Jsem probouzející se anděl?

16.10.2012 v Poradna 10

Dotaz:

Ahoj Alue jmenuji se Tadeáš a je mi 21let… , chtel bych te poprosit o radu, potkal jsem slečnu,ktera je uz od mala maminkou vedena v podstate tvym smerem, hned ten vecer mi rekla ze jsem zvlastni.

Uz jen proto ze jsem ji ukazal nahodne par akupunkturnich bodu ktere ji pri masazi pomuzou na problem strev, zeptala se me jak jsem to mohl vedet ze ten problem ma, kdyz mi o nem nestihla rict. Dalsi vec byla ta, ze chtela znat moji energii.

Polozila ruku na moji dlan a rekla ze ji ta sila pálí, kdyz tohle a plno dalsich veci rekla sve mamince, ktera je podle me uplne uzasnej clovek stejne jako ty, odpovedela ji ze jsem andel co se probouzi a ze se probouzim rychle (ve chvily kdy ji to rikala se jim na strope objevila duha).

Problem je v tom, ze ja sam nevim, jak se stim poprat, nebo jak se k tomu postavit.


Strasne dlouho mi trvalo pochopit proc ve snech i v realu vidim vetsinou ty nejhorsi veci ktere se muzou stat, i kdyz ja sam jsem vysmatej a nenarocnej clovek.

Ted uz chapu, ze to tak je mozna proto, abych mohl špatnym vecem predchazet jeste driv nez se stanou. Sveruji se v techto vecech jen te kamaradce a jeji mamince, ale potreboval bych tvoji radu jak dal… Mam z tebe dobry pocit, a ten me jeste nezklamal nikdy, proto verim ze mi napises nejakou radu jak to spravne uchopit, predem ti moc dekuji Alue a preji krasny zbytek dne 🙂

Odpověď:

Ahoj,
No, nevím. Mě lidi pořád taky dávají různé nálepky, mám dojem, že to s tím andělem je další nálepka.
Dej si pozor, aby ti s ní nezalepili oči a zdravý úsudek. Znáš to, někdo si o sobě začne myslet že je anděl, převtělení čehosi a pak se to s ním veze z kopečku směrem dolů.
Také to není dobré, když si to někdo myslí o tobě, protože si tě pak idealizuje jako nějakou modlu, dívá se na tebe jako na svatý obrázek, čeká zázraky a když mu je neposkytneš, je pak rozračovaný a obrátí se to proti tobě. – To jsou všechno moje zkušenosti.
Nemysli si o tom nic. Ber to jako jejich názor, ale ty jsi ty a žádná nálepka tě nemůže měnit. Nenechávej na sobě žádné nálepky, nejsou pro tebe prospěšné.

Že jsi citlivý, nebo máš zajímavé sny, vypovídá dobré věci, ale není to nic andělského, to jsou přirozené lidské schopnosti, jen se nesmí uvnitř potlačovat.
Měl bys zpozornět. Lidé, kteří mají potřebu dávat podobné nálepky, bývají se svojí náklonností vrtkaví. Buď opatrný na tyhle výroky.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Vztahy“ pro další otázky a odpovědi – ZDE

Další Andělé: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Adelaine 2012-10-16 08:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě tohle přijde jako blbost – převtělení andělé atd, myslím že ti by to věděli a navíc když to někomu někdo takhle řekne.. No nevím. Může mít ty schopnosti apod, ale s tím andělem bych souhlasila s Alue.

Ikona diskutujiciho Jochi 2012-10-16 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cítím to přesně tak jako ty, Alue. Navíc je určité nebezpečí, že když se někdo stylizuje do "nálepky" od druhých, může to jeho ego využít k tomu, aby se člověk viděl jako něco víc oproti jiným. Takto třeba vznikají vůdcové různých sekt.

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-10-16 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si myslím, že v jednom životě může být jakákoli bytost jen jedním druhem bytosti.

Ikona diskutujiciho Farah 2012-10-16 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stejne je to i naopak- tedy oboji vychvalovani nebo kritika, ktera srazi na kolena. Dokud si to clovek nebere osobne, nepriznava temto slovum pravdivost, budiz-stava se imunni. Coz je asi nejlepsi postoj, aspon dle meho nazoru.

Ikona diskutujiciho Alenka 2012-10-16 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

podle toho, co jsem někde četla, mívají vtělení andělé sklony k tloustnutí a různým závislostem, světlé nebo na světlo obarvené vlasy. Rádi pomáhají lidem a v každém hledají jen to nejhezčí a nejlepší, co je třeba rozvíjet a pak to v něm povzbuzují. Jestli to na tebe sedí, pak je možné, že jsi vtěleý anděl 🙂

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-10-16 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslim ze pokud by se nejaka takova bytost vtelila do lidskeho tela ze by vedela o tom cim je a nemusel by ji to nekdo rikat. Souhlasim s tim ze to co slecna popisuje jsou jen obycejne lidske schopnosti na ktere se bohuzel zapomnelo…

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-10-16 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S odpovědí příliš nesouhlasím, ale i tak ujde.. 🙂

Ikona diskutujiciho benetka 2012-10-16 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:To, že mám sklony k tloustnutí a barvím se na blond, ještě neznamená, že jsem vtělený anděl. Kdysi jsem si na netu dělala jakýsi test, jehož autorkou je Doreen Virtue a jednoznačně mi vyšlo, že jsem vtělený anděl, s čímž rozhodně nemohu souhlasit, protože vím, že jsem člověk, který už byl na téhle planetě mockrát. Její kategorizaci na základě testu na různé anděly, elementární bytosti a vesmírné bytosti považuji za dost nešťastnou a svým způsobem i nebezpečnou pro jedince kteří tomuto sebeklamu podlehnou. Myslím, že není od věci připomenout na toto téma Aluščin článek s kterým se ztotožňuji: http://karolinaloskotova.blog.cz/1012/1-vteleni-pozemsti-andele-jako-nebezpecna-lez

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2012-10-16 23:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dalo by se říct, že v jistém smyslu jsme "andělé" všichni. Máme v sobě skryté schopnosti, na které jsme dávno zapomněli, nebo spíš jsme byli přinuceni na ně zapomenout. Že se teď znovu objevují, je jen přirozené vyústění vývoje lidstva a planety. Vracíme se k tomu, kým opravdu jsme. A to jak na úrovni schopností, které se nám znovu navrací, tak v rovině přání, ve které směřujeme k lásce a pomoci druhým. Tato doba je jedinečnou příležitostí posunout se kupředu, na vyšší úroveň života duše, směrem k pomáhajícím bytostem, jakými jsou i andělé. Každý z nás, pokud o to bude stát, se může určitým způsobem probudit k tomu, být andělem. To neznamená, že by nám narostly křídla a všichni k nám začali vzhlížet. Je to něco jako přestat být dítětem a stát se dospělým, jen v rovině duše. V podstatě to není nic zvláštního, jen další etapa naší cesty, která přirozeně následuje po tom, co jsme prožívali dosud.

Ikona diskutujiciho Martin Havran 2012-10-17 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moudře jsi odpověděla Alue, odpovědi není co vytknout.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek