Je to tu: Dorazila energie z Vesmíru / Aktualizace V.

11.7.2014 v Spiritualita 109

pozn. Alue: Ještě než přijdou na řadu shrnuté aktualizace k Bovisům od tomáše marného, dovolte mi menší vsuvku, která mě zaujala a snad bych zároveň měla dotaz, jestli někdo z vás náhodou nemá podobný kuriozní zážitek?

– Děkuji čtenářce Lucii za zkušenost a poskytnuté fotografie:

,,Zážitek z 3.7.2014… Všechny vás zdravím a ráda přidám svůj zážitek – Pracuji s mentálně postiženými, se kterými jsme v té době byli na týdenní dovolené, převážně jsme pobývali v přírodě. Fotili jsme se. Přisedla jsem k jednomu človíčkovi, že si uděláme společnou fotku

– Fotila nás kolegyně mým fotoaparátem, seděla přímo proti nám – “zamířila”, vyfotila a já na fotce nejsem… Na opakovaném stejném záběru, hned poté, pak už ano…:-).. No není to super? Technická chyba je myslím vyloučena…

Přeji všem hezký den.

Posílám fotky…

Opakovaný záběr, kde už jsem vidět, je focený pár minut po první fotce…

Lucie”

1.

2.

Zkuste se více fotit, možná objevíte také tuto anomálii…

A nyní přichází na řadu slíbené shrnutí Bovisů k jednotlivým uplynulým dnům:

Pátek 04.07.2014 Nové hodnoty.

Je skutečně zajímavé, jak hodnoty denně stoupají a jaké to má vlivy na lidi. Dnes v pátek 04.07.2014, byly naměřeny hodnoty 240.000 OCTABE což je dle tabulky výše 240NOVBE

Energie stoupla od včerejška ” jenom” o 1.400 násobek .


Ke komentářům, ke kterým se nedostanete, pokud nemáte předplacený osud.cz:

Pozn. jm 3.7. v 18:39:

Mám několik zpráv o tom, že lidé začínají vidět jakési mimohmotné bytosti. V tomto případě to byly “bílé postavy”, které viděli periferním zrakem, zřejmě konstruktivní, ale předpokládám, že úplně stejně půjde vidět i různé ďábelské a to bude teprve frkot.. pak se podle proroctví řada lidí na ulicích prostě.. zblázní.

od nicku: motlajs

Když se lidi začnou rozplývat (přelaďovat), pak nebudou vědět, kde je konec jejich těla… Prostě neucítí, tady končím a tady začínám. Žádná “striktní” hranice….

Všechno bude světlo. Všechno bude těkavé a bude se to neustále měnit – “elektromagnetické siločáry”.

Když se na chvíli fixnou, pak uvidí, že to světlo je třeba kus větve nebo list, nebo celý strom….

Pak si všimnou, že řídí své světelné tělo svými úmysly a jejich fyzické tělo s časovým, cca sekundovým odstupem, jen “tupě” následuje to světelné.

Jen jsem zvědavý na ty ďábelské… bytosti, spíš jen “stíny”…., ale světlo přitahuje světlo…

od čitatale repki

Zdravím všetkých čitateĺov osudu. Včera som sa zobudil o tretej rano na to že som skoro nedobehol na toaletu. Veĺmi silné zvracanie. Som obchodný zástupca a mal som ráno stretnutia tak aj napriek tomu som o 4.hodine sadol za volant a šiel do Trnavy čo mám asi tri hodiny. Bolelo ma celé telo hlava žalúdok svaly musel som odšoférovať ešte domov. Najhoršia jazda v živote. Asi 20 x som musel zastaviť. O tretej po obede som si po 12 hodinách ĺahol, celý čas som nejedol, sobudil som sa o 23.00 na to že zvraciam. Totálna vyčerpanosť bolesť hlavy žalúdka aj dnes ráno. Neviem sa pohnúť z postele zle artikulujem…Až potom som čítal že v tú noc bola gigantická zmena v prílive energií. Držím palce ostatným. Pozor na cestách. Dúfam že mi to prejde. Je mi ešte stále veĺmi zle

Hodnoty v sobotu 05.07.2014

Od včerejšího rána stouply hodnoty o 284 násobek na 68,2NOABE (Novilliarden).

Je skutečně neuvěřitelné, kolik lidí má zajímavé skušenosti a zážitky s těmito energiemi. Nic nebude v budoucnu takové, jaké vše bývalo. Pomalu dochází k transformaci. Uvidíme, jak dlouho bude celá transformace probíhat? Mohou to být týdny, měsíce, nebo rok?

Nebyl jsem schopen zatím napsat vysvětlující článek. Snad dnes se mi to podaří…..

Má osobní zkušenost byla zajímavá. Předevčírem večer mě bolela játra a ráno zase ledviny. Asi po hodině, vždy tyto tupé bolesti přestaly. Dva dny chodím jako opilý po nejméně půl litru Metaxy. Dnes se vše u mě začíná stabilizovat do dřívějších hodnot.

Neděle 06.07.2014

Hodnoty dnešního dne stouply o pouhý 17ti násobek hodnot včerejších na 1.152 NOABE, což odpovídá 1,152 DECBE.

Upozorňuji, že se energie budou neustále zvyšovat, ale určitě během dní k nějaké větší transformaci nedojde. Budeme museť vydržet.

Neděle, 6.7. (poznámka Jiřího Maška)

Energie jsou tak silné, to většinou skřípne nejen svaly, ale i žlázy s vnitřní sekrecí. Proto můžete pociťovat problémy se slinivkou, žlučníkem, játry, potažmo samozřejmě pak s trávením a vylučováním, mohou probíhat průjmy, nebo dokonce zvracení, atd.

Pondělí 07.07.2014

Byly naměřeny nové hodnoty, jsou 500ti násobkem včerejších hodnot. 576,0 DECB/hod.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jednotky BOVIS /hod, ode dneška změním popis hodnot jako nahoře. (pozn. Alue: Pro lepší pochopení, uvedené hodnoty ukazují, kolik energie za danou časovou jednotku – tedy za jednu hodinu – projde planetou Zemí. Proto se nyní upravuje značení na ,,hodnota /hodina” )

Úterý 08.07.2014

Další kvanta nové energie jsou tady. Držte se všichni, pro mnohé je to skutečně tobogán. Dnes jsou energie 1500 krát vyšší, než energie včerejší. Hodnoty jsou 896.000 DECBE/hod. nebo taky 896,0 DECABE/hod.

Všimněte si, jak neustále stoupají….. (pozn. Alue: tomáš marný ode mě právě vyhrává Zlatého bludišťáka za nejvtipnější postřeh tohoto měsíce.)

Úterý 09.07.2014 Nové hodnoty

Pro ty, kteří pochybují o tom, že neexistuje žádný přístroj na měření energií BOVIS, mohu Vás ujistit, že skutečně existuje. Před několika lety jsem ho viděl v Rusku na nejmenovaném místě osobně. Může změřit rezonanci této energie na různých lidech.

Zařízení je ještě v současné době záležitostí přísně utajovaného charakteru. Jestliže energie stoupají exponenciálně, není možná okamžitá rezonance na lidech. Způsobilo by to absolutní kolaps veškerých živých bytostí. Narůstá taky pomalu a exponenciálně, s problémy, které se jim dějí, jak je popiusováno od mnoha lidí. Stačilo by si přečíst knihu Vladimira Megreho: ANASTASIA. Popisuje tyto skutečnosti také. Více v připravovaném článku, jsem nyní velice zaneprázdněn, proto se doba zveřejnění prodloužila. Děkuji za pochopení.

Kdyby si někdo myslel, že se nic neděje, je TENTOKRÁT na absolutním omylu. Jestli si myslíte, že by pilot vjel na dráhu před přistávající letadlo, jak tomu bylo v Barceloně, jedině tehdy, že by byl sebevrah. A to by musel být taky coopilot sebevrah. Vjel by ale o zhruba 4-5 vteřin později, aby byla akce dokonána a pilot přistávajícího letadla nebyl schopen stroj zvednout. Jestli cestující přistávající letadlo viděli, někteří mohli dostat infarkt, nebo by se okamžitě POSR..I. Nevěřte tomu, že by posádka, která vidí blížící se letadlo, vjela na runway…..

Pozn. Alue: tomáš marný komentuje událost, která se 7. července mihla na hovinkách.cz i s videem. Můžete se podívat zde: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/341520-v-barcelone-se-boeingu-tesne-pred-pristanim-primotal-na-drahu-airbus.html

Dnešní hodnoty jsou ve středu 09.07.2014 následující: 27,71 UDiBE/hod.

Pozn. Alue: přišel mi následující mail: (rodiče, máte také podobné zkušenosti?)

“Nazdar, Aluško,
dnes jsem mluvil s tm a chtěl, abych ti poslal něco do okénka. Uprav si text podle svých potřeb…
– Karlík má dnes 4 měsíce a 10 dnů, je fyzicky velmi vyspělý (8,5 kg netto). Už nám začal pohodově v noci spát 6-8 hodin, ale poslední týden se začal budit prakticky co hodinu a poslední dva dny už ani v postýlce nechce spát. Vypadá to tak, jako by nad sebou někoho/něco viděl a kope proti tomu nohama a mává rukama + křičí a je u toho celý rudý(v postýlce má v jednom rohu orgonit a v druhém křišťál).
– V podstatě celý ten týden máme i další problém, že se u něj objevily potničky (ty běžně likvidujeme tea tree olejíčkem a 31-čkou od JUSTu, rozpuštenými v sádle). Teď to však nějak nezabírá. Mám pro to vysvětlení, že buď zase na nás sypou něco nového/agresívnějšího, nebo kluk v souvislosti s hladinou BOVIS začal vidět NĚCO nového a bojí se toho = stres a agresívnější pernamentní pot, který pokožka už nezvládá… To ještě střídáme koupele v heřmánku a černém čaji.
– Přes den nám usíná v manželské posteli, ale zklidní se pouze, když má u hlavy velký křišťál.
– Kluk se nám poslední dny vyloženě trápí…

Pokud by někdo měl podobné zkušenosti a nalezl na ně řešení, tak to pouze uvítám. Děkuji.”

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Články tomáše marného” – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Henryho 2014-07-11 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

na druhém obrázku je v okně odraz člověka v červeném tričku :-)

Ikona diskutujiciho Blaf 2014-07-11 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:A co tím je myšleno? Vždyť ta druhá fotka je focena pár minut poté. To se tam klidně mohl do té doby někdo objevit.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-07-11 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I průměrně inteligentní člověk pochopí, že takové dvě fotky jako důkaz neviditelnosti prostě nemůžou obstát. Být to nějaké amatérské video, kde dotyčný zmizí a zase se objeví, tak to beru, ale tohle? Promiň, ale to je vyloženě výsměch čtenářům.

Ikona diskutujiciho Barča 2014-07-11 11:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem ráda, že se všechno tak hezky mění. I když bych nejradši odhadla, kdy budou lidé ty bytosti vidět hodně ostře, abych se z centra města mohla nějak dostat dřív, než lidé začnou panikařit 🙂

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-07-11 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Panenko skákavá :O…

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-11 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Samozřejmě podvod nikdo nemůže ani dokázat, ani potvrdit. Osobně na podvod nespoléhám, protože by z toho vůbec nic neměla. Ani slávu, ani peníze, ani prestiž, prostě nic. Takže na tvoji odezvu můžu odpovědět jedině takto: TEBE SOUDÍM PODLE SEBE.

Ikona diskutujiciho Lucie 2014-07-11 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za přidaný článek….:-)i fotky…:-)I přílohy ostatních jsou zajímavé…je to teď opravdu mazec…každý den se ukáže něco "nového"…Posledních několik nocí má duše hodně aktivně cestuje,ovšem s tím,že to je člověk schopen zaznamenat a vlastně se na tom asi i podílet…Duše se setkává s dušemi lidí,které osobně znám(tedy převážně)a stále cosi řešíme…takže ráno vstávám jako ten zmlácený pes:-))…a nějakou chvíli trvá,než se Duše "usadí"…příjemné cestování i Vám lidičky:-)

Ikona diskutujiciho Dante 2014-07-11 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No,tak aspoň vím odkud se vzala ta hnusná potvora,už jsem ti to i psala do emailu tak by mě celkem zajímalo jestli to s tím souvisí..Jinak nic z těch pozitivních věcí se mi neděje,nějak to nezaznamenávám,žádné bolesti nemám,nic.Je to hodně špatně?Vím že nejsem nějak extra konstruktivní člověk,nevím proč to tak je,snažím se chodit ven,snažím se to změnit ale nějak to nejde.Co se stane s takovými lidmi?

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-11 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem pravděpodobně viděl ducha, brutálně bělostná bílá zářivá barva. Dost rychle prošel za polo prosklenýma dveřma. Bylo mu vidět jen hlavu a krk. Odraz světla či jiný běžný jev téměř vyloučen. No a včera se mi poprvé stalo že jsem se probudil vlastním smíchem ze spaní :D to se mi nikdy dřív nestalo. A dneska se mi zdálo že jsem telepaticky mluvil se psem :D a dokonce v tom snu byla Alue, ale nevim přesně proč. Mimo to o Alue se mi zdál dřív ještě jeden sen, ale to už je dýl. Kamarádka teď zase měla sen který ji informoval o tom že její kamarád má problém, a ona ten sen brala vážně, dekódovala ho a opravdu vystihoval skutečnost. Ale to asi moc nesouvisí s Bovis. Ale o těch letadlech si myslím že byla chyba někde jinde než že se jednoduše "neviděly". Ale pokud kolabuje i elektronika…. no kdo ví. A dneska mi přišel jakýsi spam prý jestli nechci být Iluminát :DDD Tak čekám jestli kamarádi v černém brzo nepříjdou na pokec.

Ikona diskutujiciho Lucie 2014-07-11 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, minulý týden si byla mamka u lékaře ukončit neschopenku. Seděla v předmístnosti ordinace se sestřičkou, která vypisovala nějaké formality. Mezitím měl doktor v ordinaci pacienta a máma vyslechla celý rozhovor. Pacient si byl lékaři stěžovat, že poslední tři týdny mu strašně hučí v uších a přestala mu fungovat krátkodobá paměť. Pan doktor se ho tedy začal ptát, kolikátého je, co je za rok, den atd. Na to konto mi mamka řekla, že si poslední dobou taky nic nepamatuje a já jí musím dát za pravdu – já také ne a pozoruji to i u osmileté dcerky a manžela.  Přišlo mi to docela zajímavé, zda to nemůže souviset s tím, co se teď děje.

Ikona diskutujiciho Lucie 2014-07-11 13:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue,děkuji za příznivý ohlas na negativní komentáře…nebudu nikomu nic ani vyvracet ani ho přesvědčovat o pravdivosti fotek…každý nechť posuzuje dle svého stupně vývoje…moc přeji Vám všem nalezení Lásky v sobě…pak i posuzování a odsuzování odejde…Lucie:-)

Ikona diskutujiciho Alice 2014-07-11 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč je na jedné fotce ta krabička cigaret taková úzká a na druhé normální?

Ikona diskutujiciho 2014-07-11 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, proč nemůžeš ten komentář zveřejnit? Vždyť je přeci neetické zobrazovat něčí fotografii bez jeho souhlasu a ještě říct, že je to mentálně postižený člověk. Mně to připadá fakt strašný. Když už se zveřejňují fotky s klienty, tak je nutný aspoň upravit fotku tak, aby nebylo možné dotyčného identifikovat. Nemyslíš? Proč ty komentáře zadržuješ? Lucie by to měla vědět.

Ikona diskutujiciho Skřítek 2014-07-11 14:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Leda v noci někde 8.7. Nebo 7.7. Nebo jak o půlnoci jsem cítil snad ještě silnější energii než kdy dříve. Ale to bylo celé. Jediné co se děje je, že mi blbne mobil. Různě se vypíná a tak. Také jsem se před tou nocí už velmi dlouho cítil, jako že sem nepatřím, pořád jsem myslel na trpící lidi a na svůj život, jak se bude vyvíjet, že mě čeká jen nakupování, práce, možná rodina a smrt a co víc. Měl jsem docela depky z toho všeho, občas jsem to svalil na pubertu a neřešil to, ale už mi to přišlo opravdu divné. Den potom, po té energii, jsem cítil takový větší optimismus, emoce byly silnější než předtím, kdy jsem si připadal jako pouze existující bytost, nic netvořící a tak. Teď cítím takovou naději, nevím jestli v tom jsem sám, nebo tak, ale kromě tohoto pocitu se nic neděje. Moc rád bych věřil tomu, že se skutečně něco děje, ale kdyby to dopadlo jako 21.12.2012, kdy všichni říkali, jak nám začnou hořet hlavy, jak převibrujem na Pluto a čert ví co ještě, tak bych už vážně nevěděl se svým životem. Poraďte někdo nebo napište, jestli to máte stejně.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-07-11 14:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No vyvíjí se to zajímavě. Po většinu času jsem ale v docela dobrém rozpoložení, takže na mě asi ta konstruktivní energie nemá žádny destruktivní účinek. Akorát včera mě trochu bolela hlava. Ale to mohlo být i z dehydratace.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-11 15:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Řešíš zbytečně hlouposti a bezdůvodně napadáš lidi osobně. Nechci, aby se diskuze pod tímto článkem stočila osobně na Lucii a rozebíralo se co má a nemá dělat a jaká slova má a nemá používat. Je to naprosto bezpředmětné a na obsahu článku to nic nemění. Diskutuj prosím k tématu a ne o lidech. Děkuji.

Ikona diskutujiciho 2014-07-11 15:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Kocmeister 2014-07-11 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mizející auta, která se probírala už v prvním díle seriálu, se čas od času podaří natočit. Tady je jedno známé video z Ruska (byť časově neodpovídá zde probíranému přívalu energií):

Ikona diskutujiciho Lucie 2014-07-11 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

krabička je stejná…stačí se pořádně podívat

Ikona diskutujiciho Lucie 2014-07-11 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento komentář cítím dost špatně…navíc-kdo řekl nebo napsal že človíček na fotce je mentálně postižený?napsala jsem,že s mentálně postiženými pracuji…nic víc,nic míň…spíš bych ocenila pokud je to v Tvých možnostech okomentovat podstatu věci…

Ikona diskutujiciho Lenka 2014-07-11 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, již dlouhou dobu cítím, že se něco mění a stále to narůstá – stěžují si i přátelé: Pocit dezorientace, krátkodobá paměť, závratě, zejména v noci, velmi suchá kůže,živé sny, zrychlování času….vše, tak jak píší lidé přede mnou. Každý den sleduji oblohu a vždy, když zesílí Slunce svou činnost, začnou letadla rozprašovat chemtrails. Nemohou některé z výše uvedených problémů být spíše reakcí na otravu těžkými kovy a manipulaci než příznaky vzestupu? A co s tím?  Více na:zhttp://www.svetkolemnas.info/novinky/kontroverzni-realita/364-uznavany-expert-promluvil-chemtrails-jsou-globalni-skrytou-operaci-pro-totalni-kontrolude:

Ikona diskutujiciho tencotozařídí 2014-07-12 00:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak až to začne tak ne mne pískni…. hale mnel sem sen už je to tak přes rok jedu autobusem sleduji oblohu a ta zničeho nic začla hořet i slunce změnilo barvu a mne v tu chvíli přepad pocit viny.

Ikona diskutujiciho Natalia 2014-07-12 11:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Posledné tri, štyri dni sa v noci neustále budím a tie sny…som v nich dezorientovaná – prelínajú sa v nich miesta, čas, osoby…no a v skutočnosti som úplne mimo – často rozmýšľam aký je deň, neviem kde čo pokladám a cítim sa ako zhulena…

Ikona diskutujiciho Jarka 2014-07-12 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško tu fotku už jsem nekde viděla a je to dlouho…nevím možná sen….mívám často sny, kde se mi zdá o někom nebo něčem kde sem nebyla a pak to vidím doopravdy…ted mám nekdy za noc i tři sny za sebou…a dokonce si je pamatuju i po týdnu…

Ikona diskutujiciho Barbora H. 2014-07-12 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, zdravím všechny čtenáře tohoto webu. Již delší dobu sleduji tuhle stránku a samozřejmě i tuto sérii článků na téma přívalu energie z vesmíru na naši planetu. Dříve než jsem tyto články zaregistrovala a pořádně se do nich začetla, dělo se mi spoustu z věcí, které teď už vím, že byly způsobeny právě tím, a stále jsou. Zkusím to, co pociťuji, nějak ve zkratce vypsat: hra s čísly, např. útrata v restauraci 222, podívám se náhodně na hodiny a je 11:11, 22:22 apod., na autě jsem měla za dva dny najeto přesně 333.3 km.. mám velké stavy úzkosti, hlavně co se týče večera, nemohu spát, většinou třeba ob den, ob dva, abych usla musím se opravdu hodně utahat přes den. Když ležím a snažím se spát, cítím se divně, mám velké návaly horka, cítím, jak kdyby na mě někdo koukal, mám halucinace, přijde mi, že vidím bílé obrysy snad nějakých postav, nedokážu to přesněji identifikovat. Jsem celkově taková dezorientovaná, dost často se mi mění nálady (více než obvykle), z ničeho nic návaly vzteku, poté návaly lítosti nad svým životem i tím, co se mi v poslední době stalo (bratr měl nehodu, přišel o nohu) – vše to na mě vždy padne. Cítím se nepotřebná, nemilovaná, mám strach že se stane něco mým dalším členům rodiny. Cítím také velké rozdíly chuti k jídlu, jak už v jednom článku bylo zmíněno, přestávají mi chutnat takové ty věci jako minutky z restaurací, potraviny ve kterých jsou znatelně éčka, mám spíše chuť na salát ze zeleniny ze zahrádky, v restauraci volím raději pravou českou svíčkovou omáčku, kterou jindy jím jenom od maminky. Oceňuji garanci kvality u potravin a připlácím si. A samozřejmě se objevili i určité zdravotní problémy a neduhy. Strašně mi začaly padat vlasy, kdykoliv si jimi jen projedu prsty, mám úplný chuchvalec v dlani, vysušila a zhoršila se mi pleť, neustále mě bolí hlava (mám lehkou epilepsii), díky mé skolióze i záda, nosím kontaktní čočky – mám větší pocit vysušení oka a často mě v něm i škrábe, od 10.7. mám z nevysvětlitelných důvodů trávicí problémy a mám křeče v žaludku. Skoro vůbec nemívám hlad, ale zvýšila se potřeba pít. Jinak co se týče konstruktivních věcí, tak těch zatím moc nepociťuji. Snažím se být co nejlepším člověkem, pomáhat druhým, miluji zvířata a snažím se s nimi co nejvíce komunikovat, podnikala jsem teď časté výlety do přírody, sport. Možná bych vyzdvihla, že u mě více "funguje" intuice a že mívám každý den sny, které když si vyhledám ve snáři co znamenají, přes den nebo za nějakou dobu se vyplní.

Ikona diskutujiciho Amálka 2014-07-12 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem měla naprosto bezdůvodně skřípnuté svaly hrudníku a přitom jsem nedělala nic náročného… Nejdřív jsem si říkala, že jsem si to asi večer přeležela, ale pak se to šíleně rozjelo a nemohla jsem si na to skoro 10 dní sáhnout a špatně jsem se pohybovala. Vůbec nechápu, z čeho to bylo, tak tohle by mohlo být možné vysvětlení. Jinak mi ale ty přívaly energie dělají dobře, jsem pořád více nabitá, aktivnější, mám spoustu nových nápadů a nechápu, že jsem je neměla dřív a posledních pár měsíců také lépe vidím energie v přírodě. Takovéto rychlé pulsování do středu plus spousta jiskřiček… Dříve jsem to také viděla dobře, ale posledních pár let to bylo pořád slabší a slabší, až se to úplně vytrácelo a teď to konečně zase začalo zesilovat.

Ikona diskutujiciho Denis 2014-07-12 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosim o pomoc a vysvetlenie toho čo sa mi stalo dnes v noci.Išiel som na wc na malu,nemal som vela sily tak som sa z rukou oprel o stenu a išlo mi na zvracanie.Z ničoho nič som sa objavil na zemi v kupelni a bola mi strašne zima a triasol som sa ako keby ma niečo nahanalo,proste strach…vysvetlil som si to tak ze som jednoducho omdlel na zachode.Ked som sa dal dokopy isiel som naspet do postele a tam som sa potil ako keby som behal maraton…Prosim nemože mi to niekto neako vysvetlit čo to je a tak? Som z toho vyplašeny a vrta mi to hlavou cely den.

Ikona diskutujiciho Marťa 2014-07-12 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od 7.7. jsem mela několik dnu vytrvale průjmy a bylo mi na zvracení. Všichni mi říkali, ze to mám z nervozity z nové práce. Tak to ale není. Nebyvam nervózní, v nové práci je mi dobře. Kdybych byla nervózní, tak to snad sama na sobě poznam! Bylinky nezabiraly, špatně mi bylo porad. Včera se mi poruznu na obličeji objevilo akné, jaké jsem mela naposled v pubertě, rovněž mám natekle uzliny a strašně me to bolí. Nevím ale čím to, poněvadž jinak jsem naprosto zdravá a cítím se skvěle. Doufám ze mi brzo ty bedary z obličeje zmizí, nechci v práci odpuzovat zákazníky… :D

Ikona diskutujiciho sirah 2014-07-12 14:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě odešel ze dne na den v týdnu dotykový displej na mobilu,vubec nereagoval a mojí tchýni se stalo uplně to samé minulý týden.

Ikona diskutujiciho katka 2014-07-12 14:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím proč,ale myslím, že si to paní vymyslela,prostě to lidi dělají,aby byli něčím zajímavý,prostě mám z té paní na fotce takový pocit,nemužu si pomoct.

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2014-07-12 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já musím říct, že poslední dobou nepociťuji moc změn. Akorát toho 8.7. jsem měla zápis na vysokou školu v jiném městě, požádala jsem andílky o pomoc a byl to nádherný den, kdy mi vše vycházelo až neuvěřitelně. :-) Já se spíš cítím hrozně moc unavená, i když spím dost. Všímám si, že blbne internet. Často vypadává a na centrumu babičce neustále blbnul email, snažila jsem se to zprovoznit ale vůbec nevím, co s tím bylo. Stále nemám moc chuť do jídla ale zato mám strašnou žízeň.

Ikona diskutujiciho Daniel 2014-07-12 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Noste čepice – jakoukoliv pokrývku hlavy, zmírní to Vaše potíže. Pokud jsou na úrovni těla, tak se to dá zvládnout,pak přichází  na řadu Vaše psychika a to je horší.Zkuste odvar ze Smrku ztepilého, konkrétně malé zelené šištičky,nebo konečky větví tohoto stromu. Vývar uklidni tělo i mysl. VYDRŽTE.

Ikona diskutujiciho Petr 2014-07-12 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:Otevírá se Vám srdeční čakra.

Ikona diskutujiciho Teri 2014-07-12 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U mě tohle všechno probíhá už několik let. Skoro vše co ostatní popisují, všechny problémy i pozitivní změny se mi dějí běžně. Hlavně ta dezorientace a to, že mi připadá, že jsem v těle jen tak napůl. Vůbec nepociťuji tu realitu a připadám si jak kdybych pozorovala film. Uplně si říkám -jsem tu vůbec? :D -je tohle reálný? :D Nebo občas i věci když se na ně dívám tak mi např nepřipadají tvrdé, hmotné nebo tak :D nevim jak to popsat no. Jakoby prostě to moje tělo normálně automaticky fungovalo ale já mezitím nechápala co se děje a ulítávala pryč :D Tohle se mi děje několik let ale tenhle rok, nebo spíš těhle pár měsíců se to děje ještě intenzivněji.

Ikona diskutujiciho Indil 2014-07-12 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím 🙂 pro někoho to je fuška teď, ale pro mě tohle jede už od minulýho roku. Živé sny jsem měla celý minulý půlrok, ale ted už nic. Tenhle půlrok, jsem zase vedená k procítění svého těla a porozumění s ním. Dost radikálně se mi změnila chuť k jídlu, dalo by se říct skoro ze dne na den jsem prostě přestala určitý věci jíst. Jsem už skoro úplně jenom na ovoci a zelenině. Jinak energie úžasný. Je pravda že poslední 2 měsíce se ohromně zlepšuje moje vnímání. Prostě je to jízda a já si ji užívám 🙂 Jsem zvědavá jak to bude pokračovat…

Ikona diskutujiciho Mary 2014-07-12 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Příště až si někdo kýchne tak to bude svádět na přívaly energií. Neříkám že tuto teorii zpochybňuju ale je směšný usuzovat např. problémy s ventilací v autě(což tu někde v těch článcích bylo) přívalu energií.

Ikona diskutujiciho Lucka 2014-07-12 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já na té první fotce nevidím nikoho!:o

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-12 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Nechci vypadat jako magor, co úplně všechno přičte na vinu Bovisům, ale tohle tak opravdu vypadá, pokud tyto problémy běžně nemáš…

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-12 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak dneska odpoledne mi vypadly hlavní pojistky doma. Nebylo zapnuté vůbec nic, kromě jednoho počítače. Sedím, dělám si svoje, ozvala se najendou rana a bylo to…. Nikdy jsem nezažila, že by z jednoho zapnutého komplu vypadl celý barák.

Ikona diskutujiciho Amálka 2014-07-12 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: mě se zase ve středu večer 2x vyplo bezdůvodně DVD, když jsem sledovala film. S pojiskama nic nebylo, tak jsem si říkala, že to bude asi tím filmem. Pustila jsem si pak tedy jiné, úplně nové a asi v půlce se to vyplo zase. To už jsem trochu znervózněla, nikdy se to předtím nestalo, vyndala jsem ho ven a pak pustila znovu a začalo na stejném místě, kde předtím vyplo. Tohle se mi stát, když jsem byla malá, tak se asi po :-D Elektronika prostě blázní…

Ikona diskutujiciho Lucka 2014-07-12 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už pár dní čtu Vaše komentáře k přívalům energií.. Tak se s Vámi podělím o své zážitky.. V zásadě se budím několikrát za noc, a vždy se poprvé probudím ve 3 ráno, kouknu se na hodinky a jsou 3:00..3:15…3:45. Zdají se mi dost zvláštní sny, poslední dobou o zombících.. Utíkám před nimi, schovávám se.. Pak se mi často zdá o tom, že se blíží nějaká změna, transformace.. Zdálo se mi o invazi mimozemšťanů, dost emotivní sen – hledala jsem svou rodinu, cítila jsem, že jsou v nebezpečí.. nevěděla jsem kde jsou.. Jindy se mi zase zdá, že něco přichází z venku.. já z nějakého důvodu vím co to je a uklidňuji vyděšenou rodinu.. Předevčírem se mi zdálo, že letím pryč do vesmíru s nějakým mužem vedle mě v nějakých bílých talířích.. Pak přišla obrovská vlna a spláchla celou planetu.. O vlnách vody, co se řítí a zabijí se mi zdálo už několikrát.. Celkově sny mám teď dost zvláštní.. Poprvé jsem zažila jaké to je umřít ve snu.. Bylo to tak živé, že jsem se v noci celá rozklepala.. Kdosi mi nařídil, že se nesmím dotknout nějakého muže – bůh si to nepřeje… A já jsem ten hlas neposlechla, dotkla se ho a projel mnou blesk z nebes, který mě  na místě zabil… V ten okamžik jsem se probudila s dost nepříjemným pocitem po těle.. Fuj – když si vzpomenu, běhá mi mráz po zádech.. Často mě popadne nesmírný strach.. jsem sama v noci, v pokoji nikdo není.. ale já cítím jakoby na mě někdo ve tmě koukal.. Vždy žádám Archanděla Michaela o pomoc.. Spím při zapnutém světle.. a to jsem se nikdy tmy nebála… Výkyvy emocí ani nerozepisuji, to snad ani nemá cenu.. Doma se neustále hádáme.. nejsme schopní spolu pomalu vyjít.. Mám problém se vyjádřit, jako bych zapomínala mluvit.. Strašně mě to táhne pryč z ČR.. Je toho tolik, byl by to dlouhý odstavec.. Strašně si přeji, aby se všecko změnilo k lepšímu.. pro nás pro všechny.. Cítím se jako bych byla v bublině, která má každou chvíli prasknout.. Už aby to bylo..

Ikona diskutujiciho eva 2014-07-12 22:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, odkiaľ tá energia prichádza?

Ikona diskutujiciho Marťa 2014-07-12 23:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Alue, já teď taky pořád čajíčkuju, užívám chlorellu, psyllium… tohle mi vždycky zabralo, navíc když jím poslední dobou spíš jen zeleninu. Neměla bych mít zanesený organismus, ale uz nic nepomáhá :/. Fakt nevím, dělala jsem si i bylinkové koupele, masky a fakt nic. Asi budu muset počkat až to samo odezní. Zítra odjíždím na chatu na Třeštík se známými, tak třeba pomůže tamní čisté ovzduší a příroda, jináč už nevím :(.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-13 08:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak proud mi vypadl ještě jednou o půl jedenácté v noci. Šla jsem ho znovu nahodit. Dnes ráno vstanu a zjistím, že opět přes noc vypadl a lednička je dost teplá.

Ikona diskutujiciho Blaf 2014-07-13 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I já začala mít dost zvláštní a živé sny.Zdá se mi jich několik za noc. Dřív se mi zdál tak jeden k ránu. Jsou tak živé, že jsem si je schopna zapamatovat. Co se týče toho jídla, já pro změnu nemám chuť skoro na nic, občas mě možná přepadne chuť na čokoládu, jinak nic :D ….Elektronika blbne. Ale co teprve ty nálady? Teď pro změnu se cítím nijak. Nevidím v ničem žádný smysl. A taky mi hrozně vyskočilo akné. Hrůza.

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-07-13 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:… ničeho se neboj. Týká se to úplně všech. Už jen to, je navštěvuješ tyto stránky, znamená, že jsi na té nejlepší cestě. Hlavně klid, komunikuj se svým andělem, medituj a čiň jen dobré. I toho kluka ušatýho Lucifera, nakonec čeká to samé, co nás. Tak to fakt neřeš. Někdo dřív, někdo později. 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-07-13 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdá sa že energie "oslepili" aj brazílskych futbalistov, bra-nem 1:7, bra-hol 0:3, tak zle brazília ešte nikdy nehrala.

Ikona diskutujiciho Mája 2014-07-13 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsem u minulého článku psala, že mně je fajn a teď mám velkou radost. Možná se vám to bude zdát jako hloupost, máme doma myrtu, kytku, je to naše svatevní myrta a máme jí 14 let, už je větší než já, no je to spíš strom. Co je úžasné, letos poprvé kvete, ještě nikdy nekvetla až letos. Mám s toho velkou radost, nevím jestli je to enetgií a asi se vám to bude zdát jako hloupost, ale pro mně je to úžasné.

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-07-13 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]:njn, s tím nic nenaděláme drahá Alue. 🙂

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-07-13 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemůže být i projev té nové energie, že se moje mamka rozhodla si přestat česat vlasy? Jinak nevím, moc to nepozoruji, pokud se horečka, u které je mi normálně zle (38-39 °C), nepočítá. Bylo mi dobře. Dva dny horečky, pak jsem se ráno vzbudila a teplota naprosto normální. Ale zase na mě dopadla kreativita. :D Na energii bych to asi ale nesváděla :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek