Jozef Pátrovič: Fenomén, který rozkopne jakýkoliv koncept a zůstává stále svůj

6.7.2012 v Zajímavosti 14

Milí čtenáři,

dnešní článek bude na pobavení. Možná vám něco říká jméno Jozef Pátrovič, ale doufám, že ne… a že nevedete televizi jako já. Pokud vám nic neříká, o to lépe vás totiž dostane do kolen. Tento úžasný důchodce z Prievidze je absolutní fenomén, protože dokáže to, co nedokáže před kamerou snad žádný amatér: Totálně, ale absolutně rozhodit veškerý koncept pěvecké soutěže, všechny porotce vyvést z míry a jindy přívětivé publikum proměnit ve skandující bandu s palci dolů.

A přesto je hrdý, je svůj, má odvahu a umí to lépe, protože jednou vypil studenou malinovku, podruhé nebylo dost kyslíku, pak byl špatný mikrofon, takže za jeho pěvecké neúspěchy můžou všichni a všechno ostatní, jenom ne on.

Videa, která zde uvidíte, jsou absolutně neuvěřitelná a jde zkrátka vidět, že na někoho, kdo je takhle moc svůj a nic si nenechá od nikoho líbit, na to nestačí ani moderátorská školení, na to se nikdo nedokáže dostatečně připravit. Prostě když je důchodce v ráži, nemáte na něho. Určitě se najde spousta z vás, kterým Jozef připomíná někoho známého. Já tedy znám pár lidí, kteří jsou mu v jistých ohledech podobní a o to víc mně ta videa baví.


To, co se děje při jeho účasti v pěveckých soutěžích, jsem nikdy nikde neviděla. Je úplně neuvěřitelný a žádné odmítnutí ani neúspěch ho neodradí. Jakmile je možnost, přikluše před kamery znova a žádá dokonce ještě místnost, kde se může rozezpívat, jakoby byl ELITA, minimálně Kája Gott druhý… z těchto záznamů jsem fakt brečela smíchy a nemůžu ho mít nerada, vždyť mě tolik pobavil! … jenom doufám, že na mě taky nepodá trestní oznámení, protože ani to mu není cizí, jak se za malou chvilku dozvíte.

1. Toto video z roku 2010 vás s fenomenálním pánem jaksi… seznámí 🙂

Všichni se tam vzájemně pošlou do háje, porotci soptí a nezapomenou na to ani po roce, ale to už je druhé video.

(Upozorňuji, pokud se vám videa špatně zobrazují, nebo vzájemně přehazují, použijte zdrojové odkazy, jsou přiložené pod každým videem zvlášť.)

http://www.youtube.com/watch?v=arLdV_NXTnI

2. (rok 2011) Tady už Jozef přichází jako ,,známá firma“. Všichni se klepou, co se bude dít. Pamatují, co bylo v roce 2010, postrach okolí se totiž po roce vrací a hodlá ukázat, co v něm ddopravdy je. Výsledek fakt stojí za to. Neuvěřitelná komedie…

http://www.youtube.com/watch?v=WwLQqley4tg

3. BONUS z roku 2010: Už jste někdy viděli Mareše, jak řve po zvukaři ,,DĚLEJ! DĚLEJ!“ ???

Leoš je děsně stylový, vždy usměvavý a když se to někomu nepodaří, objímá a utěšuje. Tak ho znám… ale Jozef i jemu umí rozhodit papuč! Jestli i Leoš, těžký profesionál alias ,,hodný dokonalý strejda, co vás obejme a povzbudí“ vypadl ze své role, tak na Jozefa už nemá fakt nikdo, je nezkrotný.

Překlikněte si na čas 01:30. To už končí rádoby ,,hoppeři“a začíná to pravé čoro moro:

http://www.youtube.com/watch?v=jEm37AuPQNQ

… Mimochodem víte, že náš oblíbenec je v této soutěži i letos? Jistě se brzy na youtube objeví i záznam z roku 2012 a jistě s dalším originálním výstupem a rozhozeným konceptem.

Dodatek: Pokud se náhodou tento článek dotknul jakéhokoliv čtenáře staršího ročníku, připomínám, že samozřejmě víme, že všichni lidé nejsou stejní. Máme lidi, co nepobrali rozum ani v šedesátce a máme takové, co by ho mohli rozdávat už ve třiceti. Máme tady nejhodnější, nejsladší babičky a dědečky na světě, na které vzpomínáme s láskou celý život … a pak máme Jozefy.


Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Oblíbená videa“ – Zde

Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Yuuna 2012-07-06 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždy a stále pobaví :D

Ikona diskutujiciho Daysy 2012-07-06 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsem teda zvědavá na tento rok. Pán je fakt už známá firma no.

Ikona diskutujiciho Dominika 2012-07-06 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento pán vykazuje jasné chorobné projevy, a všichni mají z jeho nemoci legraci, ale on by se měl léčit, protože je zjevně narušen.

Ikona diskutujiciho Moon 2012-07-06 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, já jsem ráda, že sem vkládáš i videa na pobavení, ale mohli by to být alespoň novější a ne 2 roky staré, po té, co to viděl skoro celý národ 🙂

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-07-06 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jméno mi zprvu nic neříkalo, ale po pár řádcích čtení tohoto článku mi to došlo. Toho chlápka znám, viděla jsem ho ještě v době, kdy jsem TV sledovala. A ano, taky jsem se řehtala jako blázen :D

Ikona diskutujiciho Léňa 2012-07-08 00:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě to nepobavilo. Ten člověk je pravděpodobně nemocný. Moje babička než zemřela trpěla parkinsonovou chorobou, a ty projevy byly obdobné.. mimojiné. Přijde mi to spíš smutné, když lidé ztrácejí kontakt s realitou. Držím pěsti jeho rodině aby v sobě našli sílu mít ho rádi.

Ikona diskutujiciho sundialer 2012-07-09 04:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejak tomu moc nerozumim, proc zrovna Ty, ktera ma bohate zkusenosti s neporozumenim od vetsinove spolecnosti predhazujes nam k vysmivani takoveho nepochopeneho chudaka. Nebo sis snad nepovsimla, ze on si je jisty tim, ze krasne zpiva?… :-O

Ikona diskutujiciho Myší královna 2012-07-09 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pane Bože… toho musel táta hodně mydlit.

Ikona diskutujiciho Myší královna 2012-07-09 15:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Lenka 2012-07-09 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten člověk opravdu na podium nepatří. Vytváří hustou trapnou a nechutnou atmosféru. Těžko mu nějak pomoci. Dívat se na toto s radostí může snad jen člověk živící se destrukcí. To je přesně ten důvod proč mi televize nechybí, muselo by tam pro mě být jiné programové složení. Není to směšné.

Ikona diskutujiciho tomas 2012-07-10 09:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

doporučuju :

Ikona diskutujiciho JK 2012-09-18 03:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mého soudu je Jozef Pátrovič duševně nemocný člověk, kterého by měl mít v péči psychiatr a ne aby dělal kašpara oběma státům. Soudný a psychicky zdravý člověk by nikdy nepředváděl to, co tenhle pán, notabene tím spíš ne v televizi…

Ikona diskutujiciho volans 2012-10-05 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako recese skvělý-proč ho se vší vážností   nehodnotit jako skvělého baviče co paroduje megahvězdy a dělá  si srandu ze soutěže? Ne soucit ale aplaus!

Ikona diskutujiciho Martin 2013-08-23 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A to jste neviděli tohle http://www.youtube.com/watch?v=nAI8qkUgqU4

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek