Je to tu: Dorazila energie z Vesmíru / Pokračování II.

26.6.2014 v Spiritualita 47

Pozn. Alue: První článek na toto téma je k dispozici zde: Je to tu: Dorazila energie z Vesmíru / Důležité! – Komu utekl, doporučuji přečíst, než se pustí do dnešního pokračování.

Toto pokračování uvolnil tomáš marný i pro tyto stránky, aktualizace které jsou zde k dispozici, vydal první na svém ,,okénku” na stránce Osud.cz, kde čile ,,bloguje”.

AKTUALIZACE 21.06.2014

Energie se projevují v plném proudu taky na magnetickém poli zemském. Severní pól magnetický se přesouvá denně o 90 metrů na jih.Jirka napsal do svého okénka:

20.6. Na Slunci probíhají v této době tak obrovské výboje, že jsem je ještě za dobu, co Slunce sleduji, nikdy neviděl….

MAGNETICKÉ POLE ZEMĚ ZNAČNĚ SLÁBNE

Po delším rozhovoru s jedním odborníkem na energie ve Švýcarsku, mně bylo sděleno, že největší kvanta energie Bovis jednotek přicházejí z vesmíru. Vybudily sluneční energie (slunce rozrezonovaly) a to se také podílí už několik týdnů na emitaci energií, které společně s energiemi z vesmíru zasahují planetu Zemi.

Následky narůstajících energií mohou být ohromné. Pravděpodobně bude docházet k výpadkům elektrické energie a všeho elektronického. Může se stát, že i několik dní nepůjde elektřina. Pro tento případ by bylo dobré si udělat nějaké zásoby vody a jídla. Z tohoto důvodu nacvičovaly země v Evropě výpadky elektrické energie a jak to zvládnout.

Dle vlastních vjemů, Vaše mohou být naprosto jiné, se opět zrychlil čas.

Přečtěte si komentář, který rozhodně stojí za to:

Tara25
Potvrdzujem situáciu. V nedeľu 15. 6. som to zažila na vlastnej koži. Išla som ráno o 7.30 k mame, na križovatke, ktorú veľmi dobre poznám som zastala, pozrela som doľava žiadne auto cesta úplne prázdna z pravej strany tiež. Smerovka cez dvojprúdovú cestu doľava, zaradila som jednotku, dvojku a pohla sa pomaly cez križovatku. Žiadne auto na ceste nebolo až do chvíle kým do mňa nenarazilo. Vlastne ani pri náraze som ho chvíľu nevidela. Nikomu sa nič nestalo. Nemám ani žiadny škrabanec od rozbitého skla ako keby som bola niekde inde a až náraz ma vrátil späť. V prvej chvíli som vôbec nechápala čo sa vlastne stalo. Pán, ktorému som nedala prednosť to, že som na križovatke zastala a pozrela sa doľava potvrdil ale zrážke už nevedel zabrániť. Obaja sme šli pritom pomaly, nevystrelil ani jeden airbag. Ak si na to spomeniem mám taký veľmi zvláštny pocit.

22.06.2014 Nová aktualizace

Je to, Vážení čtenáři, skutečný energetický tobogán.

Dnes ráno kolem 9:00 hodiny, hodnoty opět stouply na neuvěřitelné hodnoty.

Byla naměřena hodnota 3.600 QBE, což odpovídá 3,6 QABE jinak taky Quadrilliarden BE.

Je to tedy skoro desetinásobek včerejší hodnoty z 372 QBE na 3.600 QBE. Bylo by dobré se připravit na zajímavé velice konstruktivní dění v blízkých týdnech, kdy energie překročí reakční schopnosti DNA.

K čemu dojde???? To uvidíme a prožijeme asi na vlastní kůži.

22.06.2014 – 14:14 Odpovídám na Vaše četné dotazy, které jsem dostal mejlíkem.

Rád bych všem sdělil, že veškeré dění ve Vaší bytosti, které považujete momentálně za destruktivní, destruktivní není, je konstruktivní.

1)Případ člověka, který neměl nikdy bolesti hlavy, a tento týden v pondělí dostal migrény, kdy ani nezabíral jakýkoliv prášek mohl být způsoben právě kvanty této nové energie. Za tři dny, kdy trpěl sdělil, že má naprosto čisté a jasné myšlení, tak rychle jak bolesti přišly, během dvou až pěti vteřin dle jeho slov odešly.

2)Epileptické záchvaty u lidí, kteří jsou naprosto zdraví, byly taky zaznamenány. Během krátké doby byly pryč.

3)Někteří píší, že mají velké bolesti kloubů a pohybového aparátu.

4)Jeden pán mně psal o prudkých bolestech v kříži. Nikdy ho páteř nebolela nevěděl do svých 45 let, co to je bolest páteře. Ráno nebyl schopen vstát do práce a ani zajít k lékaři. Každý krok mu činil veliké problémy a bolesti. Vzal si dovolenou a za dva dny ráno vstal, jako kdyby mu nikdy nic nebylo. Trvalo to taky celkem tři dny.

5)Někteří mně psali, že mají bolesti žaludku, zvrací a mají průjem. Nemohu potvrdit či vyvrátit, jestli to k popisovaným dějům patří.

5-5) Jeden známý mně popisoval poruchu na autě, nevěděli si s ní odborníci v opravně rady (zlobil počítač). Druhý den mu volali, že auto normálně nastartovali a jede.

7) Nemá snad ani cenu popisovat, kolika lidem kolabují počítače a technika.

8) Psal mně i jeden pán, který měl stejný zážitek (jako já) v obchodním domě. Stál uprostřed uličky a čekal na svoji manželku, když do něho vrazila paní, která ho údajně vůbec neviděla.

9) Několik lidí mi napsalo, že se jim mlží zrak a jsou okamžiky, kdy přestávají vidět.

Vážení čtenáři, tak tohle je zatím jenom začátek. Máte-li podobné příhody, které si neumíte vysvětlit, prosím, napište na redakci osud.cz. Nemohu na všechno odpovídat.

Byl jsem taky dotazován na PAREX (na upoutávku)

Daleko důležitější je energie, mnohými lidmi viditelná energie, která může být pro lidi velice konstruktivní a opravná pro organismus. Nebo taky destruktivní a pro organismus po určité době i smrtelná. Dostala název a je měřena v jednotkách Bovis.

Neustále lidem opakuji, že žijí ve vesmíru, kde platí zákony. Je nutné vesmírné zákony respektovat. Jsou to jedinné zákony, které jsou ty pravé a je nutné je dodržovat. To co vysíláte, vrátí se Vám mnohonásobně. Dnes nastala pravděpodobně doba zúčtování.

Zákony vesmíru najdete ZDE.

AKTUALIZACE 23.06.2014

Další neuvěřitelná kvanta energie jsou tady. Je to přesně 21 násobek včerejšího stavu.

Energie stoupla z 3,6 QABE na 75 QAEB.

Někteří lidé ve sděleních mi psali, že mají stavy strachu a někteří dokonce deprese, které nikdy v minulosti neměli.

REAKCE 18:35

Je možné si přečíst taky reakce, co se lidem poslední dny děje, a jaký mají na to názor níže. Nechtělo se mně kopírovat všechny reaakce pod tento článek. Mimo jiné pro všechny ostatní, kteří by rádi reagovali a nemohou zde na osudu, můžete právě ZDE napsat svoje zážitky či komentáře.

Aktualizace 22:10

Zajímavý zážitek z dnešního dne pro všechny čtenáře, kteří se nedostanou k diskuzím na osudu.

Ahoj Přátelé,

potvrzuji popsané a přidávám svůj dnešní zážitek. Od rána totální malátnost, absolutní nechuť do práce a jemná ale intensivní bolest hlavy až do večera. Tyto stavy opravdu neznám. Od odpoledne jsem se trochu vzchopil, nicméně po celý den pocit obrovské únavy, zívání snad každou půlhodinu. V práci celý den výpadky na centrálním serveru, který máme v Německu. Celý den se to kousalo a v půl čtvrté odpoledne to zkolabovalo, dvě hodiny trvalo než to znovu rozchodili. Připomínám, že to samé se dělo i minulý týden. Cítím, že se něco děje. Velmi pečlivě sleduji oblohu nad hlavou a rozprašují co to jde, ale zdá se že marně. Ta energie je silnější než jejich technologie. Jinak tím, že sedím poměrně vysoko a vidím na dálniční obchvat mezi NC šestka a Zličínem mohu potvrdit obrovský vzestup počtu sanitních vozů, které houkají snad ze všech stran. Nestíhají to.
Hezký večer všem přeje
Petr

A ještě jeden zážitek z Brna:

No tak jako že někdo do někoho vrazí že ho neviděl, to je ještě dobré, ale horší, když si na vás v trolejbuse někdo sedne jak na mě :D. Ježiš mně bylo tak trapně, že si na mě někdo sednul… Nic jsem neřekla, já si myslela, že je to nějaký blbý vtip když mi někdo začal nastrkovat prdel před obličej, pak když mi dosedl ten chlap na klín, tak jsem myslela že se zbláním a on dostal málem infarkt :D. Prý mě taky neviděl… Jinak nehody nemůžu posoudit, pohybuju se v Brně kde je nehod každou chvíli až až…

Z mých mejlíků:

Psala mi jedna známá, která pracuje jako sekretářka. Vůbec neví o článku zde na osudu nebo na stránkách Alušky. Prostě takové věci ji nezajímají..

Poslední týden až čtrnáct dní jsem úplně nemožná. Při psaní na počítači dělám tolik chyb, jaké jsem dříve nedělala. Chybí mi ve slovech písmenka. To bych pochopila. Ale to nejhorší je, že v některých slovech přehodím písmenko které je na opačné straně klávesnice. Vyměním třeba písmeno A s písmenem L nebo písmeno Ú s písmenem D. Nejsou to překlepy vedlejších písmen ale skoro zrcadlová písmena klávesnice. Když se šéf ptal, jestli náhodou nepožívám v pracovní době alkohol, tak je to asi vážné. Moc dobře ví, že nepiji.

Zbytek textu neuvádím. Musel jsem se zasmát, když mně prosila o radu co s tím má dělat a jestli náhodou nemá nějakou nemoc.

Dotaz na čtenáře. Má někdo podobné problémy s popsaným problémem?????

24.06.2014

Dle jirky se…..

….v letectví prý nic neděje. Netvrdil bych to, protože se také zde dějí divné věci. Zatím né až tak divné, ale dějí. No na druhou stranu vlastně dost divné.

Vietnamský pilot minul letiště o 130km.

Další článek pak zde.

Nové ohlasy na článek a diskuzi si můžete přečíst ZDE.

Je jasné, kdo nic nezažil na vlastní kůži, nemusí popsaným skutečnostem věřit. Zkušenost se nedá koupit ani většinou nikoho nepřesvědčí. Je to o varování, na co by se mělo dávat poslední dny pozor, abyste pak nelitovali toho, že jste si mysleli něco o blábolech.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Články tomáše marného” – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2014-06-26 03:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrychlení času jsem zpozoroval včera, tak o 20 minut? + – Asi. Uvidíme co bude, naštěstí mě ještě nikdo nesestřelil, ale jsem teď opatrňejší, víc se rozhlížím v křižovatkách a tak. Moc tomu ale upřímně nevěřím, že se něco stane. A jestli chemtrails jsou opravdu chemtrails, tak to nějak zlepšily, protože si všímám že se to víc roztahuje po obloze a tvoří to takový deštník. Ale nic jinak nepociťuji, asi jsem pořád na moc destruktivní vlně 🙁

Ikona diskutujiciho Anchor 2014-06-26 06:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Třeba právě teď se mi stala záhada! Obnovím si takhle záložku s blog.cz, abych se mohla přihlásit. Zadám tam tedy potřebné údaje a kliknu na "Přihlásit" a tu mě to přehodí na hlavní stránku Alušky! Tak se vrátím zpět na blog.cz a koukám, že už jsem přihlášená! :D Jako co to je :D

Ikona diskutujiciho Anchor 2014-06-26 06:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Robert 2014-06-26 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To, že se něco děje s energiemi se mi potvrdilo dnes. Když je jasná obloha rád se dívám přímo do slunce. Dnes jsem to nevydržel ani vteřinu a to se mi nikdy nestalo!!!

Ikona diskutujiciho Mína 2014-06-26 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky všem a hlavně Alušce:-)),upřímně si myslím,že jsem hodný člověka spíše konstruktivní-pracuji se starými lidmi a jsem s nimi šťastná a tak je mi trochu nepříjemné,že já z toho co tu jiní popisují zatím vůbec nezaznamenávám:-(.Dělá něco špatně?Děkuju Míša

Ikona diskutujiciho Ivett 2014-06-26 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, děkuji moc za skvělé články a info! Tvoje stránky jsou prostě nej! :-) Už chápu ty – pro mě – nevysvětlitelné šílené bolesti hlavy, několikadenní střevní potíže (což nemívám) a zvláštní sny a pocity. Jsem zvědavá, jaké to vše bude mít pokračování…

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-06-26 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I když s tím zrychleným časem je to možná pravda. Šla jsem si předevčírem lehnout po půlnoci. Kolik mohlo být hodin? Půl jedné? Asi tak nějak. Nějak jsem ten den nebyla unavená. A ani potom jsem nemohla usnout. Chvíli si přemýšlím, omílám v hlavě to, jak jsem ten den byla na desetikilometrové procházce. Když ani ta mě neunavila… A potom jsem se šla kouknout na hodiny. Myslela jsem, že bude tak jedna hodina. Maximálně půl druhé. Ale že bude půl čtvrté? Ne, takhle krátký tři hodiny prostě nejsou. Divný. Někdo mě okradl o kus noci.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-26 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Že by nakonec přepolování fakt nebyla úplně blbost?

Ikona diskutujiciho El 2014-06-26 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zvláštní to opravdu je, avšak sama na sobě ani v okolí nic neobvyklého nepozoruju. Nikdo si na nic nestěžuje, nikde žádné nehody, spotřebiče jak u mě tak i u blízkých a známých jsou v normě. Jen se mi dostavuje nechutenství, což je zrovna u mě velice divné, ale možná to je ze shonu.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-06-26 14:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Však já taky netvrdila, že je přepólování blbost. :-) A řekkla bych, že podle našeho kompasu je sever opravdu o kousíček vedle, než před lety. Ale nejsem si jistá. Musím to překontrolovat. :-D

Ikona diskutujiciho Marťa 2014-06-26 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem na idnes našla článek z roku 2009, že se pól posouval rychlostí 64 km za rok http://zpravy.idnes.cz/severni-magneticky-pol-se-rekordnim-tempem-posouva-k-rusku-p4s-/zahranicni.aspx?c=A091230_113422_vedatech_jw

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-26 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

prepólovanie planét neni blbosť, veď už v minulosti došlo k prepólovaniu slnka aj zeme. Raz za dlhší čas sa to stáva.

Ikona diskutujiciho lady Lianna Ellusive 2014-06-26 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Necítím kalamity – zatím, zato cítím klid a pokoj, který jde zevnitř z mojí duše. Pracuju na tom dlouho, ale až od začátku týdne, jako by se přepnul vypínač a mně to najednou šlo. Předtím jsem k tomu stavu měla zatraceně daleko. Tak musím napsat, že ne všechny změny jsou nutně jen destruktivní:).

Ikona diskutujiciho David 2014-06-26 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se mi něco přihodilo cca před 2 týdny v pondělí, když jsem ráno vstával na bus do Brna.

Ikona diskutujiciho Ver 2014-06-26 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Až mě zamrazilo, když jsem si přečetla bod číslo 9. "Několik lidí mi napsalo, že se jim mlží zrak a jsou okamžiky, kdy přestávají vidět." To se mi stalo dneska nejméně dvakrát!

Ikona diskutujiciho BP 2014-06-26 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja osobne behem uplynuleho tydne nezaznamenavam v okoli zadne zmeny o kterych se zde pise. U sebe ano. Ale ty zmeny mam pravidelne od konce roku 2012. A vypozorovala jsem u me uz drive spojitost, ze kdyz jsou nejake erupce na slunci, tak se mi hodne zvysuji duchovni zazitky. Jedna se hlavne u me o otvirani tretiho oka. Momentalne mi staci , ze si na chvilku zavru oci, uvolnim se, snazim se par minut na nic nemyslet …. a pak to prijde. Nejdrive slabe mravenceni/brneni po celem tele, pak teplo, potom tlak mezi obocim a praskani u korene nosu (je to slyset i zvenku) a nakonec se mi objevi pred zavrenyma ocima kruh, ktery se pohybuje a v nem vidim menici se obrazy. Nekdy vidim nekolikrat to same, nekdy pokazde neco jineho. Pro me jsou to krasne zazitky, je u toho nadherny pocit, vnimam to tak, ze se mi kratce zvysi vibrace a proto ty zazitky. Samozrejme nedokazi na 100 % rici, proc se mi to deje, ale verim, ze vse ma svuj smysl a cil. A tesim se na to, co prijde. Hlavne nemit strach …. to slovo se mi uz prejida.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-26 16:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: jo ten článok neni aktuálny, zobrazuje sa tam len aktuálny dátum ale nevidim tam dátum kedy bol článok pridaný, zrejme bude z roku 2013 tak neviem či to prepolovanie slnka už prebehlo. No dal som to sem len informačne že na slnku dochádza k prepólovaniu každých 11 rokov, na zemi to prepólovanie neni tak časté, posledné prepólovanie Zeme prebehlo pred 700 tisíc rokmi.

Ikona diskutujiciho Mary 2014-06-26 16:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už od pátku mě neskutečně bolí hlava, myslela jsem že j to tlakem ale ten by netrval týden, neustále zívám a furt bych spala, a pak zničeho nic mě to přejde a mám chut skákat a tancovat. Je to zvláštní Naše kočka se chová divně už tak2 měsíce. Kočky jsou na to vnímavější. Teď se hodně zklidnila a furt se mazlí i přesto že předtím tobyl ďábel.

Ikona diskutujiciho Lussy 2014-06-26 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco na tom bude..čas mi někdy utíká neuvěřitelně rychle,jeden den jsem byla i strašně moc unavená neustále, bez energie, a bylo to dost divné..No zatím se mi ještě nestalo že bych někoho nebo mě někdo neviděl..Ale děje se toho za takou chvíli hodně toho, ale je to dobře :).Čím dřív se lidstvo probudí tím lépe :))

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2014-06-26 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nastoupil jsem tento týden do práce co by programátor u firmy, která spravuje weby "vážených společností" a musím říct, že mi z toho jde hlava kolem, jak je vše v dnešním IT světě přehnaně složité a překomplikované. Přijde mi, že zákonitě musí přijít nějaký velký RESTART systému, aby jsme zas mohli začít žít v normálním světě blíž přírodě a zdravé přirozenosti. Jsem rád za "čisté víno" nalité od Alue na těchto stránkách. Snad se brzy víc uvolníme a zasmějeme :-) Ale možná je to vše i výzva jít víc do sebe a změnit nejprve sebe i navzdory vnějším tlakům této doby a s příznivými novými vlnami Zhůry, které nás přivedou blíž Domů :-)

Ikona diskutujiciho Lorána 2014-06-26 21:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tedy..kapánek mi to nahnalo strach..vše to znělo tak hororově..:-) Je to moc zvláštní… Osobně jsem zvědavá. S elektronikou nejsem kamarádka celý život. Vše co se mi dostane do ruky je pokaženo(už od výroby)…Zjevně vyzařuji něco co se elektronice nelíbí, ale nezlobím se…za ta léta jsou z nás dobří přátelé :-D Takže si neumím představit, jak to bude vypadat teď..možná mě elektronika naopak ochrání a jako staří známí si podáme ruce a půjdem každý svou cestou…

Ikona diskutujiciho v+v 2014-06-26 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V klidu,nic vážného se dít nebude,to bych věděl.Radší se ptejte proč Armáda sundala ze všech vozidel znaky ČR,takže již nepoznáte o koho jde a proč se pořádají megavojenské cvičení ČR armády.Proč soukromý sektor si zaplatí armádní a policejní plnou akci na svých objektech a proč zakázali používat vojenskou techniku sběratelům atd..Já radší budu nahlížet do jiné dimenze,než se rozčilovat.

Ikona diskutujiciho Corny 2014-06-26 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A cop bychom teda měli dělat?:O

Ikona diskutujiciho Verča 2014-06-26 23:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tu únavu také potvrzuji. Už od neděle jsem neskutečně unavená. Nejprve jsem si myslela, že potřebuji dospat spánkový deficit z výletu, který jsem absolvovala minulý týden, avšak únava trvá stále. Když jsem četla toto pokračování, napadlo mě zeptat se na bolesti hlavy, které mě párkrát za den navštíví. No musela jsem se usmát, když jsem o nich vzápětí četla. U mě jsou fakt neobvyklé, protože jimi trpím jen výjímečně. Přisuzovala jsem je ztuhlému trapézovému svalu, stejně jako jsem přisuzovala sestřiny střevní potíže její rozladěnosti, ale kdo ví… navíc i ta záda a ségřina větší podrážděnost tento týden, mohou s onou energií souviset. Já nějaký proroctví o výpadku proudu apod, nikdy moc neřešila, avšak nyní cítím, že se něco děje. Rozhodně ale nemám strach a nevnímám to negativně.

Ikona diskutujiciho Lúthien 2014-06-27 06:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky :), pracuji jako admin. prac. a mou náplní práce je i psaní na počítači a musím Vám říct, že takový seky sem snad nikdy nepsala, co se mi děje ted…. prohazuji písmenka… vynechávám, chvílemi musím i přemýšlet jaké písmenko vlastně je jaké… mám uplný výpadky…. začínají se mi třást ruce, pak to zase přejde… brnění hlavy, někdy lehká dezorientace… tudle sme jeli s dcerkou domu v aute, a v polovině cesty si všimla, že mi svítí ve předu světýlko, které sem nezapínala a určitě nesvítilo když sme vyjížeděli… viděli jsme to obě dvě… najednou svítílo, zničehonic. Potom sem jela po hlavní a z vedlejší vyjížděj pán, rozlédl se na obě strany 2x, díval se přímo na mě a vjel tam jakobych tam vůbec nebyla… naštěsti sem dobrzdila, ale on se na mě díval a neviděl mě! Vůbec! A takových zážitků nám začíná pribývat …

Ikona diskutujiciho Jaroslav Tůma 2014-06-27 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Důležité je být v klidu, odpočívat, chodit do přírody a vnímat tak své nitro, jeho hloubku. Mít radost v sobě. Každý něco máme rádi, nebo o čem jsme snívali jako děti a zapomněli jsme na to…

Ikona diskutujiciho Krabák 2014-06-27 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nevím, připadám si jako blázen, ale z toho, co tady čtu. Jím, spím, chodím, jezdím, pracuji – prostě funguji a lidé okolo mě kupodivu taky. Události na cestách i v životech lidí se dějí od nepaměti. Po bohatě popisovaném 21.12.2012 (…a nic), by mě asi už jen překvapil totální výpadek elektřiny a signálu nebo polární záře nad ČR. Jinak by mě zajímalo, kdo a co měří, proč se o tom nepíše na více zdrojích, jen p.Marný o tom ví vše a všichni mu to baští (nesměji se, před 21.12.12 jsem  podobně hltal info). Takže rozum do hrsti, podívat se kolem sebe popř. z okna a…pokud venku nechodí růžoví sloni a nelítají ryby ve vzduchu, tak snad není zle, ne? :-) PS: jestli mám někde hrubku, bude to tím kosmickým zářením :-))

Ikona diskutujiciho Květa 2014-06-27 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23Váš příspěvek mi připomněl, že jsem někdy ve středu viděla na silnici asi tři jednoznačně vojenská auta, ale myslím, že neměla ČR znak a tak jsem si říkala, kam asi jedou… Jak víte o těch cvičeních?]

Ikona diskutujiciho stenly911 2014-06-27 20:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty úřéstroje na měření bovisů by mne strašně zajímaly. Evidetně mají neskutečný rozsah. Při současném každodením zvyšování jednotek bovis, které roste geometrickou řadou to furt dokáží zaznamenat. zajímalo by mne, ja to dokáží překalibrovat tak rychle. Můžete to někdo prsím prozradit ?

Ikona diskutujiciho CZK 2014-06-27 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bacha na to, co se vám honí hlavou. Dneska jsem měl možnost zjistit, jak rychle umí vesmír komunikovat :-) Již asi týden se pohybuju (vyjímečně) v budově, kde mám možnost místo schodů použít výtah. Do něj se vejdou v pohodě 4 osoby. Jezdil jsem s ním sám i ve společnosti jiných lidí a vše fungovalo tak, jak má. Ale dneska (nevím proč) jsem si během jízdy (jel jsem sám)začal jen tak v teoretické rovině pohrávat s myšlenkou, co by se stalo, kdyby výtah někde uvázl a já bych se musel někam dovolat. Nu – a během 5-ti vteřin mi výtah hlasem oznámil, že je přetížen a zastavil. Naštěstí v mé cílové stanici :-). Během 10-ti minut jsem s ním jel zase nahoru (tentokrát u ve dvou), ale už to zase fungovalo normálně. Jenom jsem si musel hlídat myšlenky a nemyslet destruktivně :-)  Tak takhle rychle funguje prosím vesmír!

Ikona diskutujiciho Honza 2014-06-27 22:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Současné energie, které zaplavují naši planetu začínají na mne konstruktivně působit, že nyní lépe vstřebávám některá složitá Data, která jsem nebyl schopen dříve příjmout. Nyní mne přiměly abych se konečně rozhoupal a konečně se podíval na všechna videa a přednášky Stewarta Swerdlowa na youtube.  Absolutně nechápu, dříve jsem měl problémy pochopit některá Data ale teď v záplavu těchto energií BOVIS mi to všechno zapadá jako puzzle do mozaiky.  Vřele doporučuji jeho přednášku Kontrola Mysli a Programování.  Až teď jsem pochopil, že lidé, kteří podstupují tetování, piercing,bubnování,tabák, jsou jen programovací techniky.  Chci říci, že energie, které se zesilují tak pod vlivem těchto energií dokážu lépe vstřebat a uvědomit si některá Data, která jsem nemohl pochopit v minulosti.Jako bych tam měl zarážku nebo co a nyní tuto zarážku už tam nemám. Ale teď už mi naskakují AHA efekty. Tak to je jediný konstruktivní přínos těchto energií BOVIS. S tím jsem se chtěl ted pochlubit. Pomáhají mi nyní si více uvědomit souvislosti a exoterní, duchovní propletence, které jsem nebyl schopen si uvědomit dříve neboť staré energie fungovaly jako zarážka pod vagónem, aby se nerozjel na koleji. Jako by ty energie začaly něco ve mne měnit a transformovat a lépe tak pochopil věci, které jsem si nebyl schopen uvědomit neboť jsem byl ovládnutý a zhypnotizovaný starými destruktivními energiemi :-)

Ikona diskutujiciho J. 2014-06-28 16:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: V posledních pár týdnech se mi mnohem rychleji plní přání vyslané do Vesmíru, občas mi taky stane, že mi hlavnou problejskne něco negativního a do pár vteřin to je. A také jsem více v pohodě. 🙂

Ikona diskutujiciho Josef 2014-06-28 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho michaela 2014-06-28 19:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, již jsem jeden komentář psala, ale pravděpodobně se neodeslal.. Takže tedy znovu. Sama jsem tento měsíc pocítila rozmazané a rozostřené vidění a to velmi intenzivně. Pracovala jsem u počítače, a najednou se mi před očima udělal takový "tunel", světelná skvrna či jak to nazvat. Přímo ta oblast, na který jsem se dívala, jsem přes tuto "clonu" neviděla – zrovna jsem psala text na pc, a nemohla jsem přečíst co píšu. Přitom periferně jsem viděla uplně ostře. A uplně nejzvláštnější bylo, když jsem přijela k rodičům asi o 14 dní později. Mamka mi vykládala, jak sestra měla hysterický záchvat a byla vyděšená z toho, že začala nějak "divně vidět". Prý viděla hrozně rozostřeně, podle popisu to bylo něco podobného jako já. Myslíte že to má souvislost s těmito energiemi? Bylo to hrozně zvláštní a intenzivní.

Ikona diskutujiciho Nikola 2014-06-28 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ten příznak-bolení kloubů si mohli odpustit :p si říkám že se mi to ještě zhoršuje :D :D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-28 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je treba si dávať pozor na myšlienky a myslieť konštruktívne. Ja si prajem aby skončil tento nepodarený režim a prišlo niečo nové čo bude fungovať (aj pre obyčajných ľudí), aspoň ako za socializmu, tentokrát s ľudskou tvárou a slobodou slova samozrejme. Alebo rovno transformácia do vyššej dimenzie :-)

Ikona diskutujiciho Tomas 2014-06-29 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při hodnotě 3600 QBE psal Tomáš Marný že to brzy překročí reakční schopnost DNA.A od té doby jsou energie mnohonásobně větší ale  nic to s námi nedělá.Jestli to není trošku přitažené za vlasy.Energie tu proudí ale asi ne takové jaké uvádí.

Ikona diskutujiciho Gray 2014-06-29 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď jsem pár dnů techniku používala minimálně a byla převážně o samotě, takže mně tyhle zprávy překvapují, ale pokoušela jsem se ty dny dívat do západů slunce. Vyloženě obloha bez mráčku a jen ten západ byl vždy večer začárkovaný a zatemněný. Lítá to o sto šest i přes den, ale ty večery, to bylo žalostné. Nikdy jsem se problematikou chamtrails důkladně nezabývala, občas si v minulých letech zanadávala, když mi kazily výhled, tohle už však není normální. Každopádně jsem tím jen chtěla potvrdit to, co v článku krátce zmínil Petrův komentář.

Ikona diskutujiciho VP 2014-06-29 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koho zajímají hodnoty naměřené energie, které k nám putují je tu odkaz na stránky:

Ikona diskutujiciho Lúthien 2014-06-30 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte, poslední dobou nacházíme na zhradě, ale i všude po lese mrtvé krtky… nejdřív sem myslela, že je ulovila kočka (když sem našla 3 na zahradě), ale pak mi řekl soused, že taky sbírá po zahradě mrtvé krtky a když sme šli do lesa na procházku, tak sme také nacházeli mrtvé krtky… co se to snima děje??? je jich nějak moc mrtvých a že to jsou pořádně velcí krtci…..????? máte to u Vás taky tak? Přijde mi to hooodně divné už….

Ikona diskutujiciho ADB 2014-06-30 14:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, ten čas si opravdu dělá co chce. Už jsem si nezávisle na tom, abych si přečetla tyto články a cokoli o tomto tušila, stěžovala své psychoterapeutce na to, jak mi strašně ale strašně utíká čas. Byla jsem z toho trochu mimo a tak jsem se ji ptala jestli to náhodou není deprese. Je to jeden z projevů. Člověk je malátný,pro nic za nic smutný, čas mu strašně utíká, někdy mu jakoby nejde jasně myslet a to jsem přesně měla já. 🙂 Řekla mi ale že můžu být v klidu, netrpím prý klinickou depresí. Podle mě se něco v přírodě prostě děje a s citlivými to trošinku mává!… 😉

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-30 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: Už niekoľko rokov ich nachádzam v lese aj na záhrade, aj viac kusov naraz, akoby naraz vyliezli zo zeme a už sa nevedeli vrátiť. Myslel som že susedia ktorý majú trávniky majú taký ten vibračný prístroj ktorý sa zapichne do zeme a vypudzuje ich, ale keď ich nachádzam všade tak neviem čím to je.

Ikona diskutujiciho M.T. 2014-07-03 17:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Vida, tak ono neni divný rozbíjet elektroniku 🙂 Kamarádka už delší dobu pozoruje, že jakmile se přiblížím k jejímu mobilu, tak úplně ztratí wifi signál nebo se jí alespoň rapidně sníží 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-03 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Hahaha!!! :D Tak to jsi vlastně žijící a reálný Mr. Bean ! :D Znáš ten díl s telkou?

Ikona diskutujiciho M.T. 2014-07-13 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: Jo, takhle nějak by se to dalo popsat :D Jenom pochybuju, že by pomohlo, kdybych se svlíkla… 🙂

Ikona diskutujiciho dashetta 2014-07-22 22:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dnes jsem sem úplně náhodně zabrousila a nestačím se divit, jak přesně jsou popsány některé "věci", které se dnes děly i mně…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek