Je to tu: Dorazila energie z Vesmíru / DOPORUČUJI!

23.6.2014 v Spiritualita 113

Pozn. Alue: Nabízím článek tomáše marného k aktuálnímu extrémnímu energetickému dění na této planetě.

Článek je velice důležitý, situaci budeme nadále sledovat. Buďte prosím všichni VELICE opatrní na přechodech a v silničním provozu!!

Vzhledem k tomu, že jsem byl požádán Jirkou na dotaz od čtenářky jankafa a prosbu, abych vysvětlil co vlastně za energie na planetu Zemi přicházejí, a také vysvětlil bovis jednotky. Co to vlastně je za energie a jaký mají původ. Velice rád to učiním, i když to pro mnohé nebude asi s pochopením jednoduché:

Celý vesmír je jedna jediná energie. Energie je nehmotná. Je v podobě záření. A toto záření může být v mnoha podobách. (Neplést s radioaktivním zářením).

Okolo nás existují v atmosféře zásadně dva druhy iontů. Pozitivní a negativní. A protože nás ve škole učili přesně pravý opak, je nutné si uvědomit následující: Veškeré pozitivní ionty jsou pro člověka nebezpečné až smrtonosné. Naopak negativní ionty jsou pro člověka životadárné a zdraví podporující. Buňky v těle mají negativní energie a jsou zdravé. Nemocné buňky začínají mít mnoho pozitivních nábojů.

Pozitivní je vždy levotočivé, čili destruktivní, naopak negativní je vždy pravotočivé, čili konstruktivní. (neutronová bomba vysílá neutrony levotočivé – smrtící, opakem jsou zařízení na opravu těla pravotočivé neutrony-životadárné a rekonstrukturující=opravující).

V kancelářích u wifi zařízení se hromadí destruktivní pozitivní ionty a lidé jsou většinou vyřízeni a nemocní. Rovněž tak klima způsobuje přebití kanceláří pozitivními ionty. To stejné platí o klima v autě, pokud nemá na vyrovnání iontů aktivní ionizátor. Náboj v kancelářích s těmito zařízeními je kolikráte měřen kolem 50.000 pozitivních iontů na kubický centimetr ccm.

Vysvětlení iontů

Pro ty z nás, kterým už středoškolská chemie vyprchala z hlavy připomeňme, že ionty jsou atomy, které získaly nebo ztratily elektron. Negativně nabité ionty se v přírodě vytvářejí během výměny energie, třeba přeměnou světla v hmotu – lesy a veškeré stromy a květiny. Při srážce atomů taky dochází k tvoření negativních iontů – jako např. vodopády, blesky a vlnobití a je jim přisuzován blahodárný vliv na zdraví člověka, počínaje léčbou deprese a konče posílením imunitního systému. Když srovnáte zatuchlý vzduch v nějaké kancelářské budově podporovaný umělými vonnými esencemi (kde nejsou téměř žádné negativní ionty), většinou jen pozitivní (destruktivní) ionty. Naopak můžeme počítat s uklidňujícím účinkem vzduchu na mořském pobřeží, regenerační účinek negativních iontů Vám je tedy naprosto jasný.

Japonci již dávno začali propagovat kúry s negativně nabitými ionty – pro příklad uveďme vzdušné filtry (instalované v kancelářích za účelem osvěžení vzduchu a inspirování konstruktivního myšlení). Něco o iontech si můžete přečíst ZDE.

Například orgonity jsou také tvůrci vysoce negativních iontů a je to způsobeno vysokým atomovým číslem kovu a nízkým atomovým číslem pryskyřice, či umělé hmoty. Orgonity také způsobují konstruktivní atmosféru v bytech či kancelářích a všem je vřele doporučuji.

Když jsme si vysvětlili ionty, pro snažší pochopení dále psaného tématu, můžeme nyní přistoupit k energiím, které jsou všude, ale není jim věnována skoro žádná pozornost. Řekl bych záměrně se o nich nehovoří, protože by lidem mohly odhalit mnoho konstruktivních souvislostí.


Hmota je 6x komprimovaná energie. Jak to stvořitel nebo architekt udělal, prosím neptejte se mě. Daleko důležitější je energie. Mnohými lidmi viditelná energie, která může být pro lidi velice konstruktivní a opravná pro organismus. Nebo taky destruktivní a pro organismus po určité době i smrtelná. Dostala název a je měřena v jednotkách Bovis.

Měření energie u různých předmětů, míst, vody, potravin a mnohého jiného kdysi odhalil fyzik jménem A. Bovis. Nejsou to energie hmoty. Jednotky těchto kvant energie byly pojmenovány právě po něm. Naopak hmota přitahuje určité druhy energií, které ji ale nejsou vlastní. A můžeme říci těmito druhy energií hmota, místo, člověk a další předměty či pokrmy “září-vyzařuje”. Je to něco podobného jako antény či rezonátory, které přitahují určitý druh energií.

Bovis jednotka Rezonanční předmět jménem hmota

———————————————————————————————————————

1500-1600 žádná životní síla, exitus, vyzařuje mrtvý člověk.

2000 křižovatky, kříž na kostele, destruktivní zóny (geopatogenní)

3000 destilovaná voda

5960 zdravá pitná voda z vodovodního řádu

6500 střední hodnota fyzické energie člověka v Evropě

6000-7000 zóny které jsou zdravé – bez destruktivních polí

8000 střední hodnota fyzické energie člověka v asijské oblasti

11.000 chrám v Echnatonu http://de.wikipedia.org/wiki/Echnaton

8.000-13.000 energetický přenos pomocí pravých léčitelů

13.000-14.000 místo kostela, nikoliv uvnitř, ale venku (pozn. Alue: Uvnitř kostelů je silná destrukce (+ionty), na vnější straně stěn se drží naopak záporné ionty!!)

14.000-14.500 hranice na proměnu a hranice neviditelnosti

14.000 některé tibetské kláštery

18.000 Katedrála v Chartes ve Francii-venku

21.000 Naquane Narodní park, Capo di Ponte

21.000 kokosový ořech

23.000 pravotočivá léčivá voda z Fatimy

26.000 pravotočivá léčivá voda z Lurd

34.000 muškátový oříšek (pozor ve větším množství je jedovatý)

42.000 mykerniova pyramida

70.000 Cheprenova pyramida uvnitř

170.000 Cheopsova pyramida uvnitř-královská komnata.

A nyní se vážení držte:

540.000 určité hory v Afganistánu

Lidé z přednášek moc dobře vědí, co se pod afgánskými horami skrývá a o co se zde jedná.

A nyní se opět držte:

6 KCN neboli cyankali

66 mobilní telefony v provozu systém UMTS

100-150 mobilní telefony gsm v provozu.

Jak jsem na začátku už řekl, jsou lidé, kteří vidí energie, jedna z nich je Indigová dívenka, o které jsem kdysi psal. Mé setkání s indigovou dívenkou. Těchto lidí není ale mnoho. Je to zvláštní dar přírody a vesmíru.

Jinak přístroje na měření energií jednotek Bovis se na planetě Zemi nenachází mnoho. Nejen že jsou velice drahé a technologie spíše utajené, nikdo zatím nemá zájem o jejich zveřejnění. Znám tyto přístroje z Ruska.

Jinak se měří tyhle energie proutky a kyvadly.

Důrazné varování!!! Sedejte za volant jen s největší opatrností, může se stát, že za volantem můžete usnout, stejně jako se může stát, že někdo několik vteřin neuvidí vás, nebo vy neuvidíte někoho.. !!!

Má vlastní zkušenost s novou energií

….kterou jsem během posledních dvou dnů udělal. Jsou prakticky navině nepochopitelná kvanta energií, která se řítí na naši planetu. Den ode dne se násobí a je to skutečně “FIČÁK”. Energie, která je označována jako konstruktivní, a působící hlavně na DNA, vychází pravděpodobně ze slunce. Jsou zaznamenány nepochopitelné aktivity na slunci.

Vliv těchto energií na lidské a zvířecí organismy může být různorodý. Rád Vám sdělím, Vážení čtenáři okénka strašidýlka marného, moje osobní zkušenosti posledních dvou dní.

Předevčírem, to bylo 18.06.2014, jsem byl na cestách po vlastech českých. Na různých místech se mně stalo, že mě lidé nedali celkem 8krát přednost v jízdě. Vždy jsem zakroutil hlavou a naštěstí se dalo vše vybrzdit, dvakrát jsem musel vyhnout do boku, protože bych auto už nezastavil.

Včera 19.06.2014 se situace opakovala celkem 2krát. Jel jsem jenom krátký úsek, asi tak do 150 km tam a zpět. Opět se stalo to stejné, co předevčírem. Auto, na naprosto přehledné T-křižovatce pár metrů před mým průjezdem z pozice stop, mně vjelo do vozovky a já musel prudce vybočit do protisměru, kde naštěstí nic nejelo. Několikrát jsem zatroubil a jel pak dál.

Asi za 5 kilometrů byla stavba na silnici se semaforem. Auto, které mně nedalo přednost, zastavilo za mnou. Já vystoupil a šel se zeptat člověka, z jakého důvodu mi nedal přednost. K mému velkému překvapení mi sdělil, že zastavil na stopce, rozhlédl se a když byla cesta volná, tak pokračoval v jízdě. Mé auto prý vůbec neviděl a to jsem byl pár metrů od něj. Na brždění ale nebylo dostatečné místo, proto to prudké vybočení a předjetí.

Úplně stejná situace se opakovala potom ve městě, kdy moje auto opět vůbec nevidel řidič jiného auta. Na semaforech jsme zastavili vedle sebe, opět jsem vystoupil a ptal se řidiče, proč nedal přednost v jízdě. Sdělil mi, že moje auto vůbec neviděl a vozovka byla bez aut. Taky jenom zaregistroval kvičení kol a předjetí. Pak už mne viděl.

Poslední dva dny bylo mnoho nehod na cestách po celé Evropě. S velkou pravděpodobností jsou viny energie, které se ze slunce či vesmíru dostávají na planetu Zemi.

Pamatujte na předpověď Hoppi indiánů, kteří vyslovili následující:

KE KONCI ČASŮ LIDSTVA SE LIDÉ VYSTĚHUJÍ ZE SVÝCH NEOBYVATELNÝCH DOMŮ, BUDOU BYDLET NA POLI A CHODIT BOSI.

Poslední dobou je opět mnoho požárů nákladních automobilů a různých fabrik na výrobu plastů. Možná jsou to právě tyhle energie, které způsobují řečené.

Mnoho lidí si stěžuje, že jim právě v práci kolabují počítače a výpočetní technika, vypadávají sítě, nejen mobilních telefonů ale taky jiných systémů.

Jaké zkušenosti máte prosím Vy?

Děkuji Vám za Vaše zkušenosti.

V minulosti se mi nic podobného nikdy nestalo…..

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

linka

Aktualizace:

….tak skutečně se asi začíná na planetě Zemi něco gigantického odehrávat. Celý svět se nachází v dimenzionálních změnách.

Včera, ve čtvrtek 19.06. 2014 přicházely na planetu Zemi qanta energie 21,00 QBE

Včera večer ve 20:00 to bylo 72 QBE

Dnes ráno 20.06.2014 už neuvěřitelných 159 QBE

A dnes ve 14:00 to bylo 273 QBE

Pravděpodobně na planetu Zemi docházejí kvanta energie, které mají za úkol něco změnit. Pamatujte na lidské myšlení a synergetický efekt, který může mnoho věcí ovlivnit.

Doplním o zkutečnost z dnešního dne. Celý den nezazvonil telefon pevné linky. No málokdo mně volá. Vzhledem k tomu, že jsem očekával telefon od osoby, která mě měla odpoledne navštívit a nevolala, chtěl jsem zavolat já. Kupodivu, zvednu telefon a sluchátko úplně hluché. Internet fungoval, nefungoval jenom telefon. Rozhodl jsem se jít koupit nový do obchodu. V obchodním domě neměli telefony na pevnou linku, takže jsem nepochodil.

A nyní to přijde. Když jsem vycházel k pokladnám, z boku ke mně šel muž, byli jsme na kolizním kurzu. Myslel jsem si, že zastaví, ani nevím proč jsem si to myslel a šel dál. Najednou rána a vrazil do mojí levé paže a kopl do nohy. Byl přímo vyděšen, skoro nemohl mluvit, jen zašeptal, že mně neviděl. Přitom se díval směrem, kterým šel. Byl jsem taky jeho proslovem vyděšen.

Z minulosti moc dobře vím, že lidé, kteří se dostávají do vyšších vibrací, přestávají být jiným lidem viditelní. Případ znám z Rakouska od jedné paní, které se to několikrát stalo před devíti svědky, když se rozplývala povídáním o lese a co tam zažila.

Je tedy moc pěkné, že energie zde v kvantech plynou, ale mohou být taky jak vidím nebezpečné.

Prosím napište, jestli se něco podobného i Vám stalo. Děkuji za všechny komentáře a dávám zde velice trefné:

-Milenz

Jsem prave v Chorvatsku a 2 dny tu nesla wifi, vubec nevedeli cim to je, pred tim sla. Dnes 20.6. Vecer uz jde a ja ctu o energiich ze slunce. Na dnesek v noci jsem mela brneni v celem tele a rano uplne mimo, telo automaticky pracovalo samo. Je to sila.

– Honza75

Díky energiím ze Slunce nefunguje v příměstských autobusech řádně ten odbavovací systém cestujících. Po té co jsem si přečetl okénko TM jsem přišel na to, že to není náhoda ale že to s tím musí souviset. Je zvláštní, že právě v těchto dnech, kdy k nám něco jde z vesmíru přestává fungovat ten odbavovací systém cestujících, kteří používají RFID čipovou kartu na nichž je nahrána aplikace 30 denní občanská jízdenka za 270,- Kč. V obvodu města mohu jezdit příměstskými autobusy tzv. zdarma a právě od pondělka to nefunguje a strhává mi to peníze z karty, jakobych tam neměl nahraný ten měsíčník. Reklamoval jsem to na ČSAD a ti řekli, že s kartou nic není, že oni o tom vědí a řeší to od pondělka. Pokud mi to strhne kredit mám ty doklady poschovávat a na ČSAD mi ty peníze zpátky vrátí. Je zajímavé, že v MHD to nezlobí, pouze na příměstských linkách. Zřejmě to souvisí s těma energiema o kterých hovoříl JM a TM. Kolabuje technika. Jsem zvědavý, jestli se jim to podaří tu chybu odstranit 🙂

– Irini5

Nemám auto, nejsem řidička a o to víc si dávám pozor a dívám se na řidiče v autech zda mě vidí či ne. Dost často se pohybuji tam, kde jaksi chodníky chybí. Zatím se domnívám, že mě zachraňuje pozornost.
Jinak, když nic nejede a já si tak jdu a ve mně se melou moje nevyřešenosti, tak se občas pěkně zapotácím, jak bych byla opilá a těžko udržela rovnováhu.

Mám určitý problém s výtahem. Nastoupit do výtahu a výtah nevnímat, být duševně někde jinde, tak to vždy končí stávkou výtahu mezi patry, tak se musím rychle vzpamatovat a naladit se na to, kde jsem. Vnímat situaci tady a teď v prostoru mě dává v poslední době pořádnou fušku.

– Gabu

V neděli mne málem srazil motorkář, prostě si najel do protisměru. Uhnula jsem do trávy, ale pak jsem zastavila, protože se mi klepaly kolena. Říkala jsem si, že mne snad neviděl a on jel dál do zatáčky, jako bych tam nebyla. Říkala jsem si, že musel být sjetý. Hned jsem volala, že jsem se podruhé narodila.
V pondělí jsem tímto místem projížděla znova a byly tam dvě stříbrná auta v sobě – na tom samém místě. Je to zajímavé, že by něco začínalo být pro některé lidi neviditelné a nebo jen některá místa?

– admin

Začíná to být až děsivé.. z toho, že se to stává například TM mnohokrát děje, on vibruje trošku někde jinde.. s těma všema jeho technologiema a vynálezama kterými je ověšen :), mám za to, že začíná avizovaný dimenzionální rozpad… budeme procházet mezi dimenzimi, jeden bude tam, druhý tam, pak sem začnou chodit bytosti.. no, je opravdu na co se těšit. Rád bych se mýlil a rád bych to ještě o pár let odložil, kdybych do toho měl co kecat.. 🙂

– Honza75

Co se týče energií ze Slunce, o kterých hovoří TM mám též jednu příhodu, co se mi dneska přihodilo. Nebylo to sice na cestách ale stalo se mi něco zvláštního až nevysvětlitelného s výtahem. Nevím jak to popsat, možná anomalii, nebo co. Šel jsem ráno kupovat zákusky do cukrárny, vracím se domů a jedu výtahem na 4.podlaží. Otevřu dveře bytu a beru sebou pytel se smetím, který už jsem tam měl připravený jej vynést k popelnici. Jdu k výtahu a zjistím, že výtah je v 5.podlaží. WTF ? Přitom o patro výš jsem nikoho neslyšel, že by přivolával výtah. Jak je možné, že během té krátké chvíle cca 10 až 15 sekund se výtah rozjel ( teleportoval ??? ) do 5.podlaží ? Kdoho tam přivolal ( duch, entita, ?? ) Je to fakt zajímavé. Spekuluji, jestli jsem se nepřemístil ( teleportoval ) do paralelního vesmíru během mžiku. To by možná vysvětlovalo tu anomalii, jak mohl výtah být na 5.podlaží, když nademnou nikdo nebyl. On totiž když někdo na mnou přivolává výtah, tak je to slyšet. 🙂

– Gaaba

Tip na toto energetické přebuzení, kdy tělo reaguje motáním hlavy, pocitem na omdlení, nezaostřováním apod – pinklo mi k tomu, že v tu chvíli vlastně chybí energie mozkovým neuronům, které se touto aktivizací vyčerpají … poradila jsem pár lidem, ať v tu chvíli tuto energii dodají kouskem čokolády – a pomohlo jim to. Asi to není žádná všeobecná rada, ale máte-li takový problém, tak to zkuste a podělte se o efekt. Třeba se z toho stane obecnější rada – nebo se ukáže, že je to blud 🙂

– admin

Ahoj Gabčo, no je to asi složitější.. já si to vysvětluji tak, že přijde velké množství energie. Jako když v autě sešlápneš úplně na podlahu plyn.. co to udělá? U slabších aut motor ztratí otáčky, zpomalí to, někdy i chcípne. Naopak, silnější a nejsilnější vozy vyletí dopředu.. Ukazuje se, že rozdíl mezi přeenergetizováním a nedostatkem energie je téměř neznatelný, je to stejný následek.

Osobně asi úplně nestačím sníst čokotku, páč takové stavy mám jen v rozsahu pár desítek vteřin.. ale hlava to celkem dává, asi i díky tomu, co všechno jsem s ní už udělal a dělám, homeopatie, meditace doplňky, oleje a další.. ale začínám tušit, že to bude větší mazec, než si dokážeme představit, že si představujeme..

– bala

S tím nebezpečím na silnicích je to naprosto tak, trávím tam dost času a tak mohu vyprávět. Zejména ve městě je to neuvěřitelné. Paradoxně narůstá zároveň počet jedinců velice vnímajících a tudíž až velice slušných.

– nuela

dnes jsem si nejakym omylem naladila Radiožurnál a musela jsem se smát…..:-) Uz ty jejich zpravy… pak to hlasil nejaky “kokta”, co neumí mluvit. Další, co tam vstupovali se svymi příspěvky do vysilani, tak byli nejaci zpomaleni, jakoby je prave vzbudili….Totalne neprofesionalni, ale hrali si tam na profíky a mysleli si jak jim to jde :))Pak ta kampaň proti léčitelum..Presne me napadlo, to co Jirku….A co ti doktori…? Ti budou nadale nepostizitelni…? Ja vim, ze je spousta podvodniku,ale pro nektere je to uz posledni sance, kdy normalni “medicina” selhala. Asi se nekdo boji zazracnych uzdraveni, se kterymi si uz medicina nevedela rady. A ten zemrely chlapik uz mohl byt v zalostnem stavu od doktoru, kdyz prisel k tomu leciteli…
Nevim, kdo co kde vyvadi, jestli za to muze Slunicko, ale předevcirem jsem sla spat ve 23h a v 5h vzhuru, neslo spat dal až v 7h. Tak jsem se vcera/vlastne dnes pozichrovala a sla spat pred 2 h a opet v 5 h vzhuru a neslo dal spat, tak jsem to vzdala v 7h vstala…..Zajimave, ze jindy jsem se budila vzdy kolem 2h. – to jen takovy postreh 🙂 A zitra, kdyz budu potrebovat byt vzhuru v 5h do prace, tak jsem zvedava, jestli to bude fungovat taky..:-)

Další zprávy z fcb:

*houkání sanitek, hasičů je na denním pořádku několikrát během hodiny, soused záchvat epilepsie, kterou nikdy neměl, ještěže jsem byla poblíž, já sama silná bolest očí a špatně vidím, výpadky zatím nemám, také jsem zaznamenala hojné mrtvičky a bezvědomí.

*Já ano, dvakrát jsem dnes úplně přehlédla auto, prostě tam nebylo. Taky mám zvláštní střídavé pocity nárůstu a úbytku sil, během dne se několikrát střídá. Navíc špatně vidím, jako přes mlhu, podle očaře vše v normě. Nevím však, jestli si to nevsugerovávám, co bylo dříve – slepice nebo vejce? O pocitech jsem nejprve četla nebo je zažívám?

*Ten článek je velmi pravdivý, mám s tímto zkušenosti asi měsíc. Není to vůbec příjemné a zatím to nemůžu ovládat.Prostě se to zničeho nic stane. Není to jen o zaspání, ale také o dezorintaci, někdy jdu, jako bych byla robot, vyloženě byla někde jinde. V různých podobách se mě to stalo 3x. Naposledy jsem vůbec nevěděla, kde je pokladna a přitom tam chodím nakupovat..Když se to stane za volantem, může to být velmi nebezpečné, a přitom nejste schopen se tomu bránit.

*ano, kamarádka janka dnes mikrospánek na dálnici po obědě… auto rozbité, mimču ani jance se na štěstí nic nestalo

*Ano, taky jsme šly dnes v Londýně s holkama i s kočárkem na zelenou a málem nás sejmul taxík. Ale co s tím? Dávat si pozor asi jenom. Nebo?

jankafa* Jirko, prosim, dalo by sa pre nas laikov trosku polopatistickejsie vysvetlit co za energiu na slnku udavaju tie grafy resp. pristroje? pises ze je to velmi dolezite, ale ja teda tomu vobec nerozumiem 🙂

… alebo pockam na pokracovanie tvojho clanku o “Zareni” a snad budem o nieco mudrejsia

Právě na Vaše přání jsem se snažil jednoduše vše vysvětlit.

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Články tomáše marného” – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fox 2014-06-23 04:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kromě toho že se o mě asi přetahuje temná strana se světelnou nic nepozoruji. Uvidíme jestli moje Xsara bude invisible :D

Ikona diskutujiciho stenly911 2014-06-23 04:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak v neděli to poskočilo trochu víc než předtím, ale přesto se nic tak zásadnìho jako třebahromadny kolaps alespoň nezanedbatelného množství počítačů nestalo. Proto jsem zatim pesimista v tom, že tohle se nějak vážněji začne projevovat v našich životech a civilizaci dříve než za pár let, možná i nějaké to desetiletí.  A kdo může říct, že tenhle přìliv energie se  nakonec nezastaví. No tipoval bych to, že jestli se nic závažnějšìho nestane v příštích pěti měsících. tak to není důvod k znepokojení. To už mě více znepokojuje to sucho, které teďkom panuje. A intuice mi zatím taky dává za pravdu v tom, že to až tak vážné zatím nebude.  A taky si myslím, že elity sou na tohle připraveny a ani v posledních pár dnech kvůli tomu nezvyšovali intenzitu sypání. Teda spíspíš sem kvůli podmračenému počasì moc sypacích letadel neviděl. I když je možné, že mají nasypáno dopředu nebo že sypou ve větších výškách.

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2014-06-23 07:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za tento příspěvek Alue. Cítím tyto dny příliv energie, takové příjemně probouzející :-) Ionizátor vzduchu lze postavit i doma z pár součástek. Tady je praktický návod: http://energieupramene.blogspot.cz/2011/10/zdroj-zapornych-iontu.html

Ikona diskutujiciho Ainet 2014-06-23 13:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A můžu se zeptat kdy přesně to začalo?Poslední dobou jsem tak trochu mimo,cítím se být někde jinde a nejsou to je okamžiky..Myslíte že to s tím souvisí nebo to může být i nějaká porucha?

Ikona diskutujiciho jaanne 2014-06-23 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také se mi stalo, že mě nezpozorovali a to jsem kolem nich prošla. Mou přítomnost zaznamenali až když jsem přišla k nim a promluvila.

Ikona diskutujiciho jaanne 2014-06-23 13:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

34.000 bovis obsahuje jeden muškátový oříšek nebo více?

Ikona diskutujiciho Kopretina 2014-06-23 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé… Co jsem viděla a slyšela minulý týden, vím v okolí minimálně o dvou bouračkách a požárech. Zrovna ty dvě bouračky, o kterých vím byly na přehledném místě, kde se vybourat snad ani nejde. Tuším, že ti bylo v pátek, kdy nám na začátku hodiny ve škole nešel zapnout ani jeden počítač v dvou učebnách, doma nám z nějakého nevysvětlitelného důvodu začala dva dny blbnout wifi, ale už je to zase v pohodě… A to bych mohla pokračovat.

Ikona diskutujiciho Verča 2014-06-23 14:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem článek četla, vzpomněla jsem si na sobotu 21., kdy jsem jela s tátou domů z jednoho hotýlku a hned na začátku mu asi dva, tři lidi vjeli do cesty, nebo tak nějak (nevidím, tak přesně netuším, co se tam dělo). Vím ale jistě, že se táta podivil nad tím, co to dnes s těmi řidiči je. Zajímavé…:-)

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-06-23 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, zatím jsem nezaznamenala nějaké změny, anomálie či něco jiného. Je pravda, že poslední dobou jsem trochu unavenější, dokonce mám i průjem. Asi bych si už neměla dávat tu koprovku. Ale je mi to jedno. :-)

Ikona diskutujiciho Lotoska 2014-06-23 16:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se podle tebe děje, Alue???

Ikona diskutujiciho Viktor 2014-06-23 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě v pátek zmizela celá hodina času.. vyrážel sem do práce v 12:15 jako vždy pak jsem jel autobusem a když jsem přestupoval tak bylo 14:10 a mělo být 13:10. vůbec jsem nechápal co se děje.

Ikona diskutujiciho Igimaster 2014-06-23 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No nevím, přijde mi to trošku ze strany TM přehnané. Teď tu všichni budou psát komentáře jak se jim děje něco podobného :-D  Neříkám, že nějaké změny se dějí(které se dějí ale pořád), ale ne takto markantní. Věřím, že pokud člověk stoupá k vyšším dimenzím, že může být pro zbytek lidí neviditelný, ještě je možné, že i oblečení na něm, protože ho vibrace člověka taky ovlivní, ale proč by mělo zmizet celé auto? Jinak se mi poslední dobou už poněkolikáté zdálo, že se a naší planetu řítí obrovská planeta, nevím co si o tom myslet..

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-23 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Buď v pohodě, řítící se planeta je normální, mně se zase zdá o moru. :D – Už se tomu směju, protože co mi jiného zbývá.

Ikona diskutujiciho Susan 2014-06-23 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek jsem si přečetla ráno a upřímně? Nechalo mě chladnou. Přesto jsem se ještě vrátila teď odpoledne, abych si přečetla komentáře a v tom mi něco trklo. Vždyť já sama taky zažívám spoustu divných věcí, které se doopravdy nedají přehlídnout! A to díky komentáři 11.

Ikona diskutujiciho gretka 2014-06-23 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj taky prispeji trochu do mlyna.posledni dobou pozoruji hlavne zrychlenej cas ale ne jen ja ale i muj pritel kterej je zarytej realista a to je uz co rict.pak se mi zdají sny porad a to samí tema voda a znamení behem dne o vode a v rozhovorech jsou to takový ty drobnosti kdy si reknete ze to není nahoda porad jen samá voda je to fakt divný za poslední mesic sem tech snu mela hodne.

Ikona diskutujiciho Tauri 2014-06-23 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všici. Pořád se něco děje, ale nemůžeme z toho hned dělat tragédií. Každý den jsou nehody, nejdou občas počítače a dokonce ani wifi. Taky se občas musí něco restartovat, nebo reinstalovat, aby to fungovalo a není to energiemi. A lidé? Lidé jsou divní od doby, co se rozdělili do skupin. PROBUZENÍ-OSPALCI..Ti co se neprobudili už asi jistě svou šanci promarnili a bude to s nimi ještě daleko horší.Budou hloupnout, magořit..budou více materialističtí a hnusní(ego..) A tím, jak zbytek půjde nahoru, budou daleko větší rozdíly a my je nebudem vůbec chápat a naopak. Budou se chovat tak, abychom zůstali v jejich světě a to posměšky, stresem ..ale nenechte se.Buďte sami sebou!! Nedejte na ostatní, ale zaměřte se na sebe..jak to cítíte. Lidi už se dají víc prokouknout, nemusí se přetvařovat..stejně je hned lidi prokouknou. Jen nežijte ve stresu, nedělejte si ze všeho velkou hlavu a buďte v poho! Lidi magoří taky díky mobilům. Vypaluje jim to mozek a žijí v úplně jiném světě.Tak proto se častokrát nesoustředí na svět kolem.

Ikona diskutujiciho Vlasta 2014-06-23 19:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat na čističku vzduchu s ionizátorem.Má to co do činění s přeměnou pozitivních iontů v negativní??? Nebo jsem vedle..?

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-06-23 20:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já poslední dobou pozoruju zrychlenej čas, únavu, když si lehnu tak pro změnu neusnu, a taky pocit, jako kdybych se občas na celou situaci dívala zdáli. Jo, a taky včera večer takový divný houpavý pocit před usnutím, ale to se mi stávalo i dřív.  No, a taky se odmítal rozjet výtah, když si do něj stoupl táta. Nevím proč. Jak vylezl, ten výtah se normálně rozjel. Spíše zákon schválnosti, než divná energie.

Ikona diskutujiciho Marťa 2014-06-23 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak jako že někdo do někoho vrazí že ho neviděl, to je ještě dobré, ale horší, když si na vás v trolejbuse někdo sedne jak na mě :D. Ježiš mně bylo tak trapně, že si na mě někdo sednul… Nic jsem neřekla, já si myslela, že je to nějaký blbý vtip když mi někdo začal nastrkovat prdel před obličej, pak když mi dosedl ten chlap na klín, tak jsem myslela že se zbláním a on dostal málem infarkt :D. Prý mě taky neviděl… Jinak nehody nemůžu posoudit, pohybuju se v Brně kde je nehod každou chvíli až až…

Ikona diskutujiciho Jitka 2014-06-23 20:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda, že pozoruji určité zvláštní jevy a stavy nejen na sobě, ale i na svém okolí. V neděli jsme byly s kolegyní úplně, jako by nám někdo vybagroval mozky z hlavy. Pocit vyšší únavy a jiné tělesné změny také pozoruji a jsem ráda, že už vím trošku více, o co jde.

Ikona diskutujiciho A. 2014-06-23 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimo téma, můžu se zeptat, byl tu někdy nějaký článek s názvem "zázračná maska z hořičiného semínka…" ?

Ikona diskutujiciho Dirien 2014-06-23 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak něajk mám v poslední době pocit, že slyšim nějaké hučení, či pískání….

Ikona diskutujiciho lissabonka 2014-06-23 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: to video poznám… tvl… a to bola strašná noc potom čo som ho videla!

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-23 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Když jsem ho psala, tak mi najednou přeskočila obrazovka a článek se zpublikoval. Šmejd… Takže jsem ho natáhla zase zpátky, dopsala a vyjde koncem měsíce. Je to teda pořádný román.

Ikona diskutujiciho Jindra 2014-06-23 21:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mě se chvilkama dělá špatně a pak zase až mega dobře. Mám potřebu energii snížit jídlem (tvarůžek,pivo…)a pak zse chanellovat s božstvím ..je to jako houpačka. A bolí hlava co nikdy nebolela. asi udělám to co vždycky, když se zvedne energie- přijímám, vybíjím co už nepotřebuji a vstřebávám svěží vibrace :)no a ráno mě to donutilo vyčistit PC neb se zpomalil bez důvodu. článek jsem si přečetla až po21hod.23.6. takže -  berme to optimisticky, vysoká energie vytlačuje to nízké co už netřeba. A se strojky PC, Mobil, Auto se dá domlouvat jako s lidma – oni rozumí a reagují. tak sláva!

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-23 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Prostě nasaješ tu energii, pozvedne ti to vibrace a ty pak sice v této dimenzi fyzicky jsi, ale pro ty klasické lidi nejsi vidět… Abys něco mohla vidět, musí to mít podobnou rezonanci jako ty. Teprve přímým kontaktem jim to sepne, že tam vlastně jsi… Dřív se toho dalo docílit v přírodě u stromu, dneska to mají konstruktivní lidé spontánně. – Ber to jak poklonu, byla jsi na tu chvíli tak trochu mimo tuto dimenzi.

Ikona diskutujiciho Elis 2014-06-23 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…v tejto súvislosti – celkom určite sa niečo zvláštne deje, neverili by ste koľko ľudí končí práve v tomto krátkom období na psychiatrii.. je to sila…

Ikona diskutujiciho Venëa 2014-06-23 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už se tím asi řeší to, že se mě lidi pořád lekají se slovy "já jsem vůbec nepostřehl/a, že jsi tady" a jedné kamarádce se už nějakou dobu děje to samé… pomoc!

Ikona diskutujiciho Honza 2014-06-23 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel mi skončilo předplatné na OSUDU a nemám zatím peníze na prodloužení, tak napíšu to sem do komentáře mé aktuální zkušenosti s těmito energiemi BOVIS.

Ikona diskutujiciho Tauri 2014-06-23 22:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslední dobou spíš pozoruji hučení v učích-hlavě…nemáte to někdo taky? Vim, že spíš mají někde něco zapnutého. Nějaký vysílač, ale nevím co je to zač.

Ikona diskutujiciho Vladka 2014-06-23 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem teď takový mimoň často. Jeli jsme na Vysočinu z Litvínova v sobotu.Jsem dobrá řidička, ale pořád jsem byla jakoby mimo.Manžel mě pořád napomínal , když jsem řídila.Jako bych tak trochu spala- nespala sjem fakticky, ale jako by mi ulítavalo tělo- a mysl navrch a auto se zázrakem občas řídilo tak nějak samo. Blbě se to vysvětluje.

Ikona diskutujiciho stenly911 2014-06-23 23:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ty byl krásný život, sám bych si jej moc přál ! Moc nedělat a mít jistotu dostatku všeho potřebného a jen si pro radost tvořit něco ze železa nebo dřeva…

Ikona diskutujiciho Pája 2014-06-24 00:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Vás všechny, dnes dopoledne jsem trpěl silnými bolestmi v kostrči a velmi silnými depresemi, doprovázené třesem, úzkostmi a pocitem bezradnosti…

Ikona diskutujiciho Fox 2014-06-24 05:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Elektronika mi nekolabuje, my si docela s elektronikou rozumíme 🙂 ale já taky viděl tu bílou mlhu. Jen nevím jestli to nebyla nějaká světla např. z diskotéky. Nikde ale žádný světelný zdroje nebyly. Byl to takovej jakoby rychlej mráček co různě skotačil po obloze. Na několika místech jsem to viděl. A tu černou šmouhu "jakoby proběhla kočka" vídám dost často, ale přisuzuji to tomu že mi "blbne oko". O tom že si někdo na někoho sedne v mhd protože ho prý vůbec neviděl jsem už taky četl :D To by mě zajímalo jestli by se to dělo i mě. Ale asi ne, mám ještě nějakých pár destruktivních vibrací.

Ikona diskutujiciho lenka f 2014-06-24 08:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám už delší dobu problémy s počítačem. Jak doma tak v práci. Píše mi to samé takové divné hlášky, připadá mi, že mi ta technika nestačí, zadám příkaz a můžu oběhnout barák než to udělá, co já chci. Jeden den si při psaní v práci pletu písmenka, prostě je nějak přehazuju, druhý den mi zase třeba dělá problémy psát čísla. I když mám zrak dobrý, tak občas vídám takový divný obrazce barevný, při práci s počítačem, to se mi nikdy dříve nestávalo.

Ikona diskutujiciho žena 2014-06-24 09:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A zrovna včera jsem po přečtení článku přemýšlela, co kdybych se zneviditelnila třeba v autobuse, to si na mě  jako někdo sedne? A přijdu sem a už to tu slečna zmiňuje, že se jí to stalo :D Jinak, je to trochu trapné o tom mluvit, ale mně se stává divná věc na wc. Znáte ten pocit, kdy v noci spíte, zdá se vám, že jdete na záchod, už už to pouštíte, ale pak se probudíte v posteli a fakt se vám chce? Ten pocit, jako zažívám ve snu jsem začala zažívat i normálně. Prostě jdu na záchod, začnu, ale pak mám pocit, že je to nepřirozené (jako ve snu), přestanu tedy a snažím se na tom wc mermomocí vzbudit, ať jako jdu doopravdy. Ale je den a já přece  nespím…? Snad jsem nikoho nepohoršila.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-24 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: To jsem měla někdy ve 14ti, tehdy jsem hodně astrálně cestovala a pak se mi začaly reality slívat.

Ikona diskutujiciho Colliode 2014-06-24 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se jednou odkryla opona, když jsem jela v autobuse a doslova jsem vnímala, jak jsem začala vidět do té doby "neviditelnou" holku – šla po silnici v celkem nebezpečné zóně, ale když jsem se rozhlédla po lidech okolo, nikdo jí nevěnoval sebemenší pozornost.

Ikona diskutujiciho Lilien 2014-06-24 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já nevím, ale třeba pro mě byl květen převratný měsíc. Rozešla jsem se po třech letech s přítelem. Na něco jsem přišla, pak mi dál lhal a pak jsem dostala nápovědu ve snu a zjistila, že mě podváděl dlouhé měsíce.

Ikona diskutujiciho Barča 2014-06-24 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm.. tohle vysvětluje, proč se mi zvláštnosti dějí víc, než kdysi. Třeba najednou cítím kolem každého člověka nějakou bublinu plného napětí (většinou nepříjemné). Nemohu usnout ve své posteli a toužím spát v přírodě. Děsivé sny… sáhnu člověku na hrudník, kde je Srdce (duše)a křičí bolestí. Ve snu jsem si to vysvětlovala tak, že ten člověk patřil ke skupině lidí zmanipulovaných jedním zlým člověkem. Co se týče aut, když stojím na přechodu, kolem si klidně projedou plnou rychlostí, ale když tam je jiný člověk, zastaví mu. A další věci :D to jsem zvědavá, jak se to bude dále vyvíjet

Ikona diskutujiciho Petr Hynek 2014-06-24 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco se děje, to je jisté. Poslední dobou mám čím dál větší potřebu jít ven, na zahradu, do lesa, k vodě, prostě se někde uzemnit, nabít se zápornými ionty… Nikdy se mi nestávalo, že bych chtěl něco říct a slova se mi měnila v puse tak, že ven vyšlo něco zkomoleného a lidé na mne hledí jak na blázna. Přitom mám pocit, že jsem to vyslovil správně. V autě si někdy připadám taky dost mimo a snažím se za volant usedat co nejméně. Vypadá to, že s realitou se něco děje a nabírá to na intenzitě. A proto doporučuju – běžte se nabíjet do přírody, lidi. Co nejméně elektroniky, smogu, odvykejme si, stejně to jednou všechno skončí :-)

Ikona diskutujiciho Jarka 2014-06-24 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho klara 2014-06-24 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho marcela 2014-06-24 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dekuji, velmi děkuji TM za tento, ale i za ostatni clanky. V r.2010 jsem zavítala na Osud a od této doby jsem ráda, že mne tenkrát Osud přivedl na Osud, poté sem k tobe alue:-), k j.w. a tak…cirka rok píšu TM email, kde jsem mu chtěla 'jen' povědět…děkuji, jsem ráda,že jste TADY A TED.

Ikona diskutujiciho Blaf 2014-06-24 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Taky se mi poslední dobou stává, že se mi slova v puse překroutí na cosi nesmysného. Prostě mluvím, mluvím a najednou zacnu mluvit nesmysly, tak prestanu a musim od znova:D Jako, kdyz neumim mluvit. Myslela jsem, že spíš už "magořím" a mela bych mluvit pomalu, nez, ze by to bylo zapricineno energií :D

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-06-24 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, a neznamená něco, že se ve spánku otáčím hlavou na sever častěji než dřív?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-24 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: Já se včera dvakrát přežbleptla v jedné větě a to dokonce za střízliva, což u mě není normální. Myslím O, vyslovím U apod. Strašný…

Ikona diskutujiciho Blaf 2014-06-24 14:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]:Já nepřehazuji jen písmenka. Mluvím souvisle a najednou ze mě vypadne ablkmgééé. No opravdu si někdy přijdu bláznivě…

Ikona diskutujiciho Anchor 2014-06-24 14:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To bude jízda! ;D :))

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek