová včerejší mezihodnota která byla naměřena 26.06.2014 v 15:30 je 3.648,00 QiBE což je po 6 hodinách a 30 minutách více než čtyřnásobek oproti dopoledni, kdy bylo naměřeno 816,0 QiBE.

Je vidět, že příliv energií trhá rekordy. Uvidíme, kam až to povede. Je dobré v současné době chodit ráno bos, třeba po trávníku, když máte možnost.

Další zkušenosti čtenářů:

,,Dobrý den,
v pondělí jsem byla s fenkou na banálním zákroku na veterině ( odříznutí kousku třetího víčka), po cca 4hod fenka plně probraná z narkozy, v pohodě,cca za další 3 hodiny to začalo hodně krvácet a šlo to špatně zastavit. V ten samý den si babička strhla strup na ruce a také nemohla zastavit krvácení, sestra se za 2 dny řízla do prstu a také hodně krvácela. Ještě že máme kol. stříbro,tím se to vše vyřešilo. Babi chodí na ředění krve,měla podezření na špatné dávkování léků,ale vše bylo v pořádku. Máte někdo také takovou zkušenost?“

,,Dobrý den pane Mašek! Nejprve se představím, jsem Váš mnohaletý bývalý čtenář CZK (a doufám, že časem zase znova budu „registrovaný“), a i když nejsem registrován, chodím denně na Vaše stránky, abych byl tak trochu v obraze 🙂 Oceňuji proto, že jste mi umožnil volným přístupem na stránky TM být aktivně „u toho“. Ale k věci:
Zaznamenal jsem spoustu příznaků spojovaných (a zde uváděných) se vzrůstající energií. Naštěstí se ale jednalo vždy pouze o krátkodobé záležitosti, což přičítám mnohaletému užívání přípravků Diochi a také životním stylem, neboť většínu svého času trávím v přírodě. Proto bych rád doplnil svůj poznatek k změnám v přírodě. Nejprve jsem zaznamenal, že pravděpodobně kvůli časovému urychlení, došlo k předčasnému tvoření bramborových hlíz. Brambory pěstuju víc jak 25 let, ale ještě se mi nestalo, abych při jejich přihrnování odhrabával tak velké hlízy. Podle kalendáře ještě neměly být vytvořeny. Další poznatek o urychlení jsem zaregistroval u vlaškého ořechu. Odhaduji, že oproti předcházejícím letem je o 4 až 6 týdný napřed. To tedy soudím podle velikosti plodů. Taky jsem zaregistroval řadu listnatých stromů (od malých až po staleté), které sice letos na jaře žily, olistnily se, ale najednou celá koruna uschla. Přitom se nedomnívám, že to způsobily jarní mrazy – okolní stromy naprosto netknuté! Trochu mi to připomíná mrtvici u lidí. Taky mám barák skoro celý porostlý břečťanem, který je takový věčně zelený houževnatý nezmar. Tak letos jsem poprvé zaznamenal, že na jižní straně domu byly listy spáleny na tabák. Ale to bylo zřejmě sluncem, protože tam, kde byla okna (a tudíž docházelo k odrazu slunce zpět), byly vypálené hnědé fleky jako první. Postupně ale zhnědly všechny.
A ještě nakonec jeden můj názor vůči názoru jednoho přispěvatele (četl jsem někde v diskusi). Ten čtenář vyjadřoval svůj vlastní názor na to, že se nic zvlášního neděje, on sám nic necítí, změny ve fungování přístrojů neregistruje, krátce řečeno to obrovské navyšování energie se nijak neprojevuje. Ale pozor! ZATÍM ! Trochu to připomíná situaci, kdy se na nebi začnou tvořit mraky, nebe černá, ale stále se nic neděje. Až do doby, než se vytvoří dostatečně vodivé prostředí a dostatečně velký náboj. Potom „zničehonic“ 🙂 projede blesk a za ním hrom. Na toto jsme si ale už zvykli, proto nás to nijak nepřekvapí a vlastně to předem očekáváme. Ale v tomto případě se může jednat o stejný scénář. Vesmír se energeticky „zahušťuje“ a až bude hustota dostatečná, může přímo z galaktického centra po této vodivé cestě přijít „transformační“ energie. Jinými slovy – do příchodu „blesku“ si méně citliví jedinci vůbec ničeho nemusí všimnout.
Na závěr vám všem děkuju za vaši osvětu a doufám, že opět časem budu Vašim registrovaným čtenářem! CZK“

27.06.2014

Vážení čitatelé těchto stránek, máme pro vás zajímavé sdělení.

Od včerejška se zvýšila hodnota na 131.000 Quintillionen což je 131 Quintilliarden což je doslova a do písmene 160ti násobek včerejších hodnot. Tak tedy dobrý den. Držte se, tobogán začíná, už jsme v něm….54

16:30 Meziměření:

Ze 131,00 QiBE hodnota stoupla na více než dvojnásobek 288,00 QiBE.

Ještě další zajímavé zprávy na facebooku:

Miloslav

,,Jiří, skoro to nestíhám číst, i proto, že mi je třetí den blbě. Potvrzuji Ti situace na cestách. nemožné chování řidičů. Také jsem se přistihl při řízení, že jsem nějak mimo. Podobná situace se mi stala v Kanadě ( spojitost s minulým životem – úmrtí v Chlcootském průsmyku). Vnímám jaksi prostorově i za sebou – ( že by ve více dimenzích? ) Jinak Ti také Oberonem stvrzuji vysoké zatížení vnitřních orgánů – slinivka, játra i ledviny. vysoké zatížení srdce – zhoršené prokrvení jakoby dehydratace…. V hlubších vrstvách se objevují velké rozdíly a výkyvy mezi přijímanou a vydávanou energií“

Jaroslava R.

,,To jsou přesné pocity. V klidu pocit chladu. Nedostatek hořčíku = křeče nebo jejich náznaky v nohou v noci kolem 01: hod. Teď závrať. To jsem nikdy nemíval ani na střechách při montáži a teď sedím u PC a tohle. Zdá se že fakt začíná nějaká jízda.“

Aqu:

,,Migrena…vybuchlo nam trafo v dedine Vcera jsem nasel 2 mrtve krtky na zahrade, bez znamky nasilne smrti ,) Podle jejich vyhrabanych cest na povrchu byli zjevne velice zmateni a jakobi prchali….“

28.06.2014

Bylo by dobré si přečíst šlánek Merlinova zpověď. Článek najdete právě ZDE.

28.6. Monika, fcb: ahoj…náročný týden..nejtěžší pro mne byla asi středa a její odpoledne…trpěla jsem jakousi divnou “ srdeční arytmií…jako by mi srdce proklepávalo naprázdno a to celé bylo spojeno s dušností a totální vyčerpaností těla.Celé odpoledne jsem bez hnutí téměř ležela, neschopna pohybu. V noci jsem stále byla na hranici polobdění a měla jsem divné stavy fyzických propadů kamsi “ dolů“ a vzápětí vymrštění “ nahoru“… Pak mne to vrátilo zpět do fyzické reality tohoto života..nic tak podivného jsem snad ještě nezažila…je to k situaci tvého článku na osudu. „

20:00 Dnešní aktualizace dat BOVIS

Dnes ráno kolem 9:00 byla naměřena data následující. Je to 175 násobek včerejších hodnot.

Jedná se o 23.000 QiABE což je 23,0 Sextillionen.

Další měření v 18:00 UTC je naměřena hodnota 81,0 SXBE což je 4 násobek z dnešního rána. Energie stoupají neuvěřitelně hore….. Osobně jsem měl dnes problémy s návaly horka a zimy během krátké doby.

NEDĚLE 29.06.2014 DNEŠNÍ RANNÍ MĚŘENÍ V 8:00

Opět se navýšily hodnoty energie dopadající na planetu Zemi z vesmíru, a to oproti včerejšku skoro o 40 násobek.

Zase dopadají na planetu Zemi ohromná kvanta energie. Jedná se o 912,0 Sextillionen. Ohromné…..

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Články tomáše marného“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-02 03:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se dá zvýšit výkon šišinky?? A já si říkal proč mi pár dní zpět "hráblo" a měl jsem nutkavou potřebu lehnout si na zem a zastrčit ruce po zápěstí do země :D Taky mi asi více méně došlo jak funguje zlo a dobro. Jo a začali mi brutálně vypadávat vlasy. Doufám že to je jen tím že mám málo pestrou stravu a "stres".

Ikona diskutujiciho Petra 2014-07-02 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevim sice cim to je, ale kdyz s nekym volam dele nez 10 minut, tak signal automaticky vypadne. Driv se mi to nestavalo. Myslim, ze za to muze tato energie.

Ikona diskutujiciho Marťa 2014-07-02 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je fakt síla! Jsem zvědavá co se stane az ty energie dosáhnou nějakého maxima (pokud nějakého někdy dosáhnou a nebudou se treba zvyšovat donekonečna…)

Ikona diskutujiciho CZK 2014-07-02 11:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná, že vaše ne-vědomí touto cestou chrání Vaši mozkovnu, protože po delší době používání mobilu prý dochází k ohřevu mozkové tkáně a tím i jeho poškození. Proto není dobré se dlouho "vykecávat" s mobilem u ucha.

Ikona diskutujiciho Mary 2014-07-02 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od předminulého pátku bolesti hlavy, jakoby tlakem. Návaly horka a zimy, celodenní únava a pak náhlá vzplanutí energie. Jakoby jsem si dala 5 kafí. Chutě k jídlu mám, ale když to vidím tak je mi těžko si kousnout. Změny nálad… něž jsem začla číst tyhle články myslela jsem si že jsem nemocná.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-07-02 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To moje nejmladší 12letá sestra si poslední dva dny stěžuje, že se jí motá hlava. Až teď mě napadlo, že to může být těmi energiemi.

Ikona diskutujiciho Blaf 2014-07-02 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Změny nálad, pořád myšlenkami jinde,únava, nechuť k jídlu, občasné zlobení mobilu. Nic jiného na sobě zatím nepozoruji 😮

Ikona diskutujiciho Viola 2014-07-02 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím,nu jelikož jsem empatik a musím žít ve velmi destruktivním prostředí,tak mi asi brzy hrábne …. Poslední půl rok se mi každý mesíc o tři dny posune menzes..jinač poslední dny převládá  pocit,že když se kouknu do zrcadla ,tak budu svítit :-D  mizím na pár dní do lesa ..což nemám behem roku možnost ani nahodou . Krásné dny všem. :-)

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-07-02 14:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:… já mněl zase brutální sračku 7 dní. Z ničeho nic. A teď, o5 z ničeho nic zase vše v normálu. V práci je mi vše tak nějak už u … Jsem vedoucí ostrahy v jednom velkém obchodě. Čím dál víc jen pozoruji lidi okolo sebe a zjišťuji jak jsou zmatení. Mám chuť vše nechat ležet jak to je, a zdrhnout do lesa a už tam zůstat a nevycházet.

Ikona diskutujiciho Natália 2014-07-02 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z vlastných skúseností môžem potvrdiť, že čím ďalej tým vyše ľudí pobolieva hlava a majú migrénu…ja mám problémy s rovnováhou, sústredením, pamäťou, piskot v ušiach, rozostrené videnie, zrýchlene búšenie srdca v pokojnom stave…ale zaujímavé je, že často si akoby necítim končatiny a cítim, že celá fyzická realita sa rozpadá…

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-07-02 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky by jsme měli pomáhat lidem, kteří nenavštěvují tyto stránky, jsou o to víc zranitelnější. My si můžeme mnoho věcí vysvětlit, najít na ně odpověď. (jako jsou ty přívaly energií). A to převážně díky Alušce, té dívce, co se jmenuje jako kytka. :D

Ikona diskutujiciho iriska 2014-07-02 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska v 11 dopoledne jsem jela v tramvaji a najednou se všechno kolem zastavilo – cítila jsem jasně že se "něco" pohlo. Lidi kolem jako by nic…jen já jsem visela ve vzduchoprázdnu. Po pěti minutách bylo všechno zase "normální".

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-02 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Á pozor! Jak jsem se chvástal že mi elektronika jede bezchybně tak včera a dnes mi kolabuje 3G připojení v mobilu. Vůbec to nechce spolupracovat.

Ikona diskutujiciho vikus 2014-07-02 19:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď jsem nemocná ale ještě před tím než jsem chytla chřipku jsem mela takový divný stavy a dokonce se to stalo i moji mamce…jeli jsme na výlet a cestou domu ji dělalo problémy soustředit se na cestu říkala ze musím byt vzhůru ze je unavená tak abych ji hlídala aby najednou neusla při řízení. Já mezitím mela úplný okno koukala jsem doblba a NAA nic jsem nemyslela…připadala jsem si divně. Nevím jestli je to energiema ale já nic takového nikdy neměla nemůžu se moc soustředit a někdy na nic nemYslim….což se mi nikdy dřív nestalo jsem šílené premyslivej člověk.

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2014-07-02 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já mám neustále hroznou touhu chodit bosá. Dneska jsem se 10 minut procházela sem a tam u babičky na dvorku v trávě – vřele doporučuji, je to nádhera. <3 Ale touha nezmizela, mám chuť jít prostě do lesa, vyzout se a chodit tak. Jenže mám strach z klíšťat a taky z lidí, co na mě budou koukat jak na magora. Nějaké tipy? Dá se chytit klíště i na lesní cestě bez trávy a dá se tomu nějak zabránit?

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-07-02 20:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě napadlo, že to je třeba to, co se mělo stát v roce 2012…..

Ikona diskutujiciho :)) 2014-07-02 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to úžasné, tolik energie v několika málo dnech a lidé jsou plní očekávání… před dvěma dny se u Boskovic objevil obrovský kruh v obilí, to taky nebude náhoda. Jsem zvědavá, kam až to zajde 🙂

Ikona diskutujiciho Benny 2014-07-02 23:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda…&nbsp;&nbsp;nikdy (a to vrátane 21.12.2012) som necítil potrebu sa tu k niečomu vyjadrovať. Ale posledné dni to je teda "nářez". Nedokážem sa sústrediť, mám problémy s krátkodobou pamäťou, mám pocit že sa zbláznim. Joga nepomáha… alebo len málo. Zaberá len liečba vínom, ale ráno je vštko späť :))) Mám neustále problémy so zdravím… zapaľujú sa mi mandle, všade samé vyrážky.. herpes… skrátka je to des!

Ikona diskutujiciho Léňa 2014-07-03 06:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no tak u mě hlásím akorát dopravní nehodu na cestě lesoparčíkem do práce, kde při "závratné" rychlosti cca 6 km/h (do kopce) jsem včera nedala přednost zprava/zleva a šlápla na hlemýždě. To se mi ještě nikdy nestalo, vždy koukám pod nohy, ale on/ona tam fakt nebyl/a vidět ! Kdyby to bylo aspoň na lesní cestičce, tak by následky nebyly tak zlé, bohužel to tam nějaký chytrák vylepšil asfaltem :-(

Ikona diskutujiciho jaroslav rosa 2014-07-03 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho tanja 2014-07-03 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to síla – ve čtvrtek jsem něco vypustila z pusy a v pátek se mi to zhmotnilo :-)

Ikona diskutujiciho Petr 2014-07-03 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zpráva od Petra: Příchodem energii jsem zažil docela zajímavé situace. V den mých narozenin jsem poznamenal silnější intuici.: sedim v buse, koukam z okna a predemnou sedí kamarád. Najednou si řeknu, hmm za chvilku si urcite ke me sedne. Po minutě, se tak stalo, a já udivene dal koukam z okna. Zaznamela jsem větší bolesti hlavy ( bolí me přibližně 3 měsíce každý den ),. Další situace. Získávám schopnost jasnovidectví. Jen tak premejslim v přírodě o věcech, a najednou se za myslím nad tím co se stane, a dostanu pocit ze se to tak přesně bude. Potom přijdu domu, a přesně tak se stalo jak jsem předpovídal.&nbsp;&nbsp;Doma si vytahnu jednu kartu z andělského balíčku. Mel jsem tam ..síla.. A s jasnovidectvm to bylo spojeno!!.. Dokonce ted zacivam vice Dejavů. Ze ty situace jsem jednou zažil. Někdy se mi stává ze vim na co mysli ostatní. Myslím na tu věc, kterou někdo za chvilku řekne. Je to všechno masakr.

Ikona diskutujiciho Jarda 2014-07-03 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V pátek jsem jel 8 km. Na dvou kruhových objezdech mi dvě auta nedala přednost. Viděl jsem řidičky asi 10 metrů jízdy. Dívaly se přímo na mne, ale jakoby mne neviděly. Ta druhá najdnou vytřeštila oči a prudce zabrzdila. Objel jsem ji a v zrcátku jsem viděl, že zůstala stát na místě když jsem byl už 50 daleko od "kruháče". U TV mi přestal na dva dny jet vstup HDMI. Vše ostatní ok. Další den fungoval, další opět ne. Ostatní vstupy blikají, jakoby se na zlomky vteřin vypínaly. Bolí mne divně celé tělo (svaly i jakoby nervy)a to jsem fyzicky nic nedělal. Píská mi v uších a divně vidím. Jakoby kruhové mžitky. Dnes manželka po 10 ti letech zaspala do práce. Když jsem ji vezl do práce, nedalo mi přednost auto z vedlejší ulice. Jezděte opatrně !!

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-03 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Tarantule, 2012 se konalo, ALE chybělo 400 000 uvědomělých lidí, co by si přáli přejít do 5. dimenze. Tito chyběli, místo toho se všichni báli, říkali se to nebude a nebo to nechtěli. Ty energie tady byly, ale nesepnulo to, muselo to být podpořeno lidskou vůli se tam dostat.

Ikona diskutujiciho Honza 2014-07-03 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zítra jedu do Prahy, mám takovou neodvratnou intuici, spíše mne to tam magneticky přitahuje je Zlatá Ulička v Praze,&nbsp;&nbsp;prej se teď v této energetické době otvírá portál do jiných časových dimenzí. Četl jsem o tom spoustu teorií na záhadologických webech. Že stačí se pohybovat ve Zlaté Uličce v určitou dobu, v určité měsíční deklinaci a tam se otvírá poklop, kde člověk může objevit v jiné časové dimenzi. Pak pochopitelně mne to táhne na Vyšehrad a mám v plánu navštivit silná energetická místa v Praze. Snad se mi něco potvrdí. Nechci to tu zatím říkat. V Praze budu týden, takže jsem zvědav, jestlli mi bude přáno :-)&nbsp;&nbsp;

Ikona diskutujiciho Noro 2014-07-03 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý deň, nie som momentálne predplatiteľom prístupu , ale k danému problému môj náhľad. Myslím , že ide o systematické pripravovanie planéty a všetkého s ňou na ukotvenie vo frekvenciách 5-12D , s čím súvisí podľa mňa aj rozvibrovanie hmoty 3D,ktorá sa samozrejme rozplynie. Čiže , Tí , ktorí podľa ALUE prejdú, pôjdu holí-bosí.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-03 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: To by odpovídalo hromadné potřebě lidí chodit bez bot a být venku v přírodě osamotě. Je to až nutkaná potřeba. U mě se teď připojila i nesnášenlivost na nepohodlné a omezující kousky oděvu. Když jsem sama a nikdo to nevidí, nosím na sobě jen to nejnutnější. Dřív jsem neměla tyto ,,problémy".

Ikona diskutujiciho jaroslav k. 2014-07-03 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O esoteriku reiky duchovno atd.. se zajímám už asi tak 8 let a jistým dnem jsem došel do úrovně bez nemoci a to jsem trpěl 2x ročně na anginu tedka nic ale během tedka 3 dnů mě přes den bolela hlava když jsem dělal na zahradě a to se mi nikdy nestalo za 5 min. To přešlo vypiju cca 1,5-3l tekutin denně takže z toho že bych málo pil to asi není jinak v poslední době nebyl moc čas trénovat a pracovat s energiema a celkem mě to i štvalo ale když jsem si tedka přečetl tyhle články asi jsem z toho kola nevypadl dnes v noci jsem se vzbudil s pocitem na zvracení a bolesti žaludku nikdy! Předtím se mi to nestalo tak jsem se napil a spal dál psychiku svojí ovládat umím bych řek. žiju pozitivně materialismus je pro mě zhouba peníze mám fakt jen abych přežil věřím že se to jednou změní! Jinak jsem rád že jsem si objasnil moje nevysvětlitelné stavy 🙂 omluvte mě za hrubky píšu z mobilu 🙂

Ikona diskutujiciho Maco 2014-07-03 16:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dôjde k prieniku dimenzií, aby sme sa mohli "stretnúť" s priateľmi – konečne!..

Ikona diskutujiciho mia 2014-07-03 16:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravim vas priatelia,to ze mi blbne elektronika som si uz zvykla,wifi,mobil,tv…skor ma zaraza moj zdravotny stav,bolesti hlavy,kosti,svaly,som ale zdrava :)vypadky kratkodobej pameti,nielen u mna,ale aj u mojho priatela,nevieme co bolo vcera,mam vypadky a som uplne mimo,obrovske tlaky,zvonenie v usiach.atd…Moje myslienky sa zhmotnuju zavratnou rychlostou,preto si musim davat velky pozor na co myslim,toto je uz par mesiacov.Najvacsiou zahadou pre mna su informacie,ktore citam v textoch tesne pred prebudenim,su krasne,ale problem je ze ked sa uz prebudim,tak si nic nepamatam,len viem,ze maju silny odkaz,velmi hlboky a krasny,zanechavaju ie texty vo mne ten pocit,trva to uz si pol roka,nikomu som to v mojom okoli este nehovorila.zvlastne,deje sa nieco velmi silne a som rada ze som toho sucastou,len neviem co to je a ako sa to vyvinie.

Ikona diskutujiciho PajaK 2014-07-03 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, zkuste platonská tělesa. Jedno – krychly už máte. P.

Ikona diskutujiciho Honza 2014-07-03 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: To je divné, já naopak nemám potřebu chodit bez bot a být venku bosý.&nbsp;&nbsp;Jinak já to vnímám jinak. Spíše cítím potřebu být neustále na sluníčku a opalovat se. Tedy dělat přesně opak na co upozorňují zmanipulovaná média tedy vyhýbat se sluníčku a opalování. Já naopak spíše mám až posedlost se pohybovat na sluníčku. Ale štvou mne ty chemtrails, které to cloní. A ty mraky na obloze, které nejsou vůbec přirozeného charakteru.

Ikona diskutujiciho Honza 2014-07-03 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Noro, to ale neznamená, že v 5D nebude existovat hmota. Hmota existuje až do 7D, pak už pevná hmota přechází v jiné skupenství. Tam se už duše inkarnují do éterických a světelných těl. Ale na to si musíme ještě hodně dlouho počkat. Zatím musíme zvládnout základní školu. :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-03 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Abychom byli přesní: Když člověk zvýší vibrace a stane se pro 3D neviditelným, tak ve 4D je všechno hmotné, akorát nejsme vidět pro 3D. V 5D by se měla nacházet naprosto zdravá čistá planeta Země, nejsou tam černí andělé a tato dimenze se neprolítá s 3D. Tedy pro lidi v 3D nejsou hmotné jevy ve 4 a 5D, ale když se do nich dostaneš – i dočasně – tak pro tebe to hmotné je.

Ikona diskutujiciho Blaf 2014-07-03 17:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:Ten kruh mi přišel jako přepolování, převibrování, prostě něco takového.

Ikona diskutujiciho Ivett 2014-07-03 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozoruji opravdu změny, nejen u sebe, co se týče fyzického stavu (bolesti hlavy, střevní problémy), ale i psychického (koukání do blba, čas jakoby neplynul, zastavil se, potřeba být sama apod.). Zvláštní věci se dějí i okolo mě. V neděli u nás ve městě vypadl proud na dvě hodiny. Kolikrát mi stagnuje počítač, nejde mi wifi apod. A co poslední dobou hodně špatně snáším, jsou hovory přes mobil. Snažím se alespoň zapínat reproduktor, protože když telefonuju u ucha, doslova mě roztřeští hlava. Na noc mobil už vypínám, jinak se pořádně nevyspím. Je to dost zajímavé, jsem zvědavá na pokračování… :-)

Ikona diskutujiciho Lukas 2014-07-03 17:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to naozaj mazec jako prase. Uz od vcera citim, akoby mojim telom prudila akasi energia. Je to prijemne ako ked som dostaval energiu od jednej znamej, ktora mala velmi vysoky stupen zasvätenia Reiki, Karunaki a podobne. Mam pocit, ze mi to zlepsuje aj psychicku odolnost. Doteraz som strasne riesil politiku a to negativne spolocenske dianie, ktore vladne tomuto svetu, no teraz mam pocit, ze su to vsetko malichernosti a su to problemy akurat tak tych najslabsich duchovnych jedincov – tych, ktori coskoro stratia akykolvek vplyv na ovladanie ludi tak ako to robia doteraz, napriklad cez media, hudobny priemysel atd. Sialenost akou ohlupuju ludi, mladez a ako im zatemnuju mysel sa jednoducho musi coskoro skoncit, som o tom absolutne presvedceny. Pokial je nieco nespravne, tak to musi zaniknut. Je to ako keby ste postavili dom na zlych zakladoch, tak ten dom sa skor ci neskor tiez zruti. Nepodliehajte panike ani negativnym pocitom, ktore sa obcas objavia ludkovia. Vsetko je v najlepsom poriadku, nastava ozdravovanie celej planety. Psychopati, ktori vladnu takmer v kazdom state tejto planety posadnuti mamonom a ich nezmyselna tuzba po moci prameniaca v ich chorych egach sa coskoro dostane na smetisko dejin vratane ich samotnych, pretoze su to tie najmenej duchovne rozvinute bytosti, ktore budu nahradene novymi – lepsimi. Tak ako sa pise v biblii – prvi budu posledni a posledni budu prvymi. Verim, ze to ma suvis s vladnucimi elitami resp. s ludmi ktori su vysoko v tychto hierarchiach. Pamätajte na to ludkovia, drzte sa a hlavne pokoj v dusi 😉

Ikona diskutujiciho M.T. 2014-07-03 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A mně se nic neděje… Leda že by se do toho počítalo to, že jsem se v pondělí rozhodla odhodit své brýle v dál a po zbytek života chodit bez nich. Ale lepší tohle, než abych dostávala epileptický záchvaty a migrény nebo přežívala bouračky.

Ikona diskutujiciho Lukas 2014-07-03 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Este by som rad dodal, ze je zaujimave, ze parazit a temna bytost akou je miliardar Donald Trump prave dnes vyhlasi v televizii, aby sa Americania pripravili na financny krach dolaru, co by v skutocnosti znamenalo obrovsky kolaps (nie len ekonomicky). O pade dolara sa hovori uz dlhe mesiace a roky a vsetkym, ktori sa trosku lepsie vyznaju do eknomiky a jej zakulisia je jasne, ze takyto krach nenastane len tak nahodou zo dna na den, ale presne vtedy, kedy to tymto darmozracom tzv. elitarom bude vyhovovat. Chcem len povedat, ze mozno to ma suvis prave s tymto energetickym uraganom, ktori prave prichadza na Zem a stupnuje sa a vsetci vieme, ze tie Satanove deti urobia vsetko preto, aby sa udrzali pri moci, tak treba len dufat, ze nevykonaju nic tragicke pre svet. Budte obozretni, nenechajte sa krmit odpadom z medii, najlepsie telku nesledovat vobec. Snazte sa tomuto prudu energie z vesmiru pozitivne otvorit. My vsetci predsa chceme lepsie svet – iny, nez ten ktory dominuje sucasnosti. Na zaver este dodam, ze kolaps ludi sa naozaj zvysuje, co som zaznamenal aj ja vo svojom okoli. Hukacky siren zachranarov pocut uz prakticky neustale pocas celeho dna, dokonca pri sledovanie semifinaloveho zapasu zenskeho Wimbledonu museli zapas prerusit na 15 minut, pretoze skolabovala v hladisku divacka, co som teda za 15 rokov aktivneho sledovania este nevidel a vcera na kurte takmer odpadla Venus Williams.

Ikona diskutujiciho Kony 2014-07-03 18:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: "kteří na to mají dost ,,koule". –> :D

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-03 19:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes mi jde zase jde pripojeni normalne, uvidime co to bude delat dal. Ty energie maji ucinek, ja si posledni dobou spoustu veci uvedomil, a prijde mi ten system co tu je cim dal tim vic smesnejsi. Ziskal jsem vetsi nadhled nez kdy jindy. Je to skoda ze 21.12.2012 nevyslo. Taky nemam ciste svedomi, v te dobe jsem nechodil na Alusku, ani jsem moc neresil tyto veci, tak jsem se tomu spolecne s kolegama v praci smal 🙁

Ikona diskutujiciho Carmen 2014-07-03 19:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:aj mne brutalne vypadavaju vlasy…mota ma,neviem sa vyjarit alebo vykoktat,mylim si pismenka na klavesnici a minuly tyzden 5 dni po debe podvecer som mala brutalne migreny a potom prestali zo dna na den

Ikona diskutujiciho Noro 2014-07-03 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Honza – ku Tvojej reakcii si myslím toto:Planéta na ktorej máme česť žiť je živá bytosť "Bohyňa GAIA", Myslím si , že keď sme z jej tela vytiahli suroviny pre potrebu tohoto nefunkčného systému , patrí sa nám ich vrátiť naspäť.To znamená rozvibrovanie všetého , čo sme vydolovali od šiat po stavebný a iný materiál a poctivo to ako zapožičané pri prechode dimenziami za tých pár minút vrátiť naspäť.Máme čistý štít voči nej.Môžeme s ňou pokračovať ďalej pretože bez nej to nejde.Ona je jeden zo šiestich subjektov , ktoré spúšťajú celý proces. A Ako bolo niekde pred pár dňami napísané "ona nás nepotrebuje na vzostup"To je tvrdá realita.Takže jediné čo zostáva je "držať hubu a krok a tvrdo makať , lebo už nie je čas.Ako nás dnes pozdravili ELOHIM , čas končí – má to za pár.Začne za chvíľu strihať meter.

Ikona diskutujiciho malé srdce 2014-07-03 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U mne se toho poslední dobou mnoho změnilo. Velký nárust konstruktivní energie. I když dvacetileté bolesti těla nepolevily, nárust energie je značný. Hodně mne to posouvá a řekl bych až popostrkává či nakopává dopředu. Opět mám velikou chuť na sebe vnitřně pracovat. Zvládám věci, které jsem nedokázal zvládnout ani za 20 let a nyní se to děje jakoby okamžitě. Nevím, jestli to má souvis právě s tím, o čem zde bylo psáno, ale pravdou je, že něco silného cítím. Jen mne zaráží, že mnoho lidí zde popisuje spíše nepříjemné pocity či tělesné či duševní či jiné. Já tu energii pociťuji jako velmi konstruktivní.

Ikona diskutujiciho Eamë 2014-07-03 20:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

čauky čau 🙂 musím říct, že to, co se děje, je zvláštní, ale těší mě to

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-07-03 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Děkuju za vysvětlení.

Ikona diskutujiciho Honza 2014-07-03 21:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych se rád svěřil co mne poslední dobou trápí. Nevím jestli to není na vrub těchto transformačních energií, ale pamatuji si, že když jsem byl mladší nebo ve školním věku, tak když jsem měl někam odcestovat ( na prázdniny, výlet atd ) měl jsem nejmíň týden před odjezdem cestovní horečku ( měl jsem danou vibraci) , na nic jiného jsem nemyslel a teď poslední dobou jakoby mi ty energie znemožňovaly žít v budoucnosti v oné vibraci. Prostě ikdybych se rozkrájel, tak ta cestovní horečka nenastupuje. Teď mám jet do Prahy a vůbec nemám cestovní horečku. Netěším se.:-) Před 20 lety jsem se nemohl dočkat a měl jsem pocit, že čas plyne velmi pomalu…. a nyní ? Letí to tak rychle, že to nestíhám ani trávit :-))&nbsp;&nbsp; Nežiju tím týden dopředu.&nbsp;&nbsp;Znamená to tedy, že ať se mi to líbí nebo ne, ty energie po mne chtějí abych zůstal ukotven v přítomném okamžiku Teď a Tady a nekotvil se v budoucím okamžiku.&nbsp;&nbsp;A není to snad žití v 5D v přítomném okamžiku o kterém tolik vyučuje Eckhart Tolle ?&nbsp;&nbsp; Myslel jsem si, že to souvisí s tím, jak rostu, stárnu, vyvíjím se, a proto čím je člověk starší tak asi nemá cestovní horečky jako ten, kdo je teenager či ve školním věku.&nbsp;&nbsp;Každopádně jsem zpozoroval další jev.&nbsp;&nbsp;Za mého školního mládí jsem byl den před odjezdem na výlet nebo někam&nbsp;&nbsp;v té vibraci. Vibroval jsem už tím místem, kam mám jet. Teď to ale bohužel nefunguje. Zítra mám jet do Prahy a ani mi to nepříjde, že budu teď delší čas mimo domov. A to já zas tolik necestuji a nejezdím. Je to fakt zvláštní, a možná je to těmi energiemi.&nbsp;&nbsp;:-)

Ikona diskutujiciho Petr M. 2014-07-03 22:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já pociťuji jen sem tam bolesti hlavy, zatím nic zajímavého nesleduji, nic s technikou ani auty. Možná jen to, že mě třeba něco napadne a za hodinu, tři nebo den se to stane. A to se děje celkem často, takže tohle zkoumám, ale jinak nezjišťuji nic. Zabývám se ale Plejádskou světelnou terapií, provádím už nějakou tu dobu jednotlivá Plejádská cvičení, tak mě možná tohle udržuje mimo veškeré dění, kdo ví.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-07-04 02:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To nám se dneska rozbila mikrovlnka. Potřebovali jsme si něco ohřát a po chvíli pozorujeme, jak v ní jiskří. Vypli jsme jí, protože jsme chtěli zjistit, co to jako má být.&nbsp;&nbsp;Jestli jsme tam nezapoměli lžičku nebo jestli hrneček neměl pozlacený okraj. Ale ne. Hrneček byl v pohodě, nic kovového tam taky nebylo. Jen byla trochu ožehnutá stěna mikrovlnky. Nechápu. A to už asi začínají krachovat elektrické spotřebiče.

Ikona diskutujiciho Igor Nácik 2014-07-04 03:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No to na mňa sedí. Som v Neuroreštarte na penize od Čmolíka a mám pocit že ma to láme a že s peniazmi to bude nejak úplne inak. No a tak mám 2 Kč a jedlo na 2 dni a ráno idem na odber plazmy aby som mal na jedlo. Do Nedele:))))))))))))))))))))))Bolí ma chrbát. V mieste minulého výhrezu. Akoby som si v posledné dni prežíval a čistil všeky taraumy z tohoto života. Proste to cítim a viem že raj je a mám ho v sebe. Držme sa Bratia a Sestry

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek